Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość aaassiaa
no ja tez mam nadzieje ze mi minie... wlasciwie jestem dopiero po 9 tabletce... i dzisiaj powaznie zastanawialam sie czy brac kolejną... i wzielam z opoznieniem nawet... ale stwierdzilam ze wezme do konca tego blistra i potem zobacze ... moze sie cos zacznie poprawiać... oby ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivain
Ja też miałam taki kryzys i dokładnie tak samo przez pierwszy tydzień brania chciałam je odstawić ale jakoś to przetrwałam i jutro zaczynam 2 opakowanie. Teraz już jest prawie dobrze i może będzie lepiej:) nie zniechęcaj się bo może te dolegliwości przejdą, a z każdymi innymi też różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja z takim pytaniem, które przyszło mi do głowy po przeczytaniu jednej wypowiedzi. Jak ja ostatnią tabletke wziełam 02.04 czyli w Poniedziałek to następną mam wziąść we Wtorek?! A nie w Poniedziałek w następnym tygdniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
Milka1234----> no ja wiem ze w niektorych miastach dziewczyny kupuja taniej wiec myslalam ze moze w toruniu tez sie takie znajda. ja kupilam te za 38 zl na Kraszewskiego kolo Polo Marketu.Fakt, przeszlam caly Torun i wszedzie ceny byly wyzsze niz 40 zl:/ Czemu to takie drogie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivain
Hej! Brodka jak ostatnią wzięłaś w poniedziałek to od wtorku jest 7 dni przerwy i następną bierzesz we wtorek 10. 04 i skończysz brać znowu w poniedziałek to powinien być 30 o ile dobrze policzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki!!! Jeżeli chodzi o te beznadziejne pryszcze to mi przeszły w ciągu 7-dniowej przerwy ( a uwierzcie mi były masakryczne). Od zeszłego piątku biore 2 blister i jak narazie nie ma ich:-) I mam nadzieje że się już nie pojawią. Bądźcie spokojne Wam też poznikają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesna21
Witam biorę pigułki od tygodnia ale martwi mnie mój śluz jest brązowy lekko krwawy nie wiem czy to dobrze czy źle bo to są moje pierwsze tabletki. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eti _86
Mam juz w sumie 12 dzien miesiaczke,od 4 to jest w sumie tylko takie plamienie ale i tak dziwnie sie z tym czuje. Mam pytanie odnosnie skutkow ubocznych.Ja tez mam sporo wiecej pryszczy,dlatego chcialabym zeby to minelo,z tego co mowicie to powinno. Ale martwie sie czym innym...Mam problem z malymi piersiami,od tych tabletek mi podrosly.Sa wrazliwsze i bola troche ale cos za cos,moge sie poswiecic byle jakos wygladaly.Dlatego boje sie ze pozniej znow beda malutkie.Jest szansa ze pozostana takie jak teraz?Ma ktoras jakies doswiadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eti _86
No wlasnie moj sluz tez jest od kilku dni taki brazowy albo krwawy,widze ze mamay podobnie wiec chyba to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie poprostu plamienia, które prawdopodobnie będą się utrzymywać do końca tego pierwszego blistru a po krwawieniu z odstawienia napewno minie. Co do piersi to moje przy pierwszym blistrze bardzo bolały:-( i były nabrzmiałe a teraz (2 blister) wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankooo
niedawno skończylam karmic piersia,mam przepisane tab. yasmin kiedy wziąc pierwzą tab? czy od 1 go dnia cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleekP
ja dzis zaczynam brac yasminelle dopiero... zobaczymy jak to bedzie, podobno lekarze je przepsiuja jak dziewczyny mają problemy z cera... ale co do antykoncpecji sa skuteczne.. Wiadomo, ze zaden srodek antykoncepcyjny nie daje 100% zabezpieczenia.. a co do tego, że ochrona przed zajsciem w ciąze zaczyna dzialac od 1 tabletki to nie bylabym tego taka pewna. Moja Pani ginekolog zalecila przez pierwsze opakowanie stosowac dodatkowe "mechanizmy obronne" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Motyleek--->JEsli pierwsza tabletke wezmiesz w pierwszym dniu miesiaczki to jestes od razu zabezpieczona!!nie musisz stosowac innych"mechanizmów obronnych"...Sama sie przekonalam bo tesh mialam pewne obawy co do prawdziwosci tego swteirdzenia ale tak naprawde jest!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpienka
Ja się przyłaczam do pytania Eti_86!! Czy po odstawieniu tabletek piersi wróca do poprzedniego rozmiaru? OBY NIE!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzianki
A w Lodzi gdzie mozna kupic taniej tabletki ? bo place 45 zl i troche duzo jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassiaa
co do pryszczy ... zaczelam brac cynk doustnie i smaruje to swinstwo metronidazolem (differin tez jest skuteczny :)) ... szybko schodzi ... wprawszie nowe sie nadal buduja ale juz nie takie wielkie ... :) ... można łagodniej przeczekać ten okres skutków ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteraa
drogie Łodzianki. Juz pisałam (2razy :P) ze w Łodzi w aptece Kwiaty Polskie na Kosciuszki przy Struga sa za 32zł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteraa
a wlasnie, tylko polecam uzbroic sie w pare minut czasu bo kolejki dluuugasne... ale cos za cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do esteraa
No wlasnie Twojej odpowiedzi szukalam i nie moglam znalezc widocznie za szybko przejrzalam strony :) dzieki wielkie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, w którym dniu przerwy pomiędzy opakowaniami mniej więcej zaczynało sie u was krwawienie, bo ja skończyłam opakowanie w niedziele, dzisiaj jest czwartek i nic:| a nie stosowaliśmy dodatkowego zabezpieczenia i zaczynam sie poważnie niepokoić...tabletki brałam regularnie, o żadnej nie zapomniałam, więc ciąża jest chyba mało prawdopodobna... już nie wiem co myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleekP
Lilly_lu-------> dzięki za informacje;) ale wolę być przezorna i posłuchać rady mojej ginekolog i paru dziewczyn które też się na ten temat wypowiadały... a wie może ktoraś z was gdzie w Poznaniu dostanę tanio Yasminelle bo jak na razie dostałam dwa opakowania gratisowo od lekarki ale jak się pytałam w niektorych apteekach to cena jest między 46-50zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eskimosku -- ja dostałam w 5 dniu. Dziobuś-- dzis idę na badanie .Odezwe sie wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabis
Witam od 8 dni biorę tabletki. Jakieś 3 dni temu skończył mi się okres, było tylko brązowe czasem krwawe plamienie. Wczoraj po stosunku z chłopakiem (z prezerwatywą) nagle bardzo intensywnie zaczęłam krwawić żywo-czerwoną krwią. Przestraszyłam się czy to nie jakiś krwotok. Nie mam pojęcia skąd takie intensywne krwawienie przecież miesiączka się skończyła 3 dni temu. Nie wiem co mam o tym myśleć może któraś z Was też miała podobnie. Dodam że krwawienie było intensywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
motyleek---->Przeczytaj sobie ulotke..tam tesh jest tak napisane:)ale pewnie,jesli mialabys sie stresowac to zabezpieczaj sie dodatkowo!! jeszcze raz podkresle na tym forum: TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE SA PO TO ZEBYSMY WLASNIE NIE MUSIALY SIE MARTWIC CZY JESTESMY W CIAZY CZY NIE!!głowa do góry dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arabis ----> a moze to poprostu takie plamienia bo niby skąd nagle krwotok? Nadal krwawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po pierwszym opakowaniu... cały czas brania tabl miałam (i mam nadal) plamienia.. mniejsze, większe ale są... Teraz jest 2 dzień przerwy i czekam na okres. Poza tym że męczące są te plamienia i mam zmiany nastrojów, żadnych skutków ubocznych. No poza tym ze powiększył sie biust i poprawiła cera, ale to akurat wielki plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po pierwszym opakowaniu... cały czas brania tabl miałam (i mam nadal) plamienia.. mniejsze, większe ale są... Teraz jest 2 dzień przerwy i czekam na okres. Poza tym że męczące są te plamienia i mam zmiany nastrojów, żadnych skutków ubocznych. No poza tym ze powiększył sie biust i poprawiła cera, ale to akurat wielki plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastka
witam wszystkie kobietki:) długo się nie odzywałam ale znow mam pytanko;) jak u was wyglądał okres po odstawieniu????????????? bo ja ostatnią tabl. wzięłam w ubiegły wtorek, okres dostałam w piątek i nie był normalny tzn, to było takie plamienie które trwało3,4 dni potem cisza i za 2 dni znow troszkę. a było koloru brązowo czerwonego z przewagą brązu:( czy to normalne???? powiedzcie bo się trochę niepokoje:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×