Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

kasienka1986, Dobra to powiedz mi teraz taka rzecz, zebym miala 100% pewnosc!!! Jesli teraz sie nie pojawi w ciagu tego tygodnia przerwy mam zaczac brac kolejne opakowanie tak jak zwykle i jesli nastepnym razem dalej jej nie bedzie to wtedy przestac brac i udac sie do lekarza, zeby sprawdzic czy to ciaza????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe martwcie się dziewczyny:) ja ogolnie mam nerwice zołądkową i czesto sie wyprozniam..yh..ale tabsy zazywam wieczorem i przed snem zazywam tabletke magnezu B6 ..dzieki temu spokojnie mi się przez nocke wchłonie tableteczka :)bo w dzien zdaza mi sie czesto latać do klopa jak mnie coś wkurzy;/...i miałabym non stop dylemat czy nie zazywać przypadkiem nastepnej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekus...mi lekarz zawsze zapisuje 2 opakowania (zebym miala na zapas, w razie jesli musialabym wziaz tabletke z dodatkowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carbonpoczekaj, zrob test jak chcesz jesli w ciagu 7 dni nie bedziesz miala okresu, jak mozesz to moze do lekarza idz dla pewnosci bo ja np nie lubie czekac a w tej kwestii to na pewno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz...tylko, ze problem polega na tym, ze nie mam chwilowo dostepu do lekarza ZADNEGO!!! :( bede dopiero miala pod koniec lipca, a to juz troche za pozno!!! :( ale z tym testem to chyba najlepszy pomysl, prawde mowiac przed chwila sama o tym pomyslalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, nie ma sie co stresowac tylko zrob test i jak zrobisz to daj znac! ale tak poza tym to naprawde poczekaj z nerwami do konca 7 dniowej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz raz kiedys mi sie przesunal o caly tydzien...ale wtedy jeszcze nie bralam tabletek, wiec to dopiero byla panika :) okazalo sie,ze to wszysto przez stres i jakos sie wszystko dobrze skonczylo...mam nadzieje,ze tym razem bedzie tak samo...wiec trzymajcie za mnie kciuki, bo do niedzieli wszystko sie powino wyjasnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka1986..Nigdy nie zgadniesz co sie stalo!!!??? Poszlam sobie do kuchni zeby zrobic obiadek kochanemu mezowi, a tu nagle okazalo sie, ze testy nie beda jednak potrzebne :) Chyba od samego gadania o tym mi przeszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam, ze o stresie wiem juz wszystko...a tu czlowiek jerdnak uczy sie cale zycie :) Pozdrawiam i mam nadzieje, ze porady nigdy wiecej nie beda mi potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattie
kobitki czy ktos zna apteke w lodzi gdzie yasminelle sa tansze niz 40 zl?? prosze piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty123456
hej dziewczyny powiedzcie mi jaka jest cena Yasminelle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
ja w aptecy "natura' u mojej babci na wsi placilam 38,50.. tanszych nei znalazlam ceny nawet do 48 dochodza za jeden blister...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
w sumie to jak mi lekarz powiedział ich cene to sie wystarszylam.. a prawei zamarłam jak poszlam do apteki i za jeden zaplacilam 45 zł.. a pozniej przezszlam wsyztskie apteki w miesxci e(na szczescie iasto male aptek w miare sporawo) to nie bylo zle;P i dopiero u babci jak wyzej pisalam znalazlam po 38.50 i to jeszcze jak sie bierze trzy opakowania na raz bo pojedyncze to 40 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty123456
ale na recepte kupujecie prawda?? ja za moje dotychczasowe pigułki (diane35) płaciłam około 20zł za 2 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
no oczywiscie ze na recepte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty123456
te ceny ktore wy piszecie są poprostu powalające:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty123456
ale stwierdzam że nie warto oszczedzać teraz lekarz mi przepisal Microgynon21 i czuje sie po nich beznadziejnie a biore dopiero 15 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gween89
czesc wybieram sie do gina i yasminelle to podobno najbezpieczniejsze tabletki? boje sie jednak tego tradziku bo dluuuuugi czas go leczylam zeby w wkacje chociaz wygladac. sluchajcie czy jak bede brac przez miesiac tylko te tabletki (akurat wyjezdzamy z chlopakiem) too duze skutki odczuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
i tak lekarz Ci dobierze odpowiednie tabletki, i to nie jest jakims warunkiem ze to akurat musza być Yasminelle. a jesli chodzi o skutki po zazyciu to hmm.. kazdy organizm reaguje inaczej.. z reszta na kazdej ulotce są napisane skutki uboczne mogące wystapić podczas brania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
qwerty123456 : no w sumie lepiej wydac te 40 zł na miesiąc niz poniej pare razy tyle na caly 'ekwipunek' dla bobaska..:P szczegolnie wtedy gdy nie chce sie miec dzieci.. a poza tym facet powinien pomoc w tym wsyztskim bo to w koncu tez jego interes!!:) takie jest moje zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gween89
aaa jak chce brac tylko miesiac to nie ma jakiegos wiekszego znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty123456
OlusS: w 100 a nawet wiecej % sie z toba zgadzam, bobas to jednak spory wydatek. a facet jesli o pomaganie w tyhc kwestiach chodzi sprawuje sie nie nagannie:p powiedz mi jeszcze czy stosujesz jakies ddatkowe zabezpieczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczekj
Witam wszystkie kobietki:) właśnie poczytałam trochę wypowiedzi na forum, i powiem tak, że dziś byłam u gin. i chciałam żeby mi jakies tabletki anty wypisała, i jedyne co od niej słycszałam to yasminelle (chyba mają naprawde niezłe gratisy), żadnych innych to nawet nie wymieniła, dodam że wczesniej brałam plastry Evra, ale piersi mi tak nabrzmiały i wydobywał sie jakis płyn pobieglam do gin.ona kazała odstawiać plastry i jak ręką odjął wszystko do normy wróciło. A w Szczecinie przy medicusie Y. kosztują 38zł. Najbardziej sie boje tego trądziku bo dotychczas problemów z tym nie miałam. A i się zastanawiał czy nie ma żadnych komplikacji jak się nosi soczewki kontatkowe, bo przy innych tabletkach anty podobno są ps: pozatym gin. mi powiedział ze moja nadżerka sie podgoiła ale niestety niezbędny jest zabieg i chce mi zrobic wypalankę, a ja czytałam że potem są problemy z ciążą, ja nie wiem co ta lekarka z medicusa tak na tą metodę sie uparła i o np. o wymrażaniu mówi że nie bo wypalanka lepsza, a dodam że wyniesie mie to 250zł. I co tu robić?:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8POMOCY8
Czesc, sluchajcie dzis kupilam pierwszy blister, ale jest problem bo okresu dostalam wczoraj. Zazylam teraz dwie tabletki tak jakby ,ze wczorajsza pominieta i dzisiejsza, czy jest to okej ?????? czy zrobilam zle :(????!!!!!!! prosze odpiszcie, bo nie mialam mozliwosci skonsultowac sie ze swoim ginekologiem, a nie chcialam zwlekać z braniem tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewszyny ! mam pytanie, jak u Was jest z apetytem po Yasminelle?i jak tam Wasza waga ? kurcze bo ja wolałabym nie przytyć...ja apetyt mam duży...ssie mnie w żołądku z głodu, nie wiem czemu...staram się nie przeginać z jedzeniem bo nie chciałabym przytyć ale jak mnie ssie z głodu jem, co Wy na to...? pozdrawiam WAS:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×