Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kazijoszi1
Dziękuje i nie ma znaczenia fakt, że wczesniej bralam tabletki po zakonczeniu okresu? nie wplywa to teraz na kwestie zabezpieczenia? poniewaza jestem juz w pelni teraz zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazijoszi1
Dziękuje i nie ma znaczenia fakt, że wczesniej bralam tabletki po zakonczeniu okresu? nie wplywa to teraz na kwestie zabezpieczenia? poniewaza jestem juz w pelni teraz zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wzięłam ostatnią tablrtkę przed przerwą, jeśli chciałabym zmienić tabletki na inne to powinnam zacząć tak jak zawsze po 7 dniach czy znów w pierwszym dniu plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wzięłam ostatnią tablrtkę przed przerwą, jeśli chciałabym zmienić tabletki na inne to powinnam zacząć tak jak zawsze po 7 dniach czy znów w pierwszym dniu plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę przed przerwą chcę zmienić tabletki kiedy powinnam wziąć te nowe po 7 dniach czy w pierwszym dniu plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
eveliniątko --- to zalezy na jakie tabletki zmieniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kazijoszi1 ---- szczerze mowiac nie wiem czy fakt,ze nie rozpoczelas brania tabletek tak jak powinnas ma teraz jakies znaczenie.Moze lepiej by bylo jakbys nowy blister zaczela w dniu pojawienia sie krwawienia z odstawienia.A moze rzeczywsicie nie ma to wiekszego znaczenia.Naszly mnie takie watpliwosci,ale moze kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kazijoszi1 ---- szczerze mowiac nie wiem czy fakt,ze nie rozpoczelas brania tabletek tak jak powinnas ma teraz jakies znaczenie.Moze lepiej by bylo jakbys nowy blister zaczela w dniu pojawienia sie krwawienia z odstawienia.A moze rzeczywsicie nie ma to wiekszego znaczenia.Naszly mnie takie watpliwosci,ale moze kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska_19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska_19
Witam was wszystkie, pisze z takim małym problemem, może któraś z was bedzie w stanie mi pomóc...biore yasminelle koło roku i jak do tej pory wszystko było wporządku, ale w zeszłym tygodniu zaczełam plamić i do tej pory mi nie przeszło, tylko że teraz to jest nie krew lecz taka żółta wydzielina i to nie jest to krwawienie z odstawienia bo to miałam tydzień wcześniej...może któraz z was wie czym to moze być spowodowane, przez trzy dni czułam dyskomfort przy oddawaniu moczu ale też mi przeszło...z chłopakiem kochałam się przed tym dziwnym zjawiskiem, a pare dni po stosunku po wzięciu tabletki wyiotowałam to były ok 3 godziny po zażyciu...teraz mam obawy że może się tabletka nie wchłonęła i mogłam zajść w ciąży i przez to mam takie dolegliwości... Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska_19
Witam was wszystkie, pisze z takim małym problemem, może któraś z was bedzie w stanie mi pomóc...biore yasminelle koło roku i jak do tej pory wszystko było wporządku, ale w zeszłym tygodniu zaczełam plamić i do tej pory mi nie przeszło, tylko że teraz to jest nie krew lecz taka żółta wydzielina i to nie jest to krwawienie z odstawienia bo to miałam tydzień wcześniej...może któraz z was wie czym to moze być spowodowane, przez trzy dni czułam dyskomfort przy oddawaniu moczu ale też mi przeszło...z chłopakiem kochałam się przed tym dziwnym zjawiskiem, a pare dni po stosunku po wzięciu tabletki wyiotowałam to były ok 3 godziny po zażyciu...teraz mam obawy że może się tabletka nie wchłonęła i mogłam zajść w ciąży i przez to mam takie dolegliwości... Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Martuska_19 ---- po 3 h moglas sobie spokojnie uzlyc ;-) Ale jezeli plamisz do tej pory to musisz wybrac sie do lekarza,moze potrzebujesz wiekszej dawki hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Martuska_19 ---- po 3 h moglas sobie spokojnie uzlyc ;-) Ale jezeli plamisz do tej pory to musisz wybrac sie do lekarza,moze potrzebujesz wiekszej dawki hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska_19
czyli to napewno nie jest ciąza? nie jestem pewna czy większa dawka hormonów bedzie w moim przypadku dobra, jestem osobą otyłą i wolałabym więcej nie utyć, a odkad biore te tabletki i tak przytyłam mimo że wcale nie jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska_19
czyli to napewno nie jest ciąza? nie jestem pewna czy większa dawka hormonów bedzie w moim przypadku dobra, jestem osobą otyłą i wolałabym więcej nie utyć, a odkad biore te tabletki i tak przytyłam mimo że wcale nie jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Martuska_19 ---- skoro plamisz to organizm daje Ci znac,ze dawka hormonow jest za mala.....Nie beda w stanie utrzymac Ci cyklu.Kobieta otylym zwykle nie daje sie takiej malej ilosci hormonow.Skoro masz takie objawy to rozsadek nakazuje skontaktowac sie z lekarzem,bo moze to problem lezy gdzie indziej. Tyje sie od jedzenia a nie od tabletek.Tabletki nie sa kaloryczne i tkanka tluszczowa sie przez nie nie zwieksza.Moga zwiekszac apetyt i jezeli sie nad nie nie panuje to sie tyje,moga tez zatrzymywac wode i wtedy waga idzie do gory,ale tabletki moczpoedne rozwiazuja sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka551
mam pytanie...otóż niedawno zaczęłam stosować tabletki i wzięłam pierwszą gdy zauważyłam brązowe plamy jednak to trwało 2 dni i dopiero później pojawiło się "normalne" dla mnie krwawienie...jestem zabezpieczona od 1 tabletki czy powinnam poczekać na to "normalne" krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) przerzucilam sie teraz z plastrow evra na yasminelle:) i tak z tematu na forum jak i w zyciu:))) Dopiero od piatku zaczynam je brac bo wtedy dostane okres:) Ale czytam uwaznie:) Plastry zatrzymywaly mi wode w organizmie i strasznie napuchlam, a trybu zywieniowego raczej nie zmienilam:) Yasminelle tylko na 3 miesiace:) zobaczymy jak sie bede czula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalaska
czy ktos mi powie czy klarytromycyna ma wplyw na skutecznosc yasminelle? czytalam ulotke z milion razy i akurat o klarytromycynie nic nie ma zreszta w ulotce Fromilidu tez nic nie ma o stosowaniu z pigulkami antykoncepcyjnymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalaska
czy ktos mi powie czy klarytromycyna ma wplyw na skutecznosc yasminelle? czytalam ulotke z milion razy i akurat o klarytromycynie nic nie ma zreszta w ulotce Fromilidu tez nic nie ma o stosowaniu z pigulkami antykoncepcyjnymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pytam:) yasminelle to moje pierwsze tabletki. Zbliża się miesiączka czyli czas kiedy trzeba wziąc 1 tablete. Ostatnio przez kilka miesięcy miałam dziwną sytuacje z dostawaniem okresu. Najpierw jakies plamienia ok. 19dnia cyklu (w tamtym miesiącu), potem przerwa, potem znowu plamienie i miesiączka. Mozna dostać świra. Jeżeli teraz też się tak zdazy to kiedy mam zacząć brac yasminelle i czy bede zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pytam:) yasminelle to moje pierwsze tabletki. zbliża się miesiączka i dzien brania pierwszej tablety.Przez ostatnie miesiące miałam jednak pewne zawirowania. Przkladowo w ost. miesiącu plamienie ok. 19dnia cyklu, potem przerwa, potem znowu plamienie które przeszło w miesiączkę. Można zwariować. Jeśli w tym miesiący stanie sie podobnie, to kiedy mam zacząc brac yasminelle i czy bede zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pytam:) yasminelle to moje pierwsze tabletki. zbliża się miesiączka i dzien brania pierwszej tablety.Przez ostatnie miesiące miałam jednak pewne zawirowania. Przkladowo w ost. miesiącu plamienie ok. 19dnia cyklu, potem przerwa, potem znowu plamienie które przeszło w miesiączkę. Można zwariować. Jeśli w tym miesiący stanie sie podobnie, to kiedy mam zacząc brac yasminelle i czy bede zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pytam:) yasminelle to moje pierwsze tabletki. zbliża się miesiączka i dzien brania pierwszej tablety.Przez ostatnie miesiące miałam jednak pewne zawirowania. Przkladowo w ost. miesiącu plamienie ok. 19dnia cyklu, potem przerwa, potem znowu plamienie które przeszło w miesiączkę. Można zwariować. Jeśli w tym miesiący stanie sie podobnie, to kiedy mam zacząc brac yasminelle i czy bede zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kaha-kaszanka --- niektore kobiety tak maja i jest to zuplenie normlane.Wez tabletke przy tym pozniejszym krwawieniu,bo ono pewnie pojawia sie sie kolo 28-33 dnia cyklu. zapominalaska --- teoretycznie nie wplywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalaska
kaha-kaszanka--- tak jak jest napisane w ulotce i tak jak zapewne ci mowil lekarz w 1 dniu miesiaczki(nie plamienia)... bedziesz zabezpieczona od 1 tabletki po 3 miesiacach brania yaminelle powinno Ci sie wszystko "wyregulowac" z tymi plamieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kaha-kaszanka --- niektore kobiety tak maja i jest to zuplenie normlane.Wez tabletke przy tym pozniejszym krwawieniu,bo ono pewnie pojawia sie sie kolo 28-33 dnia cyklu. zapominalaska --- teoretycznie nie wplywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onefornobody
młoda0988776 Poproś swojego lekarza o recepte na żel metronidazol jelfa. Mnie on bardzo pomaga a przyznam ze mam ogromne problemy z cerą. Nawet jeśli twoja buzia go sobie nie upodoba to nie stracisz za duzo pieniążków - kosztuje około 4zl w zależności od apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeshyk
dziewczynki, poratujcie. biore yasminelle od grudnia, zawsze wszystko bylo ok, a teraz naszly mnie jakies watpliwosci i boje sie ze wpadniemy z moim partnerem. znacie przypadki w ktorych dziewczyny aszly w ciaze biorac yasminellki regularnie i nie biorac zadnych leków? i jeszcze mam maly problem. wiem ze nie na temat ale moze poradzicie. Ostatnio jak kocham sie z moim partnerem i on konczy we mnie to strasznie mnie piecze w srodku, a ostatnio jak poszalelismy po miesiecznej abstynencji, to kurcze jestem cala obolała, spuchło mi wszystko dookoła wejścia do pochwy. ledwo moge siedziec. wiecie moze jak moge sobie pomoc i jaka moze byc tego przyczyna? do lekarza jestem zapisana dopiero na za tydzien a strasznie cierpie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×