Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYsłowice
tylko to mi sie pojawili tak 3 dni po braniu tego polseptolu. i trwalo tak przez 4 dni.bo jak sie rozpuszcza to w srodku to potem wyplywa ten jod taki daremny kolor ma a to bylo biale normalnie jak rozpuszczony papier we wodzie i taka papaka z niego jakby byla tak to wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
--------> MONIAK ja mam pytanie jeszcze ejdno moze bedziesz wiedziala mam tabletki Aplefit ale przerwalam je jesc - nie mialam zadnych sutkow ubocznych ale mam pytanie zwiazane z tymi tabletkami -- CZY JE MOZNA ZAZYWAC JAK SIE ZAZYWA TABLETKI ANTY???DOKLADNIE BIORE - YASMINELLE - czy to nie bedzie kolidowac?czy nei zmniejszy to dzialania tanletek anty jak bede jest ten APLEFIT???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to aplefit zawiera błonnik a jego duze ilosci mogą wpłynąć na tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ooo to dobrze ze chod ztyle wiesz to wole byc zabezpieczona wiec dobrze ze je odstawilam.uuu ffff fffff pojde do gina i zapytam sie dokladniej co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapytaj bo moze w tym apleficie jest mało błonnika i mozna go brać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ale lepiej byc ostroznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka1987
Hej dziewczyny! Yasminelle to moje pierwsze tabletki anty. Dzisiaj wezme 8 tabletke. Przy trzeciej tabletce spalam z moim chlopakiem, on 'skonczyl' we mnie.. Myslicie, ze bylam juz wtedy zabezpieczona? Objawy jakie u mnie wystepuja tez bardzo mnie dziwia.. Co prawda jesc chce mi sie wiecej, co tez robie, ale jak narazie nie odczuwam ze zmienila sie moja waga. Cera sie poprawila juz po zazyciu pierwszej tabletki (zawsze mialam tradzik i nie mowie ze go nie mam, ale cera jest o wiele wiele gladsza...), mam niewielkie plamienia w postaci jasnobrazowego sluzu. Ale najgorsze co mnie martwi to to, ze mnie 'tam' swedzi... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wziełas pierwszą tabletke pierwszego dnia okresu to bylas od razu zabezpieczona, ale skoro nie mialas takiej pewnosci to po co współżyłas :| ? A co do swędzenia to moze byc wiele rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fuuuuma --> ile już bierzesz yasminelle, że biust Ci się powiększył aż o dwa rozmiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mam pytanie: czy jest tu ktoś kto źle się czuje po yasminelle? Bóle łydek, wahanie nastrojów, spadek libido, itp. wcześniej brałam Jeanine a teraz zmieniam na Yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
kazdy organizm inaczej przechodzi to inne beda meic takie objawy inne wogole a znow inne inaczej calkiem.ale czytajac forum duzo osob ma takie objawy i po kilku opakowaniach przechodzi im bo organizm musi sie przyzwyczaic. wiadomosc do ANULKA1987 to po co wspolzylac w 3 dniu jak bralas tabletke moglas odczekac ten tydzien albo z gumka a teraz sie martwisz ja np. po tygdniu z gumka jeszcze pierwszy raz a potem jzu bez i mam inne obawy ale moglas powstymac sie z nim lub zzabezpieczeniem.a zabezpieczona jestem od peirwszego dnia jak zaczelas brac tabletki. a to ze cie swendzi to moze cos sie dziac a nei musi idz z tym do lekarza tak bedzie najrozsadniej bo jak ktos ci pwoei ze to normalne i zlekcewazysz to a potem pojdziesz do lekarza i okaze sie ze cos powaznego?mnei nigdy nawet po stosunku nic nie swendzialo ale na twoim miejscu poszlabym sie zbadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuma
do nulka_77 piate opakowanie... zawsze narzekałam bo do tej pory miałam naprawde niedobór w tym rozmiarze- u mnie to raczej rodzinne, ale teraz tak sie rozpedziły że naprawde jestem w szoku. I to nie tylko ja widze ;o) na wszelki wypadek kupiłam sobie nawet kremik na rozstepy- tak w razie czego... naprawde u mnie podziałało;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
mi tez sie powiekszyly piersi chodzja mam rodzinne to i tez mam duze ale mojemu sie to podoba i uwielbia je wiec mysle ze wieksze jak pamela anderson mie cnei bede - bo o takich powiedzial ze si erozlewaja:) i nie chce ze takie mu pasuja.wiec moze tobie tez sie powieksza nie musz odrazu ale po pewnym czase brania tabletek moze tak sie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
mam do Was pytanie. orientuje sie moze ktoras z Was czy antybiotyk Dalacin C ma wplyw na dzialanie proszkow antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
na ulotce pisze od tabletek jakie skladniki moga dzialac na tabsy wiec przeczytaj ulotke z tabsow i przeczytaj z tego leku jakie ma skladniki jak sie jakis pojawi to czyli moze miec wplyw na anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny pomozcie mi. biore tabletki juz 3 tydzien i liczylam sie z plamieniami. ale torche no duzo ich. poza tym wszystko ok. dzis chce isc po nastepna recepte ale czy nie powinnam brac silniejszych tabletek? np. Yasmin [bo to tylko etynyloestradiolem sie rozni]? z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
nie to nie ma znaczenia ja etz tak mialam ze malo a potem mialam silne plamienia itd. nie zmieniaj tabletek.a jak idziesz do lekarza to powiedz jej wtedy bedziesz spokojniejsza to co ci ona powie.nei ebdziesz musiala sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuuuuma !!! ja wczesniej bralam przez 1,5 roku diane35 i w zeszle wakacje tez mialam taka sytuacje jak ty, tzn chcialam dwa razy przesunac sobie okres. bo najpierw mialam wesele kuzynki a w czasie nastepnej przerwy wyjazd w gory... zadzwonilam do ginekologa i powiedzial ze moge tak zrobic, ze dwa razy pod rzad jak pomine dni przerwy to nic sie nie stanie.. no i tak zrobilam i wszystko bylo w porzadku :) takze mysle ze mozesz bez obaw przesunac sobie okres dwa razy pod rzad, ale nie wiecej ;) pozdrawiam i dzieki za odp :D dziewczyny a moze Wy wypowiecie sie jak tam jest u Was z cera? czy po kilku opakowaniach buzia sie poprawia? bo ja skonczylam wlasnie 2 opakowanie i jest nieladnie.. :( zastanawiam sie nad zmaina tabsow.. doradzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
hmmmm no u mnei z cera jest ok i jest mi cokolwiek ciezko doradzic.dziewczyny pomozcie jej i odp.jeje na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
U mnie nic sie nie zmienilo... Mam tłustą cere i czasem wyskakuja mi jakies syfki... Tak byłoo zanim zaczełam brać Y... i tearz noc sie nie zmieniło a jestem po 2 opakowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam jedno opakowanie yasminelle, prosze o kontakt na maila s-x-e85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
hmm mam mały problem, a mianowicie uwidoczniły mi sie żyły na nogach :(, biore juz 3 opakowanie... wiem że dość sporo kobiet tak ma, ale nie wiem jak sobie z tym poradzić, moze któraś z was ma na to jakiś pomysł? a tak pozatym to jestem zadowolona z yasminelle ...;) innych dolegliwości nie mam ;):* z góry dziękuje za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaa19
Apropo cery to wiecie co?? Jak bralam diane to pierwsze miesiace cera byla nienajlepsza wyskakiwaly mi liczne syfki, dopiero po 5,6 opakowaniu cera zrobila sie idealna :-) ,ale odlozylam je zewzgledu na przybieranie na wadze podobno po yasminelle niepowinno sie tyc.. no zobaczymy jak narazie bez zmian, ale czasem zeby zauwazyc efekty trzeba poczekac nawet pol roku.. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Hej:) Dawno mnie nie bylo, sporo mialam do czytania. Jestem pod koniec pierwszego blistra i czuje sie nawet ok. Na poczatku schudlam 1.5 kilo a teraz znow przybralam na wadze 1 kilo - szkoda. cera średnio myslalam ze bedzie lepiej, libido niestety w dolll:( Sporo ostatnio wypowiedzi na temat szkodliwosci maszych tabsow(nagłe zgony) i to mnie troche smuci. A was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
AQUA 12---------------------------> Ja tez mam uwidocznione zylki na nogach (biore tabsy juz 7 lat) i chyba trzeba sie z tym pogodzic, bo to mozna zlikwidowac(a przewaznie sa nawroty) tylko poprzez zabiegi operacyjne. A poza tym trzeba dbac o nogi - duzo ruchu np. biegi, szybki spacer a wieczorkiem nogi na 30 min. do gory - naprawde ponaga przy ciezkosci w łydkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
violette----------------> A moze pobierz troszkę witaminek i pij wapno. Mi pomoglo. Lykam codziennie magnez(od 3 lat), rutinoskorbin i popijalam wapno.A na majteczkach czysciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no i sama już nie wiem co robić... zmienić tabsy czy zaryzykować, brać dalej i może wszystko się jeszcze unormuje... ehh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
agusia040----- zrobisz jak uwazasz ale już kilka razy pojawiały się tu opinie dziewczyn że warto dać szanse tym tabletkom bo po 3 opakowaniach wszystko może sie unormować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×