Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość teraz ja pytam.
hm...oj mój też nie lubi jak się mu zwraca uwagę na jaki kolwiek temat,bo jest afera,że chce go zminic itp. jak narazie dobra passa trwa,pozatym wprowadza siedo mnie na miesiąc,bo musi mieszkania poszukać więc troche spuścił z tonu i siezrobił kochanym chłopczykiem :) co do Twojej sytuajcji to ja tylko moge powiedzieć przez pryzmat mojego związku,że moj też by się o to wkurzyl bardzo...ale czy by odrazu kończył związek? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---------->akka22 my ze soba bylismy pol roku. ja mam 21 lat on 26 lat nie moja wina ze ja nie przepadam za alkoholem ok rozumiem napic sie ale nie tak jak jego kumple tylko haslo idziemy pic? a oni juz wszyscy i pija i on tez -bo jakby to bylo gdyby on nie napil sie przy kumplach.chodz ma mocna glowe i nie raz widzialam ze jakbym ja tyle wypila to bylabym nie przytomna chyb az 50razy a ten nadal tzrezwy. nie lubie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no a moj sie do tego pozunol i to zrobil. zakonczyl zwiazek. jak myslicie pojechalam po niem zabardzo? przeprosilam go ale nie doezwal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
trudno powiedzieć czy za bardzo pojechałaś czy nie... To zalezy jak ktoś do tego podchodzi no a poza tym to my nie iwemy jaka jeste relacja między wami... Ale jeśli przeprosiłaś to teraz pozostaje ci czekać na jego ruch... jeśli mu zalezy na tobie to na pewno sie odezwie a jeśli nie to popatrz na to z drugiej strony... nie warto być z kimś kto ma cie ...gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
trudno powiedzieć czy za bardzo pojechałaś czy nie... To zalezy jak ktoś do tego podchodzi no a poza tym to my nie iwemy jaka jeste relacja między wami... Ale jeśli przeprosiłaś to teraz pozostaje ci czekać na jego ruch... jeśli mu zalezy na tobie to na pewno sie odezwie a jeśli nie to popatrz na to z drugiej strony... nie warto być z kimś kto ma cie ...gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
trudno powiedzieć czy za bardzo pojechałaś czy nie... To zalezy jak ktoś do tego podchodzi no a poza tym to my nie iwemy jaka jeste relacja między wami... Ale jeśli przeprosiłaś to teraz pozostaje ci czekać na jego ruch... jeśli mu zalezy na tobie to na pewno sie odezwie a jeśli nie to popatrz na to z drugiej strony... nie warto być z kimś kto ma cie ...gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
relacja miedzy nami zawsze bula dobra szczere otwarte rozmowy nei nerwowo zawsze ze wszystkiego sie razem wychodzilo pytal o moje zdanie potem przemyslal i mowil jaka decyzje podja. byly sfary miedzy nami ale to jak wszedzie i w kazdym zwiazku i zawsze wychodzilismy z tego bardzo dobrze. ja mysle ze zabardzo go potraktowalam chodz sama nie wiem moglam poczekac do dzis jak sie bym z nim zobaczyla i mu wyjechac a nie tak jak wczoraj przez. tel. normalnie n ei wiem co mam robic jestem dobita tak ze brak mi slow brak m iwszytskiego zycie jest do dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
Myslowice --> wiesz co za późno na gdybanie "co by było gdyby..." bo tym się jeszcze bardziej dobijasz. sama tak miałam,bo często mnie ponoszą słowa i potem żałuje. powinnaś porozmawiać z nim teraz w cztery oczy i wyjaśnić wszytko. wina może leżeć po obu stronach. ja bym nie przekreślała tego związku tylko zawalczyła o niego,oczywiście pan który sie uniósł powinien też wykazać się jakąs inicjatywą. idę kochane...MYsłowice trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------->teraz ja pytam. jak dzis wyjde z pracy a bedzie jesli wogole bedzie to z nm porozmawiam i zobacyzmy co bedzi edalej jak narazie widze ze jest bardzo zle. po jutrze ci powiem co dlaej postanowilismy po tej rozmowie dopiero bo jutro mam egzamin i mnie nie ebdziena necie. zobaczymy czy wogole mu zalezy na mnie i bedzie - chodz sadze ze nie bedzie go - po tym co sie stalo. dzieki za wypowiedzi przynajmniej nei jestem sama i jestescie wy kolezanki. dziekuje ci. i dziekuje wam dziekuje tym ktore sie wypwoiedzialy i dodaly mi chodz troche otuchy i wiary ze moze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
..........>MYsłowice Kurcze bidulko!! Czasemtak to bywa.. pytałas czy nie przegiełas.według mnie nie. Kazdy czasem sie unosi, ma prawo miec wiesz gorszy dzien, ale to nie powod zeby z kims zrywac. Mozna sie obrazic, mozna nie odzywac.. a moze jeszcze mu przejdzie. Pogadajcie sobie i wyjasnijcie. Napewno bedzie dobrze. Pamietaj nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dziewczyny a ja mam jeszcze pytanie. Jestem teraz podczas 7 dniowej przerwy. Mam okresik. Ostatnia tabletke wziełam w sobote, a w ogole opakowanie zaczełam w niedziele i teraz kolejne zaczynam w niedziele znowu. A w ta sobote spotykam sie z moim chłopakiem (to bedzie dokładnie 7 dzien przerwy)i teraz czy ja bede zabezpieczona w sobote w nocy??skoro tabletke wezme dopiero w niedziele popołudniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loona1501
witam bralam yasminelle 3 miesiace i naprawde na poczatku bylam zadowolona schudlam 6 kg , ale pozniej sie zaczelo ..... NIGDY nie mialam problemow z cera, a tu nagle zaczelo mi wychodzic na twarzy i plecach jakies swinstwo :/ dlatego koncze to opakowanie i przechodze na Harmonet ... moze ktos mi cos na temat harmonetu powie ?? bo nie chce juz eksperymentowac :/ ........ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
Hej! Niechce Cie straszyc ale po harmonecie moja kumpela przytyla z 15 kg i dotej pory niezrzucila wszytkiego naprawde okropnie spuchla i to po 1 opakowaniu!! Do tego wyskakiwalo jej pelno syfkow ktorych nigdy niemiala wczesniej, a do tego zrobil jej sie torbiel ktorego miala usuwanego opeacyjnie, a blizne na brzuchu ma do tej pory po operacji.. Wiec jak slysze harmonet too wole Cie ostrzec bo nikomu niezycze tego co ona przezyla, tydzien lezenia w spzitalu i cala tareszta.. Pozdrawiam, a ja mysle nad cyprest podbno tez jakies najnowsze i bardzo dobra opinia sie ciesza.. moze Z nimi byssprobowala? Bo aj tez chce ale musze skonczyc ta paczke a jestem w polowie... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam angineeeee!!!!!!!!!!!!!! zastrzyki dostalam dwa razy dziennie a jak je skoncze to antybiotyk w tabsach.. .ale zwala... przełykac sliny nie moge tylko pluje do kubka :/ ejj tochyba moge sie pozegnac z anty przez jakis czas co? moj kolega co skonczyl medycyne w tym roku powiedzial mi ze nie musze przerywac.... ale wole chyba nie ryzykowac.... nie lubie sie kochac z gumką ;( ciepla nie czuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie o gentamycynie nie ma mowy w ulotce yasminelle... a wlasnie ja mam w zastrzykach... ale bralam klacid uno przez dwa dni, bo myslalam ze on mi pomoze, do tego pyralgine na moje 40 stopniowe goraczki, fervexy i inne bajery... tyle lekow... mam nadzieje ze nie beda mialy wpływu na yasminelle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wspomniany juz kolega po medycynie powiedzial mi ze te wypisane substancje to tak teoretycznie maja wpływ na Y... ze to by musialy byc jakies psychotropy no i najwyzej barbiturany wspomnniane w ulotce bo mialam obsesje i z kazdym lekiem do niego dzwonilam i pytalam o wpływ:P powiedzial ze popadłam w paranoje przez ta ulotke jego dziiewczyna tez bierze yasminelle i antybiotyki bo ma helicobactera pylori i nie jest w ciazy jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An_998
Na przelomie 7 lat brania anty pare razy bralam antybiotyki i sie kochalam z moim serduszkiem i nigdy nie mialam zadnych niespodzianek, od niedawna biore Y i uwazam ze to kolejme anty chroniace mnie przed niechcianą ciążą prawie w 100%. :) Pozdrawiam nową Yasminellke MYslowice--------. Glowa do gooooooory:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po odebraniu wyników z badań poszłam do ginekologa. podwyższone miałam jedynie alt , kiedy ast w normie . ale żadnych bólów ani innych niedogodności, które wskazywały by na jakieś choroby, nie mam. zatem przepisały mi kolejne 3 opakowania Y i powiedzialy, zebym zrobila próby ponownie za pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym trochę mnie denerwują i niepokoją te widoczne żyłki - chyba jeśli nie znikną po drugim opakowaniu [zaczynam od piątku] przejdę się do ginekologa i poproszę o coś z levonorgestrelem. teraz ja pytam. a ty jak łykasz te cyclo 3 fort to żyłki robiią się mniej widoczne czy to poprostu tylko na \"ciężkość\"?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An_998 no wiem ze chronia :) dzieki:) dobrze wiedziec ze ktos tez ma gdzies ta ulotke i postanowil nie popadac w paranoje :) pozdrawiam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj do mnie moj Synuś przyjezdza (nienawidzi jak tak Go nazywam :D ) po imprezie... nie moglam z Nim pojechac bo jestem bardzo chora.. do MYslowice- tez czasem sie wkurzam na mojego ze ma za duzo okazji do swietowania... dla niego sa dwie okazje zeby pić : JAK PADA I NIE PADA... ale jakos mam dziwne przeczucie ze wrocicie do siebie... przeciez milosc nie moze tak po prostu minac :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie nie lubie ludzi ktorzy nie potrafia przyjmowac krytyki.... to jest troche zenujące... jezeli tak zareagowal to znaczy ze mialas racje.. prawda w oczy kole.... dla kogos kto nie umie jej przyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schering
Dziewczyny a ja mam jeszcze pytanie. Jestem teraz podczas 7 dniowej przerwy. Mam okresik. Ostatnia tabletke wziełam w sobote, a w ogole opakowanie zaczełam w niedziele i teraz kolejne zaczynam w niedziele znowu. A w ta sobote spotykam sie z moim chłopakiem (to bedzie dokładnie 7 dzien przerwy)i teraz czy ja bede zabezpieczona w sobote w nocy??skoro tabletke wezme dopiero w niedziele popołudniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
schering jezeli weźmiesz w niedziele tą tabletke to jestes zabezpieczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie spytalam mojej pani doktor co mi zastrzyk rano dawała w tyłek :P o te antybiotyki. powiedziala zeby sie nie martwic bo jak sie wezmie tabletke 8 dnia po 7 dniowej przerwie nawet przy antybiotyku, jak wpłynie on na owulacje- tzn nastapi ona, to i tak zaplodnione jajko nie zagniezdzi sie w macicy bo automatycznie pierwsze co to zmienia sie macica i nie przyjmie go:) takze juz nie martwie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
a moj gim mnie troche zaskoczyl bo powiedzial sie tabletewk nie dopbiera! powiedział że to że mam np estradiol na poziomie 146 a progesterona 12 w którymś tam dniu cyklu to i tak nie znaczy do dobierze mi tabletki na tej podstawie bo niby jak?! i niestety ale jest to w pewnym stopniu metoda prob i bledow, tabletki nalezy dobrac na podstawie wieku i ogolnego stanu zdrowie ?powiedział ze wazna jest morfologia, proby watrobowe i wywiad z pacjentka (pytal o choroby w rodzinie siostra mamy miala raka piersi ale po 50 roku zycia no i palila wiec powiedzial ze to zmniejsza ryzyka, ale nie powinnam brac tabletek dlugo, czyli okolo roku moge spokojnie ale wiecej raczej nie) pytal czy mam pms, pytal o wiek itp. Przepisal mi yasminelle (bo najmniejsza dawka hormonow) i dodatkowo plastry evra (gdyby po tabletkach bolal mnie zoladek)...no i mam mieszane uczucia nieglugo dolacze do Was bo okres sie zbliza ale to beda moje pierwsze w zyciu tabletki i strasznie sie stresuje jakos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
jeszcze nie łykam tego cyclo 3 forte,ale ponoć dobre jest...nie wiem czy ma działanie zmniejszające żyłki,ale jak to kupię,przeczytam ulotke oraz przetestuje to Wam powiem. wróciłam po 4 do domu i zaspałam do pracy,nogi mnie boląjak fix,bo tańcowałam za trzech na wysokich obcasach,które mnie potem obtarły. mam dużo pracy,wiec nie wiem czy odpisze jeszcze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowana
poprawiam sie, mialo byc "a moj gim mnie troche zaskoczyl bo powiedzial sie tabletewk nie dopbiera sie NA PODSTAWIE BADAN HORMONALNYCH"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce nie robi sie badan hormonalnych... przynamniej nie za darmo:/ moja kolezanka chciala zrobic ale wyszlo by ja to 600zł :] to zrezygnowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×