Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość olivvka
WyjdźStąd:) Dziękuję, wiem, rozumiem to wszystko... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10, ale ja wyjeżdżam za kilka dni i nie wiem co mam zrobić;/ nie widziałam się z moim mężczyzną:* bardzo długi czas i domyślasz się o to chodzi i tu TAKA niepodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowo
hejka wyczytałam, że pewne nawet ziołowe leki mogą wpływać na dzialanie tabletek...chciałabym zacząć brać suplementy diety - wiosna dizie, trzeba zadbać o siebie, ale nie wiem czy nie ma tam nic co by zakłóciło dzialanie anty?skladniki to wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy, witamina C,A,E,B1,B2,B6,B12,D3,biotyna,niacyna,cynk,żelazo,błonnikbet a-karoten,tiamina, ryboflawina,folacyna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivvka, doskonale to rozumiem :) ale niestety musisz liczyc sie z tym, ze bedziesz plamila przez caly pierwszy blister. Wiem to wkurzajace, mojego faceta tez to wkurza. Ale niestety nie mozemy nic na to poradzic. Mi zostaly 3 sztuki do onca... zobacze jak bedzie przy dkrugim opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
Ale też krwawisz, czy tylko brazowe plamy? bo to 2 jakoś przeboleje;] od czego są wanny hehe:P ale te krwawienie wr:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
kur....czaki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
kurde;/ a tak nawiasem to kłócimy się z siostrą jak wymiawia się nazwę YASMINELLE? xD Rozwiej nasze wątpliwości, a raczej jej;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety :P tez mi sie to nie poodba.. Wiesz, może ja się nie znam ale ja mówie jaśminell...poprostu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjoannad
ja juz kiedys bralam inne tabletki refundowane nazwy nie pamietam ale np takich jak tamte wlasnie juz nigdy nie zamierzam brac poniewaz dzieki nim zaszłam w ciaze .a jak cztałam na innym forum o jasminneli to wąlsnie jaks tam sie kobieta odzywala ze zaszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bedziesz wmawiala sobie ze zajdziesz, to zajdziesz. Stosuj je jak trzeba, a jesli od poczatku masz watpliwosci to lepiej je zmien. Jak juz pisalam sila sugestii jest duza. Ja mialam podobnie z mercilion ( czy jakos tak ) , lekarz mi je przepisal a jako ze ze mnie ciekawskie babsko, odrazu wyszukiwalam w necie opinii na ich temat i co? pierwsza opinia jaka trafila na moje oczy byla o tym ze dziewczyna zaszla w ciaze... wiec mowie... oooo podziekuje :] i tym sposobem mam Y. Zreszta psiapsiola ich uzywa od wiekow i nie narzeka a i w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
oleś --- musisz w takim razie wybrac sie do innego lekarza...Ja bym tak zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
młoda polozna---- przeczytalam stronke ktora mi wczoraj podalas i owszem pisze o zmianach jakie zachodza w organizmie w trakcie brania pigulek, ale nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie..... na tej stronce pisze ze sluz zageszcza sie i wyglada dokladnie tak jak w dni nieplodne, a ja przez dwa dni (bo dzsiaj juz nie) mialam śluz dokładnie taki jak w dni plodne tzn. rozciągliwy, przezroczysty galaretkowaty..... i co Ty na to? (pewnie nie bedziesz chciała ze mną gadać po tym jak powiedziałam ze pozjadalas wszystkie rozumy.... ale prosze Cie zrozum mnie to moje pierwsze tabsy i nie bardzo wiem jak to wszystko ma wyglądać... może nie potrzebnie sie uniosłam). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wikuś --- rozciagliwy i galaretkowaty to nic innego jak zageszczony sluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
dziewczyny, nawet jaśli śluz jest podobny to "Tamtego" to co z tego. W ulotce masz wyraźnie napisane, że Y ma potrójne działanie! Więc czym się martwisz? Skoro stosujesz je regularnie od 1 dni okresu to głowa do góry! Jesteś bezpieczna i nie zaprzątaj sobie głowy głupotami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko123
Dziewczynki mam pytanie, a w zasadzie problem. Biorę Yasminellki ale trzy dni temu skonczylam brac antybiotyk. Moj mezczyzna o tym nie iwedzial i wszedl we mnie na chwile. byl suchy i nie doszlo do wytrysku bo po 3 ruchach na niego nakrzyczalam. Moja ginekolog powiedziala ze nie wypisze mi tabletek po bo nie ma zadnego zagrozenie. ja jednak sie martiwe. mozecie mnie jakos uspokoic? co o tym sadzicie? pozdrawiam i błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
Po pierwsze. Jaki to był antybiotyk i na co? Po drugie, nie było wytrysku dziewczyno:) więc czym się martwisz!!;) A nawet jakby był, a brałaś regularnie tabletki nie masz się czym martwić:) Nie wszystkie antybiotyki BARDZO osłabiają działanie pigułek. Także głowa do góry:) NIC SIę NIE STAłO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
witam :) mam nadzieje ze ktos mnie uspokoi... jak sie da... jest taka sprawa ze wlasnie skonczylam brac tabletki yasminelle i teraz: osttani okres mialam 16 marca a wczoraj tj. 30 marca kochalam sie z moim chlopakiem i napoczatku wlozył mi penisa bez prezerwatywy i tak kilka razy a pozniej ubral prezerwatywe i dopiero sie w niej spuscil... i ja teraz martwie sie ze jestem w ciazy :( czy jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
witam :) mam nadzieje ze ktos mnie uspokoi... jak sie da... jest taka sprawa ze wlasnie skonczylam brac tabletki yasminelle i teraz: osttani okres mialam 16 marca a wczoraj tj. 30 marca kochalam sie z moim chlopakiem i napoczatku wlozył mi penisa bez prezerwatywy i tak kilka razy a pozniej ubral prezerwatywe i dopiero sie w niej spuscil... i ja teraz martwie sie ze jestem w ciazy :( czy jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
witam :) mam nadzieje ze ktos mnie uspokoi... jak sie da... jest taka sprawa ze wlasnie skonczylam brac tabletki yasminelle i teraz: osttani okres mialam 16 marca a wczoraj tj. 30 marca kochalam sie z moim chlopakiem i napoczatku wlozył mi penisa bez prezerwatywy i tak kilka razy a pozniej ubral prezerwatywe i dopiero sie w niej spuscil... i ja teraz martwie sie ze jestem w ciazy :( czy jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
Jak to rozumieć? Przerwe robiłaś czy całkiem odstawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola21
czesc wszystkim:) mam pytanie czy ktoras z was odpowie mi na pytanie w ktorym dniu po pierwszym opakowaniu dostalyscie okres? bo ja czekam i czekam i narazie nic a to juz 3 dzien bez tabletek..dodam ze to moje pierwsze talbletki:) Dziekuje z gory i prosze o opd bo nie wiem czy to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
odstawilam calkiem po tym okresie 16 marca juz nie bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
ciaza-... ja osobiście nie wiem, czy tabletki po odstawieniu i tak długim czasie nie zażywania ich działają czy nie, dlatego ściemniać Ci nie będę. Ale wydaje mi się, że nie masz powodów do obaw!! Przecież nie w Tobie doszło do wytrysku;):)... sama Ci powiem, że nie raz zaliczyłam taką wtopę w DNI PłODNE i zacisnęłam zęby, nie brałam tabletki po i... nie byłam w ciąży. Wiadomo, każdy organizm inny. Ale lepiej się nie martw:) Nie widzę do tego podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
nie, wlasnie nie spuscil sie we mniena 100% tylko ja sie boje ze jak kilka razy zanim mial zalozona prezerwatywe to mi tak wkladal kilka razy no moze kilkanascie czy wtedy tam cos nie doszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
Nie doszło bez obaw. Na pewno jesteś wystraszona tym "małym wytryskiem", że tak to określe. Który następuje przed tym prawidłowym i w nim są pleminiki. Osobiście uważam, zę to bójda, bo sama z moim facetem stosowałam seks przerywany. Ale czasami niestety doszło do końca i... nie chodzę z brzuszkiem. Więc TY tymbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
wiem ze świruje i troche przesadzam ale to bylo w samym srodku moich dni plodnych... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka
Lepiej nie zaprzątaj sobie tym głowy. Czekaj na okres, skoro tak sie boisz;) ale nie stresuj się- bo Ci się spóźni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
a jakbym sobie test ciazowy kupila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miedzy innymi na podstawie plynu ejakulacyjnego bada sie plodnosc facetow.Wiec przykro mi ale to nie jest bojda...Na 1 ml przypada 100mln plemnikow....Dlatego stosunek przerywany to kiepska froma antykncepcji.Wszystko zalezy od 2 rzeczy : szczescia i dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×