Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość marazzz
ale sex przez gumke to jak "jesc bułke przez folie" :p wiem co mowie, raz sprobujesz bez i juz nigdy nie bedziesz chciala kochac sie w gumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Zbyt mała dawka żeby utrzymać cykl, czyli co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
javannka ---- ze dostajesz krwawienia przed koncem blistra.Jezeli oczywiscie nie jest to twoje 1 czy 2 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOKROTKA310
Młoda położna -> możesz mi udzielić odpowiedzi na wcześniej zadane przeze mnie pytanie o te leki bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
STOKROTKA310 ---- nie wplywaja, ale na przyszlosc sprawdzaj w ulotce.Tam sa wymienioe wszystkie substancje,ktore wchodza w interakcje z tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOKROTKA310
Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
To moje trzecie opakowanie, zostały mi jeszcze 4 tabletki, jak na razie krwawień nie ma, więc może to się jakoś unormuje. Czyli, że gumka nic nie daje? Ale ja nadal nie kminie, wytłumacz mi to drukowanymi literami. Jeśli tabletki zawiodą, to zawsze jest prezerwatywa, a takiego pecha, żeby zawiodło i jedno i drugie chyba nie mam. To tak jakbym nie wiem, wspinała się na górę i była przypięta hakiem i liną. Jak jedno zawiedzie zawsze jest drugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
javannka --- tak, mialbys byc wyjatkowego pecha zeby tabletki nie dzialaly.Wiec pytam sie jeszcze raz .Po co Ci te prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Że jak będę tą jedna kobietą na sto której hormony nie ochronią to będzie mnie chroniła gumka. Zresztą chyba tylko nie ja tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
javannka --- a jak Ci gumka peknie albo zsunie sie? Przeciez hormony Cie wtedy nie ochronia...pojdziesz po tabletke 'po'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Mówię, prawdopodobieństwo na oba takie felery jest znikome. Może się przekonam kiedyś na seks bez gumki, ale teraz wolę być przezorna i ubezpieczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Dziewczyno nie wyglupiaj sie.... Przeciez to jest jak lizanie cukierka przez papierek.Skorzystaj z tego,ze bierzesz tabletki.Zadna metoda Cie lepiej nie zabezpieczy.Nawet podwiazanie jajawodow nie daje takiej skutecznosci jak tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Feler to jest prezerwatywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Te wszystkie wasze zachęty coraz bardziej mnie kuszą... Ale mam na razie 19 lat i nawet takie lizanie przez papierek też jest fajne:P Po prostu dziecko teraz zupełnie nie wchodzi w grę, więc na jakieś większe przyjemności będę mogła sobie pozwolić później, chyba, że fantazja zupełnie poniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
To na przyszlosc pamietaj,ze 20% ciaz zdarza sie po prezerwatywach :-) Ja osobiscie nigdy im nie ufalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna -- Napisalam maila,odpisz mi jeszcze dzis.Bardzo mi zalezy.Przeczytasz,to zrozumiesz czemu jeszcze dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zoreitowana
s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz
a ja mam pytanie do mlodej poloznej czy seks bez prezerwatywy jest bezpieczny juz po pierwszej taletce tzn czy jest tal samo bezpieczny jak po calym cyklu brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
jestes zabezpieczona od 1tabletki,jezeli wezmiesz ja w 1 dzien okresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2256
Witam! Dzisiaj skonczylam brac pierwsze opakowanie Yasmin.Przez cale opakowanie mialam dziwne skutki uboczne, m.in: bole brzucha,wzdecia i czeste oddawanie moczu.Czy ktoras z Was takze mialam takie sutki po zazywaniu tych tabl?Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
marta2256 --- mysle,ze co najmniej 50 % dziewczyn odczuwa takie objawy.A czesto oddawanie moczy to juz w ogole zdecydowana wiekszosc zwlaszcze,ze yasmin i ysaminelle maja skladnik moczopodedny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111
mloda polozna nie wiem o co ci chodzi ale mam wrazenie ze ty chcesz przekonac javanke do swoich mysli nawet jej sie narzucasz a to jest nie fer a poza tym to ona ma racje ze jesli tabletki nie zadzialaja bo np moze sie tak zdarzyc to wtedy prezerwatywa zabezpieczy przed ciaza i chyba dwukrotne zabezpieczenie daje wieksza pewnosc co i wtedy zajscie w ciaze jest znikome a ty jakos dziwnie wypowiadasz sie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111
mloda polozna nie wiem o co ci chodzi ale mam wrazenie ze ty chcesz przekonac javanke do swoich mysli nawet jej sie narzucasz a to jest nie fer a poza tym to ona ma racje ze jesli tabletki nie zadzialaja bo np moze sie tak zdarzyc to wtedy prezerwatywa zabezpieczy przed ciaza i chyba dwukrotne zabezpieczenie daje wieksza pewnosc co i wtedy zajscie w ciaze jest znikome a ty jakos dziwnie wypowiadasz sie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2256
W takim razie nie mam sieczym obawiac:) mam powiekszony brzuch odpewnego czasu,ale to nie oznacza zaraz ze jestem w ciazy;) dwa testy wyszly negatywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
monis111 ----tak,chce ja przekonac do czeprania z sexu jak najwiekszej przyjemnosci .Dla mnie natomiast jest dziwne poleganie na prezerwatywnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela87
mam pytanie.... chodzi o to ze wczoraj wzielam tabletke a po 5 min wypilam piwo ???czy ma to wpływ na działanie tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111
no ale jesli tabletki nie zadzialaja to mozna polegac na prezerwatywie a poza tym ja kochalam sie i w prezerwatywie i bez i nie widze w tym zadnej roznicy a dla ciebie to jakby noc i dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Zdecydowanie noc i dzien....Ale jak gumka Ci peknie to wtedy polegasz na tabletkach? Ale jak mozesz na nich polegac skoro boisz sie ,ze nie dzialaja? Ale ok...javannka...jezeli poczulas sie urazona i Bog wie co jeszcze, to wszem i wobiec bardzo Cie przepraszam bo ja mam bardzo nasilony PMS a wtedy liczy sie tylko moje zdanie i nikogo wiecej :-)Nie zmienia to jednak faktu,ze uwazam stoswanie gumek przy tabletkach jaki nieporozumienie i pozbawaniu sie cudownej przyjemnosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela87
tak sie przypatruje rozmowie i wychodzi na to że można się kochać z partnerem do samego końca bez żadnych skutków???:)tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis111
ela ---- tzn o co chodzi????mozesz jasniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×