Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość klitka
pierwsyz blister bralam od poniedzialku. po przerwie 2 blister znow od poniedzialku. i tak przez 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
chyba robiłam za krótkie przerwy o 1 dzień :(:( matko ale głupota. teraz mi powiedz czy mam nadal brać tak samo czy zmienić to i brać prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
już nawet nie wiem kiedy konczyłam no ale jak w poniedziałek to kończyłam w poniedziałek potem pzrerwa i znów poniedziałek. czyli 6 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klitka
brać dalej tak samo czy zaczać prawidłowo przyjmować???? poradź boję się ze jak po tych 2 latach wydłuże o 1 dzień przerwe to mogę zajsć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klitka --- najpierw sie zorietntuj kiedy konczysz blister.W niedziele czy w poniedzialek.Przerwe mozna skracac,ale nie moze trwac wiecej niz 7 dni.Zrobisz jak bedziesz chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sljfhopusz
chciałabym brać normalnie. z 7 dniową przerwa nie 6, ale boje sie ze jeżeli 2 lata brałam tak to organizm się przyzwyczaił i teraz jak pzredłuże mogę zajsć w ciazę. czy istnieje taka możliwość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobic mam
Zaczynam przygode z tabletkami Y. Chce brać je rano, tak o 9. A tu okres dostałam dopiero teraz... Czy musze teraz ustalic sobie godzine na pozniejsza?? i dopiero w 2 opakowaniu zmnienic tak jak planowalam na 9?? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sljfhopusz ---- powtorze jeszcze raz.Przerwe mozna skracac ale nie wydluzac.Nie moze przekraczac 7 dni... mozesz dalej robic 6 dni przerwy i z powodzeniem mozesz zrobic 7 dni. nie wiem co zrobic mam --- nastepnego dnia mozesz wziasc o 9 i do konca blsitra trzymaj sie tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminelle to moje pierwsze tabletki, kupilam je w kwietniu i odrazu po powrocie z apteki zaczelam czytać różne fora na temat tych tabletek i tak sie wystraszylam ze stwierdzilam ze nie bede ich brac poza tym moj chlopak nawet nie chcial zebym je brala, i tak lezały 4 miesiące w szufladzie az wkoncu stwierdzilam ze chce sprobowac bo nienawidze kochać sie w gumce i przez to prawie nie kochalismy sie z moim chlopakiem. Więc pierwszego dnia okresu rozpoczelam opakowanie. biore tabletke rano i 10 bo tak mi wygodniej. Dzis wzielam 10 tabletke z pierwszego blistra i czuje sie świetnie wogole od poczotku brania żadnych efektow ubocznych, 2 dni mialam niewielkie plamienia po okresie i nic poza tym, wczesniej nie mialam ochoty na seks bo na mysl o gumce wiedzialam ze bedzie mnie bolalo i nie sprawialo zadnej przyjemnosci. odkąd biore tabletki podnioslo mi sie libido i wogole seks bez prezerwatywy jest bez porownania, ide jeszcze po recepte na 2 kolejne opakowania i zobacze jak bede sie czuc po paru miesiącach bo narazie na to jeszzce troche wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1987
....od 4 miesięcy biorę yasminelle.... zawsze brałam regularnie, nie brałam żadnych leków, które mogłyby obniżyć skuteczność tabletek... a jednak.... dzisiaj jest 6 dzień przerwy i nic... - godzinę temu zrobiłam test - wynik wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mumbaska
Trzeba było zmuszać swojego faceta żeby się wycofywał w odpowiednim momencie. Mogę się mylić ale wtedy chyba ryzyko zajścia w ciążę mogłoby być nieco mniejsze. Bo nawet jeśli dojdzie do owulacji to plemniki które przypadkiem znajdą się tam gdzie nie powinny będą miały utrudnione zadanie - zageszczony śluz w szyjkce macicy oraz w pewnym stopniu utrudnienie zagnieżdżenia się zapłodnionej komórki jajowej. Mozliwe że test dał błędny wynik. Miałam już kiedyś taką sytuacje. Totalna panika, płacz, lament i wszystko niepotrzebne. Spróbuj zrobić go jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMaSyNkA
Witam!zaczne od tego ze 7mies.temu urodzilam slicznego synka.Poporodzie zaczal sie moj problem hmmm jak by to okreslic troche mi glupio to pisac ale coz otoz mam caly czas luzne stolce i nie wiem jak to ze skutecznoscia tabletek.Wiem czytalam ze w przypadku ostrych biegunek ale ja mam codziennie tak.Napiszcie cos bo do lekarza jestem zarejstrowana dopiero za miesiac.Dodam jeszcze ze wczesniej stosowalismy tylko gumki nigdy nie bralam zadnych tab.anty.Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuss000
dzisaj po południu zaobserwowałam, że moja skóra na rękach jest lekko zaczerwieniona, nie wiem czym to może być spowodowane. Może ktoś z was wie, czy jest to spowodowane tabletkami?? zazywam yasminelle, jestem przy trzecim blistrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMaSyNkA
Dodam jeszcze ze troche sie boje jak to bedzie w moim przypadku z tymi tabletkami wiem ze kazda z nas jest inna.Moja siostra od pol roku bierze jasminelle i nie ma zadnych skutkow ubocznych i wogule jest zadowolona z nich.W sumie najbardziej sie obawiam ze bede miala jakies wysypy na twarzy a po ciazy i tak juz mi sie strasznie cera zniszczyla.Moja lekarka powiedziala ze po jakis 3miesiacach moze byc poprawa.Nie chce tez przytyc bo w ciazy przybylo mi 23 kg.z czego 12zgubilam.Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMaSyNkA
Do MLODA POLOZNA!!! te stolce oddaje tak dwa do trzech razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMaSyNkA
Kamila 1987 sprobuj zrobic jeszcze raz test moze ten dal falszywy wynik.Pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMaSyNkA ---- mysle,ze nie bedzie problemu.Ewentulanie zebys sie nie obawiala to mozesz pomyslec o plastrach albo spirala czy nuvaring.Lekarz na pewno cos Ci doradzi.Tablrtki same w sobie nie podowuja tycia,moga zwieskzac apetyt wiec tzrema umiec nad nim panowac,a dodatkowe kg moga brac sie z zatrzmywania wody.Ale wtedy wystarczy wspomoc sie czyms moczopoednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuss000
dzisaj po południu zaobserwowałam, że moja skóra na rękach jest lekko zaczerwieniona, nie wiem czym to może być spowodowane. Może ktoś z was wie, czy jest to spowodowane tabletkami?? zazywam yasminelle, jestem przy trzecim blistrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMaSyNkA
Dziewczyny a moze orientujecie sie ja to jest z ta spirala???bo jak po ciazy sie zglosilam do lekarza do kontroli to wlasnie polecal mi ja.Bo powiedzialam ze raczej juz wiecej dzieci nie bede chciala miec.A dodatkowa niby mialam nadzerke a teraz jak bylam po tabletki to lekarka mi powiedziala ze zadnej nadzerki nie mam i ze mi nie jest potrzebna spirala wiec przepisala mi jasminelle.Ciekawa jestem jak to bedzie w moim przypadku jakzaczne je brac teraz czekam na okre i zaczne je brac bo juz wykupilam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMaSyNkA
Dziekuje Mloda Polozna a moze napiszesz cos na temat tej spirali?bo juz zglupialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana90
czesc dziewczyny mam pytanie. biore 5 blister yasminelle i dwa dni przed koncem blistra wystapilo u mnie krwawienie nie jest duze ale jest. czy wszystko jest ok czy mam si czegos obawiac?? dodam ze kocham sie ze swoim chlopakiem bez innego zabezpieczenia. pomozcie bo nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1987
Do MaMaSyNkA ----- tak jak radziłaś zrobiłam test jeszcze raz - wszystko wskazuje na to, że jestem w ciąży. Jutro zadzwonię do lekarza i pójdę się upewnić. Mam zamęt w głowie... nie wiem co będzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjnaaaa87
kamila1987 ale jak to się mogło stać, jeśli brałaś regularnie i nie przyjmowałaś żadnych leków...?? Jejku, nie wiem co teraz myslec o skutecznosci tych tabletek...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_87
Kamila1987........ Jeżeli jesteś w ciązy, to teraz postaraj sie zrobic wszystko, zeby Twoje dziecko było zdrowe i szczesliwe;) Ja zaszłam w ciąze majac 19 lat, jak zrobilam test, to az mi sie ciemno zrobilo przed oczami , gdy zobaczylam wynik, ale pozniej robilam wszystko, zeby bylo jak najlepiej mojemu dziecku. W tej chwili mam prawie 2 letnia coreczke, studiuje, pracuje i jestem szczesliwa:) a bez mojego malenstwa nie potrafila bym juz zyc!!! Pozdrawiam Cie goraco, trzymaj sie:) PS Ja chyba tez sobie zrobie na wszelki wypadek test, bo ost zapomnialam wziasc tabletke, no i byla dosc spora odskocznia, bo az 10 godzin, ale jakos mam juz inne spojrzenie na sprawe macierzynstwa i dlatego zachowuje spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×