Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Patyssska
tak wlasnie mialam,plamy czerwone dosc spore na wkladce higienicznej,wiec zaczelam brac tabletki.Jak narazie z chlopakiem nie bedziemy ryzykowac,ale mysle ze jak skoncze drugie blister wszystko juz bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna -- Ja chciałam sobie oczyścić organzim ze złogów z wielu lat.Oczyszcza się ze szkodliwych substancji,zżera martwe tkanki,itd.Poczytałam dużo o tym.Im gorsze efekty i objawy - bóle głowy,zimno,senność,itd,tym więcej w organiźmie było złych substancji.Ale od jutra jem albo jeszcze jutro ostatni trzeci dzień nie jedzenia i koniec.Muszę mieć siłę,za 3 tygodnie,nawet 2 i pół bronię pracy magisterskiej i muszę mieć siłę na naukę, \"chłonny\" mózg.Sama piszesz,że masz dobrą wagę,a co jakiś czas robisz głodówki 2 dniowe.A co ile je robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyssska -- To może nie warto czekać do końca opakowania,żeby się kochać \"do końca\"?Skoro pojawiła się krew,to można to uznać za okres,ale słabszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorkus
witam:-)Dzisiaj zaczełam brać yasminelle..Są to moje pierwsze tabletki tego rodzaju. Dzisiaj jestem troche przyziębiona i wziełam proszki od przyziębienia..I niestety dostałam i okresu więc wziełam pierwszą tabletkę yassminelle..I niestety zemndlałam i poczułam sie słabo bardzo mocno mnie bolał brzuch..Chociasz nie powiem że takie bóle miałam jak nie brałam tych tabletek..Chciałabym się zapytać kiedy najlepiej brać takie tabletki oraz jesli wziełam taką tabletkę o 10 rano czy mogę przesunąć branie drugiego dnia np. na wieczór...Bardzo proszę o odpowiedź i o wsparcie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Steysii--- co pare miesiecy.Tylko ja jem normlanie,nie jem tabletek zamiast obiadu i kolacji ani sie nie odchudzam.Dlaczego z tego nie bierzesz przykladu? Odchudzilas sie, masz idealna wage wiec po co sie jeszcze odchudzasz, po Ci te tabletki,ktore bardziej szkodza niz pomagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyssska
steysi -- no tak ale wiesz nie jestem pewna czy to aby napewno byl okres,dwa miesiace temu wzielam prostinol,moze to jeszcze sa jakies skutki po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
Hej dziewczyny. Czy ktoras chce odkupic 4 nowiutkie opakowania Yasminelle? wazne do 2012. Cena do ugadania, gdyz mi juz nie sluza a z racji ze mialam zapas teraz sie marnuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyssska -- Nie prostinol,ale postinor,małe sprostowanie.On w organiźmie nie \"trwa\" 2 miesiące.Po nim jest zachwianie hormonów,gospodarka hormonalna fiksuje,bo hormonów jest dużo w nim.On powoduje krwawienie,plamienia.Więc nie masz się co bać.Minęły aż 2 miesiące.Ale jak boisz się kochac do końca od tego blistra,to poczekaj aż go weźmiesz do końca,potem 7 dni przerwy,następny blister i od tej 2,3 tabletki możesz się kochać już.Nie musisz czekać aż do końca 2iego blistra.Organizm zdąży sie przestawić,przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika22
@młoda położna: W ciągu ostatnich 7 lat byłam już u 5 różnych ginekologów, i żaden nie wspomniał mi nic o wadach budowy, więc zakładam, że jest OK! Badania krzepliwości miałam kilka lat temu i wyniki wszystkie były prawidłowe. Jeśli przyczyną jest psychika to też nieciekawie, bo tego sama nie wyleczę, a nie jesteśmy społeczeństwem, które co tydzien ma wizytę u jakiegoś tam terapeuty :-) To prawda, że za każdym razem się boję, że teraz też będzie bolało. I partner taki niedoświadczony (choć ma to też mnóstwo zalet, choćby te zarazki) ;-) Ale z drugiej strony, w naszym związku to ja jestem tą stroną bardziej aktywną pod względem seksualnym, mam większy temperament i niegsy nie było sytuacji, żebym nie miała ochoty. Kurczę, żebysmy mogli się częściej widywać, to byłoby więcej okazji doćwiczeń i testów. Jak na razie to w ciągu pół roku nie miałam ani jednego przyjemnego stosunku. Albo bardzo boli, albo boli mniej, ale za to nie czuję tez nic przyjemnego. Czy to normalne na tym etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
Jak ktos jest chetny to dajcie znac p.golebska@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regiksa
dziewczyny poradźcie! biorę 5 blister yasminelle, wczoraj była 3 tabletka i kochałam się z moim chopakiem, a dziś cały dzień mam tyle śluzu, że szok. Jest on różnego rodzaju od tego wyglądający jak płodny do tego wyglądający jak niepłodny. Trochę mnie to zastanowiło. Napiszcie jak jest u Was ze śluzem przy braniu tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steysi Jest jest krwawionko z odstawienia :) yhy Dziekuje Ci bardzo za wsparcie ,troche panikowałam heheh ale denerwowałam sie bardzo .Zmykam na siłke pocwiczyc pozdro dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dansemacabre
Dziewczyny ja dopiero zaczynam brac (to moj pierwszy blister) dlatego mam pare pytan 1 Jak reaguja tabletki na alkohol?? MOge normalne na jakies potancowce cos sobie wypic?? 2 Jak sie zle czulyscie to po jakim czasie?? 3 Jaki sluz wystepuje podczas brania tebletek anty?? 4 I podstawowe pytanie : Czy kochacie sie 'do konca' ?? PROSZE O ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
davegirl ------> ja jestem chetna zakupic tabletki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyssska
steysi -- dziekuje za wszystkie rady,uspokoilas moja niepewnosc spowodowana glownie niewiedza dziekuje jeszcze raz,milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
lovemusicher - oki doki, podaj mi jakis kontakt do siebie to sie ugadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
-----> davegirl to napisze teraz do Ciebie maila ok? odpisz tutaj czy czekam na info na mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
------> devgirl napisz na mojego maila Klusek87@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dansemacabre >>> Witaj ,ja biore tabletki 1 miesiać,teraz jestem w trakcie krwawienia z ods.Pierwsza tabletkę wziełam w1 dobie : lecz w 19 godzinie .Tabletki brałam dośćc regularnie ,miałam czasem 2 godzinki spoznienia .Juz od 1 tabletki oczywiscie , nasze stosunki z mezem były jak najbardziej do końca .Jak wspomniłam to 1 opakowanie moje, troszke sie obawiałam o krwawienie no ale sie pojawiło .Ja czuje sie dobrze ,chodz pirwsze dni wiadomo miałam jakieś momenty ze bolała mnie głowy .Przytyłam 2 kg no ale nie przez tabletki ,objadałam sie słodyczami , a pozatym zima idzie to normalne .Byłam juz u lekarza po recepte kolejna ,i uspokoil mnie ze jesli sie bierze systematycznie bez zapominania to nie ma sie czym martwiać .W tym miesiacu jak nigdy co tydzien jakaś imprezka ,piłam normalnie alkochol ,tylko nie przesadzałam za bardzo alby nie zwymiotować czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore teraz pierwsze opakowanie, co prawda to dopiero moja 4 tabletka ale sie dobrze czuje, jem slodycze bo wczesniej jadalam i narazie na szczescie mi sie nie przytylo :) A tak swoja sprawa, dzisiaj za bardzoe nie bede mogla wziac tabletki o tej godzinie o ktorej powinnam czy jak ja wzme z 2 godzinnym spoznieniem to nic sie nie stanie?? Albo ewentulanie z przyspieszeniem?? Co lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie powino dziać ,ja raz wziełam 5 godzin wczesniej :) Wydaje mi sie ze jak to sie wydarzy 1,2 razy te 5 godzinek w przod czy tył to nie ma obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukamuka
jestem po moim pierwszym opakowaniu i wbrew moim zawsze negatywnym myslom i oczekiwaniom-poszlo dobrze, zadnych skutkow ubocznych:) chcialam zapytac, czy jezeli tabletki z pierwszego opakowania bralam o 20 czy znaczy to ze nie moge juz zmienic godziny przyjmowania kolejnych opakowan?szczerze powiedziawszy chyba wolalabym przyjmowac je rano...dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Witam, w zeszłą sobotę dołączyłam do grona Yasminellek. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona:) żadnych wymiotów, bólów, mdłości i tylko senność co mi przeszkadza trochę w nauce, ale to akurat nie wielki problem:) Mam nadzieję, że moje dobre samopoczucie się utrzyma. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka888
Witam dziewczynki! Ja cały czas obserwuje wasze wypowiedzi odnosnie Yasminelle.. I nie wiem czy mam zaczac brac.. Wczesniej bralam Cilest i nie polecam wogole tych tabsow,przytylam od nich 12kg:/ Takze masakra i teraz prez to musze sie odchudzac..a mam tendencje do tycia i to jest teraz u mnie problem z zzuceniem wagi..juz trzeci dzien stosuje diete kopenhaska ktora polecila mi dziewczyna z tego forum AQUA 12:) i jakos daje rade ale jest dosyc ciezko:).. Dieta trwa 13 dni i ponoc jak zacznie sie brac inne tabletki np Yasminelle to moglaby mi ta waga spasc szybko ze wzgledu na to ze one nie zatrzymuja wody w organizmie i ze wzgledu na zmiane tabletek ja zrobilam sobie teraz przerwe - i nie biore tablteke juz 2,5 miesiaca ..I mam do was pytanie czy moze ktoras z was pila te herbatki odchudzajace- slimfigura???bo chcem sie o nich troche wiecej dowiedziec bo nei wiem czy mam zaczynac pic, slyszalam ze sa potem problemy- jak przestanie sie je pic(z wypróżnieniem sie)...pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od 9 dni biore Yasminelle i juz sie zastanawiam, czy powinnam to kontynuowac. A wszystko z powodu wlosow! Sa straszne!! Rano je myje, a juz wieczorem wygladaja jak wysmarowane tluszczem!!! No i okropnie przy tym wypadaja. Czy ktoras z Was tez miala takie doswiadczenia? Czy to minie po kolejnym blistrze?? Wczesniej, przez rok, bralam Yasmin i jesli chodzi o wlosy bylo fantastycznie. Przyznam, ze zawsze mialam cienkie i slabe wlosy, a po Yasmin zrobily sie grubsze, mocniejsze, blyszczace i nie przetluszczaly sie. Nigdy wczesniej nie mialam takich fajnych wlosow! A teraz jest tragicznie. Jakos wytrzymam do konca tego blistra, ale zastanawiam sie, czy nie wrocic do Yasmin. Napiszcie prosze, jesli mialyscie podobne doswiadczenia z wlosami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgo22
Nie strasz z tymi wlosami:( bardzo bym tego nie chciala. na codzien mam z nimi problem i myje je codziennie bo przetluszczaja sie okropnie bez brania tabletek.yasminelle beda moimi pierwszymi w zyciu, zaczynam za 4 tygodnie, czytam Wasze opinie i raz jestem optymistycznie nastawiona raz nie.Wiadomo ze kazda z nas jest inna i ma inny organizm.Jedna schudnie druga przytyje. A jak jest z tradzikiem?Jakies efekty uboczne w jego postaci sa?mam tlusta cere i duze sklonnosci do wypryskow, bardzo o to dbam ale tez nie chcialabym sobie tak paprac tej cery zeby miec tego jeszcze wiecej na twarzy:) ogolnie sie przyjmuje ze homony poprawiaja wyglad cery, jak jest u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgo22 - nie przejmuj sie za bardzo moimi doswiadczeniami :-) moze u Ciebie bedzie inaczej. Jak slusznie zauwazylas, kazdy organizm reaguje inaczej, co dokladnie widac po wypowiedziach na tym forum. Pierwsze wypowiedzi, jakie przeczytalam na temat Yasmin (nie Yasminelle), byly takie, ze strasznie wypadaja po nich wlosy. U mnie Yasmin zadzialaly fantastycznie. Jak juz pisalam, nigdy wczesniej nie mialam lepszych wlosow!!! Dlatego mimo roznych negatywnych wypowiedzi na temat dzialania Yasminelle na wlosy i skore, pomyslalam, ze sama sprobuje. No ale okazalo sie, ze na mnie podzialaly fatalnie w temacie wlosow, co mnie naprawde zalamuje. Chyba, ze to tylko tak na samym poczatku, a pozniej bedzie juz tylko lepiej... Co do mojej skory, to tak samo jak wlosy dosc mocno sie przetluszcza, ale jak na razie nie wyskoczyly mi zadne \"wulkany\", jak pisza niektore z dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1989
Pomocy:( biore 4 opakowanie tych tabletek zadnych skutkow ubocznych nie mam ale to nie o to chodzi :( Zaczal mi sie okres 21 lub 22 listopada (sroda lub cwartek) ... zaczelam brac tabletki w poniedzialek i w tym dniu zapomnialam wziazc tabletke!;( i najgorsze jest to ze jej wogole nie przyjelam! i od wtorku bralam normalnie ... a w czwartek kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia i nie spuscil sie do srodka ale troszke skaplo mi na pochwe(w ten dzien juz wzielam tabletke przed stosunkiem) i boje sie ze jestem w ciazy:( i juz nie wiem co mam robic z nerwow!;( nie wytrzymam jeszcze 20 dni do okresu zeby sie dowiedziec czy jestem w ciazy czy nie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1989
Wiem ze moge ... ale narazie chce wiedziec czy jest duze prawdopodobienstwo ze zaszlam w ta ciaze... wiec odpowiedzcie na podstawie wlasnej wiedzy...pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×