Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość bocobybylogdyby
co do kłuć w boku i w płucach, przechodziłam przez coś takiego kilka lat temu. przebadali mnie, usg i przeswietlenia i nic nie wykryli, samo przeszło. ale dodam ze jestem troche wybrykiem medycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felllllka
Xiona- recepta jest ważna 30 dni od daty realizacji- masz czas na wykupienie leków do września (przed 23 sierpnia nie sprzedadzą Ci ich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carollinaa
Witam :) Mam pytanie, zaczęłam brać yasminelle. To moje pierwsze opakowanie. Pierwszą tabletkę wzięłam w I dniu cyklu. 8 dnia piłam winko, tabletkę wzięłam około 1,5 godziny pózniej niż zazwyczaj. Czy taka różnica w czasie ma wpływ na skuteczność i czy wino jej nie obniża? Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie i czekam na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Carollinaa alkohol nie obniża skuteczności tabletek. tak samo nie obniża jej 1,5 h "spóźnienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki
mam do sprzedania 2 nowe blistry yasminelle zapakowa fabrycznie. kontakt na mail jenifer86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocobybylogdyby --- no ja ostatnio też sie przekonałam że jestem wybrykiem...zreszta nie tylko medycznym... Jak na razie po Cilescie nie mam bardzo uciazliwych skutkow ubocznych, zreszta jestem dopiero po 8 tabl. mam tylko nadzieje, ze z moimi naczynkami i zylami bedzie w porzadku, nie tak jak po Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carollinaa
Dziękuję za odpowiedz, jeszcze jedno pytanie :), biorę tabletki od 9 dni, czy to normalne, że nadal mam krwawe upławy, takie jak pod koniec okresu? Normalnie nie miałabym już nic, nie jest ich dużo ale nadal są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka3435
mogą się jeszcze pojawiać przez pierwsze 3 miesiące.. mimo skończonego okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carollinaa
A z czego one wynikają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andersenka
no dziewczyny :D to ja juz mam ten stres za sobą bo wszystko jasne :) dzidziusia narazie miala nie bede :] ulga na 102 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em.
Mam pytanie. Powinnam dzisiaj w srode wziąć 9 tabletkę yasminelle jednak ona mi sie zgubila i jej nie mam... Teraz mam normalnie wziac ta z czwartku o normalnej stalej porze?? czy jak ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xiona
em Powinnaś połkonąć tabletkę z zapasowego blistra. A jeśli takowego nie masz to tą która przypadała na czwartek i normalnie dokończyć wszytskie które zostały w tym opakowaniu. Najwyżej 7 dniową przerwę zrobiłabyś jeden dzień wcześniej niż przypadało. Zawsze lepiej pominąć tabletkę w ostatnim tygodniu zamiast pomijać ją na samym początku opakowania, kiedy ich regularne branie jest najważniejsze. Weż jak najszybciej tabletke a następne zażywaj o tak jak normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xiona
Bardzo dziękuję Felllce i młodej położnej za odpowiedzi. Gratuluję też andersence że wszystko ułożyło sie po twojej myśli. Szczerze mnei przeraziłaś poprzednimi wiadomościami :) dlatego sledziłam ten wątek cały czas. Do Carolliny Plamienia na początku brania Yasminelle zdarzają się bardzo wielu dziewczynom i moga sie utrzymywać nawet przez trzy pierwsze opakowania. Mi to minęło po około dwóch tygodniach. Dlatego nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xiona
A jeszcze takie pytanie do tych które zazywają te tabletki juz dłuższy czas... po ilu opakowaniach zaczeły mijać problemy z cera? Mnie po tych tabletkach strasznie obsypało i poki co nie widze zadnej poprawy (1,5 miesiąca biorę), a w ulotce pisało że pomagają redukowac zmiany trądzikowe. 8 lat z tym walczyłam z pomoca dermatologów i nie dawało to żadnych rezultatów, ale takiego wysypu syfków na twarzy jak mam teraz to jeszcze nigdy nie miałam. Normalnie aż się wstydzę z domu wychodzić bo żaden puder nie daje rady tego przykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xiona --ja osobiście problemów z cerą nigdy nie miałam, ani przed abletkami ani teraz, ale z wcześniejszych wypowiedzi na tym forum kojarzę, że cera może zacząć się poprawiać ok 2-3 miesiąca... Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkaaa
Czytam i stwierdzam ze bardzo duzo jest negatywnych wypowiedzi o yasminelle. a ta ciąża to wogole mnie przerazila. Wiec chyba nie sa one takie genialne i jeszcze ta cena ja kupilam za 44 zl , az mi sie goraco zrobilo. Wczesniej bralam novyenette , zrezygnowalam ze wzgledu na to iz tyłam, zawroty glowy itp, strasznie mi sie skora pogorszyla , celulit sie pokazal niemal wszedze( to pewnie przez zatrzymanie wody) wydalam majatek na solarium ,opalenizna sie wogole nie utrzymuje, ale jednak mialy lepsze opinie niz yasminelle. yasminellle biore dopiero 9 dzien i przez caly ten czas brzuch mam jakbym pilke polknela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkap
Witam Was dziewczyny. Biorę tabletki antykoncepcyjne od 13 lat. Na początku brałam Microgynon, później lekarz stwierdził, że są to środki starej generacji i zmienił mi na Yasmin, który brałam ok. pół roku. Od ok. 2 lat biorę Yasminelle. Zaczęły bardzo wypadać mi włosy. Jak sobie przeanalizwałam, to doszłam do wniosku, że ta dolegliwość trwa odkąd biorę Yasminelle. Bardzo proszę napiszcie czy ktoś jeszcze ma taki skutek uboczny, czy może przyczyna jest inna. Nadmieniam, że nic mi nie pomaga przetestowałam większość dostępnych środków (zarówno do połykania jak i do wcierania w skórę głowy), włosów na głowie coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkaaa
Julkap- mi znowu po novyenette strasznie wlosy wypadaly , garsciami wyciagalam, po yasminelle jeszcze nie zauwazylam , polecam natomiast ci humavit_ skrzyp i pokrzywa, mi pomogl przy novyenette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjeeeejkuuu
wielkie zamieszanie wokół tej "ciąży" każdy może sobie tutaj wejsc i napisać że zaszedł po tabletkach. jakby sie pojawiło nagle kilkanascie wypowiedzi o rzekomych ciazach, to co przestalybyscie wierzyc tabletkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xiona
Przecież już się wyjasniło że nie ma zadnej ciaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMaSyNkA
Do Andersenka a widzisz mowilam ze wszystko bedzie ok cieszcze sie ze juz masz z glowy pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjeeeejkuuu
mówie o rzekomej ciąży kamili1987 bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle_000
a ja mam pytanie czy po recepte na tabletki moge skierowac sie do pielegniarki która jest w gabinecie doktora znaczy obok .. i rejestruje wszytskie osoby ? CZy musze specjalnie sie zarejestrowac do ginekologa? a lekarz pierwszego kontaktu raczej nie wypisze prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Dawno mnie tu nie było,ale postanowiłam zerknąć ...i jestem w szoku,znowu jest osoba kamila1987, która wprowadza zamęt,nie wierzę w jej ciążę...wcześniej tez tu były takie co straszyły ciążą...ja od pół roku łykam yasminelle i jakoś nie zaciążyłam, oczywiście liczę się z ewentualnością zajścia w ciążę,ale nie byłby to dla mnie dramat...skoro zdecydowałam się na współżycie,to znaczy,że dojrzałam do tego i jestem w stanie(razem z moim Facetem)ponosić konsekwencje...kamila1987-ciąża nie jest dramatem nie wprowadzaj zamieszania na forum,jak mogłaś zajść w ciążę biorąc tabletki regularnie???przy pigułkach antykoncepcyjnych nie ma czegoś takiego jak owulacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komandorF
ja od 2 biorę i też nie jestem nawet sie nie boję. najpierw pomyśl czy na pewno dobrze je brałąś a potem krzycz ze ciaża itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komandorF
Isabelle_000 -------recepty na środki wydaje ginekolog nie pięlęgniarki. lekarz musi Ci wystawić receptę co do lekarza pierwszego kontaktu możesz spróbować. mnie raz wypisała jak zabrakło mi tabletek pzred samym wyjazdem na wczasy. ale tylko 1 blister przepisała i to z niechęcia. Zależy jaka jest twoja pani albo pan doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloski pytanie
Dziewczyny, czy już po 3 tabletce wypadajace wlosy moga byc skutkiem ubocznym?? czy to moze przypadek?? A jesli to po Yasminelle to jakie mozecie polecic witaminki( skrzyp itp.) chodzi mi o nazwy. z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_mala
Skonczyłam własnie drugi bilister ;) czekam na okres... co prawda obawy sa..ze moze sie nie pojawic...ale wiem, ze nie wystepuje owulacja..wiec nie ma szans na zajscie... tylko ta myśl..ze konczył bez prezerwatywy... troche przeraza...no bo to chyba wiadome ze tak na poczatku jest ;p Jest coraz lepiej.. bol piersi coraz mniejszy..zadnych plamien przy drugim opakowaniu:) zero pryszczyków na twarzy... no tylko wadą jest meczaca suchośc pochwy... :( i ze partner bez zeli nawilzajacych nie wejdzie we mnie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em.
nie posiadam dodatkowego blistra. i minelo juz 12 h od wczoraj bo biore o 21. i nie wzielam w srode tej zgubionej ani tej z czwartku.a dzis mamyy czwartek. Więc nie wiem co mam zrobic........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi po yasminelle libido tenks gad skoczylo:Dbo plasttry to masakra:d jestem szczuplejsza tylko troche syfkow mam no i jakos lepiej sie czuje:) wlosy wypadaja jak zawsze:d czyli w normie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×