Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość załamana..../
młoda położna --- miałam juz jakiś czas temu kurację hormonalna i niestety nic nie pomogło, niestety. dlatego teraz lekarz zalecil branie Yasminelli no i ciągłe wizyty u niego ;/ cyzli mam rozumiesz ze jesli kuracja hormonalna nie pomaga, to nie zajde w ciąże bez całej laparoskopii ? Boje sie ze jesli nawet sie uda to poronie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yxz ---- sa skuteczne w 99%. załamana..../ -----a czy zamartwianie sie na zapas cos Ci da? To bardziej szkodzi niz pomaga.Jezeli nawet laproskopia bedzie porzebna to nie jest to nic strasznego.Rozumiem,ze mozesz sie bac klasycznej operacji.ale laparoskopi..Przestan sie marwtic na zapas a zobaczysz,ze bedzie latwiej Ci w zyciu.Wiekoszsc kobiet ktore tak sie martwia nie zachodza w ciaze, i spowadzaja na siebie nieszczescia.A jak juz daja sobie na \'luz\' to raptem zachodza w ciaze i rodza zdrowe dzieci.Moja mama bardzo starala sie zajsc w ciaze,przede mna poronila 4 razy.Jak juz pogodzila sie z sytuacja i przestala ciagle biegac po lekarzach i sie martiwc na zapas to zaszla w ciaze i urodzila mnie,a potem moja siostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxz
mloda polozno-----------------a powiedz mi kto jest w tym 1 %, kto jest bardziej zagrozony. przepraszam ze zadaje tyle pytan ale to wszystko mnie iinteresuje. bo jak zauwazylam moja gin chyba nnie byla tak do konca uczciwa ze mna, bo mowila ze jak nie pomijam, nie choruje, nie biore ni\c innego to nie musze sie martwic i nie musze czekacna okres, moge kochac sie kiedy chce i nie martwic sie ciaza bo nie mam na nia szans pry dobrym stosowaniu.juz si e zalamalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yxz ---- temat byl poszruszany milion razy,nawet wczoraj.Jest nawet wyszukiwarka.Jedna kobiena na 1000 zajdzie w ciaze prawidlowo stosujac tabletki.Tylko szklanka wody zamiast,da Ci 100% pewnosc,ze nie zajdziesz w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola21
MAM PYTANIE CZY KTOKOLWIEK PO STOSOWANIU TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH MOAŁ PROBLEM ZNIEZŁŚLIWYMI GUZKAMI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escribar
WAŻNE!przynajmniej w moim mniemaniu;] PYTANIE DO KOGOS KTO COS WIE NA TEN TEMAT:/ OD 2 TYG.BIORE TABLETKI,OWSZEM PIERSI TROCHE MI SIE POWIĘKSZYŁY,TROCHĘ BOLĄ..ALE CZY TO MOZLIWE,ZE POWIEKSZYLY MI SIE GRUCZOLY MLECZNE??BO NA CALYCH PIERSIACH WYCZUWAM JAKIES GRUDY:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escribar
PRZED CHWILA PRZECZYTALAM,ZE CO>ZE NIBY NIE MOZNA KAWY PIC ,HERABATY JAK BIERZE SIE YASMINELLE?HYY:/ I JESZCZE JEDNO PYTANIE,WITAMINY MOZNA BRAC,NP.VITA MINER? PROSZE O ODPOWIEDZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Escribar a myslisz,ze piersi dlaczego Ci rosna? Od powiekszenia gruczolow .Tak dzialaja hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escribar
czyli to gruczoly???bo bardzo sa wyczuwalne:/az sie troche przestraszylam...i nie wiem czy nie isc do lekarza... a co z ta kawa??to chyba nawet Ty cos o tym pisalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escribar
Przepraszam ze tak pytam ciagle:]ale to przejdzie?nie isc do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Z ta kawa to zartowalam.Przeciez to jakis absurd.A co do piersi to jezeli beda Cie bolaly,beda bardzo nabrzmiale to trzeba udac sie do lekarza.W czasie brania tabletek latwo o zpalenie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escribar
wiem,niektore pytania moga byc absurdalne,ale trzeba to zrozumiec zwlaszcza jak ktos bierze pierwszy raz;) a nie wiesz moze jak jest z tymi witaminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
W wyszukiwarce znajdziesz odp na wszystkie pytania.Witaminy byly poruszanie wielokrotnie w ciagu ostatnich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escribar
ok,dzieki za odpowidzi;)pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinsomnia
Hej! Byłam dzisiaj u lakarza i przepisał mi te tabletki więc mam pare pytań - czy powinien mi przepisać tabletki bez zbadania krwi?? następnie stwierdził, ze jak skoncze pierwsze opakowanie to mam zacząc kolejne bez 7 - dniowej przerwy i nie wiem czy to jest dobre wyjscie. nigdy wczesniej nie brałam tabletek więc jestem nie w temacie. ale dość mam juz tych prezerwatyw i zastanawiania się czyu i tym razem będę miała okres;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iinsomnia --- przed zapisaniem tabletek obowiazkiem lekarza jest zrobic cytologie,zbadac piersi,zlecic uklad krzepniecia,proby watrobowe,a najlepiej jeszcze okreslic profil hormonalny w celu dobrania odpowiednych tabletek.Tabletki rozpoczyna sie w 1 dni okresu, po ostatniej robi sie 7 dni przerwy.Wszystko jest napisane w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinsomnia
hmm no to nie wiem co mam robić byłam u prywatnego ginekologa bo na kase chorych czeka się około miesiąca, a z tego co słyszałam to jest on dobry i polecono mi go więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihia
jeny jakie nosicielstwo? my nie mieliśmy za dużo kwasochlonnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihia --- takich lekow nie bierze sie bez powodu.Tym sie leczy pierwotniaki.A jezeli bierze sie prfilaktycznie to rowniez profilaktycznie nalezaloby sie przebadac.Nie znam sprawy,moge sie domyslac,ze ktos z Twojego otoczenia ma problem.A jezeli problemem sa pierwotniaki,to ja bym sie raczej przebadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola21
badanie piersi, cytologia powinny być wykonywane przed zapisaniem tabletek ale który lekaz tak robi, dziś moja kolezanka powiedziała mi, że jej ginekolog zapisał tabletki bez żadnego badania niestety tak jest a potem pisze się o nowotworach, i skutkach ubocznych tabletek własnieprzez takich "fachowów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihia
Okej,dzieki za rade.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihia
ale nie wystarczajace jest to,ze wszyscy mamy te sama kuracje?:> profilaktycznie? PRzeciez jesli to pierwotniaki to te leki powinny je skutecznie zwalczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka21
hey!! mam pyatnie..czy to mozliwe jesli w pierwszym miesiacu brania yasminelle mialam caly miesiac plamki..a podczas drugiego nie?? i czy po zakonczeniu tygodniowej przerwy zmienilam godzine przyjmowania tabletek na godzine pozniej to jest ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini255
hej ja biore yasminelle drugi tydzień..samopoczucie ok..ale to plamienie doprowadza do szału..moze ktos zna jakis sposób zeby sie pozbyć tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmrroowwaa
gwiazdka21--- jest to mozliwe niestety, bo ja to mialam osobiscie, przez pierwszy miesiac caly czas i minelo mi dopiero w czasie przerwy mini255--- wiesz chyba niestety nie ma na to zadnego sposobu, poprostu musi Ci to samo minąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini255
dziekuje za odpowiedz..ale naprawde jest to bardzo uciązliwe..na poprzednich stronach ktos pisał o wapnie..prawda to jest? bo u mnie to nie sa takie tam plami poprostu jak taki skapy okre..lekarz mówił ze moą być plamienia nawet do drugiego blistra..normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmrroowwaa
mini255--- no dokladnie ja mialam to samo, caly czas taki jakby okres i mi minelo po miesiacu, wiec trzeba jakos to przecierpiec, no ja o wapnie nic takiego nie slyszalam, wiec nie wiem czy to prawda czy nie... a ja chcialabym sie zapytac, jak teraz zaczynam 2 bister to moge chodzic do solarium? nic sie nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini255
no cóz to przyjdzie sie przemeczyć:(a z tym solarium to nie wiem..niekkórzy mówią ze podobnao zostaja jakies plamy..ale ja sie nie znam wiec nie wypowiadam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×