Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYsłowice
tak. bo potem bierzesz caly czas regularnie i nie musisz zabezpieczac sie.[potem mozesz normalnie bez zabezpieczen. no chyb ajelsi zapomnisz tabletke i mina ponad 12h wtedy znow przez kolejne 7 dni musisz sie zabezpieczac. ja na poczatku tz tego nie kumalam sie gubilam. wiec cie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
dziewczyny macie tez tak ze jak macie 7-dniowa przerwe w braniu "Y" to jak macie ten okres to macie tez tak ze tu jest 4 dni 5 dnia nie ma nic a 6 dnia jest znow?? wlasnie mi sie tak stalo. nie wiecie czemu? co moze byc tego przyczyna? mzoe cos jest nei tak co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she1987
ja miałam tak że 3 dnia przerwy dostałam okres 7 się praktycznie kończył ale gdy tylko 8 rozpoczęłam następne opakowanie intensywność się wzmożyła, ale to trwało jeden dzień. A tak w ogóle to jestem zadowolona z nich tylko że cera mi się psuje, a miała się oczyścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no ja okres dostalam po miedzy 3 a 4 dniem przerwy trwal do niedzieli (tej) w poniedzialek nic nei mialam a dzis jest 8 dzien i patzre okres mam - i wzielam kolejna tabletke kolejnego opakowania, nei chodzi mi o branie tabletek tylko czy tez ktorejs sie zdazylo ze 3 dni miala okres dzien przerwi i znow okres? chodiz mi o ten dzien przerwy w okresie. te plamienia skutki uboczne podczas brania tabsow dawno mi przeszly wiec to nei jest ok tego,. mzoe przez to ze bylam zdenerwowana i zylam ostatnio w wielkim stresie.... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she1987
ja bym się tym nie przejmowała, bo różnie to bywa, ale jeśli dręczy Cie to , to może lepiej porozmawiaj z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
nie no nie dreczy mnie to ja sie ciesze nei jestem w ciazy !! no musze isc do lekarza a nie mam jak teraz z roboty mnie nei zwolnia a zostalm i 1 dzien urlopu na caly miesiac bo wykozystalam a musz eisc do gina cytologie zrobic i sie wybadac.hmmmmm zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
siemanko laseczki:) dlugo mnie nie bylo bo mam sporo pracy w pracy hehe:) no i sporo napisalyscie. Ja zaczelam 2 opakowanie Y w poniedzialek, mialam dosyc intensywny okres i przez caly czas bolał mnie brzuch i mialam mdlosci - jak nigdy. Bo wczesniej bolał mnie tylko w pierwszym dniu okresy, czasami jeszcze w drugim. Takze troszkę pocierpiałam. Ale odziwo na 8 dzień (dzien pierwsz. tab.) okres calkowicie zanikł a ochota na seks niesamowita. Bo pisalam wczesniej ze moje libido przy pierwszym op. Y spadło znacząco. W sumie oki. MYslowice - ta laseczka- milam z czego sie usmiać pozdro:) I tez tak mialam z tym okresem ale przy innych tab. ze pod koniec jez czysto a na drugi dzien znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---------->AN_ 998 czesc!!! no to spoko. ja tak zapytalam czy ktos tak ma bo ja pierwszy raz. laski musze sie odgrysc na moim facecie ale jestem w pracy i nie moge tak siedziec i ogladac facetwo bo wszysto widac.i mampytanie czy ma jakas z was jakies tapety na tel. z golymi facetami lub w majtkach ale zeby byl przystojny i mial zaje...fajna klate?? wtedy podalabym swoj e-mail i wyslalybyscie mi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia20
Hej dziewczyny!kupiłam dziś yasminelle i zamierzam brać od pierwszego dnia krwawienia.została mi jeszce 1 tabletka cyprest,to jest odpowiednik diany.na początku przyjmowania cyprest fatalnie się czułam,miałam bóle, potem super,organizm się przyzwyczaił i czuje się świetnie.nie przytyłam,piersi trochę urosły ale zmieniam je bo mogą spowodować zwłóknienie wątroby.niby na ulotce też jest tak napisane ale wiecie na gripeksie tez wiele rzeczy pisza...to były moje pierwsze tabletki.potem poszlam do innego ginekologa i powiedzial zeby zmienic bo nie mam takich problemow ze skora a tabletki po prostu rozwalaja watrobe...a dzis przy kupowaniu yasmineelle dowiedzialam sie od farmaceutki (tez mlodej dziewczyny) ze po cyprest mozna byc bezplodnym i niejktore kobiety maja potem problemy w zajsciem w ciaze....a lekarz ktory poczatkowo mi je zapisal o niczym nie wspomnia!!!l....ufff ale sie rozpisalam....ale to tak ku przestrodze innych dziewczyn....no i mam nadzieje ze teraz yasminelle sie sprawdzi...pozdrawiam was wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
laski musze sie odgrysc na moim facecie ale jestem w pracy i nie moge tak siedziec i ogladac facetwo bo wszysto widac.i mampytanie czy ma jakas z was jakies tapety na tel. z golymi facetami lub w majtkach ale zeby byl przystojny i mial zaje...fajna klate?? wtedy podalabym swoj e-mail i wyslalybyscie mi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Gonia20---------> Witamy mową Yasminelkę:) MYslowice ale ty masz pomysły hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Gonia20---------> Witamy mową Yasminelkę:) MYslowice ale ty masz pomysły hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
...moj maz jest pzrystojny i czwiczy kulturystykę no ale to moj mąz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->AN_ 998 nie no pzestan przeciez nie twojego faceta nigdy w zyciu bym nie chciala komus zrobic na zlosc. to go pilnuj, kurcze potrzebuje te 2 tapety a tu jak na zlosc u mnei w pokoju siedza babki i nie moge hmmmm a ty nie masz nic takiego na tel??albo na fotkach gdzies albo nie wiem co bo jakbys milaa to bylabym wdzieczna jakbys mi przeslala na e-maial. laski inne nei macie jakis goluch facetow albo w majtkach ale wtedy z super klata??? potzrebuje zrobic na zlosc mojemu facetowi on dziwki sciaga to ja tez zaczne facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
chodzi mi o tapety na komorke zeby nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VENUS81
lekko zszokowana ja tez po Y nie mam problemów z przemianą materii a wprost przeciwnie widze poprawe przemiany na lepsze. A poza tym 0 skutków ubocznych, ciekawe kiedy mi żyły wyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na darmo biore to opakowanie Y.... :/ antybiotyk wpływa na jego skutecznosc wiec nie bede sie kochala przez miesiac :| a nie odstawie tabletek bo to nie witaminy i nie chce sie rozregulowac... moj facet powiedzial ze zawsze zostaje se oralny :D ale to dla mnie obrzydliwe z lekka choc powiedzial mi ze sie zadnej mojej wydzieliny nie brzydzi... ale jakos... chyba sie nie przekonam a jeszcze powiedzial ze bez gumy nie bedzie sie kochal... bo nie bedziemy sie cofac w zwiazku... bo bardzo blisko jestesmy i on nie chce tego zmieniac... w sumie ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia130289
Czesc wszystkim mam ogromną prośbę!!! Błagam odpiszcie na mojego maila... od 12 dni biore tabletki yasmini mialam okres 7 dni ale nadal mam plamienia...taki sluz brązowy ale np dzisiaj tez mialam minimalnie krew.... BLAGAM NIECH KTORAS Z WAS KTORA JEST PEWNA SWOJEJ ODPOWIEDZI ODPISZE NA MOJEGO MAILA!!! BLAGAM BO BARDZO SIE MARTWIE I DENERWUJE.. :(:(:(:(:(:(:( TO MOJ MAIL : kasia130289@wp.pl BŁAGAM O JAK NAJSZYBSZĄ ODPOWIEDZ....ALBO NAWET NA GG : 6224110 CZEKAM.... Z GÓRY DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia130289
SORKI NIE YASMINI TYLKO "YASMIN"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpt
jak juz tak rozmawiamy tu o wszystkim to o wszystkim:) ale ma dziewczyny stresa naprawde. jutro mi sie szykuje potencjalny seks z moim chłopakiem jestesmy ze soba 3 miesiace i to bedzie nasz pierwszy raz ze sobą. tableki biore dopiero 4 dni wiec sie zabezpieczyc chyba dodoatkowo co nie? niby tam pisza w ulotce ze od pierwszego dnia sie jest zabezpieczonym no nie wiem. chyba też sie lekko upije to mi łatwiej bedzie:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietna
czy ktoras z kobietek wie ile kosztuje ta nowosc (yasminelle)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie:) ja płacę37zł, ale niektóre dziewczyny kupują po 45zł, a inne po 34... to zależy od apteki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietna
wielkie dzieki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
Co tam moje dziewczynki kochane? Mnie kilka dni nie było,lae teraz z racji że przez jakiś tydzień będę u siebie w domu to internet pod ręką. :) tak między nami to po tych novynette libido mi spadło i niedorze niedobrze jest,no bo jak to tak że mi sięnie chce,a zawsze to chłop nie nadążał za mną :P:P ale teraz nie będziemy sięwidzeć troszke,więc może to nam dobrze zrobi :) pozatym wszytko ok,wiem że to taki tabletkowy off topic,ale co tam. dziś mama przyniosła książeczke o układzie żylnym jak wogole o niego dbać itp i jak cościekawego wyczytam to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
hej dziewczyki jak tam? wlasnie mam takie pytanie - zbiera mnie choroba bede brac tylko polopiryne S i cos do wygrzania jakies witaminy C i tyle. czy to nei wplynie na tabletke anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Ja place za Y 39 zł. teraz ja pytam-----------> bierzesz juz cyclo 3 fort? Jak tak to czujesz jakąś zmianę np. w nogach? MYslowice--------> nie wiem dokladnie ale chyba nie ma wplywu. Pare stron wczesniej, jak sobie dobrze przypominam to ktos szczegolowo wymienil liste lekow wplywajacych na oslabniecie Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->AN_ 998 oki dzieki za info hmmm ale mysle ze nie bedzie mialo to wplywu na anty.kurcze wszystko przez ta pogode zakichana ze jest cieplo a nagle zimno i nei wiadomo jak sie ubrac wtedy kurcze. aha jeszcze jedna wczoraj wzielam pierwsza tabletke z 3 opakowania i kochalam sie ok godz.19.00 i doszedl we mnei do konca- i dzis wzielam kolejna tabletke 2-z 3opakowania. czy moze byc ryzyko ciazy? mysle ze nie bo jak sie regularnie jadlo tamte tabletki podczas 7dniowej przerwy tez sie jest zabezpieczonym wogole moze byc ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
nie no regularnie sie bierze wiec nie ma ryzyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winkaa
witam Mam pytanie mam nadzieje, ze mi troszke pomozecie. Dzis jest 3dzien przerwy po 3cim opakowaniu Yasminelle i ja nie mam nadal miesiaczki , ale najgorsze jest to ze w cale nie boli mnie brzuch a piersi bola mnie juz od prawie 3 tygodni :( Po pierwszym opak. nie zrobilam przerwy zaczelam odrazu drugim e, a po tym 2 op. dostalam okres wlasnei w 3 dniu i byla to naprawde bolaca miesiaczka. A wiec siedze w domu i sie zamartwiam... co o tym myslicie ???'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
hej:) mam do Was dziewczynki pytanie...tylko nie dotyczace Yasminelle...chodzi mi o to czy moze orientuje sie ktoras z Was czy jest gdzies ginekolog na slasku np Katowice Myslowiece Bielsko ktory robi za darmo(czyli na kase chorych) wymrazanie nadzerki?? BO okazalo sie ze mam nadzerke a u mnie najtaniej kosztuje 500zl:(( Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×