Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Maryś---> Słoneczko poczytaj ulotkę i postaraj się ją zrozumieć . Pigułki to pigułki , dane o prezerwatywach znajdziesz na op. prezerwatyw. Stosowanie dwóch zabezpieczeń zwiększa bezpieczenstwo i jest konieczne gdy nie jestes w stałym związku ,bo musisz wiedzieć ,ze nalezy zabezpieczac się nie tylko przed ciążą ale tez przed groznymi chorobami zakaznymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
maryś343 ---- tabletki zabezpieczaja w 99%.Po to bierzesz tableki,zeby nie stosowac prezerwatyw.Jak masz zamiar stosowac prezerwatywy to lepiej sie nie truj hormonami bo po co?A to czego nie wolno robic przy tabletkach jest wymienione w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się moze zorientowałas tu na forum są pewne leki ,ktore powodują ,że pigułki działają inaczej niz powinny ,od jednych słabiej od innych mocniej.Biorac pigułki trzeba natomiast być bardzo systematyczną, to znaczy pilnować pory brania no i pamiętac kazdego dnia by ją wogóle przyjąc. Ile masz lat jesli mogę spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Stosowanie 2 metod antykoncepcji nie zwieksza bezpieczenstwa....To sie nie kumuluje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Chyba.ze grzypki.wiruski i inne zarazy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryś343
mam 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
maryś343 ---- 16 lat? I lekarz przepisal Ci hormony mimo,ze sie jeszcze rozwijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac yasmin w przypadku pominiecia, tudziez zwrocenia jakiejs tabletki mozna postepowac tak jak podaje to ulotka ulotka dolaczona do yasminelle ? w sensie ze jest roznica czy pominiecia nastapilo w 1, 2, 3 tygodniu i odpowiednie kroki sie wtedy czyni ... a tak calkiem obok - prezerwatywy plemnikobojcze sa lepsze - bezpieczniejsze od tych ktore maja tylko srodek nawilzajacy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś--> Kiedy pojdziesz do ginekologa On pewnie wszystko postara ci się wszystko wyjaśnić , poza tym kiedy juz będziesz miała w ręku ulotkę przepisanych pigułek zobaczysz ,że jest tam bardzo jasno i rzeczowo opisane jak je przyjmować itp:) bo rozumie ,że jeszcze nie masz ich przed sobą ,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
maryś343 o lol.....dziecko kto Cie namowil na te tabletki?????? po co ty jej własciwie bierzesz??? ( pyt retoryczne) tabletki hormonalne sa polecane dopiero u dziewczat którym cyklmiesiaczkowy sie unormuje a to sporo czasu... nie wiem czy przy tak mlodym wieku juz powninnas brac te hormony....zastanów sie jeszcze raz... nie chce sie wtracac ale .....jestem niezle zszokowana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Fallenangell69 ----- niestety dziewczyna jest juz przy 6 tabletce i chyba trafila na kiepskiego ginekologia skoro przepisal jej tabletki.Chyba,ze ze wzgledow zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormony w tym wieku to faktycznie jakas pomylka .Maryś nie mnie ferowac wyroki czy powinnas wspolzyc czy nie ale jesli myslisz o zabezpieczeniu to bardzo dobrze , z tym ze w twoim wieku to raczej nie powinnas ingerowac tak ostro w organizm, moze faktycznie prezerwatywy ,jakis zel plemnikobojczy do tego czy globulki .Rozmawiałas juz z lekarzem, czy ot tak z ciekawosci nas pytasz o pigulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorac yasmin w przypadku pominiecia, tudziez zwrocenia jakiejs tabletki mozna postepowac tak jak podaje to ulotka ulotka dolaczona do yasminelle ? w sensie ze jest roznica czy pominiecia nastapilo w 1, 2, 3 tygodniu i odpowiednie kroki sie wtedy czyni ... a tak calkiem obok - prezerwatywy plemnikobojcze sa lepsze - bezpieczniejsze od tych ktore maja tylko srodek nawilzajacy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lianka -- korzystasz z ulotki,ktora jest dolaczona do danego leku....Jest zasadnicza roznica w ktorym tyg nie wzielo sie tabletki. W czym maja byc lepsze? Bo jezeli masz problem z suchoscia pochwy to lepsze beda nawilzajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mam jakies braki ,o jakich ona trzech wpadkach pisze ? Nic takiego nie czytałam tu akurat ,faktycznie tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marys --> jak to się stało ,ze dostałas recepte na pigułki antykoncepcyjne ? Czy lekarz przepisał ci je poniewaz wspolzyjesz, czy tez z jakiegos innnego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrecz odwrotny problem - ale chodzi mi o to czy sa bezpieczniejsze od zwyklych prezerwatyw - np w przypadku malego pekniecia ...? a co do ulotki - to przy yasmin nie ma rozdzielenia na to w ktorym tygodniu zapomnialo sie tabletki - a przy yasminelle jest - wiec chcialam zapytac czy w przypadku pominiecia tabletki yasmin np. w 3 tyodniu moge postepowac tak jak proponuja to producenci na ulotce yasminelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Fallenangell69 ----- bylo tu kiedys napisane, o wpadkach z yasminelle.Ale zeby z prezerwatywa ... Pierwsze slysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie mi umknęło ,albo jeszcze mnie tu nie było. a ty Młoda polozna jesteś juz mamą? Osobiscie mam juz "wszystkie"dzieci na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lianka --- nie mozesz korzystac z ulotki yasminelle.A co do prezerwatyw,to nie ma znaczenia... Fallenangell69 ---- wypluj te slowa.....Ja lubie dzieci,ale nie az tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....to po co dodaja ten srodek ? :P dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lianka -- zeby zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola85
mam pytanie do mlodej polożnej moj pierwszy dzień okresu jest nie za obfity praktycznie jakby go nie bylo wiec nie wiem czy to 1 dzien......i nie wiem czy mam dzis przyjąć pierwsza tabletke to informacja jest dla mnie bardzo wazna poniewaz sa to moje pierwsze tabletki i nie wiem co mam robic????:(bede wdzieczna za kazda informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
młoda położna --> jak to dwa środki antykoncepcji sie nie kumulują? Przecież zabezpieczając się prezerwatywą i tabletkami, zawsze mam pewność, że jak jedna metoda zawiedzie, to jest jeszcze druga, tak? Jeśli np. gumka pęknie to są tabletki, a jeśli hormony nie działają tak jak trzeba i jestem w tym 1% nieszczęśliwych, to jest nadzieja w prezewatywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
jola85 ---- zaczynasz brac tabletki jak pojawi sie krew... javannka ---- a jak prezerwatywa peknie i hormony zawioda to co?Myslisz,ze jak uzywasz jeszcze gumek to masz 100% pewnosci? Nie, nadal jestes zabezpieczona w 99%.Dlatego srodki sie nie kumuluja.Po co truc organizm skoro i tak uzywa sie gumek i moje szanse na ciaze wcale nie sa mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola85
ale naewt jak tak troche troche????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×