Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lenjka.....
i wiecie co mi sie jeszcze dzieje .....ciagle mam takie wrazenie ze mam pelny brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiphfy
Hmmm tego sie obawiam kurde , mam cellulit , ale praktycznie nie widoczny. Yasminelle zawieraja zmniejszoną dawkę estrogenów i nie powoduja zatrzymywanie sie wody w organizmie wiec teoretycznie celulit niekoniecznie musiałby powstać , a jesli tak t hmm załmka ..... pływanie 2 razy wiecej woda , masaze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuja23456
mam pytanie. biore juz dlugo yasminelle i cholera wczoraj powinnam wziac pierwsza tabletke z drugiego tygodnia i zapomnialam;/ wzielam ja dzisiaj dopiero po 20 godzinach;/ noi na opakowaniu jest napisane ze jak sie ominie jedna w drugim tygodniu to sie nic nei stanie ale czy pierwsza tabletka drugiego tygodnia podchodzi pod to? troche maslo maslane:P poprostu \aczelam brac w poniedzialek i wczoraj nei wzielam czyt ominelam 8 tabletke... powinnam sie bac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
KaMuLcZyK----> daj znać jak będziesz po teście...:-) myślałam ze to tylko u mnie zaczątki cellulitu ale widzę ze nie jestem sama:-):-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaMuLcZyK
heh:)..zrobialm testa!.. nic nie ma:P..moze to poprostu oslabienie organizmu po chorobie..mam nadzieje, ze w koncu przyjdzie mi to "czerwone":).. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
KaMuLcZyK----> no widzisz:-)) poprostuja23456 -----> ulotka str.32-33 czyli mozesz byc spokojna ochrona nadal jest zapewniona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana19.09
czy może mi ktoś wytłumaczyc taką sytuację: zapomniałam tabletki w 3 tygodniu w ulotce wskazuja na to by brac dalej nastepne opakowanie.(zapomniana tabletke polknełam po 22 godzinach) czyli mi do konca opakowania zostalo 5 tabletek(16.02 ostatnia tabletka ). za 5 dni bedzie 21 dzien brania i wowczas mam nie robic przerwy czyli znowu przez 21 (czyli OD 17.02)dni brac tabsy i pozniej normalnie7dniowa przerwe?? proszę o odpowiedz bo jajuz sie zagubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuja23456
no cholera bo mi tez sie trafilo nie moglam zapomniec drugiej drugiego tygodnia tylko akurat ta pierwsza;/ ale lepsza pierwsza drugiego niz ostatnia pierwszego... no ale nic mam nadzieje ze nie bedzie kinder suprise :) wzielam dwie naraz teraz i poczeakamy dwa tygodnie heh . dziekuj eza odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuja23456
do nana19.09 --> poprostu wybierz to opakowanie co masz i nastpene acznij brac tak zebys zadnego dnia nie miala bez tabletki:) i dopiero jak to drugie wybierzesz to zrob przerwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
KaMuLcZyK --- jeszcze jest za wczesnie na test.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riczka
Słońca mam ptanie jakie mialyście skutki uboczne po braniu Yasmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaMuLcZyK
dlaczego za wczesnie.. tam pisze ze najlepiej robic w pierwszym dniu, w ktorym spoznia sie okres!.. wiec ja juz nie rozumiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1989
Wy też przytyłyście po Yasminelle? Ja 6 kilo przytyłam. Czy to możliwe? Wkurza mnie to bo podobno się po nich nie tyje!!! Plisss odpiszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
KaMuLcZyK ---- myslalam,ze jestes jeszcze w trakcie przerwy....ale i tak powtorz albo wybierz sie do gina,bo testy nie sa wiarygodne w wykrywaniu czesnej ciazy. Mimi1989 ---- po zadnych tabletkach sie nie tyje.,one nie sa kaloryczne.Tyje sie od jedzenia( tabletki moga wziekszyc laknienie),pozatym problem moze byc w zatrzymywaniu wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaa1
mimi1989--no ja np przytylam 8kg w ciagu roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBUNTUX
riczka ---> ja mam takie: straszne nerwowki chwilowki, rwanie nog, placzliwa jestem, spiecia brzucha, plamienia caly czas brazowe a czasem czerwone...a Ty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfgg
czesc :( mam pytanie, wzielam dzis 13 tabletke i zwymiotowalam. mam wziac teraz od razu druga czy jak ? i brac tabletki do konca (to bedzie tak jakbym wziela wszystkich 22) prosze Was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ggfgg -----jezeli zwymiotowalas po 3 h to nie musisz,a jak wczesniej to tak.Potem bierz normlanie do konca blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yelon 73
Brałam przez miesiąc !!!!!masakra!!!czułam sie fatalnie a libido spadło mi do-1!!!!wróciłam do wcześniejszych czyli harmonetu i znowu jest ok! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
hej! a ja po 2 opakowaniu dostalam okres 5 dnia rano tak jak poprzednio i pamietam slowa mlodej poloznej "organizm to nie szwajcarski zegarek" pamietajcie o tym dziewczyny ktore sie tak stresujecie jak nie dostajcie okresu odrazu.Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha2006
Ej dziewczyny,a tak właściwie to dlaczego pigułki antykoncepcyjne powinno się zaczynać brać w pierwszy dzień okresu...tak z medycznego punktu widzenia :P czy jakby się je zaczęło brać w inny dzień to co-brak ochrony...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Ja jestem na czwartym dniu przerwy i się trochę niepokoję, ale jeszcze czekam spokojnie, wcześniej też miałam w 5. lub 6. dzień. Tylko tak się zastanawiam. Jak to możliwe, ze kobiety są chronione podczas tej przerwy, skoro podczas brania wystarczy nieregularne branie i można zajść w ciążę? Przeceż podczas przewy nie przyjmujemy żadnych hormonów, więc co nas chroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiruu
agatha2006 -----------> wcale tak nie jest że każda bierze od pierwszego dnia krwawienia, można je brać do 5 dnia krwawienia. Mój gin zalecił mi branie tabletek 5 dnia od wystąpienia krwawienia... Mówił że tak będzie dla mnie lepiej, biorę już pół roku i jest wszystko w porządku :) Gin mówił że taki sposób brania jest korzystniejszy dla organizmu. Pewnie wiele z was uważać to będzie za szaleństwo, no ale skoro tak zalecił to tak biorę i nie narzekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Chroni nas poziom hormonow uzyskany przez 21 dni....Pozatym w czasie tej przerwy nie ma owulacji,owulacja zaczyna sie od 8 dnia dlatego tak wazne, jest wziecia tabletki tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiruu
młoda położna --------> ale wiadomo czemu akurat owulacja sie uwalnia wtedy? mimo że tabletki są dobrane dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Shiruu -- jezeli nie wspomnial,zeby dodatkowo sie zabezpieczac to gratuluje lekarza...Wiele kobiet uprawia stosunek przerywany i tez nie zachodzi w ciaze, wiec to ze Tobie sie poszczescilo to zaden argument ;-) A co do Twojego ostatniego pytania ---- nie da sie calkowicie zapanowac nad organizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Shiruu ---- oczywiscie ma na mysli zaczynanie 1 blistra od 5 dnia..bo przerwe sobie mozes skracac do 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiruu
młoda położna-------------> ale to nie jest tak... zaczynam krwawić po 5 dniach biorę tabletki, biore przez 21 dni i po skonczeniu tabletek krwawienie pojawia sie od 2 do 5 dni po odstawieniu. i biore tak caly czas... w koncu to ginekolog i to nie jakis tam sobie... robiłam o nim dokładny wywiad zanim sie zdecydowałam na niego i słyszałam same pozytywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shiruu
młoda połozna--------> przepraszam źle zrozumiałam tamto, jeżeli chodzi o pierwszy blister to mówił że mam stosować dodatkowe zabezpieczenie przez tydzień, albo sobie odpuścić. Z resztą jest to napisane w ulotce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zaczelam brac 1 blister 5 dnia miesiaczki. mam nieregularne okresy, ktore srednio pojawiaja sie co poltora miesiaca. moglam albo czekac do nastepnej miesiaczki zeby brac tabsy od 1 dnia cyklu, ale ja zdecydowalam sie \"przyspieszyc\" moj cykl i zaczelaam brac 5 dnia menstruacji i tak przez 21 dni i czekac na krawwienie z odstawienia (tak jest szybciej). wsztrzymuje sie przed wspolzyciem (dzis 7 tabletka), i mam pytanie... bo moj gin stwierdzil ze nie bede zabezpieczona i jesli chce wspolzyc to na wlasna odpowiedzialnosc. jestem zabezpieczona czy nie? w ulotce pisze ze tak, ale z waszego doswiadczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×