Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość viktoria86

Jakie imie dla pierwszego dziecka???

Polecane posty

Gość sylwii86
dziewczynka Blanka, Marika, Estera a chłopczyk Radek, Bartek, Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chłopca Sebastian. Za to dla dziewczynki mam kilkanaście propozycji, ale na razie (choc to często się zmienia) moją faworytką jest Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzieciach na razie nie marzę, ale może za 5 lat, jak jednak podejmę taką odpowiedzialną decyzję o macierzyństwie, to dam dziewczynce któreś z poniższych imion: Jagoda Jowita Judyta Lena Dla chłopaka podobają mi się: Tytus Tymon Oczywiście większości osób te imiona się nie podobają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianin
Lech,Bolesław,Jarosław albo Czcibór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopiec: Jarek Lechu Romek Endrju dziewczynka: Britnej Doda Kaya Renia hahahahaha oj dziewczyny ale sie ubawiłam czytając Wasze propozycje imion :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa dla potencjamnej corki, dla syna jeszcze nie ustalone. Ale mieszkam za granica i dziecko bedzie mialo rodzicow dwoch roznych narodowosci. Gdybym jednk mieszkala w Polsce to nadalabym proste imie jak Magadalena, Hanna, Zofia, Maria czy cos w tym rodzaju. Chlopaiec moglby sie nazywac Patryk, Maciej lub Artur. Chialam jeszcze dodac, ze Natasza i Tatiana to imiona kojarzace sie z rosyjska tirowka. poza tym dziecku trzeba nadac takie imie, zeby kiedys sie go nie musialo wtydzic. Nie wlasne widzimisie a przyszle zycie dziecka trzeba brac pod uwage. Tak jakos sie sklada, ze osoba o dziwaczynym imieniu typu Poncyliusz czu petronela nie dostanie pracy na szanowanym stanowisku bo wiekszosci ludzi to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaww
dla dziewczynki: Amelia Nadia Zoey Karolina dla chłopca: Rafał Radek Krystian Dawid Victor Brajan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwtgdfdgdg
Nadia, Maja Filip, Fabian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka -ALicja chlopczyk..i tu mam problem, bo zadne mi sie nie podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwtgdfdgdg
alicja ladne imie i pewnie bym je wybrala..gdyby moja mama takiego nie nosila heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lady in red
glupia jestes. strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł
dla dziewczynki Róża lub Lilianna. dla chłopca moze Michał, Miłosz sama nie wiem. mam uczulenie na imiona ktore są zbyt wymysle i na takie ktore sa zbyt popularne czyli Wiktoria, Julia, Oliwia, Laura , Zuzanna. nie przecze ze sa to ladne imiona ale corki bym tak nie nazwala bo nie chce zeby byla jedną z dziesięciu dziewczynek w klasie o takim samym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my też chcielibyśmy miec Tymona:) dla dziewczynki Anika albo Olena, ewentualnie Iweta:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to bym chciala...
Olga dla dziewczynki Euzebiusz dla chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabazabazaba
Hubert Zofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafy Taffy
A ja jestem w piątym miesiącu i dla córuni miałam imię MARYSIA ale mam syneczka ANTONI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalahariii
Z tym Euzebiuszem to wsyattowal moj narzeczony to go znajomi wysmieli, lacznie ze mna...ale Ebi calkiem fajnie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
boze co to za imiona,zenada,to juz polskich nie ma?okropne sa i brzydkie,tlyko krzywde dziecku zrobicie,u mnie dostanie na 1 lub 2 po tacie.zenada,ale obciach,.kupa smiechu:)buahahahaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
daga i ewelina beznadziejne te imiona wybralyscie.po was ym sie tego nie spodziewala,ale wies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a to bym chciala
z tym Euzebiuszem to zartowalam:) moj maz sie na niego upiera, bo wiadomo jak to z fanami pilki jest, no ale bez przesady:) druga opcja dla mojego meza to Maciej (Zurawski, ehh) no ale mamy kilku Mackow znajomych i sa oni jacys dziwni, zakreceni i tak dziecki nie damy na imie:) podoba mi sie Hubercik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwtgdfdgdg
kiedys z kolezanka doszlysmy do wniosku ze jest taka tendencja (przynajmniej wsrod dziewczyn ktore znamy, wiec pewnie wiekszosc z was moze sie oburzyc). Jezeli bardzo mloda matka zalicza wpadke to dziecko nazywa sie: klaudia, oliwia, jennifer, jessika, nicola, itd.... a jezeli dziecko jest planowane to jest jasiem, zosia, stasiem, hania itd... te wszystkie jessiki wymyslaja matki bedace jeszcze w pewnym sensie dziecmi, chcace sie w jakis sposob dowartosciowac, np przez zagraniczne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
do wypowiedzi powyzej-takze patologia daje takie imiona i rodziny niezamozne,sa adania empir.na ten temat,ludzie ktorzy sa nijacy,niczyms ie nie wyroznia ani finans.ani intelekt.takie dziwne imiona daja.zenada,kupa smiechu,krzywdza tym dzieci i narazaja je na smiech i szyderstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×