Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYsłowice
nie martw sie ja tez mialam takie obawy mi tez pekla gumka p7-dniowej przerwie bylam tez wystraszona jak cholera.ale dziewczyny na forum mnei uspokoily.wiec mysle ze ty tez sie uspokoisz.a jak idziesz do gin.dzis.to mysle ze cie przyjmnie nawet bez rejestracji jelsi zoabczy ze jestes zdenerwowana.nie misi cie badac byle zebys jej pwoiedziala co sie stalo i juz.nie martw sie.bedzie.ok. ja teraz mam 7-dniowa przerwe i tez sie obawiam bo mialam troche wpadek albo zapomnialam tabletki albo cos jakos dziwnie mi sluz wyplywal po stasunku do tego objawy jakbym miala dostac okres i poprostu mam tez metlik w glowie i licze na te dni ze dostane okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
o kurcze ale mnei bola krzyze i brzuch normalnie zglupieje. czy wy tez macie objawy takie jak przed okresem/??nawet jak bierzecie te tabletki? bo ja czuje tak samo zanim bralam tabletki. jeju a tu w robocie siedze i mecze sie nie ma nic do roboty nadodatek.i mecza mnie objawy przychodzacego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jeju wszystko mnie boli - ja chce ju dostac !!!! tez tak cierpicie przed??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Nie ja nic nie czuje, dopiero w dniu okresu boli na maksa przez 3 dni. Siemanko, wlasnie wrocilam z badan, jutro po poludniu wyniki. Na oko to krew przy pobraniu gęsta - dobrze nie wrozy. Co prawda krew ponoc gestnieje w wyniku stresu np. przy pobraniu - chyba nie bede sobie nic wmawiac bo zwariuje do jutra. Jutro dam znac co do winikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Jestem przed okresem (ost. tab. wzielam w niedziele) a moją twarz strasznie wysypalo takie male sywki z wodą. Nigdy tak nie mialam, jakos to zatuszowalam do pracy ale rano bylo okropnie. A wy jak z cerą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
a mnie przed okresem boli i to ostro a w dniu okresu to nie wiem jak sie nazywam i wszystko mi obojetne. jestem cieawa czy to noramalne jak mam te objawy bolu przed okresem i jak biore te tabletki. to jak bedzies zmiala wyniki daj znac nam co i jak. i niestresuj sie ta gesta krwia bedzie dobzre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
u mnie z cera bez zastrzezen jest. jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Dzieki ze jestescie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
Skonczyłam pierwsze opakowanie. Ze skutkow ubocznych dotkneły mnie tylko plamienia. Taki wiecie miesieczny okres:)ale plamienia były dosc malutkie, dopiero dzisiaj dostałam okresik.. w 3 dniu po skonczeniu pierwszego opakowania. Troche stresow było:) jednak nasza kobieca psychika umie płatac figle.. i choc bierzemy tabletki regularnie to i tak sie martwimy troszke gdzies tam podswiadomie.:) Ehh niezłe jestesmy kobitki. Zdziwioło mnie ze zupełnie nie odczuwam zadnych bolow miesiaczkowych. Nic tylko od jakiegos tygodnia powiekszone piersi , a nawet około 10 dni. Teraz do niedzielki i drugie opakowanie.Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
kurcze siedze i siedze na tej pupie w terj robocie i zdycham a nie mam nic zero okresu zero plamien niczego. ale sie baby maja okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
>.......MYsłowice a spodziewasz sie juz okresiku??ile dni od konca opakowania?dostaniesz na bank!spokojnie!zawsze tak panikujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaaaaa11
po 8 miesiaca stosowania yasminelle koncze przyjmowac to swinstwo.Musze zmienic na cos innego nie obciazonego reklama i pokusami mego gina do 'zyskow' czerpanych z przepisywania tej tabletki. Dziewczyny-nie polecam, bo skutki sa straszne brania tych tabletek.ja przed ciaza przez 5 lat bralam inne tabletki i bylo ok.a teraz juz po 8 mesiacach nie moge normalnie chodzic!szok! Zastanowcie sie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
monia11--------------------> A co ci się konkretnie stało z nogami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->schering noja juz mam 1-dzien przerwy wiec czekam na okres lada dzien.mam andzieje ze ebdzie a nie bedzie tak ze "a kuku jest pani w ciazy" boze tego sie boje najbardziej zeby tylko nic nie bylo. i byl okres na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! ja zrobilam sobie badania krwi i wyszly w normie, jesli chodzi o krzepliwosc , pozniej przytocze dokladniej, jak bede w domu. bylam u lekarza, u internisty i powiedzial ze sa ok, ale na moje oko niektore nie byly tyakie wysmienite. co do okresu to ja jestem w niebie, bo prawie nic nie czuje, a wczesniej z bolu sie skrecalam:) ale podjelam decyzje o zmianie lekarza i moze tabletek, zobaczymy co nwa pani powie. mnie martwia nogi, w sumie nie bola i tylko te zyly widac, ale panicznie boje sie zylakow, wiec pod wzgledem psychicznym zle sie czuje z Y. moze czas to zmienic,bo nie mam ochpoty kazdego dnia ogladac nog czy nic bardziej sie nie pojawilo i meczyc tym mego Kochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ja nei wiem po tej przerwie bede brac kolejne opakowanie 3 i jak narazie mi nic nei ma nogi nie bola cera jest ok wszystko wporzadku a tu wiekszosc osob odradza ma klopoty zwiazane z braniem tych tabletek kurde co jest ja nie moge wszystcy jakies ale (no wiekszosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
kurcze zaraz mnie trafi nic me mam a juz wolalabym miec jestem zdenerwowana i co nie tylko. z niecierpliwoscia czekam na ta chwile jak nigdy okresu nie chcialam tak teraz chce kurcze chce go !!! a go nei ma :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
już mi się nie chce w pracy. właśnie mi się zaczyna misja,więc ja tylko na słówko wpadłam :) co do tych nóg to jest faktycznie coś w tym,bo chyba jedynie na forum yasminelle dziewczyny aż tak się skarżą. ja w sumie po 4 tabletkach novynette,nogi nie bolą i daj Panie Boże żeby tak zostało. co do badań to modle się żeby mnie przyjęła,w, sumie i tak cokolwiek by wyszło musze poczekać do końca blistra,ale mam pomysł zaproponowania jej kolejnych badań po tym opakowaniu,bo wtedy będzie wiadomo czy te wyniki tylko po y. czy po wszytkich tabletkach. no i rzecz jasna muszę się dopytać o moją sprawkę coby nie zostać mamusią :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jak te godziny pracy mi sie dluza zero roboty nie ma co robic :( postanowilam is dzis do solarium i potem wezme na wieczor goraca kapiel moze to cos da i dostane okres.hmm jak myslicie?uda sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Ja tez czekam na okres... Ale za to mam fullll roboty w pracy i tylko czsami moge do was zagladac. ooooo wlasnie szef mnie wooooooooła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja okres dostałam 2 dnia bez tabletki. i w ogóle się nie stresowałam tak jak kiedyś \"o boże czy jestem w ciąży\" - czyli mój chłopak ma już spokój bo suszyłam mu głowę niemiłosiernie. nie ma co się przejmować - okres dostaniesz pewnie lada dzień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
okres przyjdzie napewno...gorzej u mnie hehe,ejpowoli zaczynam się stresowac,kurczaki. niby jestem chroniona pomimo,ze zmienilam tabletki no ale nie wiem :) wszytko sie okaże. wracam do pracy,bo mam zawał roboty. moje przemyslenie: cieszę się że w piątek już ostatni dzień w tej pracy,bo tymi cukierasami to bym chyba się otyła aotyła,już wpitalam ile wlezie :):) hehe. buziaki kochane,zdam Wam relacje jutro najwyżej co i jak :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no mysle ze dostane lada moment hehe moj facet tez juz ma dosc mnie bo tez mu susze glowe od 2 tygodni a co bedzie jesli bedzie ciaza itd.... a ten juz nic nie bedzi eebdzie dobzre a jak cos mnei zabolii to mi dogaduje moze ciaza oo mzoe koplo cie. zabic to zamalo. ale jak sieej regularnie tabletki to bedzie ok. JA chce JU DOSTAC CHCE DOSTAC. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VENUS81
straszne wszystko to co piszecie. Ja tam na przykład bardzo chce miec dzieci i tabletki te posłuża mi tylko do przesunięcia niechcianego okresu ale najwyżej dwa opakowania i koniec z jakakolwiek antykoncepcja hormonalna, chocbym miala miec gromadke dzieci, lepsze to niz ich brak. po dw.óch opakowaniach to chyba sie nie nabawie zadnej choroby co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> MYsłowice mi tez niby nic nie jest i w sumie gdyby nie to forum to dalej bym tak myslala i spokojnie brala te tabletki, a tak jak sie naczytalam to zaczelam sie strachac:/ no i brac tabsy i kazdego dnia ogladac nogi, wrecz obsesyjnie, to bez sensu, wole chyba zmienic i mies spokoj psychiczny:) choc nigdy nie wiadomo co bedzie po innych... w sumie zdecydowalam sie na Y bo mialam nie przytyc, a ze przytylam to zadna roznica:) zobaczymy co powie nowa pani doktor, podobno swietna:) no i nareszcie ide do domku!!! huuura!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrymru
Hej dziewczyny! Jeśli chodzi o tabsy. Muszę powiedzieć, że po 5 latach zażywania żałuję, że to robiłam.Tak panicznie bałam się ciąży, że bagatelizowałam te wszystkie sygnały z mojego organizmu. Myślę, że wszystkie się różnimy, ważne jest dobranie leku, ale efekty uboczne pigułek, o których mowa w ulotkach do nich dołączonych są te same. Nie ma tabletek, które by nam nie zaszkodziły. Okazuje się, że jeszcze medycyna nie potrafi zapanować nad naturą. Efekt antykoncepcyjny tabletek ma miejsce kosztem naszego zdrowia. Niestety te efekty uboczne mogą być sygnałem poważnych zaburzeń zdrowia. Ile bym dała za antykoncepcję bez niemiłych efektów. Te obrzęki nóg, których nigdy wcześniej nie było to nie tylko zatrzymywanie wody ale i zaburzenia krążenia. Niestety tabsy zatrzymując naszą płodność wprowadzają w stan zbliżony do ciąży, a ta dla organizmu jest wyzwaniem. Pomyślmy zatem, że łykamy tabsy 5 lat, czyli jesteśmy pięć lat w ciąży. Niestety to nic dobrego dla organizmu, bo ciąża zawsze trochę wyniszcza i to nie sam dzidziuś i brzuch jest udręką, ale i zmiany hormonalne. Okazuje się, że dla naszego zdrowia i młodości najlepsza jest płodność. Jeśli medycyna zaoferuje bezpieczny środek antykoncepcyjny, to chętnie z niego skorzystam póki co nie ma takiego. Producenci ostatnio zdołali wpaść na pomysł dodawania środków moczopędnych do pigułek, by zmniejszyć efekt zatrzymywania wody przez pacjentki. Ten jednak efekt uboczny można potraktować jednak jako łagodny, a środek moczopędny nie usuwa przyczyny magazynowania wody. Zatem yasmin czy yasminelle to tylko tabsy z moczopędnym środkiem. Dziewczyny jeśli chcecie sobie pogadać na tematy nieco lżejsze od medycznych i macierzyńskich to zapraszam do serwisu www.wagina.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VENUS81
mrymru wlśnie to miałam na myśli. Dobrze ze to mój pierwszy raz. Tzn kiedys zaczealm brac MICROGYNON ale zrezygnowalam po 15styu tabletkach, i tym razem chyba bedzie tak samo. Wole stan płodnosci niz nieplodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
-> VENUS81 Nie każda z nas ma warunki (dom, praca, kasa) lub stałego partnera. Ja od niedawna mieszkam z chłopakiem u babci, na razie na więcej nas nie stać. Jesteśmy razem już 6 lat ale o dzieciach jeszcze nie myślimy.. Może za 3-4 lata, ja mam jeszcze czas ;) Jeśli chodzi o Y tak jak zaplanowałam wzięłam 2 opakowania bez przerwy (jestem przy 2gim blistrze), mimo że Y biorę pierwszy raz. Zero skutków ubocznych poza niewielkimi mdłościami na początku. PS. Właśnie wróciliśmy z urlopu, byliśmy nad morzem 2tyg, szkoda że tak szybko mija czas na wakacjach :( Ale chociaż pogoda nam dopisała, niektórzy nie mieli tego szczęścia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
......>MYsłowice Kochana a kiedy dostałas okres po pierwszym opakowaniu??ktorego dnia bez tabletki?? Ja skonczyłam pierwsze opakowanie i tez sie troszke bałam..bo to cos nowego(to moje pierwsze tabletki w zyciu)ale okazuje sie ze działaja skoro ja nie jestem w ciazy. A kochalismy sie wiele razy i to do konca bez zadnego dodtakowego zabezpieczenia. Okresik elegancko przyszedł3 dnia bez tabletki.Mi troszke spadł kamien z serca:)Ale tabletki sa najpewniejsza metoda antykoncepcji! Przy regularnym przyjmowaniu nie ma co sie obawiac o ciaze.Własnie po to je kobitki bierzemy..po to zeby sie nie martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suue
Aneta --> czy wzielas 2 pierwsze op. pod rzad czy juz wczesniej bralas ? jesli tak to napisz cos wiecej, bo ja zaczelam brac Y i akurat moj urlop wypada wtedy co przerwa :-o i nie wiem czy przy 2 pierwszych moge polaczyc i nie robic przerwy ? czy mialas jakies dolegliwosci lub plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×