Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Genie
wiesz.. --- wszystko jest napisane w ulotce..... masz 5 dni na rozpoczenie brania tabletek.Jezeli nie wezmiesz w 1 dniu to przez tydzien musisz sie zabezpieczac dodatkowo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska24
hej to znowu ja!! mam problem taki wczoraj wzielam ostatnia tabletke Yasminelle z pierwszego opakowania a w sobote dostalam okres czy to mozliwe?? mimo to jestem zabezpieczojna!! co mam robic brac je dalej czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziekawy on
Witam Wiem to dziwne ale jestem facetem i mam takie pytanie moja Dziewczyna bierze drugi tydzień Yasminelle i ma plamienie, z tego co wiem często to występuje ale czy przy tym Tabletki działają normalnie ?? czy działanie jest osłabione ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Witamy ;] Nie wiem, czy to dziwne, że jesteś facetem, ja nic dziwnego w tym nie widzę :P Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to skuteczność tabletek na pewno nie jest obniżona przez plamienie. Jeśli Twoja dziewczyna bierze je regularnie i przestrzega wszystkich zasad, możecie szaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. W pierwszych 3 miesiącach brania jakichkilwiek tabletek anty może dojśc do plamienia w cyklu. To normalne. Jedne dziewczyny tak mają, inne nie. Dopóki nie ma innych objawów jak nasilające sie migreny czy inne które nie miały dotąd miejsca, nie przejmować się. Słuchać własnego ciała...to dobra podpowiedź. Jeśli twoja pani brała tabletki regularnie i prawidłowo (1szy raz zaczeła od 1-go dnia miesiączki i nie spóźniała się po 7-mio dniowej przerwie) to głowa do góry. Tabletki działają antykincepcyjnie już od 1-szej sztuki :). Wiem, bo brałam je. (w sumie ponad 9 lat bez przerwy). Ostatnio zmieniłam na Yasminelle, ale musiałam całkiem odstawić, ponieważmocno zachorowałam. Nie wiem jeszcze czy to w związku z długotrwałym braniem tabletek czy co innego. Moje panie! Uważajcie na migreny. Mi minęły po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziekawy on
Dziękuje Bardzo za odpowiedz. W razie innych moich pytań będę uderzał do was :) pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Witamy ;] Nie wiem, czy to dziwne, że jesteś facetem, ja nic dziwnego w tym nie widzę :P Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to skuteczność tabletek na pewno nie jest obniżona przez plamienie. Jeśli Twoja dziewczyna bierze je regularnie i przestrzega wszystkich zasad, możecie szaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluss89
hej. mozecie mi powiedziec czy w przerwie siedmiodniowej miedzy blistrami są dni plodne i mozna zajsc w iaze ??? nawet przy krwawieniu miesiaczkowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
W ciągu siedmiodniowej przerwy jesteś tak samo zabezpieczona jak w czasie brania tabletek. Oczywiście pod warunkiem, że w ósmym dniu zaczniesz kolejne opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusia
Ja biore Jasminelle od tygodnia i na razie widze same negatywne skutki.Piersi bola, pojawiaja sie pojedyncze pryszcze, mam uplawy i jakies uczulenia dostalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekkkk
Dzieki dziewczny chyba wybiore sie pare razy pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklklklklklklklklk
witam kobietki mam pytanko i moze ktoras z was bedzie mi w stanie odpowiedziec... czy tabletki Klarin w jakis sosob moga osłabiac działanie tabletek anty? Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratowniczka
Witam! Tabletki Klarin stosowane na zmęczone oczy zawierają sproszkowany owoc borówki czernicy, witaminę E, B-karoten więc nie mają wpływu na działanie tabletek antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratowniczka
Na pocieszenie dla innych kobietek, ja biorę yasminelle już trzy miesiące. Na początku było ciężko, miałam zminy nastroju od pełnego szczęścia do płaczu kilka razy w ciągu dnia. Ale jakoś to przetrzymaliśmy z moim mężczyzną i juz jest oki. I teraz widzę same zalety tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boombel
Witajcie, Zapewne gdzieś już się takie pytanie pojawiło, ale proszę o wyrozumiałość i odpowiedź w miarę możliwości. Biorę już 3 blister tabsów, a od jakiegoś czasu mam problemy z wypróżnianiem się. ;/ Jest to bardzo uciążliwe. Czuję, że brzuch mam duży, wody w organiźmie za dużo i nic mi nie pomaga. To prawda, że mam bardzo siedzący tryb życia, ale odżywiam się zdrowo. Jest to bardzo uciążliwe, kiedy przez cały tydzień nie można się wypróżnić. Czuję się ciężka, mam zaparcia i wzdęcia i czasem boli mnie brzuch. Nie wiem co mam z tym zrobić, ale doszłam do wniosku, że to właśnie tabletki tak na mnie działają. W końcu jakiś \"objaw\" ich brania musi się pojawić. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joko5
Witam! Mam do Was takie pytanie. Jak to jest z tym trądzikiem po yasminelle? Czy pojawia sie u wszystkich, czy tylko u tych, ktore juz go mialy i teraz np jeszcze sie zwieksza? Mam 20 lat i wreszcie widze, ze pozbywam sie pryszczy ( w okresie dojrzewania nie mialam tradziku jako takiego, ale pryszcze sie pojawialy czesto...) i teraz boje sie, ze jesli zaczne brac te tabl to one znow sie pojawia i pozegnam sie z moja wreszcie wzglednie gladka cera :( Z góry dziękuję za odp, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
jako5 ja mam straszny poroblem z pryszczami, odkad zaczelam brac Y moja twarz z dnia na dzien wyglada coraz gorzej:( juz nie daje rady. Przed braniem tabletek moja twarz nie byla idealna od czasu do czasu cos sie pojawialo bylo raz lepiej raz gorzej a teraz wyskakuja mi takie cuda na twarzy ze juz po prostu mam dosc:( Mam nadzieje ze nie zdolowalam Cie ta wypowiedzia bo to nie znaczy ze Ty tez tak bedziesz sie meczyla z pryszczami, zycze Ci tego:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_F
Witam! Korzystając z okazji dyskusji na temat tabletek yasminelle - chciałam bym ogłosić iż mam jedno opakowanie nowych tabletek, nieotwieranych, orginalnych, wszystko z paragonem do SPRZEDANIA. Zależy mi na ich sprzedarzy, bo juz i tak ich nie wezme a po co sie mają zmarnować. Pokryję koszty wysyłki, mogę wysłać maila ze zdjęciami na prośbę. Moja cena to 35 zł, można negocjować. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy na adres: natalia_f11@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
witam ! bylam dzis u mojego gina...powiedzialam jakie sa u mnie objawy, zaproponowal zmiane lekow... spytal tez czy w czasie przerwy 7dniowej czuje sie tak samo jak w trakcie brania - jesli tak tabletki moga byc nie dla mnie...zapisal mi jeanine... zobaczymy co bedzie dzialo sie po tych ...CZY BRALA KTORAS Z WAS JEANINE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko 1234
mam pytanie.. okres mi sie spóźnił 3 dni, dostalam go we wtorek a dzis mam tylko plamienie...a to wczorajsze to tez w sumie bylo plamienie;/ czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sloneczko 1234 ---- okres czy krwawienie z odstawienia ? Spoznil sie,czyli nie dostalas go w 7 dniowej przerwie? dopiero zaczynasz brac tabletki czy to jest kolejny blister?Pytam bo to istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko 1234
jestem po 10 obakowaniu, jutro zaczynam kolejne-11. tak-chodzi mi o krwawienie z odstawienia...od czerwca mialam wszystko regularnie, i normalne krwawienie4 dniowe, poprzedzone w jednym dniu plamieniem. raz kiedys sie zdarzyło ze mialam krwawienie z odstawienia tylko 2 dni. no i w srode wzielam 21 tabletke, w sob powinnam dostac okres- z odstawienia a dostalam dopiero we wt- i to jest bardziej jak plamienie. sloneczko 1234 ---- okres czy krwawienie z odstawienia ? Spoznil sie,czyli nie dostalas go w 7 dniowej przerwie? dopiero zaczynasz brac tabletki czy to jest kolejny blister?Pytam bo to istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
mloda polozno pytalam o Twoje objawy strone wczesniej ? na tej stronie pisalam o dzisiejszej wizycie u gina, odwolasz sie ? co myslisz o tym ? czy znasz te tabletki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka111
Witam, mam pytanie biore 3 opakowanie i stwierdzam wzrost cisnienia, zawsze mialam b. niskie a od jakiegos czasu coraz wyzsze, nawet 180 na 100, lekarz radzi mi odstawienie yasminu ,czy ktoras z Was miala podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie yasminello-pryszczate. Piszecie czesto o problemach z cera podczes brania yasminelle. Jako zwolenniczka antykoncepcji hormonalnej i oredowniczka porad specjalistycznych polecam wszystkim nie radzacym sobie z cerą wizyte u dermatologa. Dawno temu, zanim zdecydowałam się na anty-hormo bardzo rzadko miałam problemy z cerą. nie była ona idealna jak u niem,owlecia, ale też nie bylo tragedii. Rz tylko zdarzyła się koniecznośc wizyty u dermaotologa - diagnoza była nastepujaca \"lojotokowe zapalenie skóry\". Odkąd borę anty-hormo problemy z cerą pojawiają się od czasu do czasu. Z reguły sobie radzę, ale ostatnio była tragedia. Masa drobnych krostek z maleńkimi ropnymi końcówkami, tylko na twarzy i dekoldzie. zaczęło sie od czoła, potem dzień po dniu coraz wiecej i wiecej. Dermatolog stwierdził po raz kolejny zapalenie łojotokowe - tradzik - postac dojzala czy dorosła (jakas tam zwiazana z wiekiem dojrzalym). Dostałam jakąś maśc do smarowania i po tygodniu zapomniałam o problemie. Lekarka stwierdziła, że może miec to związek z hormonami a więc może i anty-hormo, ale wyleczyła mnie i na razie mam spokój od 2 miesiecy, a uwierzcie mi - bylo FATALNIE. Zatem i Wam radzę wizytę u dermatologa zamiast drapania sie przed monitorami i nakładania centymetrowej warstwy fluidów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaa
Czesc dziewczyny:) Mam do was prosbe o pomoc!! mam zapalenie kratnii i dostalam antybiotyk w ulotce przeczytalam ze wplywa on na doustna antykoncepcje. Wspolzylam ostatni raz 2 tygodnie temu, nowy 11 blister yasminelle zaczelam dzis. Co mam teraz zrobic mam ten antybiotyk spokojnie lykac rownoloegle z yasminelle no i oczywiscie dodtakowo sie zabezpieczac?? ale jak dlugo to dzialanie bedzie oslabione?? nazwa antybiotyku to DOXYCYCLINUM. Pomozcie bo sie pogubilam :( i nie wiem czy moge sie czuc bezpiecznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Jak ostatni raz współżyłaś dwa tygodnie temu, to spokojnie... Oczywiście w czasie brania antybiotyku i przez jakiś czas po jego odstawieniu (tydzień - dwa) zabezpieczaj się dodatkowo. Zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaa
dziekuje :) przeprasam ale piwrwszy raz jestem w takiej sytuacji i sie jakos tak zleklam:) dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaa
dziekuje :) przeprasam ale piwrwszy raz jestem w takiej sytuacji i sie jakos tak zleklam:) dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusiaaaa
dziekuje :) przeprasam ale piwrwszy raz jestem w takiej sytuacji i sie jakos tak zleklam:) dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×