Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość miammiamola
pani Wiosna mam właśnie przepisane hormony żeby zatrzymać pracę jajników bo pracują żle.Oby tylko nie było operacji.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniWiosna
dzieki za odpowiedz:D tak tez myslalam ale nie bylam pewna wiec musialam sie upewnic heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka89
mam watpilwosci i prosze o rade :( w sobote tabletke wziełam o 18,30 a we wtorek wziełam o 19,45 a kazdego dnia biore o równej 19 i moje pytanie jest taki czy nadal jestem zabezpieczona, moim zdaniem tak bo to chyba nie taka duza roznica czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
rybka 89 -----> wszystko jest w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
Dziewczyny zmieniacie sobie godziny brania tabletek zaczynając nowy BLISTER? Zastanawiam się czy nie zacząć brać teraz o 17 jak brałam o 15;> wiem, ze to glupie pytanie, ale chyba nie ma jakis problemow by sobie zmienic godzinie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniWiosna
hmm no mi sie wydaje ze nie:) wazne by brac codziennie mniej wiecej o tej samej porze i 2h raczej nie powinny robic roznicy byle bys pozniej brala regularnie ale ja pewna nie jestem:) chociaz sama sobie zmienialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margita
A ja mam takie pytanie, bo wzięłam dzisiaj pierwszą tabletkę Yasminelle około 11-ej, bo tak dostałam okres, a normalnie chciałabym brać około 6-7ej rano... czy mogę jutro wziąć tabletkę właśnie około 6-7ej, i tego się trzymać? Jak uważacie? Proszę o odpowiedź! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margita
A... i mam jeszcze takie pytanko. Bo zrozumiałam czytając ulotkę, że gdy pominie się tabletkę w drugim tygodniu (oczywiście później się ją przyjmie), jest najmniejsze ryzyko zajścia w ciążę... Tzn, nie trzeba stosować dodadkowej antykoncepcji - oczywiście pod warunkiem, że pominiętą tabletkę się weźmie... ale... Czy to oznacza że w tym drugim tygodniu jest najmniejsze prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w ogóle!? Z tego co wyczytałam, przy braniu tabletek nie ma dni płodnych i niepłodnych...więc dlaczego jest różnica w tym, że pomnięło by się tabletkę w pierwszym, drugim, bądź trzecim tygodniu brania tabletek? Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, że wiadomo o co mi chodzi!? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margita
dodaTkowej *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2424
Witam! Mam ytanko odnosnie wyplukiwania przez tabletki magnezu i potasu czy trzeba caly czas zazywac bo biore od miesiaca 2 razy dziennie i pomalu staje sie to uciazliwe.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogas
cześć dziewuszki ;) mam do was takie pytanko... otoz biore jasminelle juz 2 miesiac i od jakis 3 tygodni ledwo zyje, w tej przerwie co powinien wystapic okres to go dostalam, 3 dnia i trwal 5 dni, w sumie normalny byl, ale strasznie zle sie czuje, wprawie codziennie boli mnie brzuch,zdarza sie ze pol nocy nie spie bo budze sie o 3 i do 7 nie spie tak mnie boli i wymiotowac mi sie chce, nie moge nic jesc,strasznie schudłam odkąd biorę te tabletki,czasami nawet potrafie 2 dni tylko wode pic a kazde jedzenie mnie omdlosci przyprawia ;(( czasami mam takie mysli ze jestem w ciąży, no i dzisiaj zrobilam sobie porannego moczu test ciazowy i wyszedł ze nie jestem. ale ja nie wiem czy mam przestac je brac i isc do ginekologa żeby mi inne przepisał??? może ktoś mi cos podpowie? bede wdzięczna bardzo. z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
WyjdżStąd------pohamuj Swoje prostackie uwagi, pytanie nie było skierowane do ciebie więc nie rozumiem w czym masz problem? I nie mow mi co mam robic, bede ironizowac jesli bede miala na to ochote a Tobie nic do tego. Masz racje jestem dorosła a taka prostaczka jak Ty nie bedzie mi robiła tego typu uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Dowod prostacwa okazalas Ty, swoja wypowiedzia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie czy podczas brania po raz pierwszy tabletek mozna farbowac włosy?czy tez moze to spowodowac ich osłabienie,wypadanie i td? ma to cos wspolnego? jak wiecie to prosze o odp :) a jeszcze chcialam zapytac czy alkohol tez jakos szkodzi dzialaniu tabletki?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, jesli mam słabą krzepliwość krwi to czy to nie jest złe dla przyjmowania tabletek? prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham? no chyba koleżanko droga Ty się właśnie popisałaś mega elokwencją i kulturą... Nie zamierzam się wdawać z Tobą w żadne dyskusje bo nie od tego jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
nie ma za co,poprostu nie lubie chamstwa.Teraz przeczytalam o co dokladnie poszlo i wikus sama nie wie co pisze.Bo na poprzedniej stronie skierowala pytanie do wszystkich,po tym jak mloda polozna nie odpisala 'jasnie pani'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia850
witam. dokladnie w niedziele wzielam ostatnia tab z pierwsze blistra a dzisiaj jest czwartek i okresu jak nie widac tak ne widac............ :( :( :( :( jestem czlowiekiem niestresujacym sie , ale teraz to juz chyba cos nie tak, przy plastrach takich rzeczy nie mialam..... (zawsze tego samego dnia dostawalam miesiaczke) A tak w ogole jezeli ostatnia wzielam w niedziele to teraz mam wziac w poniedzialek zgadza sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
no tak ja tez nie lubie chamstka a to WyjdzStad zaczęla rzucac cholerami a nie ja wiec nie wiem o co chodzi?? A pytanie owszem bylo skierowane do wszystkich a nie besposrednio do niej wiec jezeli nie miala ochoty odpowiadac to nikt jej nie zmuszal. geni-----nie wcinaj sie. Znalazla sie obrończyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Idac Twoim tokiem myslenia odpwiem ----- Moja wypwoiedz nie byla skierowana do Ciebie.Bede sie 'wcinala' jezeli mam na to ochote i Tobie nic do tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
Cześć dziwczyny:) mam pytanie Jestem nowa i nie wiem czy ten wątek byl juz poruszany a nie chce mi sie czytac tylu stron w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanko:) jestem w trakcie drugiego opakowania Y, i przez caly czas mam problemy z cera raz jest lepiej a raz gorzej:( troche mnie to zaczyna martwic, czy wy tez macie taki problem? boje sie ze to nie minie:( z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka
Moim zdaniem najlepiej nie reagować nie docinki i nie stosowne słownictwo w niektórych wypowiedziach(chociaż rozumiem,że to co zostało napisane wytrąciło pewne osoby z równowagi-obrażono je i to bardzo).Przypominam,że to nie forum gdzie pisze się byle co i byle jak.Temat każdy zna,i chyba lepiej byłoby się na tym skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
pchelka---- nie rozumiem dlaczego to ja jestem winna? to wyjdzstad okazala sie niekulturalna i niezrownwazona poniewaz na zadane przeze mnie pytanie zaczela rzucac cholerami, ciekawe czy byla by zadowolona gdyby ktos w ten sposob jej odpowiedzial? Ja napewno sobie na to nie pozwole, a po drugie WyjdzStad gdyby w ulotce bylo cos na ten temat napisane to nie zadawala bym tego pytania tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
laseczki mozecie odpowiedziec na moje pytanie? bo naprawde sie martwie. o kurka........ widze ze trafilam w sam srodek konfliktu. ups:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
proponowalabym sie nie klocic bo to nie forum do tego typu sporow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona222
agusia850----nie przejmuj sie;) ja dostawalam 3 dnia potem dostalam 4 a w ostatnim miesiacu 5....takze dont panic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia850
nie sprzeczajcie sie, jestesmy wszyscy ludzmi cywilizowanymi i nie warto zaczynac nieptrzebnych klotni. bardzo prosze niech ktos napisze kiedy dostalyscie najpozniej okres < moje post wyzej> bo naprawde sie denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Skoro w ulotce nic nie ma na temat tego tego leku to znaczy,ze nie wplywa na yasminelle.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia850
szalona222 dziekuje i przepraszam ze powtorzylam pyt ale nie zauwazylam odp. w czasie brania tabletek mialam czasami mdlosci- niby takie sklutki od Y ale teraz to czlowiek troche zaczyna schizowac. dziekuje za slowa otuchy, pozostaje mi czekac, zaczne sie martwic jezeli nie dostyaane do 7 dnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×