Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lena 1985
dzis mija 3 dzien przerwy a nie dostałam jeszcze okresu...a zawsze dostawałm jak w zegarku trzeciego dnia około 11tej. czy stres w czasie brania tabletek przez jakies 2 tygodnie (sesja)moze rowniez opoznic okres, o ile? boje sie najgorszego? zaczynam juz schizowac, gdzie ten cholerny okres...wszytskie tabletki brałam regularnie...nie miałam wymiotów ani biegunek...wiec o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBUNTUX
TO JEST MOJE 1 OPAKOWANIE... :/ZOSTALO MI JESZCZE 6 TABLETEK Z 1 BLISTRA...A I SAMA NIE WIEM CO MAM ROBIC...CHLOPAK MOWI ZE MAM JE ODSTAWIC BO SIE WYKONCZE,MARTWI SIE O MNIE,WIDZI JAK ONE NA MNIE DZIALAJA...:( SAMA NIE WIEM CO MAM ROBIC...JAK NA ZLOSC JESZCZE LEKARZ NIE PRZYJMUJE NA KASE CHORYCH W TYM MIESIACU JUZ:( CO MI RADZICIE???CZYTALAM ZE CZASEM SA TAKIE REAKCJE,ZE ORGANIZM MUSI SIE DO NICH PRZYZWYCZAIC ALE NIE WIEM CZY CZEKAC NA TO CZY CO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nescafejka tagusia----po ilu dniach przerwy dostałyście?? u mnie mija kolejny dzień i nic:( au was jak było? boj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
lena 1985 ----- jezeli nie dostaniesz krwawienia w ciagu 7 dni to wtedy bedziesz mogla mowic o spoznianiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keesia
Hej dziewczyny:) Mam taka sprawe, wczoraj godzine po zazyciu tabletki zwrócilam ją.Była to 20 tabletka nie bralam tej 21 czy moge liczyc juz od wczoraj 7dni przerwy.Jest to moje pierwsze opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
No i mamy histerie narodowa bo krwawienie sie 'spoznia'....Dziewczyny litosci....ORGANIZM TO NIE SZWAJCARSKI ZEGAREK,bede to powtarzala do znudzenia.To,ze krwawienie pojawilao sie np.2 czy 3 dnia to nie znaczy,ze zawsze tak bedzie.Nic na razie sie Wam nie spoznia.... :-) monis111 ---- czyli jak nie chodzisz do szkoly to nie boli Cie codziennie? UBUNTUX ----- jezeli dasz rade zobaczyc co bedzie w trakcie drugiego blistra to bierz dalej, a jak nie to odstaw. Keesia ---- a trzeba bylo wziac.....Teraz to musisz zrobic przerwe,tylko zabezpieczaj sie dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111
mloda polozna-----kiedys myslalam ze to od tabletek bolo mnie ciagle glowa powiedzialam lekarzowi o tym a on na to ze moze tak byc bo niektore osoby nie moga stosowac tabletek jako antykoncepcja i wtedy musza zmienic metode zabezpieczania sie ale po pewnym czasie zauwazylam ze jak nie chodze do szkoly to nie boli mnie codziennie glowa tylko raz na jakis czas a jak chodze do szkoly to boli nawet codziennie wiec kurde od czego w koncu boli?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
monis111 ----- to moze w takim razie problem tkwi w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keesia
Jeszcze jedno pytanko.Po tej 7dniowej przerwie kiedy zaczne nowe opakowanie będę zabezpieczona po 1 tabletce? i czy nic sie nie stało ze tych dwoch ostatnich nie wziełam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Fallenangell69 ---- np. do kosmetyczki :-) Dawno tak piękna sie nie czulam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm../podziw/;) a ja się znowu gorzej czuje...wczoraj przepłakałam całą noc w rękaw mojemu Miskowi... nie moge siebie zaakceptować.. a od siebie trudno uciec np:/ A co sobie zafundowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
kasia-bydg1----ja dostalam 4dnia z samego rana o 7,a zazwyczaj mialam 3dnia przerwy rano...a TY juz masz?nie stresuj sie...ja juz wiem ze to glupota,stres jeszcze bardziej opznia krwawienie..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Fallenangell69 ----- zafundowalam sobie krwawa rzeź -- depilacje od stop do głów ( no moze z wyjatkiem głowy ) ;-),masaz, twarz oczyscilam,nawilzylam,odprezylam.Jak nie pojde raz w miesiacu do salonu kosmetycznego to chora sie robie :-).Tobie tez polecam,od razu sie lepiej poczujesz. Malo ma to wspolnego z tematem yasminelle, ale moze nie oberwe za to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika555
mloda polona---a od kogo mialabys oberwac?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie dziewczyny! Jestem nowa na forum, tzn.pisze pierwszy raz, bo mam taki mały problem. Otoz przyjmuje 3 opkaowanie Yasminelle i sa to moje pierwsze tabletki. Mam pytanie jak nalezy rozumiec termin \"ciezka biegunka\" o jakim mowa w ulotce??Chodzi o to, ze zazylam tabletke jak zwykle o 18 i jakies pol godzinki(moze krocej) \"pogonilo\" mnie do toalety, gdyz wczesniej zjadalm chyba cos nieswiezego. Teraz mam dylemat czy powinnam wziac nastepna tabletke??Prosze Was o rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kayka84 -- ciezka biegunka to taka przez ktora nie mozesz wyjsc z toalety przez caly dzien ;-)Nie musisz brac drugiej tabletki,zdecydowanie. nika555 ----- od Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
bylam u lekarza:( mimo brania tabletek jestem w ciazy:( to chyba przez ta przerwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Cos czuje,ze sie teraz zacznie panika na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
mam dopiero 18 lat i w tym roku mature:( ale dziewczyny nie martwcie sie... moze to skutek antybiotykow ktore bralam po operacji...tak powiedzial gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agataaaa --- moja koleznka tez przed matura zaszla w ciaze ( tatus oczywscie sie nieprzyznawal) Najpierw szok, a potem wielkie szczescie....Pamietam jak przed z ustnym z polaka ogladalysmy Adasia na USG.Dziewczyna naparwde byla szczesciwla, a jej zycie naprawde zmienilo sie na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
wiesz co ja mam super faceta:) i co najlepsze on bardzo sie cieszy... napewno mnie nie zostawi:) wiec chyba bedzie dobrze... tylko narazie nie bardzo to do mnie dociera... bede mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agataaaa ---- i bedziecie kupowac takie male spioszki,kaftaniki,pajacyki,male skarpeteczki...a na maturze bede Ci dodawal odwagi kopiac w brzuch ;-) Sweet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
ojej... rzeczywiscie brzmi słodko:) dziekuje Ci za to co napisalas... mam nadzieje ze bedzie dobrze! tylko jak to powiedziec mamie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka dasz rade:* Odpowiedzialny facet to podstawa a takie maleństwo to tylko szczęście. jaką przerwe zrobiłaś? Co mogło być skutkiem , że nosisz dzidziusia? buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
mialam operacje nogi... i na miesiac musialam przerwac tabletki, pozniej zaczelam brac ale widocznie antybiotyk oslabil dzialeanie i tak to sie stalo, przynajmniej taka wersje przyjmuje pan doktor... zawsze chcialam miec dzidzie ale nie myslalam ze nastopi to tak szybko:) ciesze sie ale jeszcze to do mnie nie dotarlo... najwazniejszeze tatus sie cieszy... choc tez ma dopiero 18 lat(juz paracuje i uczy sie jednoczesnie ) mam nadzieje ze poradzimy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agataaaa ----- jak powiedziec.... usiasc,porozmawiac --- niby proste a takie trudne.Ale inaczej nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×