Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość ShadeX
teraz to już wogóle wszystko wiem :D dzieeeki jeszcze raz ;) i sorry, że tak "łopatologicznie" trzeba było mi to tłumaczyć ale ja nie jestem zorientowany jeżeli o takie sprawy chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
ShadeX---------->lepiej sie zapytać i upewnić, niż później się marwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadeX
dokładnie... teraz sie nie martwie bo wszystko czego nie wiedziałem zostało mi wytłumaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambro
Cześć dziewczyny. Kiedyś pisalam o tym jak to po zażyciu pierwszej tabletki zniknał mi okres... pamiętacie? Jeśli to skutek hormonu(oprócz tego nudnosci, bol glowy, piersi ałaaaaa), to czy byłam zabezpieczona od pierwszego dnia? na wszelki wypadek nie kochałam się z moim chłopakiem przez pierwszy tydzien. zaczelismy pod koniec drugiego. myślicie ze wszysko bedzie ok? mam nadzieje ze byłam chroniona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
lambro---->niezależnie od skutków ubocznych, które u Ciebie wystąpiły tabletka działa tuz po wchłonięciu, czyli ok. 3-4 godzin po zażyciu. Nie mazs się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Ivain!!Dzieki za informacje!!U mnie raczej bez wiekszych zmian...Raz troszke lepiej raz gorzej..strasznie wysuszona mam skóre do tego i troszke na twarzy mi sie złuszcza co po nałozeniu podkłady nie wygląda zbyt dobrze a czyms musze tuszowac te"syfki"..ehhh...wydaje mi sie ze to moze takie troche odwodnienie organizmu...Przemyslalam to i wydaje mi sie ze to jednak wina tabletek...skoro w 2-3 dniu 7dniowej przerwy byla znaczna poprawa a wtedy przeciez stezenie tych hormonow z tabletek troszke maleje,wiec jest to ich wina...ide jutro do ginekolożki i spytam ją..wiesz co...mi dwóch dermatologów powiedzialo ze to nie od tabletek ale niewiem czy maja racje...musimy obserwowac te zmiany i same szukac przyczyn bo swoje cialo i organizm najlepiej zna kazda kobitka!!Napisze co mi ginekolozka jutro powie!!a co do stresu...w sumie za tydzien mam mature:P to moze jednak wina matury:P:P:P Aha...kupilam sobie cynk w tabletkach,ale jakos sie zle czulam po nim...bleee...próbowałas?! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aga_84_
czesc, czy ktos jeszcze moglby podzielic sie swoimi wrazeniami na temat libido po yasminelle??? ja jestem po czwartej pigulce i czuje sie swietnie na razie... okres skonczyl mi sie po trzech dniach, teraz juz tylko plamienie - ale bardzo nieznaczne:) mam duzo energii, brak zmiennych nastrojow, cera na razie bez zarzutu, przezpierwsze dwa dni bole glowy tylko mnie meczyly... zastanawia mnie bardzo ta kwestia libido:) nie chcialabym, zeby spadlo... wolalabym, zeby wzrosla;) pozdrawiam wszystkich forumowiczow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
witam was kobitki!!!!!! chcialbym sie dowiedziec czy jesli moja dziewczyna zazywa tabletki Yasminelle to czy mozemy kochac sie tak doo konca???niom chyba rozumiecie!!!!!!!! dzieki z gory!!! pozdrawiam i czekam na odp.... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
łysy----->m. in. po to Twoja kobieta bierze tabletki, żebyście mogli szaleć, do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
okyyyyyyyyyy dziekuje bardzo za info bo nie bylem do konca pewny!!!! thanks!! papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivain
Lilly_lu Po cynku zrobiło się jeszcze gorzej brałam przez tydzień i nigdy więcej, ale podobnie miałam kiedyś po zażywaniu takiego preparatu ze skrzypem. Zapytaj swojej ginekolog bo ja chodzę do faceta który kompletnie się takimi rzeczami nie przejmuje. Lubię go (choć sama się zastanawiam czemu) i jest dobrym fachowcem, ale jakoś nie podchodzi do takich problemów poważnie. Jak to facet uważa że to babskie fanaberie. Moja twarz też się łuszczy, ale syfki się przyschły, więc jakiś tydzień jeszcze będą strupki, a potem to zobaczymy. Teraz też mam przerwę więc jak przy 3 opakowaniu historia się powtórzy to papa Yasminelle. Matura brrr trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noginogi
mi własnie zaczeła puchnac po tych tabletkach prawa noga i strasznie boli...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLUNIA918
Hej dziewczyny macie wiele pytań i dołujących wątpliwości,popatrzcie na tej stronce ona jest duuużo bardziej optymistyczna....jestem po 5-tej tabletce ale dopiero po dwóch miesiącach określę czy mi pasują. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLUNIA918
antykoncepcja. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze miło jest, jak na naszym forum pojawiają sie mężczyźni, którzy interesują się tym co i jak:) więc dużeee brawa dla nich!! :) tttuutttt mi ginekolog na wstępie zapowiedziała, żeby podchodzić do brania tabletek na spokojnie, jak do zażywania witaminek, bo wtedy nie będę swoją psychiką wywoływała objawów mega ubocznych. ale jeżeli nie przechodzi Ci ta noga to warto się zastanowić co jest grane.. jak kończyłam opakowanie i poszłam na kontrolę, to dopiero wtedy się dowiedziałam, że powinnam więcej teraz pić wody, bo te hormonki mogą działać \"wysuszająco\" na organizm i stąd mogą wystąpić łuszcząca sie skóra i uczucie ociężałych nóg. no i trzeba brać magnez - najlepiej taki rozpuszczalny np. ze zdrowitu bo tabletki anty wypłukują go z organizmu i to też może wpływać na osłabienie organizmu czy nasilenie skutków.. ja zażywam i powiem wam,że problemów żadnych nie zaobserwowałam.. dla pytających o libido: dalej szaleje i jego spadku nie zaobserwowano :) ( na szczęście juuupppiii!!! :P) biust: urósł troszeczkę, ale zrobił się taki pełniejszy, okrąglutki,, taki fajny:) no i najważniejsze: wulkan energii się ze mnie zrobił :) energii pod każdą postacią :P pozdrawiam niech Yasminellkowa moc będzie z wami!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) A więc.. jestem w związku z moją dziewczyną od 1,5 roku... Od tego miesiąca zaczeliśmy stosować anty koncepcje poprzez Yasminelle. Od pierwszego dnia krwawienia. Mam do was pytanie... czy jest ryzyko nie chcianej ciązy? Bo po 10 dniu stosowania współżyliśmy bez dodatkowych zabezpieczeń... i tak jakoś się stresuje:( Prosze was uspokujcie mnie:P Z góry dziękuje i Pozdrwiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie ja
nie mogę tego czytać!!! Głupie pytania czy już możemy się kochać czy już działają... Kurcze ludzie w ulotce wyraźnie pisze, że jeśli pigułe wzięło się w pierwszym dniu to odrazu jest się zabezpieczonym, a jeśli 2-5dniu to jeszcze przez tydzień trzeba stosować dodatkowe zabezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
No matura...ehhhh:P jutro zaraz po wizycie bede pisac co i jak sie dowiedzialam od pani ginekolożki...oby cos wiedziala na ten temat...!!Dobra uciekam sie edukowac!!:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalilkalka
Mam pytanie :) 1. dnia okresu mam wziąć tabletke :) od 21 30 dostałam takiego jakby brązowego plamienia.Niewiele tego, tylke co nic...nie wiem czy zaczął mi sie okres, czy nie...chciałabym wziąć w dobrym dniu :) znacie sie na tym,a ja dopiero zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bealice22
Hej Jasminelki! Chcę się was coś poradzic. Otóż biorę sobie tableteczki już 3 miesiąc i mam zamiar zrobic sobie przerwę, czy nie wiecie może czy nie ma żadnych przeciwskazań żeby tak sobie brac te tabletki przez jakiś okres, potem przestac a potem znowu brac?? Np. po dwóch, trzech miesiącach... jeżeli wiecie coś na ten temat to będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambro
hej. mi lekarz powiedział że nie wolno co chwile przerywac antykoncepcji bo mozna sie nabawic powaznych zaburzen hormonalnych. powiedziała ze powinno sie zazywac pare latek potem odstawic jak jest potrzeba na rok potem znow mozna zaczac ale nie wolno tak na kilka miesiecy pzrestac i znow zaczac... to słowa mojego ginekologa... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
kalilkalka-------> znasz najlepiej swój organizm i powinnwś wiedzieć, czy jest to okres. Jeśli masz w miarę regularny i dostajesz mniej więcej w terminie, to nawet jeśli to jest plamienie ( a w tym czasie powinien być "okres właściwy") to rozpocznij blister!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Bealice---------> w ulotce napisane jest, że można przerwać branie Yasminelle, kiedy tylko się chce. Musisz jednak wiedzieć, że Twój organizm jest wtedy bardziej podatny na zajścię w ciążę(wynika to ze zmian hormonalnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelya
hej mam pytanie, biore yasminelle od niedawna, to sa moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne i mam niedlugo wesle brata, jestem ciekawa czy np moge wtedy pic alkohol czy raczej nie powinnam...wiem, ze to moze glupie pytanie, ale chcialabym sie dowiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Amelyo:) Mozesz pic tylko uważaj żeby nie zwymiotowac do kilku godz po połknieciu tabletki:)Zdarzyło mi sie raz, że brałam tabletki o godz.23 czyli musiałam ja wziać raz po piwie:)A potem wypiłam jeszcze jedno piwo....i nie jestem w ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuttttt
witam W SPRAWIE CIERPNĄCYCH NÓG: więc wczoraj byłam u lekarza. pani powiedziała, że za bardzo się stresuję a ulotka zawsze musi być na wyrost. ALE: jeśli nie przejdzie mi po pierwszym opakowaniu, to niestety odstawka...jedna próba z tabletami z innym rodzajem progesteronu a później papa antykoncepcjo hormonalna:/// tymczasem mam smarować kremem z kasztanowcem...i więcej spokoju i optymizmu, i mnie forów internetowch ;) aha-przypominam- mnie nie boli i nie drętwieje...tylko cierpnie nieco i czasem miejscowo piecze. no więc zażywam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 20
witam!!!!!!!!!!!! kobietki mam pytanko czy nie wie ktoras z was gdzie tabletki Yasminellle sa najtansze w białymstoku???? prosze o jak najszybsze odp!!! dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga22
hej dziewczynki, pisałam niedawno ze zapomniałam jednego dnia zażyć tabletki i nastepnego dnia wzięłam dwie jednocześnie. To była niedziela a od poniedziałku mozna by powiedzieć że dostałam "mały okres", boli mnie cały czas brzuszek i czuje sie taka napuchnieta, czy to normalne że po pominięciu jednej tabletki od razu dostaje okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×