Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość jagoda5
więc trzymam kciuki za resztę:P dasz radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plepleple
hehe pewnie ze wzgledu na nick:D mloda polozna brzmi kuszaca dla mlodych niedoswiadczonych antykoncepcja dziewczat:d no dziewczyna nieglupio prawi wiec why not:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczona3454
ja też mam pytanie do młodej położnej. biorę tabletki yaminelle i odczulam się, ponieważ mam alergię. czy szczepionka zmniejsza skuteczność tabletek? od razu dodam, że nie wiem jaki jest skład szczepionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda5
i dlatego cały czas siedzisz na tym forum? płacą Ci za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plepleple
ech co sie czepiasz tej poloznej:D w czym ci przeszkadza?:D robi cos zlego?:D nie pieprzy glupot przeciez:D alfa omega nie jest wrozka tez nie jest ale cos tam wie:D daj jej spokoj:d sioe z czyms nie zgadzasz to podyskutuj:d mnie to ani ziebi ani grzeje:d raczej jest zabawne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda5 --- juz nie pracuje,bo praca koligowala za bardzo z drugimi studiami.Przeszkadza Ci to? Nie czytaj tego forum,zmusza Cie ktos? niedoświadczona3454 ---- nie ma wplywu na tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
jagoda5 Ty zdaje sie nie masz nic madrego do napisania.Zazdroscisz komus wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczona3454
do młodej położnej--- a tabletki typu zyrtec jakoś wpływają na yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejmii
Pomyliłam kolejność przyjmowania tabl. Czy to ma jakiś wpływ na zabezpieczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka9898
nie ma wpływu, każda tabletka yasminelle jest taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka25
młoda położno czy dalej mam przyjmowac tabletki, zostalo mi 6 tabletek do przerwy, co radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka25
masz racje ze to przez antybiotyki podane po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1987
Byłam dzisiaj u lekarza.... potwierdzil, że jestem w ciąży. Teraz czeka mnie poważna rozmowa z chłopakiem. Życie mi się całkowicie zmieni... mam mnóstwo obaw ale na szczęście mam kogoś blisko i to mnie pociesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka9898
kamila1987---- naprawdę regularnie brałaś tabletki?? bo nie mogę uwierzyć, że jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1987
tak, regularnie - niemalże z zegarkiem w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka9898
no to zaczynam się bać... bo nie chcę jeszcze dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyrrrr
to że kamila1987 zaszła w ciąże (?) nie znaczy że zaraz wszystkie zajdziemy w ciąże. Kobiety które zachodza po tabletkach zawsze mowia ze regularnie, zadnego błedu, a potem sie okazuje ze jednak coś było. raz na jedym forum dziewczyna zrobiła haje ze zaszła po tabletkach, a okazało się ze brała je razem z antybiotykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyrrrr
kamila1987 a mogę Ci zadać pytanie osobiste: ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andersenka
Jagoda nie dopierdalaj sie do młodej położnej bo to właśnie ona a nie Ty jest dla wielu dziewczyn tutaj podporą. I chyba dlatego tak Ci żal dupę ściska. Dziewczynie można tylko dziękować że sie dzieli swoją wiedzą. Więc sie od niej odczep i tu nie zaglądaj jeśli Ci dziewczyna przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMaSyNkA
Do Kamila 1987-kurcze a jednak!myslalam ze to tylko falszywy alarm ah...no to teraz czeka cie powazna rozmowa ale jestem dobrej mysli i dobrze ze masz kogos w kim masz oparcie.Zobaczysz wszystko sie jakos pouklada moj synek ma juz 7miesiecy i nie wyobrazam sobie zycia bez niego a tez mimo ze chcielismy dziecka od samego pocztku mialam watpliwosci zycze ci powodzenia trzymaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andersenka
Do MaMaSyNka--- Dziękuję Ci kochana za wsparcie :** napewno napisze jak sie wszystko wyjasni. Już naprawde wolalabym wiedziec na czym stoje chociazby mialabyc to ta ciaza, niz tyle czekac :) No ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMaSyNkA
Andersenka wiem najgorsze zawsze jest to czekanie,ale nieraz cierpliwosc poplaca.Wiec jestem dobrej mysli trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, co za dzicz... Młoda Położna ma do nas masę cierpliwości, dzieli sie wiedzą, a niektórzy jeszcze się czepiają... żal. To, że Kamila1987 zaszła jest w ciąży nie znaczy, że my wszystkie nagle będziemy, jak już ktoś słusznie zauważył... przecież zawsze jest ten 1%... bocubybylogdyby -- jak Cilest? Ja biorę od tygodnia, od paru dni pobolewa mnie głowa i czuję takie \"kłucie w boku\" nie wiem, jak to wyjaśnić... głowa to pewnie od tabsów, ale to drugie to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiona
Hej dziewczyny, 22 lipca dostałam dwie recepty na Yasminelle, każda po trzy opakowania, żeby mi starczyło na pół roku. Jedną z nich wykupiłam, niestety na drugą nie mam aktualnie pieniędzy. Chciałam sie zapytać kiedy wygasa ważność tej recepty? Nie chce potem znowu płacić za wizytę po to tylko żeby dostać receptę. Swoją drogą od czasu jak biore ta tabletki to przestaję się dziwić że w Polsce jest tyle niechcianych dzieci i nielegalnych aborcji skoro antykoncepcja jest tak cholernie droga. Powinni coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka25 ---- bierz tabletki normnalnie do konca. niedoświadczona3454 --- zadne leki p/histaminowe nie wchodza w interakcje z tabletkami. xiona ---- recepta jest wazna 30 dni.Eewentulanie mozna zostawic ja w aptece i co miesiac dokupowac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiona
Nie dodałam w końcu - data wystawienia jest wpisana 22 lipca a data realizacji od 23 sierpnia. Co to oznacza? cze moge ją zrealizować 30 dni od daty wypisania czy od tej drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Tigre u mnie Cilest dalej nak najbardziej ok. zauważyłam jednak ze po C. mam wieksze wzdecia niz po Y. a może to tez wina mojej mało zbilansowanej diety ostatnimi czasy. poza tym mi na wzdecia nie pomaga ani activia ani espumisan, nie wiem czy taka moja uroda, czy coś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×