Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

niestety wypowiadajac sie pozytywnie o Arabach, Turkach, muzulmanach zawsze trzeba bedzie walczyc z negatywnymi opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny olejcie Tine,bo to nasz staly podszywacz!!!! Mozna go bardzo szybko rozszyfrowac... Zaraz Wam poodpowiadam,tylko ochlone chwilke,wlasnie wrocilam po calym dniu ze szpitala.Moj luby juz po operacji....czuje sie kiepsko,ale mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej:-(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w szpitalu uslyszalam bardzo ineresujaca wypowiedz lekarza Polaka,na temat Polakow\"Polacy maja zeza,widza wady tych co stoja z boku,swoich nie dostrzegaja\".Oczywiscie mozna to przypisac kazdemu narodowi,ale to chyba daje przyklad temu,dlaczego niektorym tak strasznie zalezy na tym,by wylozyc nam swoje racje... Niestety to prawda,ja tez w Polsce boje sie wyjsc do sklepu,gdy jest ciemno,co w Niemczech nie sprawia mi problemu. Popieram pomysl Jamilah,DZIEWCZYNY,OBALAJMY STEREOTYPY!!! Buziakuje wszystkie kobietki,ktore walcza w imie szczescia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Lekarz wykształcony człowiek... wie komu przyznac racje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ma racje....stawiamy lekarzowi kolacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
najpierw musi wyleczyc ładnie Twojego ukochanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika4334
boje sie...boje sie uwierzyc ,boje sie ze zostane zraniona i nie wiem dlaczego boje sie bardziej zwiazac z nim anizeli z polakiem(choc doskonale zdaje sobie sprawe, ze czlowiek to czlowiek i nie wazna jest narodowosc=bowiem tak jak polak moze klamac,krasc tak i francuz moze, bo to tylko czlowiek).......... moze dlatego tak jest ze wydaje mi sieto wszystko za piekne zeby moglo byc prawdziwe....szukam klamstw,podstepow ale nie znajduje,,,,a wiem ze jesli nie aufam to go strace.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika4334
musimy walczyc ze stereotypami-wszyscy !!!bo to nas niszczy i nie pozwala zawierac znajomosci,,,,,stajemy sie tacy ograniczeni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
No to masz jak kazda z nas na początku, ale pomyśl, ze jesli mu nie uwierzysz możesz cos w życiu stracic i tego załowac, a może to włąsnie etraz zapaliło sie dla Ciebie zilone swiatło w życiu i masz być szczęsliwa... rób to co podpowiada Ci serce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika4334
kiedy go poznalam ,myslalam ze poprostu chce sobie poderwac polke i ja wtedy musialam mu udowodnic ze to wcale nie jest tak z tymi polkami ze wszystkkie jak tylko zobacza obcokrajowca to robia maslane oczy i sa na 1 ,2 noce. zaimponowal mi wlasnie swoim uporem i tym ze teraz wiem ze on ni chce tylko przygody bo nie "uganisl"by sie yyle za mna , w tym czasie zdazylby poderwac 10 innych dziewczyn.........i tak tez mysli wiekszosc jego kolegow.... ja musialam zlamac ten stereotyp o polkach, teraz walcze z tym ...o turkach....i chce uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
I jestes jak najbardziej na dobrej drodze, kazda z nas przezywała to samo... :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika4334
>>Asik masz racje , wiem ....ale to trudne (zreszta nikt nie mowi ze latwe) ja naleze do osob .ktore w zyciu kierowaly sie zasada"dont trust the heart, it wants your blood" czuje ze mog byc z nim szczesliwa ale cos jeszcez nie pozwala mi podjc decyzji ....on na nia czeka.....ae wiecznie czekal nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.. nie mozna sie poddawac :) ja mam jeszcze gorzej bo mam Araba z KSA a same wiecie co ludzie wygaduja na Arabow :S nie przejmujcie sie niczym.. moi znajomi wszyscy zmienili zdanie o Arabach jak poznali mojego :) teraz nikt nie pozwoli na nich zlego slowa powiedziec.. ale na wszystko trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika4334
ciesze sie ze trafilam na to forum to wlasciwie jedyne miejsce gdzie mozna uslyszec cos pozytywnego>>na temat turkow i zwiazkow polsko tureckich.....a tego wlasnie oczekiwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika4334
postanowilam sobie teraz ze moimo wszystko.pomimo glupich usmiechow moich znajomych, no i nie wiem co z rodzina ale zawalcze>>jesli bedzie trzeba narazie postaram sie go lepiej poznac,nauczyc i ....z czasem gdy minie zauroczenie otworze drzwi ...mam nadzieje milosci!:) przeczytalam wszystkie wypowiedzi i powiem Wam drogie dziewczyny ze dodoaly mi otuchy a ten podszywacz nawet nie zdaje sobie sprawy ,ze tymi idiotycznymi komentarzami jeszcze bardziej zapalil mnie do walki!!!! dziekuje Ci "podszywaczu" potrosze Twoje wypowiedzi sklonily mnie do podjecia decyzji(z calego serca licze na to ze okaze sie tojednak wlasciwa decyzja)i udowodnie swiatu i Tobie ze nie taki diabel straszny jak go maluja i ze wsrod polakow znajdziesz taka sama liczbe drani co i wsrod turków, niemcow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badzmy dziewczyny szczesliwe,przeciez o to w zyciu chodzi. Po to tu jestesmy zeby sie wspierac,zeby pokazywac sobie nawzajem,ze jest sens!!!! Skoro jest nas coraz wiecej,to znaczy,ze,jak to mowia \"znawcy tematu\" i \"obroncy\"Polek,to sa wyjatki....cos widac powoli,ze wyjatkiem sa sytuacje,ktore oni opisuja:-) Trzymajmy sie szczescia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika, mysmy z niektorymi dziewczynami,poznaly sie na podobnym forum,ale niestety....brak kultury i wiedzy niektorych forumowiczow,przywial nas tutaj.:-) ( tam miedzy innymi moglas sie dowiedziec,ze Turcy sa owlasieni,mali,smierdza i leja baby na kazdym kroku)... Yavrum pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, niech mojego ukochanego lepiej lecza lekarze,bo na naszych terapiach to on moze wyjsc tak jak my na radach \"wszystko wiedzacych\":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Jaki z tego morał? Jednak można być szczęsliwyą z Turkiem:) i moja przedmówczyni ma racje, zaczyna nas sie robic wiekszość... dobrze że to forum daje tyle otuchy coraz to nowym osobom,... a pomyslec ze ejszcze pare tygodni temu mialam tens am mętlik w glowie... dzis jestem pewna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
hehe oczywiscie,ze lekarze:) za to Ja dobrze pamietam jak to było z tymi owłosionymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnysmy pamietac,ze negatywne wypowiedzi,nie moga zamazywac nam szczescia szara farba...Tymbardziej,ze jeszcze tutaj nie dostrzeglam nic przekonywujacego w tych \"oczerniaczach\"podchodzacych rasizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatlim, mam deja vu, kiedy wracam na 1-sze forum, bo wyglada na to, ze to 1 i ta sama osoba ciagle raczy nas dobrymi radami na temat Turkow.. moi znajomi tez sie smieja pod nosem i czekaja na wielka wpadke, kiedy to okaze sie, ze jednak jestem nienormalna, a Oni bede mogli powiedziec, \"a nie mowilem/am\" :) moze sie doczekaja, choc sie na razie na to nie zanosi. pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Dziewczyny a czy mało ejst przypadków,ze my radzimy komus inaczej niz dana osoba robi w przypadku związków z Polakami i my po jakims casie mówimy"a nie mówiłam" , to to samo... z kazdym może przeciez nie wyjsc... oczywiscie lepiej jak wychodzi:) kurde kiedy ludzie przestana patrzec na obcokrajowców jak na ludzi podrzędnej kategorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywacz ma wade...slabo mu pisanie \"idzie\":-) Chocby nie wiem co,kazda z nas powinna sluchac,ale glosu swojego serca. Dzielenie ludzi na kategorie ,rasy i innowiercow,kojarzy mi sie z jednym panem,ktory to chcial zawojowac swiat i wymordowal miliony niewinnych ludzi..Szkoda,ze niektorzy Polacy zapominaja o tej \"lekcji\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
ktoras przedtem napisala, ze milosc nie ma narodowosci ani religii..i tego sie trzymajmy:)...wlasnie przed chwila dostalam od mojego wiadomosc..krotkie zdanie "..there is no religion of love..." a tak wiele wnosi:)...wiec jak widac, tam daleko tez tak o tym mysla;)... buziaki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami,ludzie ktorzy sa blisko,sa nam dalecy...A ci z daleka,sa bardzo bliscy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
dobranoc wszystkim:) do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Paulinko i Wam wszystkim....moze padne zaraz,bo przeciez rano do szpitala lece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
A ja wpadłam rano... :) jeszcze przed praca... :) hehe dobra myśl Paulina:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to piekne popludnie:-) Wpadlam na chwilke,zaraz lece do szpitala,ale wieczorkiem zagladne napewno:-) Milusiego dnia Wam zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×