Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Hej Kochane! Wiecie co... Zawsze miałam okres pk 5 dni. 6 dnia się \"oczyszczałam\" i już wszystko poźniej było oki. A po Yasminelle(wziełam już 8 tabletek), ciągle mam plamienia. Ehh... jestem skazana na wkładki. Mam nadzieję, że to niebawem minie, bo już mam dość widoku czerwieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nio i dodam, że dziwi mnie to, ponieważ to nie są moje pierwsze tabletki, a wcześniej tak nie miałam ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megin2
Posłuchałam waszej rady dziewczyny-zrobiłam test.Naszczęście wyszedł negatywny!!!Jednak uspokoiłam się tylko troszeczkę,bo myślę sobie,że to może za wcześnie na wykrycie ciąży.Jakie jest tak naprawdę prawdopodobieństwo ciąży w moim przypadku?Ja kalkuluje to sobie tak,że skoro uprawiałam sex 5 dni przed kolejnym blistrem,to mogę byc spokojniejsza niż gdyby to było 2dni.Czy mam rację?Proszę niech ktoś się do mnie odezwie bo zwarjuję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->teraz ja pytam no to jak inne tez tak maja to jest ok. mnei nic nie swendzi podczas tej wydzielanej wydzieliny jest ok jak narazie. no towidocznie to normalne jest :) no to dziewczynki jestem na forum znow 8h siedzenia i nic nei robienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---->megin2 to deobrze ze wyszedl ci negatywny wynik!! ale mycha idz do lekarza niech cie zbada dokladniej niech ci cos doradzi itd. niech cie rpzede wszystkim uspokoji bo zwariujesz na calego ubieraj sie i idz do lekarza jak nei massz jak do swojego to idz do nnego co przyjmuje jzu to nawet tylko n akansultacje a nie zadreczaj sie mycha !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
Witam Panie po krotkej nieobecnosci:) MYslowice --------> no no jeszcze 8 nie ma a ty w pracy? Chyba kochasz tą nudę?hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
Apropo tej wydzielinki to u mnie tez sie pojawila ale lekko lepka no i wczoraj troszke mnie poswędzialo (mam nadzieje ze to nie grzybica bo jej 2 bite lata sie pozbywalam) a dzis jak narazie juz nie swedzi. Do dziewczyn ktore interesuje stran skory---------------> na pocatku 1 op. Y przezylam lekki koszmar bo pojawily mi sie syfki - jak nigdy - i bardzo mnie to wkurzalo ale teraz jestem pod koniec 2 op. Y i jest o niebo lepiej - chyba pocieszające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janaaaaaaaaaaa
czy yasminelle sa dobre dla kobiet ok 30 czy tylko dla mlodych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
Ja mam 26 lat i moja gin bardzo namawiala mnie na nie, bo ta mala dawka hormonow jest mniej szkodliwa a tez b. dobrze zabezpiecza przed ciaza. Mnie sie wydaje ze smialo do 35 a moze nawet do 40 lat przepisuja takie pigukli kobitką. Bo raczej po 40 to kobieta juz potzrebuje wiecej hormonow. Ale to tylko moje gdybanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->AN_ no nie stety ja w pracy od 7.30 do 15.30 a gdzie tam koniec :( :( jestem wrecz zakochana w tej nudzie tutaj nic totalnie nic nie robie siedze i patzre w okno lub na necie caly czas na necie i tak 5 dni w tydniu zero roboty czasem jak sie zdazy ze faktury mam 1 na tydzien to zrobie i znow kolejna nuda. teraz tez nudze sie i sms-uje i na forum siedze poczta itd. :( no mi lekarz tez przepisal te "y" i miwl ze dla mnei beda dobre i mam je brac. wiec wszystkie panie "y" niech sie ciesza ze maja tabletki anty i dobre zabezpieczenie :))))) :)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22...
Witam. mam dzis troche stresa poniewaz pod wieczor zaczynam brac moje pierwsze tabletki yasminelle. Tez sie balyscie za pierwszym razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
milka22--- chyba każda z dziewczyn miała tu obawy przed pierwszą tabletką.. Ale większość jest zadowolona więc...głowa do góry:-) W razie problemów zawsze możesz zapytać na forum- od tego ty jesteśmy:-) MYslowice-------ja tez juz zaczelam prace i juz prawie godzine sie nudze (nadrabiam zaleglości na forum:-) Nie dobija cie ta nuda? Bo mnie strasznie :-( i jeszcze ta pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------->milka22 nie martw sie bierz tabsy i z glowy. ja tez na poczatku myslalam co i jak bezie wzielam i w d....ie mialam wszystko jest ok. nie masz czego sie bac.!!!! -------------->akka22 jazsne ze mi sie nudzi i to jak kurcze siedz i esy pisze siedze na allegro z nudow chodze do kibelka by sie rozprostowac dobija mnie ta nuda jak nie wiem!! a gdzie tam koniec jezuuuuuuuuuuuuuuuu. chyba sie starzeje ;) ze taka marudna jestem co tu robic do jasnej ciasnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22...
Dzieki:)No mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. W sumie jak tak czytam na forum to nie bylo tak ze jakas dziewczyna miala ostre efekty uboczne... mam nadzieje ze ja tez wszystko dobrze zniose:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->milka22 zniesiesz to dobrze a jak sama bedziesz cos czuc i widziec ze bedzie nietak to zglos sie do lekarza ale bedzie dobrze!!! ja sie czuje super zadnych skutkow ubocznych nei mialam i dalej biore juz 3 opakowanie jzu zaczelam nawet 2 tydzien tego opakowania i wygladam super!! ty tez bedziesz miec super - ale najwazniejsze jest to ze......masz nie wmawiac sobie ze czujesz sie zle bo to moze tez miec jakies skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22...
No mam nadzieje:) Zrobilam badania krwi te co mi ginekolog przepisal i z wynikow wynika ze mieszcze sie w normie, ale dzis jeszcze do niego zadzwonie sie upewnic:) A tak ie glupie pytanie mam...Jak rano dostalam okres to nie stanie sie nic jak wezme tabletke dopiero ok 18?? bo rano brac to mi nie bedzie pasowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
milka22---- ja jak zaczynałam to też dostałam okres rano a tabletkę wziełam o 21 więc nie ma problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
------------->milka22 hmmm mysle ze nic sie nie stanie masz wziasc tylko tabletke podczas pierwszego dnia krwawienia wiec jak ci rano nei pasuje to wejs o tej co ci pasuje godzinie.a jak mowisz ze ebdziesz dzwonic do lekarza zeby sie upewnic to zapytaj sie o tym przy okazji.ale mysle ze ebdzie dobrze tez w koncu to bedzie pierwszy dzien krwawienia. ja wzielam odrazu jak dostalam rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata20
witam ponownie.dzisiaj wezme 10ta tabletke.do tej pory nic mi nie dolegalo,ale dzis w nocy dretwiala mi reka,a teraz noga.Wiem ze zdarza sie to nie tylko mnie..co wy z tym robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22...
To fajnie:) Dzieki. I stwierdzam ze to forum jest naprawde super bo duzo sie tu dowiedzialam i mysle ze napewno bede tu czesto zagladac:) W koncu my kobiety musimy sobie pomagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jeju jakie nudy do jasnej ciasnej !!! ----->milka22 no widzisz bierz ja tak jak mozesz !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22...
-------->MYsłowice Nudzi Ci sie?? no mi troche tez... Ale sie ciesze bo prawdopodobnie prace dostane w biurze i to bardzo blisko domu wiec mam dzis normalnie rogalika na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
------------->milka22 no jasne ze mi sie nudzi hehe :) to super,. ja etz pracuje w biurze w urzedzie miasta i nudzi mi sie jak nei wiem!!!! ino net forum sms-y i tak w kolo. czasem cos zrobie przez 3min i znow do konca pracy siedzenie i nic nie robienie. to zycze ci udanej pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22...
------>MYsłowice Dzieki i rowniez zycze udanej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---------->milka22 dzieki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
beata20 --> weź sobie magnez,jeżeli drętwienie czy mrowienie będą siędługo utrzymywały lub dojdzie do tego bólto idź z tym do lekarza, oplecam tabletki pod tytułem cyclo 3forte,moje bóle nóg zniknęły jak ręką odjął (na ten stan pewnie teżwpłynęła zmiana tabletek) ej co to za obijanie,dziewczyny do pracy!! hehe żartowałam,ja sobie właśnie wstałam,przepraszam,jeżeli tąinformacjąkogośdobije :) idę ćwiczyć,a potem idę do znajomej kosmtyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam----------------> no zyc nie umierac kochana, ale ci zazdroszcze. Tez lubie sport ale tak malo mam na to czasu... Dziewczynki siedzace w pracy przy kompach - głowa do gory!!!:) jeszcze ok. 4 godz. i do domciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
A z tym magnezem to popieram. Sama biore juz ok. 3 latek nonstop i lekarz oczywiscie sie do tego przychyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Ja jak pracowałam to się trochę zaniedbałam,ale teraz na nowo biorę się za siebie dla siebie i dla Niego :) An a jak efekty cyclo 3 forte? ja jak narazie wogóle nie narzekam na nogi,żyły są owszem,ale bólów,kłóć,drętwień nie ma i jest super. tylko nie wiem czy to bardziej od leków czy od zmiany tabletek,a magnez też biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jeszcze 2 dni i wolne i w piatek po kase i zakupy. kurde trafia mnie juz!!!!! nuda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×