Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Gunia30
Mi tez sie tak wydaje... albo moze byc po prostu odwrotnie ze miesiaczka pojawi sie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusia212
Dziewczyny, od 3 miesięcy biorę Diane 35... jednak dzisiaj przeczytałam info, że Diane 35 wycofują ze sprzedaży, bo we Francji umarły 4 osoby od tego leku! I słuchajcie, wszyscy mi doradzają bym natychmiast zmieniła Diane na Yasminelle. Tylko jest problem, dzisiaj zaczęłam 3 opakowanie, a jutro już miałabym wziąć tabletkę Yasminelle. Czy coś się stanie jeśli po jednej tabletce Diane wezmę Yasminelle przez następny miesiąc? Proszę POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonsine18
nic złego nie powinno się wydarzyć;) też słyszałam o tej aferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fociak2013
sprzedam 3 nowe opakowania yasminelle .cena za 1 op. 30 zl plus koszt wysylki. wazn.2014 r. e-mail: zieloneoczy24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka901
Ja biorę je 7 lat :) obecnie mam 25 lat zero skutków ubocznych no może 3 kilo więcej i większe piersi ale to dobrze jak dla mnie :) Polecam Yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka901
kalusia212 . Ja bym na Twoim miejscu zrobiła tygodniawa przerwe zak zawsze przy braniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokorikoko
hej, mam pytanie, otoz yasminelle bralam 5lat, po czym zrobilam 6miesieczna przerwe (wszytsko bylo ok, chcialam tyko dac orgaizmowi odpoczac opd hormonow) i teraz mam zamiar znowu zaczac je brac. co mnie zastanawia to to, jak moj organizm zareaguje na tabletki tzn. czy jest mozliwe wystapienie objawow ubocznych (ktorych wczesniej nie mialam)? stresuje mnie przede wszytstkim informacja iz "Podczas stosowania doustnych środków antykoncepcyjnych zwiększa się niebezpieczeństwo wystąpienia żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej, tętniczych zaburzeń zakrzepowo-zatorowych lub incydentów naczyniowo-mózgowych. Największe ryzyko występuje w pierwszym roku stosowania(...)"... troche slyszalam o dziewczynach ktore dostaly zatoru i bardzo mnie to denerwuje, czy teraz zeby byc spokojniejsza musze przeczekac caly rok brania (zakladajac bez objawow skutkow negatywnych)? czy fakt, ze przez odtatnie 5lat moj organizm dobrze znosil te tabletki jest w jakis stopniu "gwarantem" iz teraz bedzie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka901
Ja też robiłam sobie przerwę i nic nie zauważyłam tylko trochę miałam plamienie przez 1 miesiąc ;/ ale później wszystko było OK :) Pytałam się mojego ginekologa i mówił że orzy tych tabletkach nie trzeba robić sobie przerwy są ,,z wyższej półki'' wiec nie trzeba się martwić że trzeba zrobic jaką kolwiek przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piska
witam. Ja biorę je już hm.. od września. ostatnio pominęłam 2 tabletki , jedną w 2 tyg a kolejną na początku 3 tyg. dziś dostałam krwawienia czy to możliwe ze przez wzięcie tych dwóch podwójnych dawek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena85
ja biorę te tabletki od ponad roku ale z przerwami tak około 4 do 6 miesięcy biorę potem około 2 przerwy. cera w pierwszym miesiącu brania tabletek jest nawet gorsza niż bez tabletek ale od drugiego opakowania sie poprawia i jest juz coraz lepiej, wrecz super, ale spada libido i to po 4 miesiącach prawie do zera i to jest moment kiedy zastanawiam się nad przerwa w tabletkach. jak tylko je odstawiam to libido od pierwszego miesiąca super, ale bez tabletek mam hustawki nastroju i dni prawie z depresją do tego gorsza cera i wracam do tabletek. trochę to nie mądre, teraz planuje wytrwać min 9 msc z tabletkami a potem min 6 bez. a jeśli chodzi o zakrzepicę to wszystkie hormony o działaniu anty, czy to podane w zastrzyku czy w plastrze czy w tabletce czy spirali, zagęszczają krew, co może być powodem żylaków pękających naczyniek czy dłużej się utrzymujących się siniaków. tak samo kazda anty powoduje spadek libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena85
hej piska tak to z tego powodu dostałaś krwawienia. możesz przerwać branie tabl. na 7 dni a potem zacząć nowe opakowanie możesz tak zrobić bo pominęłaś tabl w 3 tyg. jak kiedys ci się to znowu zdarzy i się zorientujesz to połknij ją odrazu nawet jeśli minęła doba i wychodzi że musisz wziąść 2 tabl. jak dłużej to już musisz sie zabezpieczyć prezerwatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
piska----oczywiscie,ze od tego to krwawienie, o zabezpieczeniu w tym cyklu mozesz zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czupra
Witam, Mam na sprzedaż opakowanie oryginalnie zapakowanego Yasminelle. Cena 25. Według nie są bardzo dobre, brałam je ponad 2 lata, nie miałam żadnych skutków ubocznych, nie przytyłam. Niestety jednak nie mogę ich zużyć ze względu na chorobę przy której nie mogę brać hormonalnej antykoncepcji. Szczegóły na m_czuprynska17@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherry ann
...dobrze ze poczytalam o odczuciach niektorych pań tutaj, poniewaz przyjmuje Vibin Mini a to odpowiednik Yasminelle, a moj brzuch nie przypomina juz tego plaskiego brzuszka sprzed dwoch miesiecy ( a bralam inne tabletki cos a la Diane ) i jest bardzo napuchniety... a lekarz mowil, ze woda sie nie zatrzymuje podczas brania drospirenonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łania17
Hej . mam pewien problem , dopiero mam zacząć stosować tabletki yasminelle ale... mój ginekolog zalecił branie ich codziennie bez żadnych przerw (nawet w czasie miesiączki) a zaś w ulotce pisze ze zalecane jest 7 dni przerwy ... i teraz nie wiem czy stosować się do ulotki czy porad lekarza .. ( mam 17 lat i tabletki ponoć maja mi pomóc w unormowaniu miesiączki itd) czy ktoś jest w stanie mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiella
Hej! Chetnie odkupie Yasminelle ze 2 opakowania! w trybie natychmiastowym :) monisiella@gmail.com Pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie można najtaniej kupić Yasminelle w Rzeszowie ?? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie.. właśnie wycofano z rynku cilest który bralam od 4 lat ;/ i lekarka przepisała mi yasminelle no i się trochę tego obawiam.. dodatkowo wypada mi że mam zacząć je brać akurat jak będę na wakacjach.. po cileście przytyłam w ciągu tych 4 lat ok 10 kg ;/ i troche spadło mi libido.. no ale to wszystko na przestrzeni 4 lat wydawalo się nie być groźne.. a jak jest z tymi tabletkami ? tyje się po nich ? i czy w ciągu pierwszych dni mogę mieć jakieś plamienie? no i czy są równie skuteczne jak cilest ? bo na opakowaniach są inne składniki i ilości i nie wiem czy to jest sobie równe ;/ lekarka powiedziala że te są troszkę słabsze ale nie zauważalnie ;/ i nie wiem co o tym myśleć ;/ boję się trochę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawierają drospirenon, który nie zatrzymuje wody w organizmie, wiec się nie tyje. Skuteczność to 99,7% tak jak każdych innych tabletek antykoncepcyjnych. Plamić raczej nie powinnaś, ale jeśli będziesz na początku to nie jest to powód do obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olguś2000
Mam do sprzedania 7 opakowań Yasminelle, nowe, zafoliowane, data ważności 08.2017, cena - 30 zł/opakowanie. Mój organizm po ciąży przestał je tolerować, mimo, iż wcześniej brałam je 7 lat, info na maila oiseau (at) interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_lili25
OLGUS ja chetnie oskupie, wyslalam ci emailem wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaolaOla2000
Mam do sprzedania 7 opakowań tabletek Yasminelle (nie musi wszystkich kupić jedna osoba), nowe, zafoliowane, data ważności: 08.2017, po ciąży przestałam je tolerować, zainteresowanych kupnem prosze o kontakt oiseau@interia.pl, cena 30 zł/opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaolaOla2000
Mam do sprzedania 7 opakowań tabletek Yasminelle (nie musi wszystkich kupić jedna osoba), nowe, zafoliowane, data ważności: 08.2017, po ciąży przestałam je tolerować, zainteresowanych kupnem prosze o kontakt oiseau@interia.pl, cena 30 zł/opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaolaOla2000
Mam do sprzedania 7 opakowań tabletek Yasminelle (nie musi wszystkich kupić jedna osoba), nowe, zafoliowane, data ważności: 08.2017, po ciąży przestałam je tolerować, zainteresowanych kupnem prosze o kontakt oiseau@interia.pl, cena 30 zł/opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Yasminelle 2 lata. Na początku, przez pierwsze 3 opakowania miałam lekkie mdłości i ból piersi (to były moje w ogóle pierwsze tabletki antykoncepcyjne). Innych objawów nie miałam i do tej pory nie mam. Nie przytyłam wcale ( a szkoda bo trochę kilogramów by mi się przydało). Myślę, że tolerancja tabletek anty w dużej mierze zależy od cech indywidualnych organizmu. W Łodzi za jedno opakowanie płacę ok. 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Babeczki. Ja zaczęłam wczoraj brać Yasminelle, miałam lekki okres a dzisiaj to już ledwo co plamienie. To od tabletek? będą działać? jak myślicie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny wczoraj jak zwykle o14 wzielam tabletke ,ale jakos o 2 w nocy pogoniło mnie do toalety dwa razy , wzielam na wszelki wypadek druga tabletke i dziś o 14 będę brala normalnie czy musze stosować jakies dodatkowe zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Kobietki :) Brałam przez jakiś czas Yasminelle, to były moje pierwsze tabletki, ale nie czułam się po nich najlepiej... Po konsultacji, mój ginekolog przepisał mi inne tabletki, a ja zostałam z dwoma fabrycznie zapakowanymi opakowaniami z terminem do 08.2017... Może któraś doradziłaby mi co z nimi robić? Szkoda żeby się zmarnowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostusia
Dlaczego taka rozbieżność w cenach. W Inowrocławiu płacę ok. 43 zł za opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×