Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość agataaaa
nie trzeba brac co do minuty!!! wystarczy ze bedziesz brac mniej wiecej o tej samej godzinie, jest to napisane w ulotce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
jezeli raz bedziesz brac o 20 a drugim razem o 20.15 to nie wplynie na skutecznosc tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! :) obserwuje te forum już od pewnego czasu, tak jak i inne i przekonałyście mnie do brania Yasminelle. Nie mam żadnych skutków ubocznych.. to moje pierwsze tabletki i mam kilka pytań. Czy biorąc tabletki anty, mamy 100% pewnosc że jesteśmy zabezpieczone? Czy od pierwszego dnia brania? I czy zabezpieczacie się prócz nich jeszcze czymś? Mam mase pytań i potrzebuje odpowiedzi:) Z góry dziękuje i pozdrawiam !! :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
tabletki podobno zabezpieczaja w 99,9% i z tego co wiem tylko jeden przypadek na 1000 konczy sie ciaza(pod warunikem ze tabletki przyjmuje sie wedlug wskazań)... ja nie zabezpieczam sie dodatkowo i uwazam ze to niepotrzebne, a jesli chodzi o to czy chronia od pierwszego dnia to podobno tak ale moze lepiej nie ryzykowac i poczekac 7 dni lub dodatkowo sie zabezpieczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
greeneyegirl --> w 100% napewno nie bo sama jestem przykladem gdyz bede mamusia ;] A jesli chcecie wiedziec to ZAWSZE bralam o 21 mialam nawet nastawione przypomnienie w komorce ..wiec chyba naprawde jestem wyjatkowa bo jedna na iles tam;) mloda polona ma racje..kondomy tez nie pomoga jesli nie wierzycie w tabletki no to po co je bierzecie? No trzeba byc swiadoma swoich decyzji co do zaczecia seksu..zawsze trzeba brac pod uwage ze mozna zajsc w ciaze...kurcze nikt nie mowil ze 100% co nie? moja rodzinka mi pomoze ;) i mam nadzieje ze bedziecie ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
mam jeszcze jedno pytanie, czy nie przeszkadza w braniu tabletek jak sie czlowiek od czasu do czasu piwka napije? :) czy nie zaburza jakoś... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
mam jeszcze jedno pytanie, czy nie przeszkadza w braniu tabletek jak sie czlowiek od czasu do czasu piwka napije? :) czy nie zaburza jakoś... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
aerobs a ile masz lat? :) mozna zapytac? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aikia
alkohol chyba nie ma wplywu na dzialanie tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wierze w tabletki :) i jestem swiadoma konsekwencji. Tylko pierwszy raz biore pigułki i dlatego się pytam, bo więcej Wy mi powiecie niż ginekolog facet który w życiu takiej nie łyknął;) A wy już obeznane:P Z tym zajściem mnie zmartwiłaś ,ale napewno dasz rade z maluszkiem:) Tyle fajnie ze wspiera Cie rodzina. Gratuluje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerobs
21 wiosenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wierze w tabletki :) i jestem swiadoma konsekwencji. Tylko pierwszy raz biore pigułki i dlatego się pytam, bo więcej Wy mi powiecie niż ginekolog facet który w życiu takiej nie łyknął;) A wy już obeznane:P Z tym zajściem mnie zmartwiłaś ,ale napewno dasz rade z maluszkiem:) Tyle fajnie ze wspiera Cie rodzina. Gratuluje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
jeszcze jedno... jesli np. dostane okresu nie w ciegu tego tygodnia bez tabletek tylko np. 2 dni wczesniej? to co wtedy? mam wybrac te tabletki do konca czy zaczac tydzien przerwy wczesniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
e to fajnie... :) mloda mamusia bedziesz :) napewno sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aikia
nie powinno sie tak stac... ale jesli tak bedzie powinnas bractabletki do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
aha i jeszcze cos :D na ulotce pisze, ze lepiej rzucic palenie... czy ktoraś z Was pali? nie ma żadnych skutków ubocznych?? bo martwi mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
aerobs--- mam pytanie czy mialas okres kiedy bralas tabletki i juz bylas w ciazy? tzn jakies krwawienie w czasie kiedy powinnas miec okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
gość --> ja palę i nie odczuwam żednych dolegliwości z tego powodu;) ktoś tam pytał o alkohol też nie wpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
gośććć --- Ty sie najpierw dowiedz czy mozesz brac tabletki....Jak dostaniesz krwawienia wczesniej to masz brac do konca,nigdy nie przerywaj.Palenie jest niewskazne ze wzgledu na wieksze ryzyko zakrzepicy,ale nie zmniejsza skutecznosci tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
tak tak, jutro idę do lekarza i zapytam czy mogę je brać... ale wydaje mi się, ze odpowiedź będzie twierdząca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
gośććć ---- a mnie sie wydaje,ze ze wzgledu na drospirenon,moze byc negatywna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe najlepeij pigułki 2 gumy i nie do konca >>jak mozna sie tak stresować , a jak by była ciąża to tylko sie cieszyć bo taki mały dzidzius to wielkie szcześćie .A w ciąże nie zachodzi sie tak łatwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
a ten składnik ma jakieś szczególne znaczenie dla nerek? Na większości lekarstw ktore przyjmuję pisze, że nie należy stosować przy niewydolności nerek, a i tak mi je przepisują... więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
gośććć ----- ma znaczenie dlatego,ze jest moczopedny.A nie wiem czy to jest taki dobry pomysl,zeby obciazac nim jedna nerke.Tabletki moga tez wstrzymac sod w organizmie,co sama wiesz nie jest dobre.Ja bym sie nad tym zastanowila.A badania masz dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
tak, nerka funkcjonuje prawidlowo i nie mam żadnych problemów od urodzenia, a urodziłam się właśnie z jedną nerką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerobs >>>Pochwal sie ile ma to maleństwo tygodni i jak sie czujasz.jest tu pare dziewczyn co sa mamami moze bedziemy mogły Ci coś doradzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerobs >>Kochana pochawl sie ile ma to maleństwo :) Może bedziemy mogły coś doradzić jest tu pare mam .Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
gośććć --- moze poprostu bedziesz musiala byc pod wieksza kontrola.Wiadomo,masz jedna nerke i musisz ja pielegnowac bo w zapasie drugiej nie masz :-)Tak sie przez chwile zastanawialam nad ryzkiem obrzeku,ale skoro jestes zdrowa i nerka dobrze pracuje,to moze rzeczywiscie nie jest to jakims wielkim przeciwskazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
jutro wszystkiego sie dowiem :) dziękuję za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martabbbbbb
mam pytanie!! wczesniej brałam Yasmin i teraz przechodze na Jasminelle i nie wiem czy mam robic 7dniowa przerwe tak jak bym brala te same tabletki, czy mam wogole nie robic przerwy, czy co mam zrobic?? błagam pomózcie bo nigdzie nie moge sie tego dowiedziec, a jakos zupelnie wylecialo mi z głowy zeby zapytac ginekologa, a moze mi mówil, ale nie pamietam.. w kazdym razie prosze o pomoc, bo dzisiaj juz biore ostatnia tabletke z opakowania Yasmin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×