Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mloda_23
młoda położna dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaaaaaaaaaaa
mam pytanie... biore tabletki yasminelle po 7 dniowej przerwie nie mialam recepty i nie moglam wziasc tabletki ... mineło 5 dni od kiedy powinnam wziasc tabletke ;( czy moge teraz ja wziasc i np 7 dni uważać czy czekac do okresu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaaaaaaaaaaa
biore tabletki yasminelle ... po 7 dniowej przerwie nie moglam wziasc tabletki poniewaz nie mialam recepty( dlugi weekend) !!!;/ minęło 5 dni odkad powinnam wziasc tabletke czy moge ja wziasc dzis i np zabezpieczac sie dodatkowo 7 dni czy musze czaekac do okresu??? prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agatkaaaaaaaaaaaa ------ czekac do nastepnego okresu i chodzic wczesniej po recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaaaaaaaaaaa
zwykle mama (dr) przynosi mi recepte... ale jakos wyszlo tak ze nie przyniosła;/ troszke kiepsko ze musze czekac tyle czasu... ale jak mus to mus;/ dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaaaaaaaaaaa
bo jesli wziala bym teraz to bede nieskuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
agatkaaaaaaaaaaaa --- owulacja odblokowuje sie od 8 dnia, wiec sama odpowiedz sobie na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaaaaaaaaaaa
no cóż dziekuje Ci bardzo... bede musiała uważać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski mi babka endokrynolog przepisała te tabsy, nigdy w zyciu nie berałam zadnych hormonów i troszke sie boje. Ale ja mam brac w celu poprawy cery, troszke tradzikowych zmian i wypaqdanie włosów,ale sie boje tego sztucznego wywoływania okresu i hormonów. Jak to jest u was z tymi rzeczami biorac Yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
O 15 biore tabsy. Mam niestety biegunke, ale miedzy 16, a 18 bylam dwa razy w toalecie, ale nieduzo, ze sie wyraze polecialo. Wziac teraz druga, czy nie brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lovemusicher --- a po co? Biegunki to Ty nie masz....zwlaszcza ostrej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka b
Witam!!! mam pytanie pominęłam 3tabletki Yasminelle w 2 tygodniu (pobyt w szpitalu=naprawde nie dałam rady ich brać)co mam dalej robić?? brać dzisiaj kolejną, czy wszystkie trzy, czy moze poczekać tydzień potem na okres i dopiero zacząć??? ktoś miał taką sytuację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiitaminka 21
a ja już nie wytrzymuje z y :( dziś wzięlam 12 tabletke z 1 opakowania i mam coraz intensywniejsze plamienia bo normalego okresu to wogóle nie miałam, ale najgrosze są bóle brzucha. zazwyczaj miałam bolesne okresy - az do omdleń, a teraz podczas brania boli mnie juz od 5 dni brzuszek i to az tak bardzo ze ciągle jestem na ibuprom max i wziełam tez ketonal forte (przepisany przez gina) bo w nocy az obudzilam sie z placzem, nie moge normalnie funkcjonowac bez tabletek przeciwbólowych. dodam, ze w zeszlym roku bralam yasmin i nie mialam skutkow ubocznych. i jeszcze : 7 tabletke wzielam z 10,5 godz opóznieniem, w ulotce pisza ze skutecznosc ochronna zachowana ale po tej zapomnianej tab coraz bardziej mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiitaminka 21
i jeszcze 1 pyt czy ktos wie czy problemy z tarczycą tj nadczynnością tarczycy mogą jakkolwiek kolidowac z braniem tab? uprzedziłam lekarza ze mam problemy, ale tak wogole to wydaje mi sie ze ten lekarz miną sie z powołaniem ;/ ile z Was skierowali na badania hormonalne przed przepisanie tabletek? czy to jest zalecane czy raczej obowiązkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka2121
kurde a ja jestem po 2 opakowaniu i nadal nie mam okresu po pierwszym miałam jakieś 2 dniowe plamienia. Zaczynam schizować!!! A odnośnie historii to: łykam tabletki juz dłuzszy czas więc myśle że jestem naładowana hormonami i to mi nie grozi powiększeniem rodzinki :) Mam nadzieje ze w końcu będę mieć okres bo jakoś tęsknie za nim w końcu on daje jakąś pewność a taki prwadziwy okres miałam w lutym bo 2 razy zmieniałam tabletki wiec byłam bez przerw no i między czasie żadnych plamień ani nic podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basa0
mam małe pytanie. zaczynam dopiero brać tabletki. jeśli dostanę miesiączki przykładowo we wtorek biorę tabletkę pod napisem wt?? może to głupie ale chce mieć pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
basa 0 =======> tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjj
mloda polozno..............nie rozumiem dlaczego to pytanie bylo do mnie z tym myciem skoro ja wlasnie wypowiedzialam sie ze dla konfortu zawsze p seksie sie myje nie dla dodatkowego zabezpieczenia i nie rob ze mnie idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiówka
Czesc :) dziewczyny czyli jesli wraz z wychodzeniem na slonce wysmaruje sie kremami z filtrem unikne przebarwien? zbliza sie lato, miloby bylo sie opalac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulina
inka2121 mam tą samą sytuację... Zaczełam 2 blister jednak podczas przerwy plamienie, które mi się przytrafiło chyba nie można nazwać okresem.. :| Dodam, że przez wiekszość pierwszego blistra plamiłam. Czy powinnam sie obawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------------- > Radiówka Ja biorę tabletki od zeszłego lata, dokładnie sierpnia. Jakichś specjalnych kremów nie używam a najwyższy filtr jakiego używam to 6. Latem opalałam się bez problemów, zimą czasami w solarium i przebarwień nie mam. Tak naprawdę to zależy od cery. Na pewno nie zaszkodzi się posmarować chociażby taką 6. Nie wiem jak moja cera będzie się zachowywać w tym roku bo dostałam inne tabletki - Yasmine ( troszkę więcej hormonów ). A tak wogóle apropo\'s Yasmine - troszkę się obawiałam tych dodatkowych hormonów ale chyba niepotrzebnie. Wszystko jest jak najbardziej OK. Właściwie to nie widzę różnicy. Teraz tylko czekać czy utrzyma mi cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie swirujcie
hej lato już za chwilkę a ja jadę z ukochanym nad morze muszę sie troszkę podsmarzyc na solarce bo jak wyjdę w stroju :/ no i na plaży tez by bylo fajnie spędzic trochę czasu .ja tam mysle ze to przesada z tymi przebarwieniami i mysle sobie ze jak kobiecie przypasuja tabletki to tez czyms takim nie powinna sie martwic gorzej jak cos jest nie tak z braniem.ja tam y sobie chwale moim zamiarem bylo sobie polepszyc a nie pogorszyc nie mam zamiaru swirowac .moje kumpele chodza i to czesto jakos nic im nie wyskoczylo a niektore tez przestaly brac i nic .wy to na tym forum widze wszystko wykluczacie SOLARIMU,WITAMINY,SOKI,to moze juz odrazu sie pozamykajcie w piwnicy ej sory ja was nie chce obrazac ale przesadzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewitam
jesli jedziesz nad morze,po co Ci solarium? Raczej by podtrzymac opalenizne,chodzi sie na solarium. Kto wyklucza soki? Pij soki wcinaj marchewke i słoneczko Ci buźke opali szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba88
Młoda położna --> zaczęłam dzisiaj brać antybiotyk novamox, wiem, że on osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych, ale jak to jest podczas tygodniowej przerwy, bo mnie sie akurat zdarzyło, że biore antybiotyk podczas przerwy, jaki to ma wpływ na tą przerwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radiówka
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia1322
Witam dziewczyny serdecznie. Mam pytanie do was teraz na dniach zacznę brać pigułki właśnie Yasminelle są to moje pierwsze tabletki anty. I mam pytanie czy razem z nimi mogę brać centrum z luteiną moja ginekolog powiedziała mi że działanie osłabiają antybiotyki a ja tak byłam tym wszystkim zestresowana że się jej nawet nie zapytałam o te centrum. Powiedzcie mi czy mogę je brać? Poza tym jak tak sie naczytałam o tych skutkach ubocznych to w ogóle się już boję najbardziej przeraziły mnie omdlenia okropne bóle brzucha i kończyn-łydek. Rany. Do tego gryzie mnie czy te centrum nie zmniejszy ich działania. Pomóżcie będę wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centrum - to witaminki więc jak najbardziej możesz brać. Sama biorę i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
sysia1322 Każda z nas miewa inne skutki uboczne. Nie jest powiedziane,że Ty będziesz mdlała, wymiotowała,czy że będziesz miała ból brzucha.Nie dajmy sie zwariować,każda z nas wszystko inaczej przechodzi.To tak jak z miesiączkowaniem,ja np. mam ostry ból brzucha,i mdli mnie a inne kobitki przechodzą to łagodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
jjjjjjjjjjjjjjjjjj--- Ja tylko wyrazilam swoja opinie nt.'przepieszczania sie pleminikow pod wplywem wody'...Nie mialam zamiaru uderzac w Twoja osobe,bo zdaje sobie sprawe,ze to nie Ty glosisz taka teorie.Moge sie tylko dziwic,ze sama nie odpowiedzialas sobie na to pytanie tylko zadalas nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Żaba88 --- musisz sie dodatkowo zabezpieczac.Przez caly okres brania antybiotyku + 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×