Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość miammiamola
rogas myślę ,że to nie jest zdrowa reakcja organizmu!! Jeśli ty nawet potrafisz nie jeść bo tak żle się czujesz!!??? Myślę ,że powinnaś się skontaktować z lekarzem ,nic na siłę bo można przedobrzyć sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
Cześć dziwczyny mam pytanie:) Jestem nowa i nie wiem czy ten wątek byl juz poruszany a nie chce mi sie czytac tylu stron w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanko jestem w trakcie drugiego opakowania Y, i przez caly czas mam problemy z cera raz jest lepiej a raz gorzej troche mnie to zaczyna martwic, czy wy tez macie taki problem? boje sie ze to nie minie :( z gory dziekuje za odpowiedz sorki ze tak drąże temat ale bardzo mi zalezy na Waszych opiniach:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazawszemamracje
Wikuś w ulotce każdej tabletki antykoncepcyjnej są wymienione czynne składniki leków które mogą osłabiac ich działanie. Sprawdź w ulotce leku, który zażywasz, czy nie ma tam tego składniku, jeśli nie to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
Tila z tego co wiem to jest różnie wiele dziewczyn mówi że mają śluiczne buzie dzięki y a inne nie ja zauważyłam u siebie spore pogorszenie:( nie wiem czy to Cię pocieszy ale przy 9 opakowaniu moja cera była ładniejsza teraz jestem w przerwie i coś tam się pojedynczego pojawia ale jest lepiej niż wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
Dzięki za odpowiedz Tusia 852:) ojej no to troszeczke sie zmartwiłam poniewaz głownie ze wzgledu na cere zdecydowałam sie na pigulki, lekarz przepisał mi Y poniewaz mialy mi pomoc ale zamiast tego pogarszaja stan mojej cery:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
spokojnie myślę że nie powinnaś tak się zniechęcać to dopiero 2 opakowanie i może organizm potrzebuje trochę czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tila
Tusia 852-----muszę być dobrej myśli, przeciez kazdy organizm reaguje w inny sposob, hehe nie ma to jak pozytywne myślenie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
jazawszemamracje----dzieki za informacje:) mam ta stronke ktorej adres podalas:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazawszemamracje
wikuś Poza tym na tym leku co go bierzesz, musi być też rubryczka "interakcje z innymi lekami", a przy tych homoepatycznych, zazwyczaj pisze "nie stwierdzono", czyli ze nie nalezy sie obawiac :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuś
jazawszemamracje-------oki dzieki, srawdzałam i jest wporzo;) ale wolałam sie upewnic. wielkie dzieki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hej AH jak tam Twoje przygody z tabletkami>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
wezcie mam 4 tabletki do konca i od poczatku 2 dni brania tabletek okres :/ myslicie ze ustanie przy 2 blistrze? czy jak nie pojawi mi sie okres w przerwie bedzie to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
2-go dnia**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
madziuuulaaa---ustanie..na pewno.kazda z nas tak miala, silniejsze badz mniejsze plamienia, ale byly. ja maialam okres ponad 10dni przy 1 op, potem plamy i znow krew...i w przerwie normalny okres:)bedzie ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* czy po 6 tabletkach jestem juz napewno zabezpiecznoa ? ciagle jest mi niedobrze boli brzuch na doel i zoladek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snci
A ja 2 dni temu skończyłam pierwsze opakowanie...teraz czekam na okres którego jak na razie nie ma... pewnie sie niedługo pojawi bo strasznie bolą mnie piersi a niby objawy PMS mają ustępować po tabletkach...no ale też słyszałam,ze dopiero po 3 opakowaniu.... co do plamień to u mnie ustapiły po kilku dniach od końcówki okresu ale po locie samolotem niestety znowu wróciły ale pod koniec brania tabletek już było znowu si...poza tym przez pierwsze 4 dni bolała mnie głowa....jak już przestała stwierdziłam,ze samopoczucie znacznie mi sie poprawiło a poza tym nie ma strachu jak przy innych metodach antykoncepcji wiec za jest wiecej niż przeciw.... Mam jedno pytanie jak już sie tak przewijają wątki aptek nie wiecie gdzie można taniej w Poznaniu kupić yasminelle? ja narazie znalazłam apteke w ktore place za 1 opakowanie prawie 37 złotych z tym małym szczegółem,że pewnie niedługo podrozeja bo cena na \"metce\" 47zł.... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc_005
Cześć Dziewczyny! Prosze, uspokujcie mnie trochę.... Skończyłam drugą serię Yasminelle, po pierwszej okres wystąpił w 3 dniu, a teraz ostatnią tabletkę wzięłam w poniedziałek i do dziś nie mam okresu. W międzyczasie też żadnych plamień nie miałam. NIC. Czy tak się zdarza, że po pierwszym blistrze występuje krwawienie a po drugim nie? Przy czym zaznaczam, że tabletki brałam regularnie, miałam nawet przypominacz ustawiony, he he :) Juz mam wizję porodówki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniWiosna
mi doktorka powiedziala ze w trakcie brania tabletek okres moze robic psikusy przez pewien poczatkowy czas;) ale to sa moje pierwsze tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
wlasnie mierzylam temp. w pochwie wynosi 37,4 czy jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
jest taka sprawa że bralam przez jakies 7 miesiecy yasminelle, mam 19 lat, ostatni okres mialam 16 marca, z chlopakiem kochalam sie 30 marca juz nie biorac tabletek, powinnam dostac okres 13 kwietnia jednak martwie sie ze nie dostane poniewaz tego owego 30 marca kochalam sie z chlopakiem i był to sam srodek dni plodnych, On wkładał mi tak z kilkanascie razy bez gumki a pozniej ubrał prezerwatywe i po chwili sie spuscił, uzywamy rowniez płynu durex nawilzajacego, ja boje sie ze moge byc wciazy jak mi tak kilka razy najpierw powkładał a pozniej popchnał to juz z prezerwatywą,, no i jeszcze ten płyn, martwie sie ze plemniki dostały sie do mojego wnetrza... :( czy istenieje taka mozliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniWiosna
ja mysle ze bez stresu:) przeciez podczas brania tabsow nie ma dni plodnych wiec moim zdaniem nie ma sie co martwic..okres napewno dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniWiosna
hmm a jesli nawet nie bralas tabletek to przeciez troche czasu trwa zanim organizm sie przestawi na normalne funkcjonowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
ale to byl pierwszy miesiac bez brania yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza
ok, ale niech mnie jeszcze ktos uspokoi bo bede sie stresowac i okres mi sie spozni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymistka555
ciaza-----------chcialabym cie uspokoic ale niestety skoro nie bralas tabl to nie bylas zabezpieczona i mialas dni plodne a skoro twoj chlopak wchodzi w ciebie kilka razy bez prezerwatywy to napewno dostal orgazm a tym samym bardzo prawdopodobne ze mogl wydobyc sie z niego plyn ktory zawiera plemniki i mogl zostac w twojej pochwie wiec nie wiem ale zastanawialabym sie nad tym czy moglas nie zajsc wtedy w ciaze gdyz mialas dni polodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snci
ciaza------ a nie prościej niż gdybac zrobić test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaża--------> Zanim brałam tabletki , wpółżyłam z chłopakiem normalnie, bez dochodzenia, bo to odbywało się w prezerwatywie:) Dzieciątka nie mam, a było tak przez pół roku- takie współżycie, więc zapewniam Cię że nie jesteś w ciąży:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Musialby to byc baaaaaardzo czuly test..Nie lepiej jest nie martwic sie na zapas?Na Twoja korzysc dziala to,ze sperma wyladowala w prezerwatywie.Bo wtedy sznase na ciaze,byly by znacznie wieksze.Staraj sie o tym nie myslec,jak okres bedzie sie spoznial to tez nie panikuj to przez sam stres moze sie nie pojawic.Pojdziesz do lekarza i bedzie wszystko jasne.Czasu juz nie cofniesz,wiec panikowanie nic tu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuna.....
hej. czy przy yasminelle moge przesunac okres? dzieki za ingfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×