Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mloda_23
Kind_of_blue Fakt,że cena jest przerażająca...u mnie yasminelle kosztują 45zł.Mój ginekolog za przepisanie recepty bierze 60 zł,a na kasę chorych nie chodzę,bo terminy są masakryczne,czeka się miesiącami na wizytę...dobrze,że lekarz rodzinny może przepisać tabsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
blanć a kiedy kochałaś się bez dodatkowego zabezpieczenia? zaraz po 1 tabletce? czy później? ale niewątpliwie lekarka wprowadziła Cię w błąd! Tabletki bierze się w pierwszym dniu cyklu, nie w piątym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanć
później.. jakiś tydzień później. Jak czytam o tych wszystkich zmianach po tabletkach to odnoszę wrażenie, że moje nie działały. Jedynie miałam huśtawki nastroju.. Plamień nie miałam, suchości też nie.. no jeszcze cera mi się pogorszyła. Teraz to jestem zła i zestresowana, bo w ulotce pisze, że można wziąć w 2-5 dniu, ale przez 7 dni trzeba się zabezpieczać. Ok. Ale mam nadzieję, że później działały..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she80
cześć dziewczymy, zaczęlam starać się o dzidziusia, zostało mi 1 opakowanie Yasminelle. Z chęcią dosprzedam. Jestem z Warszawy, pracuję przy Puławskiej. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana podaję kontakt: she80@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
blanć jak zabezpieczałaś się dodatkowo przez następny tydzień to wszytsko powinno być ok. czekaj na krwawienie z odstawienia, a nawet jak ono się nie pojawi to jeszcze nie powód do niepokoju. A co do skutków ubocznych, jeśli ich nie masz to tlyko się cieszyć, ich pojawienie się lub nie, nie jest oznaką że tabletki działają czy nie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytannie12229
po jakim czasie od rozpoczęcia brania tabletek yasminelle, występują skutki ubczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnno
Dziewczyny, proszę Was o doradzenie w pewnej kwestii! Zapewne to pytanie już padło wielokrotnie ale same widzicie..na czytanie tylu stron chyba nikt nie ma czasu.. moja sytuacja wygląda nastepująco: 4 blister, 2 tydzien, tabletke wzięlam normalnie o 23:00 przy czym o godz. 4:30 \"delikatnie\" wymiotowałam, sytuacja powtórzyła sie o godz. 7:00. Wiem, że w ulotce jest informacja,że jeśli wymioty wystepują 3-4 h po zażyciu to wtedy jest zmiejszone zabezpieczenie. W takim razie co z sytuacja w ktore ja sie znalazlam? Moge czuc sie bezpieczna/przyjac dodatkowa tabletke (przy czym minelo juz sporo czasu)/stosowac dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni..? Co robic? Bardzo prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
mam pytannie12229 skutki uboczne mogą ale nie muszą występować. wszystko zalezy od indywidualnego organizmu, nie można w takiej sprawie generalizować. annnno tabletka wchłania się ok. 4h, Ty wymiotowałaś po 5,5 więc wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Pytajeczka --- mercilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytanie
a pomijając mój zabieg, to czy takie plamienie, zamiast krwawienia w 7 dniowej przerwie jest niepokojące i czy oznacza ciąże? kiedy mogę zrobić test, by był on najbardziej wiarygodny? jutro zaczynam brac 1 tabletke z nowego blistra, tak kazał mi ginekolog do którego dzwoniłam z moimi pytaniami. On twierdzi, że narokza i wycięcie polipa z łyżeczkowaniem może zmiejszyć krwawienie miesiączkowe, ale zato drugi powiedział że nie jest to powiązane... nie wiem komu już wierzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
pytaniepytanie --- dla swietego spokoju mozesz zrobic test.Przynajmniej 10 dni od ostatniego stosunku.NIc wiecej Ci nie pomoge bo nie wiem czy takie zabiegi maja wplyw na zmniejszenie krwawienia. Na pewno zadne plamienia czy nawet brak okresu nie sa objawami ciazy.Moga byc spowdowane ciaza ale tez szeregiem innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllula
hej mam pyatnie czy Nospa lub No-Spa forte moga miec jakis wplyw na tabletki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
witam:) czytalam wypowiedzi od samego poczatku az do konca...hmm czy to jest mozliwe aby laska brala tabletki anty, dodatkowo zabezpieczala sie prezerwatywa i zaszla w ciaze..bo mi sie nie chce wiezyc...Chyba po to bierzemy te tabletki aby nie zajsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytanie
dzięki młoda położna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
hehe *wierzyc "R" mi sie nie pojawio:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
klapa ---- hmmm jezelli brala jakies leki oslabiajace dzialanie tabletek anty,albo jest w tym pechowym 1% gdzie tabletki ' nie zadzialay'a prezerwatyywa pekla to teoretycznie jest to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dopiero jestem ewenementem... Pomożcie proszę... Tabletki Yasminelle biorę od około pół roku. Do tej pory zawsze wszytsko było ok . Przyjmowałam je regularnie. No a teraz nie wiem naprawde nie wiem co mi się stało że zapomniałam o jednej i tego nie zauważyłam od razu.. Ale po kolei: Yasminelle biore o godzinie 20 w sobote wzięłam, w niedziele nie wzięłam ( nie wiem jak to sie stało:/) w poniedziałek zupelnie nie patrząc w blister wzięłam tabletke z niedzieli dziś wzięłam tabletke z poniedziałku . Po połknięciu dziś tabletki z poniedziałku patrzę i widze jak namieszałam... . I co ja mam teraz zrobić? Będe wdzięczna za każdą odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmm
Hej. Mam wielką prośbę. MAm czystą receptę in blanco do wypisania, tylko nie pamiętam jak powinnam wypisać 2 opakowania tabletek Yasminelle. Czy to się pisze Yasminelle 42?? Bardzo proszę o pomoc. I Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Mazi1985 --- w ulotce jest wyjasnione postepowanie.Nikt z nas nie jest duchem swietym,zeby wiedziec w ktorym tygodniu zapomnialas tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
mmmmmmmmmmmmmm ------- yasminelle 2 op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genie--- niestety mojego przypadku nie ma opisanego w ulotce... Bo ja przecież jednego dnia zapomniałam wziąć tabletki a drugiego wzięłam ją normalnie. A jest to moj 3 tydzien przyjmowania Yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
mazi1985 --- przerwac,zrobic 7 dni przerwy i zabezpieczac sie dodatkowo w czasie przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmm
genie jesteś pewna??? Bo ja miałam na poprzedniej recepcie napisane Yasminelle 42 lub Yasminelle 24. Z racji tego, ze jest to moja druga recepta, a nie spisałam sobie co pani doktor napisała na pierwszej po prostu nie pamiętam :( A Ty jak masz wypisywane 2 opakowania to lekarz pisze tylko Yasminelle 2 op??? Bo nie chce iśc do apteki ze żle wypisaną receptą :( Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm---- ja np na swojej recepcie mam wypisana ilosc tabletek czyli w przypadku np 2 opakowań yasminelle 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
mmmmmmmmmmmmmmmmm ta pani doktor troche niepoważna. każdy inny lek mozesz sobie teraz wypisać. date się tlyko zostawia do uzupełnienia w receptach in blanco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmm
dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaaa
ja wyjechalam na mazury teraz i tydzien przed mam plamienia wy pisecie ze moze to byc objaw ciazy.. a zmiana klimatu chyba tez moze byc powodem wystapienia plamien? wezice jestem przy 4 opakowaniu 1 raz mi sie cos takiego zdarza juz tez oglupialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
madziuulaaaa ----- w ktorym miejscu jest napiasne,ze plamienie jest objawem ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnno
Dziękuję Noito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premka
Czesc dziewczyny chce zaczac brac tabletki, wiem juz prawie wszystko, ale mam jeszcze jednak obawy. mianowicie o skutki mialam pytac ale widze ze tu roznie organizmy reaguja na tabletki. wiec pewnie pozyjemy zobaczymy :) jak to jest z ta przerwa 7dniowa, mozna wted bez problemu i obaw uprawiac seks jesli np jeszcze nie ma krwawienia? dzieki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×