Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Jeszcze dodam,że wiem że jak Turek mówi szybko kocham to mam dzielić przez 5 więc się na to za bardzo nie nabrałam tylko traktowałam to wszytsko z dystansem.Odżyło coś we mnie dopiero jak wróciłam do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
Turcja ma ten swoj urok hehe :P Ja tez po poznaniu mojego faceta nie sadzilam ze tak dlugo pociagniemy.......a teraz jest moim mezem :P Pozdrawiam wszytkie zkaochane w turaskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
I przyznam sie: polaka , z ktorym bylam w tym czasie mowiac niegrzecznie olalam dla turka ( ale nie bylam z nim w Turcji polak grzecznie zostal w domu :P) i nie zaluje tego. Gdybym miala zrobic to jeszcze raz podjelabym ta sama decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonce ;) no i witam nowa kolezanke ;) ja jestem nadal na etapie poszukiwan moich wakacji, moja znajoma dzis bedzie namawiac ojca zeby jej zasponsorowal wyjazd. Stwierdzilam, ze we dwie to bedziemy mogly sobie poszalec ;) ;) ;) Kucuk moze twoj szef da sie jakos namowic???????????? Jak wam mija dzien? bo ja wlasnie skonczylam malowac plot i padam na twarz :( Ho0ney nie wiem co mam ci powiedziec badz napisac, mysle ze czas pokaze, bo przeciez co ma wisiec nie utonie ;) 3majcie sie i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Witaj Honey7! co tak na prawdę myślał i myśli Twój M. to tylko On wie. Zaczeła się wasza znajomość i nie masz okazji poznać go bliżej w inny sposób niz internet, przynajmniej na razie. Profesja Twego znajomego no i mego nie sprzyja stabilnosci uczuć ale po trzech latach ja nabrałam zaufania i pewności do swojego faceta. Twoje poznanie wyglądało podobnie jak moje ale byliśmy oboje wolni. Więc zauroczenie zauroczeniem ale masz u boku chłopaka z którym nadal jesteś. U mnie po wyjeździe znajomość przetrwała i trwa nadal. odwiedziliśmy się wzajemnie w następnych latach ale i tak twierdzę że jeszcze się nie znamy. Turcy generalizując, są wylewni w okazywaniu przyjaźni i miłości ale ja na kocham Cię czekałam jakiś rok. Muszę powiedzieć Ci że widziałam podobnych przypadków naszemu wiele tzn. widziałam pracowników hotelu i innych kurortowych pracowników. Oj potrafią zawracać dziewczynom w głowach. Te oczy...... Jedna młoda polka w zauroczeniu potrafiła utrzymywać takiego turka przez dwa tygodnie bo usłyszała że ją kocha nad życie, w ostatnim dniu przed wyjazdem widziałm jak beczy bo przestał ją kochać. Znam tez meangera hotelu który przy każdym nowym składzie hotelowych gości wybierał sobie jedną z ładniejszych dziewczyn i uwodził ją do momentu kiedy nie uległa kto wie co jej obiecywał i jak to robił ale chodził za rączkę co jakiś czas z inną. Takich przypadków jest mnustwo. Nie ma w Twoim tekście naiwności bardziej przemawia ostrożność, więc na ten czas po prostu taka bądź i rozmawiajcie sobie przy okazjach ale osobiście brałabym dużą poprawkę na znajomość mimo że mam u boku podobnego faceta. I mimo że facet jest najprzystojniejszym na turnusie :-) to może być najpożadniejszym na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha ha ha ja nie mogę
"...Nie ma w Twoim tekście naiwności..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
tak sobie pomyślałam. bo nie piszesz że rzucasz wszystko i jedziesz bo powiedział że Cię kocha i ma ładne oczy. hmmm no a wkażdym zauroczeniu naiwność jest ale taka zdrowa. jak jest u Ciebie to tylko Ty wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. tak ..żeby tak powiedzieć nie nabrałam sie na jego czułe słówka kiedy tam byłam i nie zrobiłam niczego,czego ode mnie chciał M. więc myślę że byłam rozsądna.Jednego czego nie mógł zrozumieć to to,że tak samo zwracałam na niego uwage i patrzyłam się na niego a teraz nie chce z nim nigdzie iść ani nawet dać mu buziaka.heh kiedy sie pytał \"you want me too?\" to miałam ochote się roześmiać bo przecież w Polsce żaden facet tak prosto z mostu nie zapyta.A chciałabym tam wrócić właśnie po to żeby go bliżej poznać,bo jak pytam się w smsach o jego życie itd.to mówi że na spokojnie poznamy się bliżej kiedy przyjade.Jestem ze swoim chłopakiem ale myśle,że to nie potrwa długo ..gdyż za dużo gorzkich słów padło z jego strony a ja mu wybaczałam :/ Gdybym wiedziała,że ułoży mi się z M. to moze zakończyłabym ten związek raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a M.owszem pracował w hotelu ale był studentem stażystą,który miał praktyki i opiekował się grupami tureckich turystów tylko na czas wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
tak uważasz? w Polsce facet nie zapyta w prost? mamy takich porządnickich? na prawdę? ej no co Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie bynajmniej nie spotkałam,żeby chłopak którego ledwo co poznałam zapytał sie mnie \"czy go chce\" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie narzekam na brak powodzenia,moze trafiam na tych bardziej \"porządnych\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
a mnie o takie rzeczy nie zapytali w Turcji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
pewnie też trafiałam na tych porządnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no mnie tylko ten jeden wyjątek,może dlatego tak zapytał bo często posyłałam w jego strone długie spojrzenia.Bo co by nie mówić chłopak mnie robił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym wolała znaleźć w Turcji porządnego Turka niż w Polsce porządnego Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
życzę Ci żebyś spotykała zawsze porządnych ludzi nie tylko w Polsce i Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
w jakiej miejscowości byłas na wakacjach? jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Alanyi.Jest tam przepięknie,zakochałam sie w tym miejscu.Byłam tam 2 tygodnie ale stanowczo to za mało.Jeden minus to to,że było tam tak gorąco i ledwo można było wytrzymać.Jadąc do Turcji wiedziałam że będą wysokie temperatury ale sie najwyraźniej przeliczyłam.Rozbawili mnie tam kierowcy,którzy na każdym kroku trąbili :) Bazar też niczego sobie,można było dostać oczopląsu,ciuszki bardzo fajne tylko ci handlarze natrętni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucukbalu
a tak na marginesie to twoj facet polak nic sie nie zorientowal? nie przeszkadzalo mu, ze ten drugi do ciebie swiruje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku nic nie zauważył,później go wkurzało że M. cały czas patrzy sie w naszą stronę ale później i mój chłopak go poznał i stwierdził,że spoko koleś wiec wrzucil na looz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
myslisz, ze nie wiem co mi robisz?? myslisz, ze bylem slepy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh jak ja lubie osoby które cieszą się podszywając pod kogos kim nie są :/ żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy moglybyscie
sie wypowiedziec na temat Kurdow, bo widze, ze sie przewijaja przez temat. Pisze prace i zalezy mi na opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
musisz prześledzić nasze wcześniejsze stronki bo pisałyśmy troche o Kurdach a najlepiej zapytaj jakiegos turka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy moglybyscie
widzialam, ze pisalyscie, ale nie wiele. A turka zadnego nie znam. Bylabym wdzieczna, bo napewno w jakias opinie posiadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
a co bys chciała wiedzieć? moje opinie są stronnicze bo dotyczą konkretnych osób i akurat całkiem sympatycznych ale z opowiadań słyszałam różne opinie zazwyczaj nienajlepsze ale to zdanie turków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×