Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

javanka - ja plamilalam przed okresem i moj lekarz zmienil mi tabletki na yasmin, zeby lepiej trzymaly cykl...to tez byly takie brazowe plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
Mloda polozna;) to znow ja;) Mam pytanko :) Odstawilam te tabletki, wyniki watroby dobre, ale mam inny problem... Otoz wcale nie mam apetytu:/ Czy to moze byc zwiazane z odstawieniem tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sassen -- takie sa skutki bawienia sie hormonami...albo bierzesz caly blister albo wcale, teraz sie nie dziw,ze twoj orgaznim tak reaguje. tagusia --- moze. javannka ---- zalezy, ktory blister konczysz. agaga -- moze byc to zwiazne i z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
młoda położna -- jestem na 11 tabletce trzeciego blistra. Czy powinnam zmieniać tabletki w takim wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1985
Cześć dziewczyny mam do was pytanie.Bo okres będzie mi wypadał zawsze w sobotę i chciałabym sobie przesunąć jeden dzień tak abym dostawała go w niedziele. I teraz tak czy mogę zjeść 22 tabletki potem 6 dni przerwy (w której dostane okres) i potem znów nowy blister 22 tabletki???Pomóżcie albo doradźcie jak ten dzień przesunąć. Z tego co jest w ulotce można skrócić dni bez tabletek ale NIGDY nie wydłużyć. Z góry dzięki za odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassen
młoda połozna->>>>>a ja juz widziałam sie z wózkiem!!! naprawde przerazona bylam-ale jak na sucho przeanaliowalam kiedy, w ktorym dniu cyklu doszlo do zblizenia, to wiedzialam,ze nie mozliwe byłoby zajscie w ciaze, chociaz organizm ludzki jest przeciez b.złozony, dlatego taki moj strach towarzyszyl tym zaburzeniom........reasumując-czy myslisz, ze teraz po okresie, za tydzien, wszystko wroci do normy, i te ciązowe objawy miną???? czy lepiej nie przedluzac brania tabletek czy jednak jak juz to o cale 21 mimo np. krwawien w miedzyczasie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sassen ---- dolegliowsci mina jak organizm dojdzie do siebie.Okres nie jest wart tego,zeby tak manipulowac swoim organizmem.Jak nie chcesz dostac okresu to wez nastepne opakowanie w calosci,a nie pare tabletek. Agnieszka 1985 -- w ulotce jest napisane to trzeba zrobic.Tylko pamietaj,ze to do niczego nie zobowiazuje i krwawienia mozesz dostawac w inny dzien.Dla organizmu lepiej jest jak zrobi sie to ra za nie notorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassen
młoda połozna->>>> dzięki za odpowiedzi-uspokoiłas mnie, a z drugiej strony nie wyobrazałam sobie, nie mialam wrecz pojecia ze organizm az tak moze reagowac na kilka tabletek-!!!! mam nadzieje, ze po tym okresie wszystko wroci do normy- i ze jednak to nie ciaza, bo okresy byly regularnie. Acha-a ile takie dochodzenie organizmu do siebie moze trwac???? no i dodam,ze chcialam wiac caly 2 blister,ale zaczelam plamic-wiec juz zdecydowalam sie na okres-i przerwalam, dlaczego te krwawienia wystapily, mimo,ze bralam tabletki???? czyli trzeba bylo wziac 21 mimo plamien????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1985
młoda położno----Bardzo dziękuje za odpowiedź.Tylko jeszcze małe pytanko jak np zrobię tak raz tzn skrócę czas dni bez tabletek to czy skuteczność tabletek nie będzie zakłócona? To mogę wziąść 22 tabletki potem 6 dni przerwy a potem ile??bo zostanie w blistrze 20 tabletek to zjesc te 20 tabletek i potem 7 dni przerwy i wrócić do normalnego trybu brania tabletek?Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Agnieszka 1985 ---.Jezeli chcesz zmienic dzien krwawienia to skracasz branie a nie wydluzasz.Nie mozesz wziac 22 tabletek!!Zajrzyj do ulotki, tam jest wszystko wytlumaczone.Nastepne opakowanie bierzesz juz normalnie.21 + 7 dni przerwy. sassen --- tak,trzeba brac do konca mimo plamien czy krwawienia. javanka --ja bym wziela 4 blister i zobaczyla czy sie powtorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassen
mloda polozna-jeszcze raz dzięki!-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1985
To ja już nie wiem bo właśnie w ulotce jest napisane " Jeżeli trzeba zmienić ten dzień robi się to przez skrócenie (ale nigdy wydłużenie!) okresu BEZ TABLETEK". Dobra to może nie będę kombinować trudno się mówi ale szkoda bo zależało mi na tym:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Agnieszka 1985 --- juz sie sama zamotalam... oczywscie,ze skraca sie przerwe.Skracasz przerwe,a potem idziesz normalnym trybem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety istnieja tampony ,po co kabinować ,czy dbanie o higienę jest skaplikowane?? Po co kabinować przesówac ,krwawienie z odstawienie to nie miesiaczka normalna,jest mniej obfite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mlod polozna>>> dziekuje za odpowiedz:) znalazlam endokrynologa u mnie w miescie:) wiec pojde tutaj i zobacze co on powie..nie mam juz recept na yasminelle,a do konca zostalo mi 10tabletek,wiec nie pojde po recepte,tylko pojde do lekarza i on mi powie chyba czy powinnam wogole to brac przy PRL tak wysokiej itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
młoda położna--- jakbys jeszcze mogla mi powiedziec na czym polega wizyta u endo,bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tagusia ---- jak to na czym? Idziesz i mowisz w czym masz problem,a lekarz postara sie go rozwiąć ;-) Jezeli nie mialas okreslanego poziomu TSH przy PRL to powinien dac Ci skierowanie na pobranie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lencia
Daila Pamiętaj, że żadne tabletki antykoncepcyjne nie dają 100% pewności; ale jeśli będziesz brała tabletki regularnie, to zajscie w ciążę jest BARDZO MAŁO PRAWDOPODOBNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..dzieki za rade,bol lydek minal... a mowie wam dziewczyny byl naprawde silny czasami niespalam wnocy i ryczalam...:/ bralam magnez i jest ok... :-) ufff.. dzis robie 7 dniowa przerwe,wzielam moje cale 1 opakowanie. Czasami caly dzien moge nie jesc.. nie mam apetytu,... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna>>> nie mialam TSH a wlasnie czytalam ze to jest jedno z glownych badan przy PRL:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
resecotton--- ja dzis wlasnie zakupilam magnez plus potas na bole lydek:P mam nadzieje ze mi pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
zgadzam sie z effinka;) po co kombinowac,przesuwac okres,jesli mamy tampony..i wogole okre nie jest az tak obfity i bolesny,a jesli jest,to istnieja przeciez tabletki przeciwbolowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
tagusia --> ja akurat okres mam tak samo obfity jak miałam przed tabletkami, fakt mniej boli ale przeciwbólowe nie pomagają a tamponów używać nie mogę. więc co poradzisz w mojej sytuacji? :) hehe ja akurat będę próbować nie robić przerwy w tym miesiącu i zobaczymy co z tego wyniknie. akurat mam sesje i nie widzi mi się "zdychanie" na egzaminach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa strachliwa
Hejka:) jestem tu nowa. Biore yasminelle od sierpnia ale nurtuje mnie jedno pytanie, jestem troszke przewrazliwiona na punkcie tabletek tzn hmm nie ufam im chociaz biore je systematycznie to zawsze kocham sie dodatkowo z prezerwatywa...pytanie jest takie jesli kochala bym sie bez i facet doszedl by we mnie to zajde w ciaze??? Czy tabletki mnie ochronia? Podkreslam ze biore tabletki regularnie! Pomocy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna---prosze napisz mi w jaki sposob TSH wiaze sie z PRL???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores_k123
Nowa strachliwa ---------wlasnie po to są te tabletki zeby bylo milo dla Ciebie i dla Niego. Wiec nie miej obaw o zajscie w ciaz skoro bierzesz tabletki, ja biore tabletki i z moim facetem kochamy sie do konca i bez dodatkowych zabezpieczen. Rozkoszuj sie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
polly 88--- hmmm mnie tez wypada okres na egzamin:| i tj Ty mam obfite miesiaczki, moze troche mniejsze niz przed braniem tabletek:| i boli mnie rowniez brzuch.Nie doradze Ci zrob jak uwazasz, ja nie lubie tak kombinowac:) ale moje kolezanki tak robia. powiedz jak z Twoimi piersiami przy tabsach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
dolores 123--- chcialabym tj TY..niestety ja sie boje zrobic tego \"bez\" :| zawsze uzywam prezerwatywy,choc wiem ze to chore:| napisz mi prosze,czy jak sie dostanie krwawienia z odstawienia,to oznacza ze na bank nie zaszlo sie w ciaze??? zamierzam sie \"przelamac\":)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Dziewczyny to po co bierzecie te tabletki skoro i tak sie kochacie w gumce..?? nie rozumiem tego albo ich w ogole nie bierzcie albo seksu nie uprawiajcie i problem z glowy..pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tagusia --- niedoczynnosc tarczycy powoduje wzrost PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×