Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

No pojde jutro do swojego ginekologa..ale pwoeidz mi prsoze ze ciaza w tym wypadku jest naprawde malo prawdopodobna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ile Ty masz lat? my naparwde nie jestesmy w stanie stwierdzic czy jestes w ciazy czy nie jestes, tego po literkach nie da stwierdzic. Troche powagi kobito, to Twoje zdrowie... zajmij sie soba na powaznie. Jesli az tak obawiasz sie ciazy to chyba znaczy ze jeszcze powinnas sobie seks odpuscic... nie odbierz tego jako zlosliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ah jeżeli byłas u gina, robiła Ci badanie, to ciąże możesz wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko123
witam :) biorę tabletki od czerwca, a problemy z suchością mam od wrzesnia ( az do tej pory- jestem przed 11 opakowaniem). caly czas stosuje dodatkowe nawilzenie bo inaczej sie nie da:( czy to w takim razie nienormalne ze mi suchość pochwy nie minęla?? i czy to oznacza ze tabl nie sa dla mnie ?? zaznacze ze dobrze sie po nich czuje, choc moje żyły sa troche bardziej widoczne niz przed braniem. do ginekologa ide dopiero w maju... choc moze sie wybiore wczesniej. kiedyś poruszony byl temat stosowania dodatkowego zabezpieczenia. od 2 tyg czasami pozwalamy sobie na seks bez gumki( ale nie dochodzi we mnie ) wiem ze dla Was to dniwne ale mniejsza z tym...chodzi o to ze teraz okres mi sie spóźnia jeden dzien;/ wiem ze to nie szwajcarski zegarek.... ale odkad biore tabl to byl on zawsze w sob o jednej porze. hmmm... zobaczymy jak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
słoneczko ale po co stosujesz prezerwatywy? regularnie biorąc tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko123
sama nie wiem... chyba glownie ze wzgledu an chlopaka:) czuje sie wtedy pewniej ( do konca nieufa tabl) ...ale mi to osobiscie nie przeszkadza. tabletki i tak musze brac ze wzgledu na problem z okresem. wiem ze to jest dla wielu dziwne stosowanie 2 metod anty.. no ale coz. stosuje i nie sjest mi jakos z tym zle. zle to mi jest bo mam sucha pochwe :( i trzeba zel stosowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ********+++++++***************
Słoneczko ja bym na Twoim miejscu powiedziała o tym gine, w sensie, żeby może innych tabl. spróbować... bo to męczące jest przecież... kurcze mam nadzieję, ze nie będę tak miała jak Ty chociaż ja dopiero przy 2 op. jestem, więc mam nadzieję, że to minie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tearz ja mam pytani9e: moze mi ktos powie: czy lekka biegunka(wlasciwie raz polecialam do kibelka) mogla spowodowac,ze tabletka sie nie wchlonela?Tabletke wzielam ok godziny wczesniej. A potem, ok 2 godziny pozniej wypilam 2 piwa. Wiem ze alkohol raczej nie dziala na tabletki,ale niepokoi mnie ta biegunka i to polaczenie z alkoholem. Jak myslicie,czy ochrona przed ciaza mogla zostac obnizona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ********+++++++***************
Kkk55 skoro raz poleciałaś do kibelka :P to wydaje mi się, że nie powinnaś się martwić... ale nie znam się na tym zbyt dobrze ;P no ale w ulotce pisze, że cięzka biegunka, czyli raczej jak tak z 4-5 razy byś biegała do wc :P :) alkoholem sie nie ma co przejmować:) jesli nie wymiotowałas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie chcialam o tym z kims porozmawiac:) Rzeczywiscie w ulotce jest napisane ze ciezka biegunka, ale jakies obawy zawsze sa. Nie,nie wymiotowalam, czulam sie dobrze. Co do tej suchosci,to ja mam inaczej: na poczatku jest wszystko ok,a potem gdy u mnie jest juz po wszystkim szybko robie sie sucha. Kiedys tego nie bylo. A, i jeszcze jedno- macie problemy z grzybica biorac tabletki? Ja biore 4 opakowanie Yasminelle i juz ja przeszlam,wrrr. Wczesniej nigdy na to swinstwo nie chorowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko123
zdarzyło mi sie to 2 razy. tak godz po zażyciu tabl. mialam biegunke weic bralam 2 tabl. niegdy nie mialam problemow z żołądkiem wiec nie wiem jak wyglada ostra biegunka a jak normalna :P co do suchosci to wqrzajace jak dla mnie. troche sie boje zmieniac tabletki skoro przy tych nie jest tak zle...ale porozmawiam ze swoim gin. w pazdzierniku planuje zrobic przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie to nie byla taka biegunka ze pol dnia musialam latac :) Sloneczko-ja tez pomyslalam o tej drugiej tabletce,ale cholera juz po fakcie, rano wypilam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomalsa
witam was, pisałam wczoraj ale nie dostałam odpowiedzi na swoje pytanie, wiec napisze je jeszcze raz, biore tabletki yasminelle od 6 dni od drugiego dnia strasznie mi nogi cierpły, zle sie czuje jest mi niedobrze, rano niby wszystko jest dobrze po południu tez ale pod wieczor tak zle sie czuje głowa mnie boli słabo mi, czy miałyscie tez takie problemy z dretwieniem nog jest to straszne uczucie zastanawiam sie czy mam odstawic tabletki czy brac nadal i udac sie do ginka, napiszcie co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pomyslalam o drugiej tabletce na wszelki wypadek,ale juz po fakcie,rano ja wypilam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko123
mysle ze powinnas sie udac do ginekologa i sama nie decydowac o tym czy brac czy nie. idz do lekarza i on Tobie powie co robic. nic sama nie kombinuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Kkk55 --- jak masz ciezka biegunke to nie mozesz wyjsc z wc,odwdniasz sie i sil nie masz na nic...i wtedy wlasnie nalezy przyjac zapasowa tabletke. Ziomalsa ---- na pewno musisz lyknac jakis preparat z magnezem i potasem.One sa wyplukiwane przez tabletki i dochodzi wlasnie do dretwienia i skurczy nog.I oczywscie zglosic problem lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomalsa
mloda położna -- dzięki za info, na pewno wybiore sie do lekarza i to juz we wtorek, mam nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny,cos mi tu raz skasowala wypowiedz, wiec napisalam druga,a teraz patrze ze sie stara pojawila;) Ziomalsa- jest w aptece bez recepty taki ziołowy preparet wzmacniajacy zyly,likwidyujacy obrzeki nog,uczucie ciezkosci itp. Nazywa sie Cyclo 3 Fort. Jest tak bezpieczny ze mo9ga go brac nawet kobiety w ciazy. Przejdz sie najpierw do lekarza,a potem,jesli on powie "to przejdzie"(oni tak potrafia) to idz i kup ten lek. Jest bardzo skuteczny,sama stosowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny,cos mi tu raz skasowalo wypowiedz, wiec napisalam druga,a teraz patrze ze sie stara pojawila;) Ziomalsa- jest w aptece bez recepty taki ziołowy preparat wzmacniajacy zyly,likwidyjacy obrzeki nog,uczucie ciezkosci itp. Nazywa sie "Cyclo 3 Fort". Jest tak bezpieczny ze moga go brac nawet kobiety w ciazy. Przejdz sie najpierw do lekarza,a potem,jesli on powie "to przejdzie"(oni tak potrafia) to idz i kup ten lek. Jest bardzo skuteczny,sama stosowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko123
=> mloda polozna w takim razie jezeli moja biegunka nie byla ostra biegunka to czy zażycie 2 tabletki moglo jakos negatywnie wplynac na moj organizm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sloneczko123 ---- na pewmo mialas prawo zle sie czuc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko123
a z ta suchoscia pochwy to zle ze nie ustala po tylu opakowaniach??? pytam o medyczny punkt widzenia.... bo z praktycznego to wiadomo ze zle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sloneczko123 ---- nie powinno tak dlugo trwac.Dziwie sie,ze jeszcze lekarz nie zmienil Ci tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko123
mialam zamiar wybrac sie do ginekologa dopiero w maju ale chyba pojde jeszcze w tym miesiacu.. dziekuje za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******+++++++++**************
Ale tak wlasciwie to czym jest ta suchosc spowodowana? Moze Młoda Położna się orientuje? tak z medycznego punktu widzenia... to brak czegoś w organiźmie spowodowany tabletkami czy co? Bo moze da się to jakoś inaczej naprawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
*******+++++++++************** ----- spowodowane jest to,zmniejszona iloscią estrogenow.Przewaga progesteronu nad estradiolem.Na poczatku mozna sie ratowac srodkami nawilazajacymi,dluzsza gra wstepna,czestrzymi stosunakmi,zeby pobudzic hormony.Ale jezeli to trwa dlugo to raczej trzeba sklaniac sie ku tabletka z wieszka iloscia estradiolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******+++++++++**************
czyli nie mozna zazywac czegos zeby to jakos uzupełnić? nie ma takiej możliwości?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******+++++++++**************
czyli nie da sie jakoś tego uzupełnic? nie ma takiej mozliwosci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×