Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość hela120999
idz do lekarza bo takie czekanie tylko szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
masakra! ja biore yasmine. teraz akurat koncze drugi blister. przypisano mi na zbyt duze owlosienie. nie wiem czy to pomoze. ale moja cera!! dziewczyny! ja mam po kilka bolacych czerowynych duzych krost na policzkach!! na czle! na brodzie! wygladam jak jedden wielki pryszcz:( a co najgorsze ze zostaja mi plamy czerwone po nich. jeszcze z tamtego miesiaca mam kilka plam. koncze to opakowanie i ide do lekarza. bo normalnie jestem w szoku:[[[ w pierwszym miesiacu krwawilam i zle sie ogolnie czulam. teraz sie czuje ok, tylko z skutkow ubocznych zostaly bolace piersi i krosty ktorych jest coraz wiecej. masakra! dobrze ze jeszcze tylko 7 tabletek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
przepraszam poprawka yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilka11
ostatnio 2 h po zazytej tabletce antykoncepcyjnej mialam biegunke myśle ze nie zdążyła się wchłonąć a potem był stosunek przerywany czy mogłam zajść w ciąże.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Biegunka polega na tym,ze leci z nas woda przec caly dzien, jednorazowe oddanie luzniej kupy nie zmniejsza dziala anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilka11
właśnie trudno sprecyzować co to biegunka tak na parwde a w ulotce jest że silna biegunka.. sama nie wiem, dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Dokladnie , silna biegunka polega na tym,ze co chwile przez caly dzien biega sie do kibelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilka11
no właśnie a u mnie była jednorazowa choć przyznam że spora no ale w taki wypadku chyba nie można traktować tego jako silna biedunke.. no sama nie wiem się okaże za jakis czas jak nie zwariuje do tego momentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijka710
Witam. w sylwestra wypadnie mi krwawienie z odstawienia,czy moge odrazu zaczac brac drugie opakowanie zeby nie miec krwawienia? Zdaje sie ze kiedys gdzies to tu czytalam ale nie pamietam juz dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMDe
Witam, powiadasz że na sylwestra będziesz miała krwawienie.. hm, ja bym nie polecała brania następnego opakowania prędzej niż po 7 dniach przerwy, bo tabletki mają też na celu uregulować okres. myślę że gdy weźmiesz za szybko troche Ci tam w tym organiźmie powariuje i znów zaburzysz cykl, ale wiesz co polecam? tabletki na krwawienie, ja miałam dość obfite okresy i lekarz przepisał mi CYCLONAMINE. to tabletki ziołowe, u mnie jak brałam 3 razy dziennie powodowały zatrzymanie okresu :) fajny wynalazek :) pójdziesz do rodzinnego i Ci spokojnie przepisze:) ja zaś mam takie pytanko, bo teraz w sobote kończy mi się opakowanie Jeanine i lekarz przepisał mi yasminelle.. mam odczekać 7 dni (ta tak zwana przerwa) czy wziąć od razu w niedziele pierwszą tabletkę yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phantasmagorize
Powinnaś zrobić 7 dniową przerwę tak też nawet pisze na ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
W ulotce tez jest napisane,ze mozna laczyc opakowania bez przerwy, wiec mozesz tak sporbowac, tylko licz sie z tym,ze dostaniesz plamien w srodku cyklu, ja tak kiedys zrobilam i niestety dostalam plamien w srodku cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMDe
to jednak poczekam te 7 dni :) dzieki wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łączyłam nie raz, bo moim hobby są spływy kajakowe w spartańskich warunkach:) i nigdy nie miałam plamień, wszystko zależy od organizmu, bo koleżance, która bierze yasmin się zdarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokuli2088
SPRZEDAM 2 listki ! :) monika_ryba1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajna
Witam, mam takie pytanie, może miała tak któraś z Was ? Brałam tabletki Yasminelle, później niestety miałam miesiąc przerwy. Pod koniec tego właśnie miesiąca kochałam się z chłopakiem oczywiście w prezerwatywie /piątek,sobota/. We wtorek dostałam okresu i znowu zaczęłam przyjmować Yasminelle. Pod koniec opakowania zaczęły się bóle piersi, w przerwie 7 dniowej pojawiło się krwawienie z odstawienia, trwało 2-3 dni i było skąpe. Po przerwie zaczęłam nowy blister. Jestem teraz w jego połowie. Niestety czuję się teraz fatalnie, piersi nadal bolą, czasami naprawdę mocno. Często mam mdłości, ale bez wymiotów. Zauważyłam też przy ściśnięciu z sutka wydobywa się kropelka białej wydzieliny. czy to mogą być skutki uboczne ? Czy mogę brać pod uwage ciążę... Już sama nie wiem może wariuję. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!Kupię pilnie opakowanie yasminelle.Moja Pani Ginekolog przyjmuję dopiero po Świętach a ja muszę kolejna tabletkę przyjąć w środę.To zdecydowanie moja wina bo zostawiłam wszystko na ostatnia chwilę.Odkupię opakowanie lub receptę. Odbiorę osobiście w Warszawie.Maja.012@wp.pl.Dzieki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapuscinskaoo2
sprzedam 2 opakowania yasminelle. 30zl za opakowanie. kapustaa00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm7501
Witam! Czy biorąc yasminelle zabezpieczacie się dodatkowo gumką? Macie 100% pewności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_1983...
hej kobietki potrzebuje waszej opinii. Czy kontynuować przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych jeśli wziełam escapelle? (tabletke "po") wziełam z tego powodu że po 7dniowej przerwie zapomniałam wziać 1 tabletki z nowego blistra a odbywałam w ten dzien stosunek, czy teraz dalej przyjmować antykoncepcyjne normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Idz lepiej do ginekologa, bo hormony+escapelle to mieszanka wybuchowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Idz lepiej do ginekologa, bo hormony+escapelle to mieszanka wybuchowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm7501
hej. napisałam ostatnio o tych zabezpieczeniach i nic.. ale pewnie nie trzeba dodatkowych, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretde
zabezpieczenia? oczywiście, że tak. czasami wiadomo, nie ma się w danej chwili to ostrożnie można, jeżeli sie bierze tabletki, ale gumka + tabletki to większa pewność. tabletki nie dają 100% pewności że sie nie zajdzie, więc gumka jak najbardziej do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm7501
Świetnie, biorę tylko tabletki bo wolę to robić bez gumki i mój chłopak również a ostatnio ostro poszaleliśmy do końca... mam nadzieję że tabletki mnie nie zawiodą... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www1991
cześc mam pytanie. od niedawna zaczełam brać yasminelle. po okresie odrazu dostałam plamienia. ;/ wiem, że bedize się to utrzymywać do 3 miesięcy, Ale czy można uzywać tamponów, bo zmieniac cały czas wkladki jest mało komfortoą opcją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www1991
A i zapomnialam dodac jeszcze, że oprócz tych skutków ubocznych w postaci plamienia, mam mega bolące piersi, i często kłucie z lewej strony pod piersią. jakby w sercu mi ktoś wbijał igłe, wtedy nie moge wziaść glebokiego dużego oddechu bo te kłócie mi bloku to, ale po niecałej minucie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretde
ja też w tamtym miesiącu zaczęłam brać yasminelle i miałam plamienia i bolące piersi, ale taaaaak okropnie bolały.. teraz już ból mi przeszedł. a co do tamponów, jeżeli plamienia są troszeczke bardziej obfite niż zwykła wydzielina między okresami, chyba można używać tamponów, ale tych najm niejszych, bo mozna 8 h je nosić, ale też nie za często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie yasminell-ki dziewczyny czy jest na naszym forum osoba ktora brala y..... odstawila... i teraz znow bierze. poniewaz szukam takiej osoby chciała bym porozmawiac.... poniewaz w czerwcu 2011 odstawiłam tabletki... i chciala bym wrocic do nich w lutym... rozmawialam ze swoim lekarzem i powidział ze nie ma najmniejszych przeszkod abym wrociła... ale jakos mnie t nie przekonało... mam nadzieje ze znajdzie sie choc jedna kolezanka ktora podzieli sie mna.... ''wrażeniami'' pozdrawiam SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczka188
zastanawiam się czy fakt, ze pierwszą tabletkę z blistra wziełam koło 1 w nocy, drugą koło 22, a trzecią dopiero koło 2 w nocy może wpłynąc na ochronę przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×