Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość Wrzucę Wam coś dziewczyny
J anie robie żadnych kalkulacji i nawet słowa o tym nie napisałam,czytaj uważniej.Cyba,że też masz klapki na oczach.Wklejam Wam coś do poczytania.Wnioski same wyciągnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adila
Zagladnałem tu przypadkiem i napisałem. Ja jestem Turkiem i mam swoje zdanie. Ale juz znikam , bo pisze na inny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adila, cofnij sie o pare stron i poczytaj: w obronie Turkow staje, gdy uwazam ze traktuje sie ich niesprawiedliwie, a tak jest nie zawsze. Z mezem mieszkam w Stambule, na wioske bym sie nie wybrala, zreszta moj maz tez by tam nie wytrzymal. Ciekawa jestem czy Tobie by sie tam podobalo? \"Wrzuce\" - skoro wypisujesz procenty, to skads te statystyki wyciagasz, a klapki z oczu spadly mi ponad 3 lata temu moja droga, co nie znaczy, ze wszystko w Turcji jest zle. Gdyby tak bylo zwialabym stad juz dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani gosc nie wiesz, ze oni i tak wiedza lepiej niz Ty? :D jakbym chciala czytac wszystko co wkleilas \"wrzucam\", to musialabym z pracy zrezygnowac... milego tygodnia dla wszystkich szczesliwych i mniej szczesliwych, ktorzy by bardzo chcieli, zeby inni tez byli nieszczesliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co jest najsmieszniejsze, ze tak jak nasza zacofana czesc spoleczenstwa mysli o Turkach, tak oni mysla o Polkach: sa latwe i tak Cie zostawia, itd. Ja osobiscie jestem w zwiazku z Kurdem i wiem jedno NIE MOZNA UOGOLNIAC, bo jesli ktos przyjmie, ze 90% spoleczenstwa tureckiego ogolnie muzulmanow jest zlych, to niech przyjmie, ze wszystkie Polki, katoliczki sie puszczaja i nic milosc dla nich nhie znaczy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam Cie tylko zapytac \"wrzucam...\" na jakiej podstawie zakladasz,ze my nie czytamy prasy, ksiazek, forum, nie ogladamy TV ani nie sluchamy radia? oraz, ze nigdy nie bylysmy w Turcji, a juz na pewno na tureckiej wsi? mozesz mi logicznie odpowiedziec na to pytanie?? myslisz, ze 24/7 siedzimy patrzac w brazowe oczy naszych wybrankow? skoro nic o nas nie wiesz to nie wyjezdzaj nam tu \"a priori\" z wykladami na temat Turkow, naszych gustow i osobowosci.. zrzuc wlasne klapki a potem szukaj cudzych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj peri i oczywiscie masz racje...ale niektorzy sa twardoglowi zarowno tutaj jak i w Turcji.. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Kolejny raz zaczynamy "powrót do przeszłosci" Przytoczę Wam historię mojej studenckej współlokatorki. Dużo ode mnie starszej. Wyglada na młodziutka osobkę a dopiero niedawno dowiedzialam sie, ze ma za sobą małżeństwo i ma córeczke. Dlaczego ma za sobą? Cudowny facet...Polaczek, zdradził ją z jej wlasna przyjaciólka na oczach jej córeczki... po drodze z pracy i do pracy zabawial sie z prostytutkami na drodze. Bił ja i poniżał... Czym nasza kultura rózni się od Tureckiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yavrum, swietnie powiedziane: mniej szczescliwi, ktorzy by bardzo chcieli, zeby inni tez byli nieszczesliwi :))) Roznice miedzy kultura polska a turecka sa czasem baaaaardzo duze :)) Problemem sa glownie roznice mentalne, ale BARDZO WIELE szczesliwe pary mieszane sa przykladem na to, ze na drodze obustronnych kompromisow mozna wszystko przezwyciezyc. Europejczyk, uznajacy sie za takiego swiatowca i cywilizowanego czlowieka czasem moze byc jedynie malutkim ludzikiem niewartym nawet jednego spojrzenia \"zacofanego muzulmana\". Przykladow kazda z nas ma na pewno sporo. Najwazniejsze to pamietac, ze ten \"system\" dziala w kazdym, mniej lub bardziej cywilizowanym kraju. Ja mam nadzieje, ze rozczarowane zwiazkiem z Turkiem, badz innym \"odmiencem\" nie ujrza wielu podobienstw w innym zwiazku z facetem \"swojej masci\". Tylko mam nadzieje, ze sie naucza, ze piekne oczka i slowka czesto nie maja sie nijak do osobowosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Bardzo wiele szczesliwych par mieszanych jest przykladem (...)\" - to tak jak ktos nie zrozumie zdania z poprzedniego postu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yenge
zostalo juz to tu wiele razy wspomniane...zwiazek polega na KOMPROMISIE....kazdy z nas decydujac sie na zwiazek z osoba czy to tej samej "masci", czy tez innej jest swiadomy swych decyzji...partnerstwo to nie tylko milsoc ale takze tolerancja i umiejetnosc prowadzenia rozmowy. Tak jak o Turkach panuja negatywne opinie, tak samo o Polkach, co zostalo tutaj nadmienione. Mieszkalam dluzszy czas w Niemczech i moge na ten temat troche powiedziec. Co niektore Polki rzeczywiscie nie szanuja siebie nazywajac sie katoliczkami...ladne mi to katoliczki!!!! :-( Pracowal tez w tureckiej kawiarnii. Zawsze bylam traktowana z szacunkiem, zony moich znajomych rowniez a spotykalam je w roznych sytuacjach i to nie tylko na bazarze, czy ulicy. A co sie dzieje w Polsce? Mysle, ze tutaj przemoc w rodzinie, alkoholizm, czy tez obraz Polaka-Macho nadal nalezy do tematu tabu...mowimy z latwoscia negatywnie o innych a nie potrafimy o sobie!!! Dawna sasiadka mojej mamy byla prze ponad 20 lat gwalcona przez swego meza, wyzywana, bita i zamykana w domu..nie wolno jej bylo wyjsc nawet do sklepu..policja przyjezdzala, miala zalozona tez "niebieska karte" i co? policja pojechala, bo w sprawy rodzinne sie nie wtraca a maz nie naduzywa alkoholu, wiec nawet na izbie wytrzezwien nie mogli go zamknac a dopiero wtedy zaczynal szalec...skonczylo sie na tym, ze skostruowal sam bron...i strzelil jej w plecy jak dzieci byly w szkole a ona piekla urodzinowe ciasto dla coreczki....takich historii w Polsce jest wiele!! zawsze mozna trafic na zla osobe, niewazne czy Polaka, Turka, Niemca etc., ale nie wolno oceniac kogos ze wzgledu na pochodzenie nie znajac tej osoby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adila to znudzona idiotka nie czytajcie JEJ wypowiedzi - turek by sie tak nie wyslawial , oni mysla inaczej, zalosna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje, dziekuje...:D ciesze sie, ze Ci Kucuk poprawilam humorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
halooooooooooooo dziewczyny! czy ktos jeszcze zaglada tutaj? co sie dzieje=? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nesie ja zabawilam z madzikpn w Krakowie, madzik przyjechala do Krakowa i poszlysmy na drinka :D co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
ale z Was szczesciary zycze milej zabawy! U mnie pod gorke pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesie co to znaczy pod gorke...mam nadzieje, ze to tylko \"awaria\", czyli zly humorek? ;) wiesz, ze mozesz nam tu wszystko powiedziec :P jak tam mala? i jak sie sprawuje Twoj Turasek? pzdr, trzymaj sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
yavrum dasz mi msn albo gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaassasa
A mnie wlasnie moj turek po 2 latach zostawil..bo teraz jak u niego w domu bylam to sie poklocilismy na oczach jego rodziny i mu sie mnie odechcialo... :/ ale nadal pisze do mnie na msn...ze jestesmy przyjaciolmi..i przyjedzie do mnie w wakacje... nienawidze go..zniszczyl mi zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
jassssasa...... przykro mi ze sie tak stalo! ale pamietaj nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!uszy do gory!nie jest jedynym facetem na ziemi! wiem ze to boli!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaasaa
Nie chce juz innego... Nigdy nikomu nie zaufam... Nie wiem tylko po co zawraca mi gitare jakas przyjaznia i chce to przyjechac...jest zdrowo jebniety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesie
chce sobie zostawic otwarta furtke! nie che abys o nim zapomniala bo sam nie wie czy sie nie rozmysli! Ty masz czekac i miec nadzieje! a on......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaasaaa
...a on ma prblem ze swoja matka ktora po naszej klotni stwierdzila, ze mamy uprawiac seks i myslec o przyszlosci dopiero za 4 lata !!!!! :/ Bo on ma 20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
:) Przyznaję się bez bicia.... zglupilałam :) w Piatek lece do Turcji i usiedzieć na miejscu nie moge :D ale sie ciesze :P przepraszam, musialam sie z kims podzielic moja radoscia :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluzszej nieobecnosci ;) nadrobilam juz zaleglosci, ale nie bede sie wypowiadac odnosnie zaleglego tematu :) Asik gratulacje i duzo milych chwil, na jak dlugo lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
dwa dni moge odliczyć na podróż.... więc na miejscu będę całe 15pieknych dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×