Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mikisia
hej, mam do sprzedania recepte na 1 opakow yasminelle, pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńkaaaa
Przeczytaj sobie ulotkę, a dokładnie jej rozdział: Opóźnienie wystąpienia krwawienia, to się dowiesz. No dobra, zabrzmiało to nieuprzejmie - można :) trzeba wziąć od razy po jednym blistrze następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
czyli.... mam czekac? On nie skonczyl we mnie tylko w prezerwatywie i twierdzi ze jak mi kilka razy wlozyl wczesniej to nic mu stamtad nie wyleciało, zaden śluz nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuna.....
wyjdz stad: dzieki, tylko.... chcialabym przelozyc jakos o 2 tyg w ulotce malo o tym jest.. napisane jest ze tylko o miesiac.... poprzednie (mercilon)moglam przekladsac o iel dni chcialam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaa
AH - teoretycznie od pierwszej tabletki jesteś zabezpieczona, ja zabezpieczałam sie dodatkowo przez pierwy miesiąc i nie wiem czmu, tak ze zwykłej ostrożności. A takie mdłości, ból brzucha powinny niedługo ustąpić. Ja co prawda biorę yasmine, ale około 4 miesiace czułam sie fatalnie, niekiedy do tej pory sie czuje, szczegolnie po połowie opakowania, ale to są niestety hormony i ingerencja w organizm. Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snci
wcale nie musialby być bardzo czuły test bo Testy dostępne na polskim rynku wykazują ciążę na podstawie obecności w moczu gonadotropiny kosmówkowej (HCG) a hormon ten produkowany jest już od pierwszych dni po zapłodnieniu...oczywscie po 2 tygodniach test jest najbardziej wiarygodny ale zamiast gdybać i się wpędzać w stresa lepiej zrobić test... ciaza powiem Ci ze akurat Twój chlopak nie mzoe powiedziec czy coś mu tam wyleciało czy nie a to ze doszedł w prezerwatywie to nic nie znaczy przypominam ze do zapłodnienia wystarczy tylko jeden plemnik a te też są obecne w tej wydzielinie przed wytryskiem i o ile faceci mogą sobie opóźnić wytrysk o tyle nad tym co jest przed wytryskiem nie mają kontroli więc pewnie powiedział tak żeby Cie uspokoic....z drugiej strony wcale nie tak latwo jest zajść w ciążę...wiec nie stersuj sie na zapas...i wyciagnij z tego nauczke na przyszłość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
czyli radzicie ze najlepiej zrobic test... ok to zrobie i daam znac, a nauczka to na pewno dla mnie jest ze tak sie stresuje :/ juz nigdy nie pozwole sobie na takie cos :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ciaza --- ja Ci radze nie robic testu bo teraz nie bedzie on wiarygodny i tak czy inaczej bedziesz musiala go powtorzyc.Narazie czekaj spokojnie na okres, a jak sie nie bedzie pojawial to wtedy zrobisz.Moim zdaniem tak bedzie najrozsadniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
ok, ..... nie zly stres :(:(:((:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jaaaaaaaaaaaa ja sie czuje dobrze i wogole ale w godiznach wieczornych ( jak zbliza sie branie tabletki) to nie dobrze mi i boli brzuch a z rana i w poludnie juz lpiej bo na pocz bylo mi caly dizne niedobrze a teraz tylko w godzinach wieczornych.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajak bylo u ciebie z plamieniami??mialas je czerwnoe czy brazowe ja jak narazie mam brazowe..ale wydaje im ise ze to jeszcze resztki okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulkaaaaaaaaaaaaaa
przepraszam ktos poruszyl temat grapefruitow? bo wyczytalam, ze sokiem z tych owocow nie mozna popijac tabletek? a normalni epic go mozna? i mozna jesc grapefruity jesli zazywa sie Y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulkaaaaaaaaaaaa
przepraszam ktos poruszyl temat grapefruitow? bo wyczytalam, ze sokiem z tych owocow nie mozna popijac tabletek? a normalni epic go mozna? i mozna jesc grapefruity jesli zazywa sie Y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
gulkaaaaaaaaaaaa --- zadnych lekow nie mozna nim popijac...Mozesz jesc mozesz pic tylko nie od razu po wzieciu tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
gulkaaaaaaaaaaaa --- zadnych lekow nie mozna nim popijac....mozesz jesc i pic normalnie ale nie do razu po wziecu tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A . Angie
Witam was:) Chciałam podzielić się z Wami moimi doświadczeniami:) mam 18lat, Yasminelle to moje pierwsze tabletki anty i stosuję je od 8 dni:P co do skutków ubocznych to przez ten tydzień niemal przez cały dzień miałam mdłości,bóle brzucha(żołądka) i ogromny apetyt:/ Na szczęście mdłości mi przechodzą,pojawiają się tylko rano,a nadmierne łaknienie ustało:p a przy okazji mam do Was pytanie,myślicie,że po takim czasie brania tabletek jestem już zabezpieczona przed ciążą?? Wiem,że działają od pierwszej tabletki,ale różnie z tym bywa:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaNnIiAaBB
A . Angie ----- Jeżeli wzięłaś tabletkę w pierwszym dniu miesiączki, to jesteś zabezpieczona od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulkaaaaaaaaaaaa
dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Właśnie zaczęłam brać yasminelle. Mam w związku z tym pytanie. Czy podczas pierwszego opakowania któraś z was odczuwała bóle w piersiach? Pytam, bo są to moje 3 już tabletki i spotykam się z tym po raz pierwszy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemproblem
wiem ze to nie ten watek ale moze ktos mi pomoze :( wspolzyje z chlopakiem od okolo 2 miesiecy, nieregularnie i zawsze mielismy problem z wlozeniem czlonka do pochwy, zawsze byl jakis opr ale zawsze w koncu sie udawalo... ostatnio gdy probowalismy sie kochac to nastapilo krwawienie a wrecz krwotok z moich drog rodnych... nie wiem, czy to mogla byc blona dziewicza ktora za pierwszym razem nie byla przerwana? dodam ze nie towarzyszyl temu ani bol ani swiad ani pieczenie, kre byla koloru zywo czerwonego, takiego jaki sie ma przy skaleczeniach. Bede wdzieczna za wszelkie sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
witam mam maly dylemat, biore zawsze co dziennie tabletke o 21, wczoraj zapomnialam, dzis obudzilam sie dopiero o 10 i jakos tak mi sie o niej przypomnialo, dlugo nie myslalam i ja od razu lyknelam... nie wie cy dobrze zrobilam bo bylo juz po 12 godz...jak patrze na blister to tam cos pisza ze nie mam robic przerwy...doradzcie, co mam robic ... to jest moj 3 blister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemproblem
I dodam ze bylam u ginekologa z 2 tygodnie temu, robil mi usg dopochwowe i powiedzial ze nie widzi nic niepokojącego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
smashm ja podczas 1 opakowania mialam na okraglo plamienia... poza tym drazliwosc, zdenerwowanie, analizowanie, duzo myslenia w ogole bezsensownebo i meczacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekate
witam, mam następujące pytanie: czy tabletki Cidrex wpływają na skuteczność tabletek anty? Jest to suplement diety, coś na kształt tabletek wspomagających odchudzanie, poprawiają metabolizm. Dodam, że nie zawierają chromu, a z takich bardziej niepokojących składników znajdują się w nich: lecytyna, glicerol, tlenki żelaza, tlenek tytanu. Przepraszam, ale nie znalazłam nigdzie informacji na temat interakcji tego leku z Yasminelle :) będę bardzo wdzięczna za pomoc, zwłaszcza kogoś, kto zna się ździebko na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katekate - nie wplywaja w zaden sposob, pytalam mojego lekarza, tylko nalezy dla bezpieczenstwa robic odstep czasowy. jagucha- zrob tak jak pisza na opakowaniu, nikt innego cudownego sposobu nie zna. problemproblem - a czy podczas pierwszego razu byla krew? byc moze dopiero teraz przerwalas blone :) to mozliwe, a jesli lekarz powiedzial ze nic sie nie stalo to nie licz ze my tu cos wymyslimy :) mysle ze nie masz o co sie martwic. smashm - ja nie odczuwalam bolu piersi, acz kolwiek pisaly tu niektore dziewczyny ze taki czuly :) nie martw sie, organizm sie przyzywczai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemproblem
wyjdzstad własnie za pierwszym razem nie było krwi... dopiero ostatnio i to strasznie dużo i to nie że w trakcie stosunku, czy po, tylko podczas próby... mam nadzieję że to własnie ta błona nieszczęsna... dzieki za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemproblem - mysle ze jest wszystko ok, mi rowniez podczas proby polecialo troche krwi i pozniej troche w trakcie i po ... za drugim razem tez troche , a teraz jest juz wszysytko ok ;) glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ah JA nie miałam żadnych plamien... Chyba pod tym wzgledem jestem jakims wyjatkiem bo slyszy sie ze ma je duzo dziewczyn do 3 miesiaca. A o samopoczucie sie nie przejmuj, bo ja do tej pory miewam fatalne: bole brzucha, kregoslupa, rozdraznienie, trzymaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekate
wyjdźstąd - dziękuję bardzo, wolę mieć pewność w takich sprawach :) jeśli komuś się to przyda, to mogę powiedzieć, że u mnie też występuje ból piersi, na początku pierwszego blistra był nawet dość uciążliwy. Moja przyjaciółka też bierze Yasminelle i ma takie same objawy, a nawet biust jej się powiększył (z czego niekoniecznie się cieszy :) ). Wygląda na to, że to jeden z najczęstszych skutków ubocznych i nie ma się co przejmować, bo organizm musi się przez jakiś czas przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×