Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość noito
blekitnooka nie panikuj, na każdego tabletki mają inny wpływ! spróbuj wziąć yasmin, może na Ciebie podziałają lepiej tabletki nowej generacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noito--- tak zrobilam pomiedzy jednymi a drugimi normalnie 7 dni przerwy cilest maja wiecej hormonow od yasminelle wiec nie ma obawy mozna zrobic normalna 7 dniowa przerwe zreszta tak mi kazala moja ginekolog :-) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eenn
Hej, mam pytanie, może Mloda Polożna bedzie w stanie mi pomoc, ale jak ktos inny zna odpowiedz to tez prosze o pomoc: biore tabletki, nie yasminelle ale inne, chce przestac je brac, bo czuje sie po nich fatalnie, zwlaszcza psychicznie, kompletna depresja, niechec do zycia. Problem polega na tym, ze jestem w polowie opakowania, do konca nie wytrzymam, a nie wiem ile dni po stosunku mozna przerwac branie tabletek, prosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
kitty1234 a nie obawiasz się tej zwiększonej dawki hormonów? że to jakoś wpłynie na Twój organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noito--- na poczatku sie balam ze moze bede miala jakies skutki uboczne dodatkowo inne niz po yasminelle, ale narazie nie chwalac dnia przed zachodem slonca to wzielam dzis 7 tabletke i w sumie no to bola mnie nogi i rece ale jakby mniej wiec licze ze w koncu przestana w ogole, a poza tym nie mam zadnych innych skutkow uobocznych po yasminelle mialam tak ze ok 17,18 opadalam zupelnie z sil musialam sie polozyc na jakies 15-20 minut bo nie mialam w ogole sily, do tego bole byly nie do zniesienia. To ze cilest maja wiecej hormonow nie musi oznaczac ze organizm zle je przyjmie, ja mysle ze wazniejszy jest sklad a onenie maja tego skladnika ktory wpwa najbardziej na uklad krazenia. Wiec sie nie obawiaj, musisz sprobowac moze akurat bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co sie pogorszylo to stan mojej cery, przy braniu yasminelle nie wiedzialam co to krosty nie mialam przez ten czas ani jednej a teraz niestety mi powyskakiwały, ale licze na to że to przejściowe i minie bo jak nie to bedzie nieciekawie. Za dwa tygodnie mam wesele mam nadzieje ze nie bede musiala isc jak maly psyszczak. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kind_of_blue
--> Młoda Położna Przeczytałam, że zmieniłaś Yasminelle na inne tabletki anty. Na jakie? Moja huśtawka nastrojów mnie dobija, że o libido w depresji nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 0077
Powinnam się martwic... jesli biorę yasminelle juz bardzo dlugo, zawsze mialam krwawienia po 4 dni.... a teraz nie dosc ze mi sie jeden dzien spoznilo, to jeszcze krwawilam tylko 2 ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała 0077
juz ok :D:D krwawienie powrocilo :D przepraszam za zamieszanie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka-oligofreno
--->>tra la la nie mam pojecia czemu tak reagowalam ;( ale ciagle mi sie chcialo wymiotowac i wogole nie mogla patrzec na jedzenie ;(( za tydzien ide do ginekologa... mam nadzieje ze cos sie znajdzie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara899999
a wiecie cos moze o plastrach yasminelle?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam problem, od wczoraj mam wrazenie ze złapała mnie jakas infekcja,lekkie pieczenie i swędzenie po tym jak wykąpalam sie w jeziorze i teraz nie wiem czy moge zarzyc tabletki dopochwowe np. albothyl bo biore yasminelle czy bedzie to mialo jakis skutek uboczny bądż zmniejszy dzialanie yasminelli prosze o radę.z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka-sa1
witam, ja biorę yasminelle od 9 miesięcy i czuje się bardzo dobrze, nie mam bóli głowy, nóg ani innych takich dolegliwości, tylko od jakiegoś czasu wogóle nie mam ochoty na sex, i muszę stosować żele nawilżające bo inaczej to mnie strasznie boli i nie ma mowy o stosunku, czy może któraś z was ma podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugie opakowanie skonczone.ostatnia tabletke wzielam w niedziele.po pierwszym opakowaniu okres dostalam w czwartek.a tym razem jeszcze nic:( czy dostajecie okres zawsze w ten sam dzien co miesiac?bo paranoja zaczyna mnie chwytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> KA SA - ja mialam problem z suchościa pochwy.ale przeszlo.tak sie czasem zdarza,ale to powinno mijac.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
nie ma na to reguły nie denerwuj się:)masz 7 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
kitty1234 ja też się boje skutków uboczynych których nie miałam przy Y. Ale wezmę cilest chyba troche wcześniej, zeby zmienić sobie datę występowania okresu, tzn pomijając 2 pigułki zamiast 7. Myślisz że bedzie ok? A co do trądziku, to może być chwilowa reakcja na zmianę składu hormonalnego, także powinno być dalej spoko. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam problem, od wczoraj mam wrazenie ze złapała mnie jakas infekcja,lekkie pieczenie i swędzenie po tym jak wykąpalam sie w jeziorze i teraz nie wiem czy moge zarzyc tabletki dopochwowe np. albothyl lub jakies doustne,biore yasminelle czy bedzie to mialo jakis skutek uboczny bądż zmniejszy dzialanie yasminelli prosze o radę.z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi pomóc??? może mi wytłumaczyć co sie ze mną dzieje??? biorę yasminelle juz chyba od jakiegoś roku ale teraz po stosunku krwawię potem to ustąpiło ale teraz znów zaczęłam krwawić nie po stosunku ale wogole tak na co dzień:( czy ktoś wiec co może mi być?? ja od razu panikuje ze to ciąża widzę same kobiety w ciąży mam warzenie ze mój brzuch jest wielkie jak balon pomocy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a ja sie dojrzalam wlasnie ze wzielam wczoraj tabletke nie z tej strony co trzeba czyli nie z napisem czwartek tylko inna Ale cilest bo je biore wszystkie chyba maja taki sam sklad i bez znaczenia ktora sie wezmie prawda a te strzalki maja tylko pomagac prawda? Prosze o odpowiedz bo chce sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
kitty1234 tak, sa one jednofazowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noito- dzieki za potwierdzenie tak myslalam i zreszta czytalam na ulotce ale to zawsze dobrze jak ktos potwierdzi :-) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
kitty1234 a powiedz co myślisz z wzięciem wcześniej tabletek z nowego blistu, zeby zmienić dzien przyszłego krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
oollkkaa1986 jak krwawisz po stosunku to najprędzej udaj się do ginekologa... ja też tak miałam i okazało się że miałam polipa na szyjce macicy, przyczyny mogą być jednak rózne, np nadżerka, ale to potwierdzi Ci tylko lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odp.:)co prawda moj chlopak uwaza,ze nie ma prawdopodobienstwa,zebym byla w ciazy,ale jakis irracjonalny lek,jakos zawsze istnieje.czekam z niecierpliwoscia.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noito-- nie robilam tak nigdy (bo biore dopiero drugie opakowanie tabletek w zyciu heh :-)) ale jest napisane w ulotce ze mozna skrócić 7 dniowa przerwe natomiast bron boze nie przedluzyc wiec mysle ze spokojnie mozesz wziąć wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muna
Sluchajcie moze to i glupie pytsnie ktore zadam :p jezeli bierze sie yasminelle od noedawna (do kiedy zdarza sie ze moga jeszcze wystepowac krwawienia i plamienia miedzy moesiaczkami) i takie krwawienia wlasnie wstepuja to jednoczesnie jest to pewne ze nie jestem w ciazy? Chyba raczej nie ? troche to bezsensowne ale jakos tej sprawy nie moge do konca ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noito dziękuję za odpowiedź na wizytę jestem już umówiona w poniedziałek ale do tego czasu chyba oszaleje bo ciągle mam wrażenie że jestem w ciąży;( czy to może też o tym świadczyć??? wiecie coś na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
skonczylam 3 blister yasminelle, czekam na krwawienie. Mam jednak pytanie, przez pierwsze opakowanie lykalam magnez, przez 2 rowniez, przez 3 aspargin, odstawilam go niedawno aby sprawic jak tam moje bole miesni, ale czuje, ze nie bardzo mi to pomoglo :/ czy to oznacza, ze yasminelle jednak nie sa dla mnie? poza tymi bolami miesni nie mam zadnych skutkow ubocznych.. czy moze jeszcze poczekac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona235
Sluchajcie dziewczyny mam taki problem biore juz drugie opakowanie tabletek i od paru dni pobolewaja mnie plecy tak nad krzyżem nie jest to mocny bol poprostu je czuje, i nie wiem czym to moze byc spowodowane Nie wiem czy to watroba, nigdy nie mialam z nia problemow dodam ze zdrowo sie odzywiam raczej nie jem potraw ciężkostrawnych zreszta nie wiem czy to watroba bo kiedys mnie bolala ze 2 razy ale to byl inny bol takie mocne promieniowanie az do plecow, ktore zaraz ustalo. Prosze odpowiedzcie czy ktoras z was tez tak miala czy to ustapi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×