Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość miammiamola
Bo wcześniej napisałaś,że yasminelle juz nie brałałabyś,ja tez bo juz się bardzo boję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola --- skoro zle sie czulas po yasminelle to znaczy,ze musisz zmienic na tabletki o innym skladzie.Skoro chcesz brac tabletki antykoncepcyjnie to nie masz wyjscia... Jak jak sie zle czulam po yasminelle to tez zmienilam na inne.I nie widzialam w tym zadnego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkammm
wlasnie ze te tabletki zmniejszaja moj apetyt /. wiec mam pic duzo wody? ale czy to mozliwe ze od tego ze zatrzymuje mi sie woda to mogly mi sie zrobic takie boczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaa99000
a ja stosuje sie do tego pije bardzo duzo wody ale za to rzadko korzystam z ubikacji boje sie ze ta woda dalej mi sie nie zatrzymuje im wiecej pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lalkammm ----- wody moze nazbierac sie 4kg....Wiec gdzies musi sie zgromadzic.Bardzo czesto na biodrach i brzuchu. Pij regularnie wode,moze jakies ziola moczopedne,duzo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaa99000
poprawka : boje sie ze ta woda dalej mi sie zatrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
Biedna jestem.......i chcę i boję się.......bo tak też jest dobrze,tylko.....no właśnie to tylko........ A o ryzyku mówię dlatego bo moje samopoczucie bylo straszne. Młoda polozna dzięki jak chcesz dodać cosik proszę napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wzielam pierwszy raz aspiryne ale dzieki za rade ja sie na tym nie znam!! sama nie wiem co mam zrobic bo lekarza mam dopiero w srode a do tego czasu...co mam robic?? dodam ze jak bralam cerazete dla karmiacych to mi nic po nich nie bylo tak samo kilka lat temu bralam inne tabletki i tez zadnych skutkow ubocznych. zobacze co powie lekarz w srode!!! to z aspiryna mam dac sobie spokoj?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola ---- co ja moge dodac.Nie przekonasz sie jak nie sprobujesz.Na pewno nie mozesz zaczac histeryzowac jak na poczatku nie bedzie dobrze,musisz dac sznase organizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkammm
mloda polozna mowisz ze nawet 4 kg ale na wadze zmian nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
iwcia1980 -- jedna aspiryna rozbija plytki na caly tydzien.Pozatym to jest niesteroidowy lek p/zapalny i zajebiscie szkoldiwy na sluzowke zoladka.W celu rozrzedzenia krwi stosuje sie inny rodzaj kwasu acetylosalicylowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lalkammm -- to sie ciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz. to co mam robic do srody z tymi moimi zylami. z gory dziekuje za odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
A czy taki ucisk na głowę-bardzo dzoiwny ból-i ucisk na nos (jaki miałam) to mogą być objawy udaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
iwcia1980 ---- łykac rutinoscorbin na wzmocnienie scian naczyn,zeby nie popękały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola --- NIE.to jest objaw chorych zatok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz!!! tak tez zrobie!!! ale ile tego leku?? jedna tabletka dziennie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
Ale ja miałam prześwietlane zatoki są w super extra stanie,a taki ucisk miałam dwa dni po yasminelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Wiecej sie go bierze.Nie pamietam, w ulotce jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola --- moglas gdzies sie przewiac,sluz mogl sie zagescic i spowodwac bol.Taki obajw moze trwac chwile,jezeli nie ma zapalneia zatok to na rtg nic nie wyjdzie,ale bolec moze.Nie ma to zadnego zwiazku z tabletkami. Szczerze? Histeryzujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
młoda połozna ----i tak nie dam ci spokoju bo ci ufam,a silny ból głowy z tyłu do tego? .....nie gniewaj się......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
...aha.....i skoczyło mi cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola ---- skok cisnienia,ktory mogl byc spowodowany zdenerwowaniem.Im bardziej sie nakrecasz tym bardzie boli. Gdyby lekarze mieli jakąkolwiek watpliwosc,najmniejsze podejrzenie udaro to wyslali by Cie na tomografie glowy.To badanie jest tak powszechne jak rtg i trwa chwile.Skoro tego nie zrobili,to znaczy ,ze mieli pewnoc,ze to nie jest udar. Objaw udaru to przede wszystkim splatanie,zaburzenia widzenia,dretwienie i oslabienie czucia w polowie ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
Czasami mam wrażenie,że lekarze też niektóre rzeczy traktuja za lekko,dlatego doświadczenie dziewczyn czy takie porady są o woele cenniejsze dla mnie.Dzieki młoda połozna,czasami wolałabym mieć komórkę do ciebie gdyby cos się działo...hihihhihi...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miammiamola --- fakt,takie osoby sie przydaja.Moja mama i chlopak sa lekarzami wiec ma mnie kto walnac w glowe jak sama zaczynam bac sie o swoje zdrowie.Ja mam syndrom studenta medycyny i czasmai jak mnie glowa boli to tez jestem w stanie diagnozowac u siebie np raka mozgu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najda
hej dziewczyny mam pytanie. do konca pierwszego blistra zostalo mi jeszcze 6 tabletek, plamienia skonczyly sie ok 3 dni temu, czy to jest mozliwe ze one moga powrocic po przerwie? i jeszcze jedno mam zwiekszony apetyt:( na szczescie umiem nad nim panowac...ale czy on przejdzie gdy organizm sie przyzwyczai do tabletek? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkkaaa
hejka mam pytanie do mlodej położnej-------------------------------ogólnie pisałam już wczesniej że podczas brania 3 opakowania dwa ni przed wzięciem ostatniej tabletki dostalam plamienia ale wziełam ostatnie dwie tabletki mimo tego.... nastepnie dostałam okres w planowany dzień ale byl bardzo slaby :(( ogolnie jestem od 2 miesiecy za granicą i pracuje w szklarni wiem ze mój organizm jest troszke oslabiony bo ranne wstawanie praca 9 godzinna daje sie we znaki:(dzis juz mi sie konczy okres i we wtorek mam zacząć nowe opakowanie no i sie martwie i zastanawiam czy jest to objawa ciąży....bardzo prosze o odpowiedz i dziekuje z góry Młodej Położnej!!!!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×