Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość vivat
Hej Wam mam sprawe, jak mam słaba krzepliwość krwi to powinnam brac tabletki yasminelle? z gory dzieki za odp. a jeszcze jedno pytanie, rosną piersi po yasminelle?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
piersi puchna a nie rosna tak ci pewnie zaraz odpisza a co do drugiego pytania to nie licz na odpowiedz bo tu nikt nie odpowiada na pytania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwalianka
hej dziewczyny na biore y od miesiaca i narazie wszystko spoko nie wliczajac tych plamien i sennosci od czasu do czasu ale tak sie zastanawiam chyba podczas brania tabletek nie ma co zwracac uwagi czy tam sobie obliczac dni plodnych gdyz one nie wystepuja tak?:P mam racje?:P Dzieki za odp z gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam pytanko..ciagle mi nie dobrze od tabletek i boli mnie brzuch..cy to normalne?? dopeiro zaczelam brac i nie czuje sie dborze szczerze mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka.....
ah.....hej no raczej tak ja tez tak mialam bylam senna poddenerwowana rozdrarzniona itd nic sie nie boj to minie zaczynasz wiec organizm sie przyzwyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
lenka a kiedy Ci to minelo rozdraznienie ??? ja jestem przy 3 blistrze nadal mam rozdraznienie, jestem poddenerwowana a poza tym to ciagle sie schizuj,e analizuje, podejrzewam...nie wiem co robic, czy zmieniac na inne i czy to cos da ? moze plastry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwalianka
hej dziewczyny na biore y od miesiaca i narazie wszystko spoko nie wliczajac tych plamien i sennosci od czasu do czasu ale tak sie zastanawiam chyba podczas brania tabletek nie ma co zwracac uwagi czy tam sobie obliczac dni plodnych gdyz one nie wystepuja tak? mam racje? Dzieki za odp z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentonistka
!!!!!!!!!!!!!!!czy moge stosować preparat na odchudzanie(aplefit) razem z tabletkami Yasminelle? Wstaję biorę aplefit i Y,czy nie osłabi to jej działania?!Bardzo proszę o szybką odpowiedz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wam na poczatku brania tabletek tez bylo niedobrze..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
czy ktoś w koncu moze odpowiedziec na moje pytanie????????????????? czy taki lek KAPILAR ma wpływ na działanieY? (KAPILAR chroni membrany komórek i wspomaga pracę naczyń włosowatych, przywraca prawidłowe krążenie krwi w całym organizmie)- jest to suplement diety, lek homeopatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
czy ktos w koncu moze odpowiedziec na moje pytanie?????????????????????????????!!!!!!!!!!! poniewaz mloda polozna nie byla laskawa odpowiedziec. czy taki lek KAPILAR ma wpływ na działanieY? (KAPILAR chroni membrany komórek i wspomaga pracę naczyń włosowatych, przywraca prawidłowe krążenie krwi w całym organizmie)- jest to suplement diety, lek homeopatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
sorki ze tyle razy ale cos mi sie skopsało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wikuś --- czy ja tu jestem jakims expertem zatrudnionym przez kafeterie?Nie mam obwiazku czytania wszystkiego z uwaga....Jezeli nic ze skladu tego leku nie jest wymione w ulotce y.to nie maja wplywu.A raczej na pewno Engystol tez nie wplywa zielona,czerwona,biala,czarna herbata tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Activia, aplefit tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Mnie nie bylo niedobrze.Ale przy pierwszym blsitrze to sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
mnie mdliło przez pierwsz 3 opakowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciśnienie mi skoczyło... wikuś do cholery, tu nikt nie ma obowiązku znać odpowiedzi na Twoje pytanie, ani Ci odpowiadać. I nie ironizuj że młoda położna nie raczyła Ci odpowiedzieć bo tak jak pisała nie pracuje dla kafeterii i nie wchodzi to w zakres jej obowiazkow. Jestes dorosla, wez do reki ulotke i ja do cholery przeczytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *lal*
Hej:) a ja mam pytanie trcohe z innej beczki... czytałam, że od tabletek anty może pojaiwć się/pogorszyc cellulit... od czego to zalezy? od zatrzymywania wody w organizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flugufrelsarinn
hej dziewczyny:) jutro idę do pani doktor i trochę się boję.. nie wiecie może jak to jest u dziewczyn z cukrzycą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flugufrelsarinn
cześć dziewczyny:) nie wiecie może jak to jest z tabletkami anty u dziewczyn z cukrzycą (typu 1). niestety informacje w necie są sprzeczne ze sobą albo dostępne tylko dla lekarzy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
xy123567 ja bylabym zainteresowana tylko zalezy w jakiej cenie chcesz je sprzedac jak cos to pisz do mnie na maila aquavirgo@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lal* ---- tak. flugufrelsarinn ---- cukrzyca nie jest przeciwskzaniem do brania tabletek.Ale na pewno zwieksza ryzyko zakrzepicy.Najbardziej to dotyczy osob,z powiklaniami cukrzycowymi.Jezeli twoja choroba jest w miare ustabilizowana,nie masz problemow z zylami,wyniki badan beda ok ( koniecznie dopilnuj zebys miala je wynokanane,szczegolnie uklad krzepniecia) to mysle,ze lekarz sie zgodzi.Bedziesz pewnie musiala bardziej sie kontrolowac od innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *lal*
Młoda położna ---dzieki :) czyli jeśli nie odczuwam skutków zatrzymywanie wody w organizmie ( nie puchnę) i po tabletkach czesto siusiam to cellulit nie powinien mi sie powiekszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
*lal* ---- jezeli bedziesz zdrowo sie odzywiala i ruszala to nie powinien sie powiekszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooona
takie małe pytanie, najpierw gin przepisała mi luteine na wyw.okresu i kazała brać yasminelle po 10dniach zażywania luteiny, okres został wyw.zrobiłam tak jak mi kazała.Biore 3 blister 1 opakowania yasminelle, czy tab.wystarczają w 100% jako zabezpieczenie żebym nie została mamusią?Czy mój chłopak mozę odtsawić i będzie bezpiecznie jak bd sie kochać bez prezerwatywy, i jeżeli sie we mnie spuści, mam sie obawiać ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko123
Olivko------->dziekuje. powoli sie uspokajam.co ja bym bez Ciebie zrobiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniWiosna
hej dziewczyny na biore y od miesiaca i narazie wszystko spoko nie wliczajac tych plamien i sennosci od czasu do czasu ale tak sie zastanawiam chyba podczas brania tabletek nie ma co zwracac uwagi czy tam sobie obliczac dni plodnych gdyz one nie wystepuja tak? mam racje? Dzieki za odp z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
Przy braniu antykoncepcji hormonalnej nie występują dni płodne i niepłodne,Wzasadzie są tylko niepłodne bo hormony blokują owulację,zmieniają śluz itd.Jest zablokowana praca jajników dlatego nie ma normalnego cyklu kobiecego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×