Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kid90
nieee no nie ma owulacji na pewno nie dzialaja inaczej niz inne tabletki, tylko taka roznica w nich jest ze zawieraja mniej hormonow i sa tabletkami dla 'nastolatek' chociaz wiekszosc kobiet ktore je bierze nie sa juz nastkami :P na pewno hamuja owulacje poniewaz nie ma okresu tylko krwawienie z odstawienia moj lekarz mi tlumaczyl ze to krwawienie a nie okres i ze nie ma jajeczek i nie ma zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willieann
Mam do sprzedania 2 opakowania Yasminelle, 35 zł za opakowanie, termin ważności 02.2014. Wysyłka lub odbiór osobisty w Poznaniu, kontakt edytka.polczynska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia:):):)
Witam dziewyczny, mój problem jest nieco inny. W końcu po długich przemyśleniach udałam się do ginekologa po tabletki i dostałam właśnie yasminelle. Zrobiono mi cytologię, przebadano mnie- wszystko idealnie. Dodam, że mam 25 lat, cykle od 30 do 35 dni. Czekałam więc na okres żeby zacząć brać pigułki. I właśnie stało się coś dziwnego. Każdy okres mój poprzedzony był dwoma lub trzema dniami delikatnego brązowego plamiania i potem wszystko się rozkręcało.Tym razem oczywiście było tak samo. Tylko, że dziś mija piąty dzień takiego plamienia a ja nie dostałam normalnego okresu....boli mnie brzuch jak przy normalnym okresie, piersi też trochę, ale dalej tylko plamię. I w sumie to jest tylko taki codziennie ślad delikatny brązowy... w ciąży nie jestem na bank. Natomiast byłam ostatnio chora, miałam gorączkę i byłam osłabiona, czy to może mieć wpływ? brałam też magnez i potas- piję sporo kawy i łapały mnie skurcze w łydkach. Czy któraś z was też już tak miała? no i co z tabletkami w tym wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzzzz
Cześć Dziewczyny, mam pytanie, zawsze po ostatniej tabletce Yasminelle dostaję okres po 3 dniach (przyjmuję bez przerwy od roku). Tym razem dostałam okres już kolejnego dnia po ostatniej tabletce z blistra (ok 15 godzin po wzięciu tej ostatniej), czy coś może być nie tak??? Proszę o odpowiedź i z góry dzięki :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzzzz
Cześć Dziewczyny, mam pytanie, zawsze po ostatniej tabletce Yasminelle dostaję okres po 3 dniach (przyjmuję bez przerwy od roku). Tym razem dostałam okres już kolejnego dnia po ostatniej tabletce z blistra (ok 15 godzin po wzięciu tej ostatniej), czy coś może być nie tak??? Proszę o odpowiedź i z góry dzięki :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogło Ci sie po prostu samo z siebie przesunąć i nic w tym niezwykłego, czasem tak sie dzieje, ale jeśli kolejne krwawienie dostaniesz jeszcze wcześniej tzn. podczas brania ostatnich tabletek z opakowania to znaczy, że te tabletki sa dla Ciebie za słabe, nie trzymają cyklu i trzeba je zmienić na mocniejsze, wiec obserwuj co bedzie w kolejnym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JASMINELLE
Witajcie dziewczyny.... ;) Ja biore jasminelle 2 lata i jedyny efekt uboczny to wzrost piersi fakt wypadaja wlosy ale nie zwalajcie winy na tabletki bo moga byc tego rozne efekty, a jak ni emozecie sobie z tym wypadniem poradzic to kupcie szmpon dermena ;) Polecam jasminnelle w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanczi
sprzedam dwa opakowania yasminelle po 40 zl za opakowanie. chetne prosze o mejla na sierotka83@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicious....
cześć dziewczyny.czy ktoraś z was przechodziła może z yasminu na yasminelle??przez rok brałam yasmin i bardzo dobrze go tolerowałam i lekarka teraz zdecydowała się zmienić mi na yasminelle i twierdzila że skoro po yasminie sie czułam dobrze to yasminelle też powinnam tolerować.Wiem, że każdy organizm reaguje inaczej ale czy ktoś miał podobną sytuację i jak zareagował??chodzi mi głownie o wpływ na wagę i cere.prosiłabym o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki mam do sprzedania yasminelle bayer 08.2015 data ważności pakiety 10 op. za 250 zł czyli po 25 zł sztuka !!! posiadam również yasmin,escapelle.Wiecęj informacji pod gg 316 308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki mam do sprzedania yasminelle bayer 08.2015 data ważności pakiety 10 op. za 250 zł czyli po 25 zł sztuka !!! posiadam również yasmin,escapelle.Wiecęj informacji pod gg 316 308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki mam do sprzedania yasminelle bayer 08.2015 data ważności pakiety 10 op. za 250 zł czyli po 25 zł sztuka !!! posiadam również yasmin,escapelle.Wiecęj informacji pod gg 316 308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka123456
gabineq gg jest nieprawidlwe jestem zainteresowana kupnem yasminelle moje gg38687492

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska8898
hej odstawiłam tabletki 30 sierpnia dostałam krwawienie z odstawienia natomiast od tej pory nic! nie dostałam okresu czuję się opuchnięta. wykonałam test wyszedł negatywnie czy to normalne że tabletki aż tak zaburzają cykl po odstawieniu? co zrobić żeby wywołać okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1234123
Cześć, mam do sprzedania opakowanie Yasminelle, nowe, zafoliowane, data:03.2016 Na życzenie prześlę zdjęcia i paragon. 43 złote już z wysyłką. Proszę o kontakt mailowy: jane_doe@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :) posiadam yasminelle,yasmin,escapelle długie daty i rewelacyjne ceny , na agnieszka.com.pl sa komenty o mnie wiec zapraszam do zakupów :) gg 316 408 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :) posiadam yasminelle,yasmin,escapelle długie daty i rewelacyjne ceny , na agnieszka.com.pl sa komenty o mnie wiec zapraszam do zakupów :) gg 316 408 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydrtydrty
Witam na ulicy Tamka w Warszawie jest apteka w budynku biedronki gdzie yasminelle maja po 35,49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, przechodziła może któraś z was z plastrów na yasminelle? bo niebardzo zrozumiałam lekarza i nie wiem czy mam wziąc tabletkę w dniu odklejenia plastra czy następnego dnia? bo przerwy na pewno mam nie robic. z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trully
Hej. Chciałam sie dowiedzieć czy macie jakies skutki uboczne od brania Yasminelle? Tzn, wzrost wagi, zatrzymanie wody w organizmie itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trully
Hej. Chciałam sie dowiedzieć czy macie jakies skutki uboczne od brania Yasminelle? Tzn, wzrost wagi, zatrzymanie wody w organizmie itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziutki39
Witam mam pytanie czy maść clotrimazolum hasco ma jakiś wpływ na tabletki yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini...
a ja w sumie nie wiem co robić..bo brałam yasmin i było wszystko ok oprocz tego że bardzo często strasznie bolały mnie nog zwłaszcza w łydkach,ale cera i waga były ok teraz jestem na 10 tabletce yasminelle i nie czuje poki co w ogole bolu nóg ale za to troche na twarzy mnie wysypało to raz i strasznie zwiekszyl mi się apetyt co boje sie może nagle spowodować tycie:/może te objawy to ejst reakcja na zmiane moze przy kolejnych opakowaniach ustapia wime że musze sie wybrać do ginekologa ale mam taka pracę że nawet nie mma kiedy...czy ktoras z was miała podobna sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czy któraś z was odczuwała ból podbrzusza (właściwie macicy) po stosunku i ból jajnika (2 dni postosunku)? Ja biorę yasminelle 2 lata i przyznam szczerze, że coś takiego zdarza mi się pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa5556
czy ktoś wie gdzie można kupić najtaniej Yasminelle w Warszawie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zołza
hej dziewczyny pomocy, mój problem jest taki: od pół roku biorę yasminelle. Wszystko jest ok ale tym razem nie dostałam okresu... Nie pominęłam żadnej tabletki, nie brałam antybiotyków, wszystko jak zawsze. A jednak jak w poniedziałek przyjęłam ostatnią tabletkę, tak do dziś nie mam krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
to ja zołza-idz koniecznie do lekarza aby wykluczyc ciazem, zawsze istnieje ryzyko ciazy biorac prawidlowo hormony, moja przyjaciolka tak wlasnie zostala mama, byla w tym 1%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiella
Apteka Aptekarze róg ul. Świętokrzyskiej i ul. Bagno. w Warszawie. Kupowałam mies temu za 32,86zł i można wziąć na odpis. I radzeu unikac apteki na Ursynowie ul. przy bażantarni.... wczesniej tam kupowalam tabletki i placilam 49,90!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja zołza
Wczoraj pojawiło się "krwawienie" poleciało ze mnie raz i znowu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×