Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość bocobybylogdyby
Indys nie zauwazyłaś cudzysłowia przy zawodne? jak coś to okulista. chodziło mi o to ze nie mozna dzielic tabletki na bardziej skuteczne i mniej skuteczne, kazde z nich maja taki sam wskaźnik pearla i tego dotyczyło pytanie i moim celem nie było tutaj nikogo straszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktojestproszeopomoc
Po pierwszy opakowaniu mialam tydzien przerwy i wczoraj 8 dnia rozpoczelam drugi blistre tylko,ze pierwszy blister bralam o 15 czasami moze z 3 razy mialam spoznienie 5-10 minut i wczoraj po przerwie tez spoznilam sie 5 minut czy to jakos wplynie na dzialanie tabletek ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mały problem,jestem w połowie trzeciego opakowania yasminelle niby wszystko było ok, ale zastanawia mnie to,ze przy wzięciu ostatniej tabletki z blistra (biorę je o 16) już przed 22 mam okres, czy to normalne? mam jeszcze jeden większy od tego 20.09 miałam krwawienie z odstawienia i skończył mi się ok 23-24.09 problem w tym że od 27 mam znowu okres...przez pierwsze trzy dni pobolewał mnie brzuch i w trzecim dniu miałam tak obfity okres,że tampon musiałam zmieniać co 45min i czasami nie zdążyłam to mi przemakał...wczoraj zauważyłam,że to już się kończy ale nie wiem co robić za tydzień kończę 3opakowanie i znowu okres?? pomóżcie, może któraś z Was tak miała?? czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam male pytanko. jestem wlasnie w trakcie zazywania trzeciego juz blistra yasminelle a odbilo mi sie gdzies o uszy ze pomiedzy jakimis kolejnymi dwoma blistrami nie robi sie tradycyjnej 7 dniowej przerwy. to w ogole prawda? bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi na to pytanie. moze ktoras z was mi pomoze i odpowie. dzieki, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
olishh przerwy nie robisz tylko wtedy jak chcesz uniknąc krwawienia z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaSiUnIa19193 --- jezeli podczas 4 blistra dostaniesz krwawienia to musisz wybrac sie do lekarza,bo to by znaczylo,ze tabletki nie trzymaja Ci cyklu i trzeba zmienic na inne. olishh --- bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminellepomoc
Po pierwszy opakowaniu mialam tydzien przerwy i wczoraj 8 dnia rozpoczelam drugi blistre tylko,ze pierwszy blister bralam o 15 czasami moze z 3 razy mialam spoznienie 5-10 minut i wczoraj po przerwie tez spoznilam sie 5 minut czy to jakos wplynie na dzialanie tabletek ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania820
mam takie pytanie-chciałabym nie robić przerwy między blistrami i chciałabym zapytać czy wynikają z tego jakieś skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniula
ania820... tabletki i tak zabezpieczają Cię podczas miesiączki więc moim zdaniem powinnaś zrobić przerwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhgrrtyh
ania820 kochana ja brałam teraz 2 blistry pod rząd, chociaż robilam to bardzo dawno temu bo staram sie unikac. każdy organizm reaguje inaczej, ale ja zniosłam to bardzo źle: mega wzdecia, zawroty głowy, ciagłe zmeczenie i jednoczesna bezennosci, uczucie opuchniętego calego ciała... masakra. czulam się jak w ciązy. teraz czekam na krwawienie z odstawienia, mam niby dostac jutro w sb i ciekawa jestem czy sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczkaaaaaaa
głupie pytanie, sama się z siebie śmiałam... ale 4 opakowania yasmienlle miałam firmy schering.. a teraz patrze..a tu po raz 1 bayer.. czy moga się czymś różnić? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik88
Cześć dziewczyny jeśli któraś była by chętna albo w potrzebie to mam na zbyciu 3opakowania tabletek yasminelle sprzedam je po po niskiej cenie.Piszcie na moj adres asitto@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania820
dzieki za odpowiedz - to mam jeszcze jedno pytanie - bo to opakowanie bez robienia przerwy już zaczęłam brać - chciałabym zmienić dni krwawienia i tak: dziś (czwartek)wzięłam pierwszą czy mogę zakończyć to opakowanie na niedzieli ostatniego(lub drugiego tygodnia) zamiast na środzie, zrobić 7 dniową przerwę i przyjąć tabletkę w poniedziałek (zawsze był to czwartek) - nie zmieni to skuteczności - wiecie bo nie chcę czegoś pomylić:)będę wdzięczna za radę pozdrawiam. wszystkie forumpowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vc
Witam, jak wiekszosc dziewczyn biore Y. juz od jakis 6 m-cy,ale ostanio zaczelo mi sie robic niedobrze,mam straszne nudnosci zwlaszcza rano, a jeszcze jak dojdzie do tego stres to czuje sie strasznie. Wiem,ze to efekt uboczny, dlatego zasnatanawiam sie nad zmiana srodka anyt i bardzo kusi mnie Nuva Ring, mniej klopotliwe i moze skutki uboczne bede mniej dotkliwe. Ktoraś z Was uzywa i ma jakies doswiadczenia:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vc ---- przede wszystkim musisz wykluczyc inne powody mdlosci.Nie wszystko mozna zwalac na tabletki.Co do nuvaring.... Ja go mam i nie zamienie juz na nic innego :-) Po yasminelle musialam zrobic dluzsza przerwe od tabletek i tak mi bylo dobrze bez hormonow,ze nie chcialo mi sie do nich wracac.Profesor zaproponowal mi wlasnie nuvaring i nie czuje roznicy :-) Nadal czuje sie dobrze, nie widze zadnej zmiany poza tym,ze krwawienie mam obfite ale i z tym sobie poradzilam.Dla mnie wart jest swojej ceny,ale oczywscie inna kobieta moze zaaregowac inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takanietaka
w zeszły czwartek zaczełam przerwe po 4 opakowaniu tabletek (i wtedy już zaczełam plamić przez cały dzien)... już w piatek dostałam normalnego okresu, bardzo obfitego... i dzisiaj nadal krwawie jak zazynana swinia... to juz 7 dzien okresu... czuje sie wyczerpana, leje sie jak z kranu... nie wiem czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acia88
Biore drugie opakowanie yasminelle, tylko po to by zmniejszyc ból menstruacyjny. Normalnie zwijalam sie z bolu, wymiotowalam, mialam biegunki, niestety musze przyznac, ze bol po drugim opakowaniu nadal wystepuje, jest troche mniejszy ale wystepuje, czy to moze byc przyczyna tego, ze yasminelle ma mala dawke hormonow?? Jak bralam plasterki pare lat temu to bol zdecydowanie sie zmniejszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahhhamka
mi szkoda już słow ile miałam efektow ubocznych od yasminelle, chyba wszystkie wymienione w ulotce po kolei wliczajac miesięczny okres i opuchlizne dzieki ktorej wygladam jak bańka. tydzien temu skonczylam 3 opakowanie i dzisiaj bylam u ginekologa - przepisala mi logest, powiedziala, że są słabsze.. mysliscie ze to jakos zmniejszy opuchlizne? w ogole to skoro one maja mniej hormow tzn ze sa mniej skuteczne? poradźcie cos bo ja juz sie boje tych tabletek, boje sie ze bedzie gorzej niz od yasminelle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acia88 ----- nikt Ci nie da gwarancji,ze tabletki zuplenie zniweluja bol. grahhhamka ---- logest ma wieksza dawke hormonow,ale ma zuplenie inny sklad.Bylas z ta opuchlizna u lekarza rodzinnego?Jakiego pochodzenia sa te obrzeki? Zwiazane z zatrzymywaniem wody? Dostalas cos moczopednego? Jezeli obrzek jest rzeczywiscie tak widoczny to nie mozna tego tak zastawic.Co ginekolog powiedzial? On tez zwrocil na to uwage czy to jest poprostu Twoje subiektywne odczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vc
Wydaje mi sie ze mam nudnosci od tabletek, bo pojawily sie tez jak zaczynalam je brac i wystapily teraz jakos po 5-6 m-cach. Ciaze wyklczam gdyz krwawienie z odtawienia mialam bardzo obfite i dopiero sie skonczylo. Nie wiem co moze jeszcze je powodowac, moze poroszenie sie jakosci wody pitnej, ale nie wiem juz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenefer23
dziewczyny wiecie cos może na temat brązowego plamienia? koncze 3 opakowanie zaczeły mnie strasznie bolec piersi i wystapilo plamienie niewielkie ale normalne teraz bol mninął a plamienie stalo sie bardziej obfite i brązowe prosze o wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaaa
Prosze o pomoc. Brałam yasminelle- nie 3mały cyklu. zmienilam na yasmin- tez nie trzymaly. wkoncu zmienilam na triquilar i okres znowu wystapil jak jeszcze zostaly mi 4 tabsy. co mam robic...? pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×