Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość N-I-K-A
wiem wiem...ruszam sie..cicze ale nigdy takiego apetytu nie mialam...to jest straszne a naprawde nie chce przytyc... a po jakim czasie moze to sie unormowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
młoda położna -- z tym tylkiem to bez obrazy,ale taka jest prawda.Jezeli sie ruszasz to nie przytyjesz,zjadlas wiecej? To 15 minut wiecej sie ruszasz.Godzinna dziennie na rowerze czy rolakach.Albo godzina biegu czy fittnesu.Mozna w domu cwiczyc.Dzieki temu nie tyjemy i jestesmy zdrowsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
to tez nie jest tak do konca ja mam slaba wrecz bardzo slaba przemiane materi na dodatek mam zespo jelita wrazliwego...:( wiec mnie to nie cieszy ze mam wiekszy apetyt i ze nie moge sie opanowac...a jestem osoba o silnej woli i zawsze potrafilam sobie odmowic jedzenia a teraz tragedia,...ja wariuje:( wiec nie wiem czy poczekac czy przy nastepnej wizycie skonsultowac to z lekarzem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnka
Witam, ginekolog przepisala mi Yasminelle (pierwszy raz) ktore mam zaczac brac od pierwszego dnia okresu, jednak okres spoznia mi sie juz tydzien (wykluczam ciaze) i zastanawiam sie, czy jest opcja jakos przyspieszenia okresu albo czy mozna brac Yasminelle zaczynajac od innego dnia niz pierwszego dnia krwawienia? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
sorry dziewczyny, wszystko zacięło mi się ze trzy strony temu, nie widziałam ani mojego pytania, ani odpowiedzi od wczoraj chyba. jeszcze raz sorki i dzięki za odpowiedzi. a tak w ogóle, co do tego przesuwania - spotkałam się z tym, że można sobie wziąść np 24 tabletki a nie 21 i w ten sposob przesuwa się okres. pomyliłam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
psuje się coś. no to nie ja ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnka
Witam, ginekolog przepisala mi Yasminelle (pierwszy raz) ktore mam zaczac brac od pierwszego dnia okresu, jednak okres spoznia mi sie juz tydzien (wykluczam ciaze) i zastanawiam sie, czy jest opcja jakos przyspieszenia okresu albo czy mozna brac Yasminelle zaczynajac od innego dnia niz pierwszego dnia krwawienia? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnka
Witam, ginekolog przepisala mi Yasminelle (pierwszy raz) ktore mam zaczac brac od pierwszego dnia okresu, jednak okres spoznia mi sie juz tydzien (wykluczam ciaze) i zastanawiam sie, czy jest opcja jakos przyspieszenia okresu albo czy mozna brac Yasminelle zaczynajac od innego dnia niz pierwszego dnia krwawienia? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajnka
Witam, ginekolog przepisala mi Yasminelle (pierwszy raz) ktore mam zaczac brac od pierwszego dnia okresu, jednak okres spoznia mi sie juz tydzien (wykluczam ciaze) i zastanawiam sie, czy jest opcja jakos przyspieszenia okresu albo czy mozna brac Yasminelle zaczynajac od innego dnia niz pierwszego dnia krwawienia? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
to tez nie jest tak do konca ja mam slaba wrecz bardzo slaba przemiane materi na dodatek mam zespo jelita wrazliwego... wiec mnie to nie cieszy ze mam wiekszy apetyt i ze nie moge sie opanowac...a jestem osoba o silnej woli i zawsze potrafilam sobie odmowic jedzenia a teraz tragedia,...ja wariuje wiec nie wiem czy poczekac czy przy nastepnej wizycie skonsultowac to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Karolajnka ----- yasminelle mozna zaczac brac miedzy 1 a 5 dniu cyklu.Jezeli pierwsza tabletek wezmiesz miedzy 2 a 5 dniem cyklu to przez tydzien musisz sie zabezpieczac dodatkawo.Nie mozesz rozpoczynac blistra przed pierwszym dniem cyklu. N-I-K-A --- mozesz pogadac z lekarzem na ten temat.Moze cos wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
sorrka ze sie tak wypytuje ale to moje pierwsze tabletki, a slyszalam jeszcze opinie ze dobrze dobrane tabletki nie powoduja zwiekszenia apetytu ani skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
N-I-K-A --- kazde tabletki beda dawaly jakies skutki uboczne,nawet te dobrze dobrane.Oszukujesz swoj organizm,ze jestes w ciazy.A w ciazy dzieja sie rozne rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
no dobra ale powiec mi co jest za sens brania pigule jesli mamy np chodzic z ciaglym bulem glowy lub innymi dolegliwosciami lub przytyc 20 kg...chyba jakos trezba dobrac te tabletki.... i z tego co slychac dobrze dobrane tabletki nie powoduja zadnych bolow czy tez tycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
no dobra ale powiec mi co jest za sens brania pigule jesli mamy np chodzic z ciaglym bulem glowy lub innymi dolegliwosciami lub przytyc 20 kg...chyba jakos trezba dobrac te tabletki.... i z tego co slychac dobrze dobrane tabletki nie powoduja zadnych bolow czy tez tycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
no dobra ale powiec mi co jest za sens brania pigule jesli mamy np chodzic z ciaglym bulem glowy lub innymi dolegliwosciami lub przytyc 20 kg...chyba jakos trezba dobrac te tabletki.... i z tego co slychac dobrze dobrane tabletki nie powoduja zadnych bolow czy tez tycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
nawet czytajac wypowiedzi lekarzy w internecie...mozna sie dowiedziec ze dobrze dobrana tabletka nie powinna wywolywac skutkow ubocnych ani tycia...przed chwila wlasnie przeczytalam taka wypowiedz lekarza ginekologa, wiec juz sama nie wiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila 88
ja po 2 tygodniach brania tabletek mam straszną cerę i bolą mnie piersi (powiększyły się:(). Lekarka mi je przepisała by zwalczyć trądzik a teraz jest o wiele gorzej. Najbardziej jestem wściekła na nią, że nie uprzedziła mnie o skutkach ubocznych, a ja o tabletkach anty prawie nic nie wiedziałam. Myślałam, że lekarka, która bierze 100 zł za wizytę zajmie się mną szczególnie dobrze ale rozczarowałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
N-I-K-A ----- tyje sie od jedzenia,a nie od tabletek.Nie panujesz nad jedzieniem,nie ruszasz sie to i tyjesz.Tabletki nie sa kalroyczne.Nidy nie dobierzesz tak tabletek,zeby nie pwodowaly zadnych skutkow ubocznych.Tak sie poprostu nie da.Nawet parametry krzepniecia krwi sie zmieniaja. i to tez jest skutek uboczny,nie do uniknienia.Jezeli skutki uboczne sa dokuczliwe to znaczy,ze trzeba zmienic tabletki.Ale wzrost apetytu powoduje znakomia wiekszosc tabletek.Byc moze pozniej,w 2-3 blistrze to sie unormuje.Organizmowi trzeba dac szanse na oswojenie sie z sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaaa
Mila 88=> Nie martw się. Mnie też się pogorszyła cera po kilku tabletkach, ale zaczyna się już normować. Organizm się przyzwyczaja do nowej sytuacji i tak u Ciebie zareagował. Niedługo powinno się poprawić, także cierpliwości :) zawsze możesz iść ze swoimi obawami do swojego ginekologa. Na pewno Ciebie uspokoi. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N-I-K-A mam do ciebie pytanie piszesz,że cierpisz na zespół jelita powiedz jakie masz objawy na podstawie czego postawiono ci taką diagnozę? Ja bardzo często słyszę taką diagnoę u siebie i nie chce mi się w to wierzyć ,stałe bóle brzucha zwalam na jajniki z tąd biorę y asminelle. pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12345
hej! ja biore jasminelle juz miesiac... raz poczulam sie bardzo slabo i prawie bym zemdlala:( ale juz dobrze sie czuje...tylko ze chce zmienic tabletki poniewaz sa one drogie(43zl)! a krwawienie mam po nich bardzo czeste:/ ale lekarz powiedzial ze to minie przy drugim blistrze....pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka2008
Witam! Czy ktoś może mi napisać gdzie yasminelle są dostępne w przyzwoitej cenie? Mieszkam w Warszawie i jak dotąd to nie znalazłam apteki gdzie cena pigułek byłaby niższa niż 40 zł. Zapewne to pyt. było już zadane, ale na ostatnich str. nie mogę znaleźć odp. Z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola87
Mila88==>>> a od czego jest ulotka? oczywiscie lekarz powinien poinformowac Cie o skutkach ubocznych, ale sama nawet nie przeczytalas ulotki? Wszystko jest w niej opisane, powinnas tez miec pretensje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaaaaaaaaaa
Kalinka2008- w sieci aptek "kwiaty polskie" yasminelle jest po 32,90:) jak na razie nigdzie nie znalazłam taniej, ale z tego co wiem, w przyzwoitej cenie jest także w aptece "pod lwem". niestety nie wiem czy te apteki są w warszawie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Kalinka2008 ---- wejdz na strone www.doz.pl. To jest strona sieci aptek 'dbam o zdrowie', zamawiasz tabletki i odbierasz w wybranej przez siebie aptece.Kosztuja jakies 33 zl.Na grojeckiej 122 tez sa w takiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
Młoda Położna - mam do Ciebie pytanie na zupełnie temat nie związane z tabletkami. Jako że jestes z warszawy, to czy znasz moze lekarza który naprawde jest zainteresowany pacjentem? tak na powaznie. Ja uczeszczam do przychodni damiana ale mimo ze placi sie duze pieniadze nie trafilam tam na lekarza ktory naprawde chcialby sie zajmowac pacjentka, wszystkie wizyty trwaly po 5 min, i mialam wrazenie ze chca sie jak najszybciej pozbyc klienta. Obojetnie czy to bedzie prywatnie czy panstwowo. Akurat pieniadze nie graja roli dla mnie jesli chodzi o porzadnego lekarza :) Mam nadzieje ze mi odpowiesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
oczywisscie chodzi mi o ginekologa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ws --- z tym to jest rzeczywiscie klopot.Ja chodze do dwoch lekarzy.Jezeli chodzi o antykoncepcje to ide do profesora na karowa,a np na badanie cytologiczne ide do lekarza obok mojego domu,bo do niczego wiecej nie jest mi potrzebny.Mnie wszelkie problemy ginekologiczne omijaja szerokim lukiem, wiec tak naprawde nie mialam okazji 'sprawdzac' lekarzy.W tej sprawie musialaby Ci pomoc jakas doswidczona kobieta,ktora juz troche tych lekarzy odwiedzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
ja mialam bardzo duzo badan przeprowadzonych, zaczelo mi sie objawiac tym ze szlam do toalety razw tygodniu lub raz na 2 tygodnie, traszne bole podbrzusza...skurcze(takie ze nie moglam czasem wstac z lozka) a jesli chodzi o badania to badania krwi, moczu, mialam tez porobione wszystkie badamnia wykluczajace raka, nie przyjemne badania jelit(raskoskopia itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×