Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

muodaaaa a skąd taki pomysł z tym cofnięciem okresu??? niektórym się faktycznie zatrzymuje, inne mają taki jak zwykle, a jeszcze inne plamią przez całe opakowanie. każda z nas jest inna i każda inaczej reaguje na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
Caarol kochana:) ja tak mialam przez cały pierwszy miesiac ciągłe plamienie, dostałam normalne krwawienie i dopiero gdy zaczełam brać 2 opakowanie wszystko sie uspokoiło :) takze bez obaw wszystko będzie dobrze z pewnością. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!mam pytanie-mialam zrobic 7dni przerwy ale cos mi sie pomylilo,nawet nie wiem jak to sie stalo-zle zapisalam w kalendarzu i wzielam tabletke z nowego blistra 6dnia przerwy,czy to moze powodowac jakies konsekwencje?byla bym wdzieczna za szybka odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez plamilam przez 1 opak teraz czekam na krwawienie w 1 przerwie :} we wtorek o 21 wzielam ost tabletke;] i nie moge sie doczekac krwawienia ;] shizy;] , pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/tuśka/ --- Możesz po ostatniej tebletce Harmonetu zrobić 7 dni przerwy i od 8ego dnia brać już Yasminelle,albo po ostatniej Harmonetu nie robić 7 dni przerwy i zaraz brać Yasminelle.Tak i tak jest dobrze,nie ma to różnicy.Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was pytanie
czt stosujac yasminelle schudlyscie?? bo ma diwe koleznaki ktore biora te tabletki obydwie zgodnie stwierdzily ( zreszta widzialam ) ze schudly?? wogole to ktore sa lepsze i czym sie rozna yasminelle i yasminn???( chyba dobrze napisalam??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zmienialam na z plastrow na Yasminelle to czekalam do przerwy dostalam krwawienia i wzielam 1 tabletke Yasminelle, tak gin mi powiedziala ze mam zrobic ;] a moze dlatego ze Y maja mniej hormonow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po pierwszym miesiącu yasminelle,to moje pierwsze tabletki,ale caly czas chudne:)usuwaja wode z organizmu bardzo skutecznie,a dodatkowo mam mniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was pytanie
milla- ale normalnie sie odzywiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qarolcia
Witam Was wszystkie ;). Czy nie zrobienie 7 dniowej przerwy pomiędzy blistrami może w jakiś sposób źle wpłynąć na mnie lub też czy pojawią się skutki uboczne? Bardzo proszę o odpowiedź, to rozwiałoby moje wątpliwości ;). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was pytanie
acha i jeszcze jedno pytanie ile one dokladnie kosztuja bo z tego co wiem sa dosc drogie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie,zawsze staralam sie jesc w miare zdrowo,ale uwielbialam slodycze oczywiscie:)a teraz jakos mam na nie mniejsza ochote.inna sprawa ze wcale nie planowalam sie odchudzac,nie mam problemow z waga,takze wyszlo tak samo z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarol
AQUA 12 => Dziękuję =* Ja tez schudłam odkąd biore Yasminelle. Nie jakos gwałtownie, ale w widoczny sposób. Najważniejsze, ze czuje sie swietnie. Nie bolą mnie piersi, głowa, nie mam wahania nastrojów. Jesli te plamienia miną to bedzie tak jak tylko mogłam sobie wymarzyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarol
mam do was pytanie => Cena bardzo sie waha. W jednej aptece mozna kupic juz za 35zł, u mnie w mieście kosztują ponad 48zł.. Tak wiec zalezy jak trafisz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie chce zameczac, ale czy nic sie nie stanie jesli skrocilam przerwe do 6dni? po tabletkach czuje sie leciutka,brak zbednej wody w organizmnie poprawia samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fallenangell69 >>>>>>>>>Liczysz ze bedziesz brała tebaletki i schudniesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qarolcia-- Nic się nie stanie.Możesz nie robić 7 dniowej przerwy i brać następny blister po skończonym wcześniejszym.Ja tak robiłam,gdy np miałam sesje na studiach lub gdzieś wyjeżdżałam.Jesteś nadal zabezpieczona i nie masz wtedy krwawienia z odstawienia.Po 42óch tabletkach branych pod rząd robisz 7 dni przerwy,wtedy masz krawienie z odstawienia i w te dni też jesteś zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakiś specjalny sposób odchudzanie nie jest mi potrzebne:) raczej chodzi o nagromadzone płyny ..po Novynette byłam spuchnieta jak balon ,teraz po dwoch tygodniach z Yasminelle czuję się lżejsza,sporo lżejsza.Powiem tylko ,że moje piersi przy novynette powiekszyly sie o prawie dwa rozmiary ! teraz juz mieszczą się w moją \"normalną\" bieliznę:) Nie oszukujmy się pigułki nie odchudzają... wpływają tylko na cyrkulację płynów w ogranizmie i mogą wpływać na apetycik..:) U mnie jest ok:) A tak na marginesie lenistwo nie jest mi znane ,prowadzę bardzo aktywny tryb życia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effinka-- Opierniczasz :-) kobitkę o lenistwo.Może ona nie chce schudnąć,ma dobrą wagę,a tylko pyta o to czy schudnie bo te pare kilo mniej by ją ucieszyło.My wiemy ile to znaczy schudnąć dietą,potem,bólem,wyrzeczenaimi,ruchem,bieganiem w śniegu,mrozie,prawda?Ale jaka potem satysfakcja...Niestety zrzucenie wagi,pozbycie się tłuszczyku kosztuje.I trochę trwa.Wiemy po sobie.Wytrwałość,zawzięcie,nie rezygnowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Witam Nie opierniczam nikogo ,tylko stwierdzenie ze sie chudnie to tabletkech i liczenie na to jest dla mnie kosmicznie śmieszne . Fallenangell69 >>>moze i mnie sie uda stracić troche na wadze choc nie jest zle i teraz >tak to zrozumiałam ,ze liczysz na te tabletki ze ci pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztanie ze zrozumieniem.. polecam ,mój kolejny post wyjaśniał wątpliwości ,które ewentualnie mogły powstac. 165/53 ..nie jestem zbyt gruba tylko zatrzymałam płyny ,co jest częstym zjawiskiem podczas brania pigułek ..teraz je trace stopniowo i liczę na jeszcze wieksza utratę ,az dojdę do normy:)stąd moj entuzjazm. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po Yasninella nie przytyłam ale wode mi zatrzymały ,niestety .chyba zrezygnuje z tych tabletek wogle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siul
Witam, ja od tygodnia biorę Yasminelle są to moje pierwsze tabletki więc naturalnie się stresuję:P Nie czuję żadnej różnicy w organizmie, jakby ich w ogóle nie było no poza mniejszym apetytem na słodycze:) Moja pani doktor przepisała mi je bez robienia jakichkolwiek badań więc mam nadzieję, że bedzie ok i wszystko działa jak powinno.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
Prosze odpiszcie! Mialam plamienia o kolorze brazowawym podczas 1 blistra, w drugim blistrze nic, a od 2 dni jestem w trakcie 3 blistra i mam lekkie plamienia brazowe...... Czy to minie, cos ze mna nie tak?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lovemusicher --- jezeli te plamienia beda sie utrzymywaly do konca blistra to idz do lekarza bo byc moze te tabletki są za słabe dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×