Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kropulkaa
bardzo prosze o odpowiedz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelaaaaa
tabetki dzialają również w czasie 7dniowej przerwy, więc spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara504
ja jestem w trakcie 2 blistra zawsze jak n apoczatku je biore to zaczyna mnie mdlic...a jesli chodzi o tycie...to ja nie zauwazylam caly czas mam ta sama wage tyle ze piersi mi urosly:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaa
ja schudlam ok 2-3 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Mmmmmmm 18 ---------"Czy biorąc pigułki nie muszę stosować dodatkowo prezerwatywy?"Co to za pytania?Po pierwsze to chyba jesli faszerujemy sie ta chemia, to raczej dlatego zeby czus sie bezpiecznie a po drugie dzziewczyny czy Wy wszystkie bardziej ufacie prezerwatywom, ktore co chwile pekaja??Dla mnie to chore,ze bardziej sie ufa kawalkowi gumy niz tabletce, poczytaj w necie jakie sa szanse zajscia w ciaze podczas stosowania tabletek a podczas stosowania prezerwatyw....dzizus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) u mnie plamienia chyba zanikają (mam nadzieje że do soboty całkiem zanikną hehe) i też zauważyłam że piersi mam takie pełniejsze:-) ogólnie nawet spoko sie czuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) u mnie plamienia chyba zanikają (mam nadzieje że do soboty całkiem zanikną hehe) i też zauważyłam że piersi mam takie pełniejsze:-) ogólnie nawet spoko sie czuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
Zgadzam się z poprzedniczką. Jak czytam niektóre posty to zastanawiam się skąd wy macie te tabletki,czy idziecie po nie do ginekologa czy kupujecie po cichu od kogoś.Macie tak ogromne braki informacji ,że szok.Przecież idąc do ginekologa można rozwiać wszystkie wątpliwości a nie głupio na forum pytać czy lepsza gumka albo czy branie tabletek zaszkodzi przyszłej ciąży!!! od czego jest lekarz,może warto użyć języka czasem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrluś
hej witam wszystkich:) mimo mojego mlodego wieku biore yasminelle juz 2lata ponad nawet!zmusila mnie do tego choroba i moj ginekolog...obiecywa ze te teb maja tak malo hormonow ze nie przytyje duzo...ale jednak...w ciagu tego roku przytylam 8kg...dla mnie to straszne!wine zwalam na tabletki-bo moje nawyki zywieniowe i tryb zycia nie zmienily sie....mam depreche jak nic:/piersi owszem urosly ale z miseczki a do c to przesada!!!czuje sie dobrze po nich ale wzrost wagi mnie przeraza...mam164cm wzrostu i 64kg wagi....zdecydowalam ze rzucam te tabletki...dosc tego mam nadzieje ze moja waga wroci do normy...mam narzeczonego i nasz zwiazek na tym troche ucierpi ale coz....czy tylko ja tak tyje po tych tab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M 18
Nie chodzi o ufanie gumkom, tylko o to, czy nie lepiej łączyć pigułek z prezerwatywą, aby się nie stresować, czy same pigułki wystarczą, bo jest wiele zdań na ten temat i sama nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M 18 --- to w takim razie po co faszerowac sie sztucznymi hormonami,ktore nie sa obojetne dla naszego zdrowia i jeszcze dodatkowo stosowac prezerwatywy? Jaki to sens? Tabletki bierze sie walsnie po to,zeby prezerwatywy rzucic w kat.Jezeli tabletka Cie nie zabepzieczy to prezerwatywa tym bardziej.A jak peknie Wam gumka to dodatkkwo jeszcze wezmiesz lek typu prostinor?Faszerujesz sie chemia,tylko po to zeby nic z tego nie miec?Zastanow sie czy jest sens...Skoro to i tak nic nie zmienia i nadal stosujesz gumki.Szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufająca
Yasminelle jest dotychczas najlepszą tabletką jaką brałam. Zero efektów ubocznych- nie przytyłam nic, poprawiła mi się cera, nie mam problemów z pociągiem seksualnym itd. A cena w mojej aptece też jest bardzo przystępna- 32,99 w aptece na Ursynowie w Warszawie- Apteka J. i L. Marcinkowscy ul. Pasaż Ursynowski 9. Na razie najtańsza jaką znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M 18
Nie stosuję gumek i właśnie dlatego pytam, bo planuję rozpocząć współżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka85
Odkupię opakowania yasminelle.Proszę pisać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka85
Odkupię opakowania yasminelle.Proszę pisać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka236
Biore yasminelle od ponad roku, zawsze dostawalam okres w czasie przerwy, i zazwyczaj trzeciego dnia. Teraz skonczyla mi sie siedmidniowa przerwa a okresu w ogole nie dostalam. pierwszy raz zdarza mi sie taka sytuacja dlatego jestem zaniepokojona. czy jest powod do zmartwien? wam tez sie tak zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do młodej położnej... mam pytanie, czy te krwawienia, o których wspominały dziewczyny... jak to jest ?? mam za sobą pierwszy tydzień brania Yasminell... zaczęłam z pierwszym dniem okresu... no i normalnie powinny mi ustać, a tu co chwila.... takie delikatne, raz krwiste, raz brązowe, ciemne... nie jest to obfite, ale mało komfortowe... nie czuję się swobodnie w trakcie seksu... kiedyś brałam Mercilon i nie miałam takich objawów, fakt brałam tylko przez 3 miesiące, jako kurację na torbiele w jajnikach, i potem odstawiłam... teraz zaczęłam antykoncepcję hormonalną, i jestem zdziwiona tymi objawami... i co to tak przez całe 3 pierwsze blistry??? fuck!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do młodej położnej... mam pytanie, czy te krwawienia, o których wspominały dziewczyny... jak to jest ?? mam za sobą pierwszy tydzień brania Yasminell... zaczęłam z pierwszym dniem okresu... no i normalnie powinny mi ustać, a tu co chwila.... takie delikatne, raz krwiste, raz brązowe, ciemne... nie jest to obfite, ale mało komfortowe... nie czuję się swobodnie w trakcie seksu... kiedyś brałam Mercilon i nie miałam takich objawów, fakt brałam tylko przez 3 miesiące, jako kurację na torbiele w jajnikach, i potem odstawiłam... teraz zaczęłam antykoncepcję hormonalną, i jestem zdziwiona tymi objawami... i co to tak przez całe 3 pierwsze blistry??? fuck!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do młodej położnej... mam pytanie, czy te krwawienia, o których wspominały dziewczyny... jak to jest ?? mam za sobą pierwszy tydzień brania Yasminell... zaczęłam z pierwszym dniem okresu... no i normalnie powinny mi ustać, a tu co chwila.... takie delikatne, raz krwiste, raz brązowe, ciemne... nie jest to obfite, ale mało komfortowe... nie czuję się swobodnie w trakcie seksu... kiedyś brałam Mercilon i nie miałam takich objawów, fakt brałam tylko przez 3 miesiące, jako kurację na torbiele w jajnikach, i potem odstawiłam... teraz zaczęłam antykoncepcję hormonalną, i jestem zdziwiona tymi objawami... i co to tak przez całe 3 pierwsze blistry??? fuck!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do młodej położnej... mam pytanie, czy te krwawienia, o których wspominały dziewczyny... jak to jest ?? mam za sobą pierwszy tydzień brania Yasminell... zaczęłam z pierwszym dniem okresu... no i normalnie powinny mi ustać, a tu co chwila.... takie delikatne, raz krwiste, raz brązowe, ciemne... nie jest to obfite, ale mało komfortowe... nie czuję się swobodnie w trakcie seksu... kiedyś brałam Mercilon i nie miałam takich objawów, fakt brałam tylko przez 3 miesiące, jako kurację na torbiele w jajnikach, i potem odstawiłam... teraz zaczęłam antykoncepcję hormonalną, i jestem zdziwiona tymi objawami... i co to tak przez całe 3 pierwsze blistry??? fuck!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mam watplwiosci
WIem ze to nie jest forum do porad ginekologicznych ale nie wiem kogo sie najpierw zapytac...Mam w pachwinie male zgrubienie..Od dluzszego juz czasu....moze kilka lat...trudno mi powiedziec czy sie powieksza czy nie...Czasami zaczyna bolec i ma w sobie biala substancje lub tak jak teraz ktora troszke da sie wycisnac ale to nie niweluje zgrubienia...Czy to moze byc forma guzka? Czy w pachwinach takie rzeczy sie robia. To powstalo w miescu gdzie ociera mnie bielizna...wiec moze od tego...po okresie kiedy podpaska czesto ociera to miesce tak mi sie robi...ale moze wlasnie ociera bo jest to zgrubienie...sama nie wiem?czy mam sie czym martwic? czy powinnam isc do lekarza? do ginekologa z tym czy do onkologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba2007
Witam mam pytanie dotyczące dłuzszego stosowania tabletek.Otóż biore je juz jakis rok czasu a dzisiaj w nocy poczułam ból lewej nogi w udzie po wewnetrznej stronie.Niewiem czy to ma zwiazek ze skutkami ubocznymi czy tez z zakrzepica o ktorej mowa w ulotce a moze po prostu sobie cos wkrecam.Czy ktos miał podobnie jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mam watplwiosci --- wybierz sie do dermatologa na poczatek. buba2007 ---- ja mam tak jak naciagne miesien...Ale to nie znaczy,ze u Ciebie powod jest ten sam.Wiec jezeli boisz sie ,ze to problemy naczyniowe to wybierz sie do lekarza pierwszego kontaktu.Bo my tego nie stwierdzimy przez net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Kobietki! Zażywam już 2 opakowanie Yasminelle. Po pierwszym dostałam krwawienie już w drugim dniu-czyli jak pisze na opakowaniu prawidłowo. Więc normalnie zaczęłam zażywać drugie. 2 razy zdarzyło mi się zjeść tabletkę nie o tej porze, o której powinnam- ale była to przerwa krótsza niż 12 h-około 8...I teraz czekam już 3 dzień na krwawienie i nic:( Strasznie się denerwuję i boje:( Proszę doradźcie, czy istnieje szansa, że jestem w ciąży?:((( Chciałam dodać, że pierwszy raz w życiu stosuję taki rodzaj zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja biore tabletki od ponad 1,5 roku i teraz miałam kontuzje małą i nie ćwiczyłam 2 miesiaca zauważyłam celulitis :( i chyba to ma cos wspolnego z hormonami .Po ciąży dośc szybko si euporalam z nadwaga i celulitisem nie iwem jak teraz to będzie bo nie chce schudnąć :( Młoda położno może mi cos polecisz >jeszcze nie moge wrocić do intensywnych treningów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiiii91 ---- krwawienie ma sie pojawic w ciagu 7 dni a nie 3. Effinka ---- nordic walking, rower stacjonarny,masaze,cieplo-zimo na przemian pod prysznicem i balsam borowinowy tołpy :-) To mi przyszlo do glowy :-) I oczywiscie regularna diureza,czyli 1,5 l wody dziennie miniumum.Niestety zaden pilates,yoga czy inne gimanstyki nie pomoga na celulitis,ale to pewnie sama wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy123
witam wszystkich ...:) ja biore yasminelle juz 2 miesiac. od jakiegos miesiaca nie umiem sobie ze soba poradzic.. mam strasznie zmienny nastroj i tzw humorki :/ jak do tej pory bylam swiecaca przykladem rozesmiana dziweczyna cieszaca sie z zycia.... ale od jakiegos czasu wszystko sie zmienilo, ciezko mi rozmawiac , obrazam sie o byle co brak mi wiary w siebie no i kompletnie nie mam ochoty na sex ..... a nawet na pocalunki... :((((( ciezko mi z tym ,.....nie chce tak... czy to moze byc spowodowane tymi tabletkami ???????? prosze o komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka__66
hej :) mam małe pytanko: Czy po yasminelle urośnie mi biust??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka__66
hej :) mam małe pytanko: Czy po yasminelle urośnie mi biust??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka__66
odkupie opakowanie yasminelle! prosze pisać na maila.. i jeszcze jedno pytanie?? czy urośnie mi biust po tych tabletkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×