Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYsłowice
------------->schering tak obawy masz uzasadnione. ja tez tak mialam i sie cholernie balam i to bardzo.moj facet mnie uspakajal a jak poszlam do lekarza to dopiero sie uspokoilam wiec nei martw sie tak jest podczas peirwszego opakowania - ale nie zrazaj sie np.bo mnie piersi bolaly przez cale te opakowanie i przez 2 tydonie mialam plamienia wiec nie martw sie jak tak bedzies zmiec przez to peirwsze opakowanie w to dopiero wzielas 3 tabletki a gdzie tam reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami siunia1
czesc, mam pytanie i proszę o jak najpilniejsza odpowiedź. Czy podczas siedmiodniowej przerwy między opakowaniami tabletek, jestem w pełni zabezpieczona?? proszę dziewczyny o pilną odpowiedź. dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ ja tez sie nudze w prac:) eh co z zycie:)upuscilam dzis sobie troszku krwi i czekam nawyniki:)a co do bolcych nog, o ktorych wczesniej pisalam, to oze byc tez spowodowane zmiana trybu pracy,wczesniej duzo wiecej chodzilam:P a parno to i u mnie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kami siunia1 --> podczas tej przerwy tez jestes chroniona, o ile przyjmowalas leki regularnir:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
dlatego laski bierzcie tabsy regularnie by potem nie miec obaw !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Ochrona jest 24 na dobę przez caly czas brania tabsów(regolarnie) Więc nie stresowac sie laski tylko korzystac z zycia:):):) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zwracam sę do osób, które już długo biorą yasminelle. Jaki jest stan waszej cery, ja niestety brałam dwa lata Diane , właśnie z powodu cery, krosty na dekoldzie i brodzie mnie wykończyły, 5 lat walki z dermatologiem aż w końcu wylądowałam u ginekologa. Po Diane jednak puchłam, woda się zatrzymała w organiźmie i lekarz zmienił mi na Yasmin, ta lepiej toleruję ale wpływ na cerę już nie taki. teraz lekarz proponuje mi Yasminelle ze względu na małą liczbę hormonów. mam 40 lat i zdecydowanie nie jest to tradzik młodzieńczy ale naprawdę jestem zdesperoana, ileż ja już lat nie załozyłam bluzki z dekoldem???? Piszcie jaki jest wpływ tej tabletki ca cere. Pozdrawiam. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza66666
ej dziewczyny ale mi sie okres nie zatrzymal...co zrobic????wzielam tabletke w 2 dniu cyklu...ale tak tez przeciez mozna...tak bylo napisane...ale okres sie nie zatrzymal...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
A ile dni masz juz ten okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza66666
4 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Haneczka------------------> Ja tez czekam z utęsknieniem na poprawe cery. Jestem dopiero pod koniec 1 op. a zadnych pozytywnych zmnian nie zaopserwowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
To jeszcze za wczesniej na koniec okresu, za dwa dni powinno byc juz oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza66666
aha...dzieki...zobaczymy jak bedzie dalej...buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
cholera jak sie czlowiek spieszy to popelnia takie brzydkie bledy... "zaobserwowalam "oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Ja wzielam pierwsza tabletke 1 dnia cyklu a okres trwal 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ale dobrze jak to jest twoje pierwsze opakowanie ze wzielas 1 dnia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Myslowice_____> No costy 1 op.? Ja jestem stara wyga biore tabsy od 7 lat. Ja tylko kolezance wyzej doradzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
jak przechodzi sie z hormonow wiekszych to powinno sie zazyc pierwsza tabletke 1 dnia okresu - moja gi tak sadzi, wlasnie przy wdrazaniu jakich kolwiek nowych tabsow powinno sie polknac 1 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------->AN_ 998 aaaha to sorki za pomylke , jestem nie kumata chyba przez ta pogode bylo pochmuro i teraz slonce goraco ma i padam.sorki za pomylke. hehe ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie. dzis jest 8 dzien przerwy, czyli powinnam wziac 1 tabletke, z tym ze w poprzednim cyklu bralam o 10 czy bede zabezpieczona jak bede brala od tera o 14?? bo zapomnialam tabsow wziac do pracy. z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_ 998
Saszukek No pewnie, dziewczyno:) 2 godz w tą czy w tą nie robi zadnej roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AN_ 998 Dzieki:* bo im wiecej czasu mam w pray tym wiecej glupot mi do glowy przychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
to chyba kazdej nam tak odwala.kurde mi sie ten czas cholernie ciagnie gdzie tam 15L:30 ja piernicze a juz szlu dostaje na glowe powaga juz niemoge normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
Boże,jakie ja mam wzdęcia ;) z czego one sięrobiąi co ja mam wziać,żeby ich nie było? bo przecież nie dość,że wyglądam jak w zaawansowanej ciązy to jeszcze siedzieć nie mogę :):) AN...a jak przechodzę z yasminelle na novynette,to któreś są mocniejsze czy tam słabsze. bo niesety się spóźniłam z wizytą u ginekologa i już w czasie przerwy odwiedziłam ją,więc novynette wezmę jako kontynuację yasminelle czyli normalnie w 28 dniu cyklu z tym,że muszę stosować dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni. czy jako "stara wyga" masz dla mnie jakieś dodatkowe uwagi,rady etc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
i łączę się z Wami pracującymi,na szczęście jeszcze jakieś 1,5 godziny. w ole to co schudłam po yasminelle to teraz nadrabiam cukierkami w pracy,bo mamy tutaj tyle tego,że głowa mała. hehe wczoraj za 90zł cukierasów zakupiłam coby się nam dobrze pracowało :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wzdecia to Espumisan, na prawde dziala, wziac 2 na raz:)wyprobowane:P a ja musze schudnac, tylkojuz nie mam pomyslow jak:/ a przytylam niestety od czasu gdy biore Y. ehh gdzies doczytalam ze blonnik obniza skutecznosc, prawda li to?? jeszcze godzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jeszcze 1h i do domciu NARESCIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam.
błonnik ponoć tak,ale w naprawde dużych ilościach. ja schudłam po yasminelle,zadziałała tu moja podświadomość,gdyż wmówiłam sobie,że po tabletkach przytyje i automatycznie zaczęłam mniej jeść,ograniczyłam sól do minimum no i ogromne ilości wody potrafie wypić (co też pewnie wpływa na rozmiar mojego brzucha nieraz :) ). ogólnie przez te 4 czy 5 miesięcy brania y. to z tym odżywianiem było różnie,ja mam słabość szczególnie do słodyczy,ale zauwazyłam,ze pomimo tego po trzech miesiącach schudłam 5 kilo (widać to przede wszytkim na wadze). teraz jem mniej,pije dużo wody (w samej pracy około 1-2 litów+jakieś kawy i soki),herbata zielona i czerwona też działa (pije je już kilka dobrych lat i efekty widać po przemianie materii). a ostatnio wpadłam o dziwo w manie ćwiczenia (zazwyczaj mój zapał kończył się po tygodniu,dwóch,a teraz już miesiac daje rade). jeżdze na rowerze,codziennie ćwicze w domu etc mam nadzieje,że po novynette nie przytyje,bo chyba padne...nie zmieszcze się w nowe spodnie,które kupiłam na obecną figurę na styk :):):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VENUS81
A ja chciałam przytyć troche ale z tego co widze to po YASMINELLE jeszcze bardziej schudnę???????czy któras z was przytyła po Yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się waga nie zmieniła - ewentualnie takie wahania od 53 kg do 56 kg na przemian. ale to przez to że ważę się nieregularnie i raz przed jedzeniem a raz po. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×