Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

trzymam kciki zeby wszytsko ci sięułożyło jak chcesz co do tabsów to zobaczysz co ci gin powie:)milego wieczorku ja juz uciekam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jesli tak wypada okres to musi juz wziąść i trzeba brac w miare regularnych godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach jest czymsnaturalnym i jesli chodzi o starch przed niechciana ciążą i przed pigułkami ,ale trzeba podejmowac decyzje ,osobiście teraz nie wyobrazam sobie sexu bez pigułek ,chyba bym dostała do głowy ,tak naprawdę zaczełam sie zabezpieczac po urodzeniu drugiego dziecka i powiem z ręka na sercu ,że dopiero wtedy przypomnialam sobie co znaczy sex ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fallenangell69 ja dopiero tego seksu zakosztuje bo wciaz obawialam sie ze wpadniemy ale musze jeszcze poeczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja jak brałam tabsy nie dokońca byłam na luzie niestety przy tabletkach tez mozna wpaść niestety:(choc wiadomo ze ryzyko jest minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja schudlam
Lalelka28 - nie słuchaj opinii typu "dobrze sie zastanow zanim poprosisz o te tabletki" bo to tatalna bzdura. Wymieniamy sie tu opiniami na ich temat ale jak już ktoś kiedys mądrze powiedział - tabletek anty sie nie poleca bo każda kobieta jest inna. Ja miałam trądzik i pare kilo do zrzucenia - biore druie opakowanie - cera jest dużo ladniejsza i 2 kg mniej bez zadnego wysilku. Nie sluchaj bredni ze cos moze byc dla Ciebie zle, nie dowiesz sie jak nie sprawdzisz. Owszem mozesz przytyc ale pomysl ze mozesz tez schudnac, tego nie powie ci nawet lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie tak łatwo jest schudnac oj nie!!!!!!!!co do cery to fakt jak sie bierze jest naprawde super gorzej po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja schudlam -> dzieki za wypowiedz bo ja tak wlasnie zamierzamzrobic jak piszesz doceniam Twoja opinie i bardzo spodobala mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
To ja mam takie pytanie,bo moze jestem jakas nie douczona.Ile kalorii ma tabletka skoro rzekomo sie po nich tyje?? Bo ja zawsze myslalam, ze tabletki moga zwiekszac laknienie a u kobiet ktore sie nie hamuja,sa malo aktywne konczy sie to tyciem....Zadne hormony nie powoduja tycia..Moga zwieszkac apetyt,moga zmniejszyc metablozim ( ale to sie raczej nie tyczy hormonow plciowcyh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kazdego inny wpływ maja hormony ,generalnie maja chronic przed ciążą i nie szkodzic nam ,jesli tak jest to jest super. Napewno nie jest to trucizna sprzedawana legalnie na recepte,choc zdarzaja sie osoby ,ktore po prostu nie moga ich brac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie składa ze sie tyje bo za burzaja metaboilzm i zatrzymuja wode a wiem jak sie odzywiac bo kiedys duzo schudłam i wcale nie obżerałam sie :(pisze zawsze o tych tabsach bo 2 moje kolezanki tez ta sie załatwiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bassiabo
Witajcie dziewczyny! MAm takie pytanie, zaczełam dzis brać yasminelle, zgodnie z zaleceniami lekarza i ulotki mialam wziasc pierwsza tabletke w dniu pierwszego krwawienia. Mam 21 tabletek i potem mam je odstawic na 7 dni i mam pytanie kiedy dotsane kolejny okres?po tych 21 tabletkach? bo na opakowaniu jest napisane ze po 2 dniach od odstawienia leku (na te 7 dni) to tak jakbym po 16 dniach znow miala okres a to za szybko no nie?z gory dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
rihana --- skladniki tabletek antykoncepcyjncyh nie spowolniaja metabolizmu....A tak naprawde nawet mozesz nie zauwazyc,ze wiecej jesz a malo sie ruszasz.Wstrzymywanie wody to juz inna sprawa, yasminelle ma akurat w skladzie drospirenon,ktory w ponad 50% przypadkach skutecznie odwadnia.U mnie podzialalo az za bardzo.Ja zawsze chomikowalam 3-4 kg samej wody.Po odstawieniu tabletek porblem wrocil ale juz skutecznie sobie z nim poradzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 dni bierzesz pigulki kiedy skonczy sie blister odczekujesz pelne 7 dni bez pigulek i 8 dnia przerwy przyjmujesz pierwsza z nowego blistra .W ciagu tych 7 dni przerwy powinno wystapic krwawienie ale tak na dobrą sprawe nikt nie da ci gwarancji w ktorym dniu to nastapi.Wxczytaj sie dokladnie w ulotke i przeanalizuj spokojnie tresc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bassiabo
Wiec jezeli w tych 7 dniach wystapi krwawienie to bede miala bardzo mala przerwe miedzy tym okresem ktory teraz mam a nastepnym bo to ok 16 dni tylko, to tak ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Bassiabo ----- jakim cudem 16 dni? Skoro blister bierzesz przez 21 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bassiabo
no tabletki zaczynasz brac w pierwszy dniu okresu (wiec bierzesz je przez 5 dni okresu) i potem zostaje Ci 16 tabletek do przerwy i znow powinnas dostac okres po skonczeniu 21 tabletek, wiec pomiedzy koncem opkresu pierwszego a poczatkiem drugiego jest tylko 16 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Bassiabo --- Twoj cykl nadal bedzie trwal 28 dni, wiec wszystko jest ok.Pozniej juz nie masz okresu....jest tylko krwawienie z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nizdecydowana
hej, interesuje mnie jak yasminelle wpływają na ogólne samopoczucie. czy powodują częste zmiany nastrojów, czy można się po nich spodziewać ospałości, napadów chandry, itp.?? wcześniej brałam przez rok tabletki microgynon21, ogólnie były ok, ale często miałam kiepski nastrój, byłam ospała i ogólnie nie do życia. odstawiłam je pół roku temu, od tamtej pory nie biorę żadnych hormonów, i czuję się o niebo lepiej. chciałabym wrócić do antykoncepcji hormonalnej, ale boję się że znowu będę skazana na kiepskie samopoczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
nizdecydowana ---- ysaminelle wplywaja na nastroj tak samo jak inne tabletki....na kazda kobiete inaczej.Mialas oznaczany poziom hormonow?Wtedy latwiej jest dobrac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem niestety ile jadłam ile jem bo przywiązuje do tego uwagę wiec wiem od czego przytyłam poza tym dwie moje koleżanki tez tak mialy wiec chyba jest cos w tym:(ale kazdy jest inny zycze wam byscie wy tak nie miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Pli
Hej, ma ktoś może info na temat tego czy cera od tych tabsów sie poprawia? hmm?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rihana >>>>Co ty kobioto tu wypisujesz ??Schudnać jest bardzo łatwo tylko trzba chcieć tego !!! Przytyłaś po tabletkach bo duzo jadłaś i nie cwiczyłaś !!! Wizyta u dietetyka i gimnastyka 4 razy w tygodniu moga zdziałać cuda.Nie rozumiem jak mozna dbać o siebiei i dopuscic sie to 10 kg nadwagi ? Niedbalstwo i lenistwo w twoim przypadku i twoich kolezanek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rihana >> pytanie co robiłas w przypadku kiedy zauwazyłas ze masz 4 kg do przodu???pewnie nic i liczyłas ze schudniesz hehe po tych tabsach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Pli >>> Organizm każdej kobiety produkuje niewielką ilość męskich hormonów zwanych androgenami .Jest to całkiem normalne ,ale może byż przyczyna problemów ze skórą ,jeśli stężenie androgenów jest zbyt wysokie lub jestes na nie szczegulnie wrażliwa .Jezeli powodem twoich zmartwien jest skóra a przyjmujesz pigułke jako antykoncepcje ,być może znalazłaś na nie sposób.Jedną ze szczegolnych właściwości drosirenonu jest ti ,ze moze on hamować dziłanie androgenów i w ten sposób pomaga zalczyć tradzik ,zmiejszajać problemy ze skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko6
a ja powiem tak... strasznie przytyłam - zwalam wine na yasmin :) - potem zmieniłam tabletki na yasminelle i wybrałam sie do dietetyczki i ... -16kg (już przybrałam 3-4kg), ale odchudzałam się przez 3,5 miesiąca, skończyłam w Wigilie 2006, więc uważam że te +4 to i tak dobrze - to prawda, że wystarczy chcieć, trzeba silnej motywacji i woli, ale jak ja już patrzeć na siebie nie mogłam, to było już baaaardzo źle. Aha i na dodatek ja nie ćwiczyłąm podczas odchudzania wcale. Ale miałam z czego lecieć. Więc wytrwałości i motywacji i silnej woli życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczko6 >>> Bradzo dobrze ze poszłaś do dietetyka dopasował diete do twojego trybu życia i wiedzisz sa efekty i wcale to nie mordęga .Gimnastykowanie tez bardzo duzo daje ,czlowiek od razu sie lepiej czuje sam ze soba :P.No ale najlepiej zwalić swoje lenistwo na pigułki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Pli
No to ja jeszcze chcialam sie zapytać: od pierwszej tabletki moge być spokojna...? Sama nie wiem na jakimś forum czytałam , ze niekoniecznie.....hm?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj mów sobie co chcesz ja wiem jak się odywiałam i ile ćwiczyłam i nie mow mi jak sie mogłam tak zapuścic bo mnie nie znasz i nie obrazaj moich kolezanek po prostu każdy reaguje inaczej ja nie moge schudnąc bo mi sie woda zatrzymała i pomału bede wracac do siebie zreszta nie wypowiadam sie juz nie mam zamiaru zeby ktos mi cos wmawial zebys tylko kiedys przezcte tabsy nie plakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×