Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

tak.. jestem go pewna w 200%.. lepszego faceta nie moglabym sobie wymarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
wiec jestes szczesciara:)..ale opowiedz jak sie poznaliscie, czy mieszkacie razem? i jaki stosunek do Waszego zwiazku ma zarowno jego jak i Twoja rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznalismy sie standardowo jak na te czasy bo przez internet.. jeszcze nie mieszkamy razem ale juz niedlugo sie to zmieni.. nie mowie ze nie mamy problemow bo mamy ich mnostwo..Saudi to jednak specyficzny narod ale nie bede sie wyzalac ;) jakos dajemy rade i pewnego dni bedzie jeszcze lepiej. jego rodzina jest bardzo liberalna jak na saudyjczykow wiec jest ok.. moja rodzina jest rowniez liberalna i moja mama go po prostu ubostwia :) wiec wszystko jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
tylko pozazdroscic:)..a jak dlugo jestescie razem?..i powiedz..nie odczuwasz tego ze jestes "kobieta w islamie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temidka2
Tylko pytanie dla was, delikatne ale daj mi zrozumiec. Gdyby bylo tak ze na przyklad, nie wiem angielki bardzo lubialy tez np francuzow to kazdy by chcial wiedziec dlaczego tak. Czy ktorys z was moze odpowoedziec dlaczego polki raczej lubia, Turkow czy Arabow bo naprawde tego nie widac w innych krajach. Czy oni sa dla was jakies przystojniejsze, czy jakis mit, mozecie dac do zrozumieinia dlaczego to tak w ogolnie to polki tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
nie da sie tego tak po prostu wytlumaczyc..kiedys tez tego nie rozumialam, wlasciwie nawet nie przeszedl mi przez mysl taki zwiazek...ale to trzeba przezyc, zeby zrozumiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temidka2
Nie chcem mowic ze cos jest zlego z tym, kazdy ma prawo do wyboru ale czy to was nie dziwi troche ze kobiety z innych krajach tak naprawde raczej sie nie wiaza z nimi. Czy kobiety w polsce sa inne jakos, maja inna opinie wogole, patrza sie na swiat innaczej ? Moze jestecie otwarci na ich oferty a kobiety innej narodowosci to moze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina ja wybralam taki zycie jakie wybralam, przeszlam na Islam bo to mi odpowiada i jestem swiadoma wszystkich praw i obowiazkow z tego tytulu mi przyslugujacych.. a juz na pewno nie czuje ze moj mezczyzna uwaza mnie za cos gorszego.. wrecz przeciwnie trkatuje mnie jak krolowa :D Temidka2--> akurat w moim przypadku poniewaz jestem muzulmanka musze miec meza muzulmanina a ze akurat jest nim obywatel KSA to tak wyszlo.. ale sam wiesz ze jest tam wiecej mezczyzn muzulmanow niz w europie konwertytow ;) a co jest w nich lepszego? to sa tacy sami ludzie ale z inna kultura.. jesli kogos to interesuje to naturalne ze w takim mezczyznie odnajdzie bratnia dusze.. ja osobiscie Islamem interesuje sie od 3 lat i kocham kulture arabska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
roznie bywa..dla Polek oni sa odmiana,tak samo my dla nich.. dla tamtejszych kobiet- sa oni codziennoscia...ale to nie swiadczy o tym ze tamtejsze kobiety nie sa nimi zainteresowane..po prostu my tego nie widzimy..bo nas to nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Jamilah, powiedz mi prosze jeszcze..czy skoro moj chlopak pil alkohol po moim wyjezdzie, to cos nie tak jest z jego wiara? z tego co sie orientuje, to podobnie jest z miloscia przed slubem u muzulmanow...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest tez taka ze niektore kobiety w tamtych krajach sa po prostu glupsze niz europjeki i dlatego mezczyzni szukaja sobie europejek. po 2 w wiekszosc tych krajow jest nadwyzka mezczyzn a zenic sie z kims trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina tak jak mowilam wczesniej alkohol w Islamie jest calkowicie zakazany! oczywiscie zdazaja sie muzulmanie ktorzy pija ale maja oni slaba wiare.. za wszystko zostana osadzeni przed Allahem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temidka2
okay rozumiem ze sa odmiana ale tak samo bylo by z szwedem czy z francuzem tez odmiana, nie wiem, mi sie wydaje ze to cos niesamowicie ze przewaznie polki tak wiekszosc wybieraja Turkow czy Arabow ? czy was to nie dziwi, tez to widzicie chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
w miasteczku, w ktorym bylam, wiekszosc mezczyzn ktorych poznalam, chodzilo na dyskoteki, pilo piwo, czy spotykalo sie z dziewczynami....jak to rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina nalezy rozumiec to tak ze nie zyja oni zgodnie z zasadami Islamu i nie ma na to innego wytlumaczenia. alkohol jest haram koniec i kropka. a dlaczego Polski wybieraja Turkow i Arabow? hmm nie wiem.. moze imponuje im ze sa mistrzami w pieknych slowkach? ;) kilka slow i kobieta mięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
co wiec poradzilabys mi?...mam zapomniec, czy ciagnac to nadal..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temidka2
Ale znowu, jak oni sa mistrzami to kazdy inny jest do d**y, przeciez inne mezczyzni z innych krajow tez maja duzo do ofiarowania. Nie dogadamy sie z tym, dziwne troche jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temidka2
Mysle ze moze kilka slow i Polka mieknie, nie wszystkie kobiety, wlasnie polki moze sa za mile, inne kobiety sa zimniejsze ale napewno uwazaja na siebie troche wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Temidka2, ale jak to wytlumaczyc?? mezczyzni z innych krajow na pewno rowniez poznaja Polki i sa z nimi...moze nie tak czesto,ale sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sa muzulmanie ktorzy najpierw pija a pozniej znajdujac swoje miejsce na ziemi sie nawracaja, zaczynaja sie modlic i przestrzegac zasad.. nie wiem co Ci poradzic.. rob to co Ci mowi serce :) ale jesli nie jestes go pewna to chyba lepiej znajdz kogos komu zaufasz w 150%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
poza tym nie tylko Polki im ulegaja...Norwegia, Rosja, Niemcy, Anglia, nawet USA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak wytlumacz dlaczego Polki ciagna do Arabow.. o to chyba trzeba by zapytac kazdej z osobna.. no ale moze jest to chec przygody.. naprawde nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
chyba rzeczywiscie wstrzymam sie na razie z powaznymi decyzjami:)...ale ( jak zawsze jest jakies "ale") w tym jade tam ponownie..rowniez na wakacje..na pewno go spotkam, tylko jak sie zachowac....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temidka2
Dobra, moze i macie racje. Mysle ze polska sie dopiero otworzyla tak calkiem na swiat i jest chwila i czas dostosowania sie, duzo u nas sie dzieje w kraju i po za krajem. Wielu z nas wyjezdzia, niestety zmiany beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz utrzymujesz z nim jakis kontakt? jesli tak to chyba normalnie sie z nim spotkasz.. jesli nie to nie mysl o tym ;) pamietaj ze wakacyjna przygoda do niczego Cie nie zobowiazuje.. poza tym do wakacji jeszcze duzo czasu i w Twoim zyciu moze sie jeszcze duzo duzo zmienic inschallah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
po tym jak stamtad wrocilam, kontakt byl przez kilka miesiecy..pozniej byly te nieporozumienia o ktorych pisalam i sie urwal...Przedwczoraj odezwal sie znow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie chcesz z nim byc to nie rob mu nadziei , jesli chcesz zobacz jak sie potoczy cala sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
masz racje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
zmykam na razie....zagladne tu jeszcze pozniej:)...i dzieki za rady;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×