Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość noito
oollkkaa1986 nie panikuj z ciążą. jak brałaś tabletki zgodnie z ulotką jest minimalne prawdopodobieństwo zajścia w ciąże. jesli najpierwsz krwawiłaś po stosunku a później te plamienia się utrzymują to myślę że związane jest to z jakimś uszkodzeniem, może podczas zbyt ostrego seksu, polip, nadżerka... a długo już tak plamisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
kaminka ja z podobnym problemem zgłosiłam się do ginekologa i zmienił mi tabletki na te z 3 generacji. tylko ze w moim przypadku aspargin pomaga. najlepiej skonsultuj swoje wahania z ginekologiem, być moze zmiana tabletek na inne da pożadany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
zaniepokojona235 bólu pleców raczej nie masz od tabletek... może źle spałaś, gdzieś się uderzyłaś? albo jakieś bóle reaumatyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona235
noito--- no wlasnie nie wiem dziwny jest ten bol ale z tego jak sobie przypominam to jak zaczelam brac pierwsze w ogole opakowanie tabletek to plecy mnie bolaly przez jakies 3-4dni i to tak mocno i wlasnie w tym miejscu i dlatego jak te odczucie powrocilo bo to nie bol tylko poprostu czuje to miejsce to sie zastanawiam czy to moze watroba albo nerki? ale na uderzenie mnie nie boli a nerki bola na uderzenie podobno zreszta ten bol nie jest w miejscu nerek oj juz sama nie wiemco to moze byc i dlatego sie tak domyslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
Hej dziw=ewczyny :) mam pytanie czy ocet jablkowy ma jakis wplyw na tabletki anty? Moim zdaniem nie, ale wole sie upewnic...:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
zaniepokojona235 zgłos się do lekarza pierwszego kontaktu klapa przeczytaj ulotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-O-N-A
Witam:) ja biore tabletki anty i mialam straszne laknienie wciaz mi sie chcialo jesc...wiec poszlam do apteki i farmacelta dal mi ocet jablkowy w tabletkach, powiedzial ze nie ma wplywu na tabletki anty...(mam nadzieje ze sie nie mylil hehe) Teraz akurat mam 7 dniowa przerwe...czuje sie swietnie jutro zaczynam 2 blister :) mam tyko nadzije ze plamienia nie wroca...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
noito -- ale jak biore aspargin to tez mi pomaga, tylko jak go nie biore to juz nie :/ zal mi sie rozstawac z yasminelle :P a powiedz mi czy dlugo bralas aspargin? mozna go brac caly czas? czy jest jakas dawka graniczna, bo zeby mi to na zle nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
kaminka biorę go około miesiąca, 2-3 tabletki dziennie. najlepszym sposobem będzie zorbienie u ciebie poziomu magnezu i potasu we krwi. ja tak dawniej robiłam i miałam dosyć duży niedobór wtedy lekarz dermatolog kazał mi brać magnez b6 nieustannie, są to w końcu tylko witaminy. jednakże sam magnez nie dawał zbytnich korzyści. dopiero aspargin pomaga. pytałam się o niego ginekologa, powiedzial, że jeżeli pomaga to mam kontynuwać jego branie, ale tabletki i tak zmienil, na cilest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
noito -- aha, no dzieki :) no to bede brala jeszcze ten aspargin, jesli w 4 blistrze nadal beda miesnie bolec po odstawieniu go, no to wtedy poprosze o zmiane tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noito boże nie mów mi tylko że to ciąża ;( najpierw krwawiłam po samym stosunku i tak było za każdym razem ale potem następnego dnia to ustawało nawet w ciągu poru godzin. ale teraz od 3 dni normalnie krwawię i to już nawet nie miałam stosunku najpierwej wydzielina ta była tylko taka brązowawa ale teraz dzisiaj już czwartego dnia jest to normalne krew, boli mnie brzuch i wgole czuje sie tak jakbym miała normalny okres ciągle biorę tabletki a przerwę mam zacząć dopiero od następnego czwartku właśnie na okres;( nie wiem co mam robić to znaczy cholernie boje sie ze to może być ciąża nawet oprócz zaniku okresu nie wiem jakie są inne objawy ciąży ;((( ostatnio okres miałam normalnie ale już jestem tak zdenerwowana ze nie wiem co mam myśleć boje sie iść kupić test ciążowy;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
oollkkaa1986 --- a czy ta panika cos zmieni? Nie, tylko sie niepotrzebnie nakrecasz.Ciaza to jedyna rzecz ktora Ci grozi? Pozatym od kiedy ciaza obajwia sie krwawieniem? Skoro krwawisz po kazdym stosunku to moze masz jakies zmiany na szyjcie macicy. A skoro dostalas krwawienia tydzien wczesniej to moze nadzwyczajnie w swiecie yasminelle maja za malo hormonow zeby utrzymac Twoj cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Wu
kochane. kazda z nas jest inna, niestety Yasminelle nie okazały sie 'dobre' dla mnie. moga odstapic pol opakowania, ktore mozna traktowac jako 'awaryjne' dokladnie mam 13 tabletek! sa zapakowane, w nienaruszonym stanie. nie ma co ukrywac, tabletki nie sa tanie, a komus moga sie przydac. zostaw maila i sie kontaktuje z Toba! trzeba sobie pomagac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirvell
witam mam pytanie do młodej położnej. dzisiaj moja ginekolożka zrobiła mi usg i stwierdziłą że mam jakiś pęcherz na jajniku i nie chciała przepisać dalszych opakowań yasminelle tylko dała skierowanie do poradni. powiedziała że to może być od plamienia które miałam przez pierwszy blister. badanie w poradni mam w poniedziałek tylko nie wiem czego mam się spodziewać i co to może być? jak mnie tam zbadają i jakie mogą być konsekwencje- mam się obawiać nowotworu czy czegoś poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mirvell --- do jakiej poradni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mirvell -- obstawiam,ze ginekologiczna.Ale dziwi mnie fakt,ze ginekolog odsyla pacjentke do poradni ginekologicznej.Chyba,ze wykonuje tylko badania USG.Ale raczej powinien umiec ocenic co widzi... JA bym obstawiala na torbiel,albo pecherzyk,ktory powstal w wynikui zlego dobrania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko1234
=> młoda położna- czy maść tribiotic( antybiotyk)może wpłynąć na działanie yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
słoneczko1234 ---- w jaki sposob i co na ten temat ulotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko1234
składniki z maści mogą sie dostac do obiegu..w ulotce nic nie jest napisane o tabl antykoncepcyjnych, ale wolałam zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
słoneczko1234 ---- w minimalnych ilosciach.A jezeli by jakims cudem mialy wplywac wchodzic w interakcje z innymi lekami to by o tym napisali.Naprawde.Trzba miec zaufanie do producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yas_86
witam mam pytanie bo slyszalam wiele opini..zmieniam teraz yasmin na yasminelle i dzis koncze opakowanie yasmin.lekarz mi powiedzial,ze mam robic 7dniowa przerwe i zaczac brac yasminnele w 8 dniu ale tez slyszalam ze trzeba zaczac brac zaraz po zakonczeniu yasmin...zgupialam :D kiedys jak zmienialam z cilestu to zrobilam tak jak lekarz kazal czyzli zrobilam 7dniowa przerwe.nie wspolzylam miesiac pozniewaz chcialam,zeby organizm sie przestawil(i bylo wszystko ok) na mniejsza dawke hormonu i teraz tez chce tak zrobic.pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
Skutkiem moim ubocznym jest trądzik. (stosuje tabletki od ponad tygodnia) jest szansa ze zejdzie, jesli tak to kiedy? czy wybrac sie do ginekologa po noweg. blagam odpiszcie bo jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
jajniczek --- skoro jestes taka delikatna to moze nie bierz tabletek?Pare krost Ci wyskoczylo i juz jestes zalamana? To jak zaaregujesz na powazniejsze skutki uboczne? Przez przerwsze 2-3 blistry oragnizm tak moze reagowac.A jezeli z kazdym miesiacem jest gorzej to mozesz pogadac z lekarzem o zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecja OHM
hej dziewczyny...biore yasminelle 2 tydzień, skutki uboczne nie do zniesienia, boli mnie brzuch, głowa, mam zawroty, krwawie, piersi-koszmar (wszystkie staniki za małe), moje pytanie dotyczy srodków przeciwbólowych typu apap ibuprom itd...czy mozna przyjmowac je z tabsami? nie chce rezygnowac z yasminelle, duzo o nich wiem i wiem ze to co sie ze mna dzieje jest normalne, a nie mam 16 lat zeby fundowac sobie hustawki hormonalne co 2 tyg... i mam tez pytanie..czy chrom ma jakis wpływ na skuteczność yasminelle? pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
grecja OHM --- wszystkie substancje,ktore wplywaja na yasminelle sa wymienione w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllla85
Heja:) Dziś wziełam 2 tbl z i opakowania Yasminelle..sa to moje 1 anty...od rana mam lekki bol w lydkach..czasami mam wrazenie jakby bolaly mnie odrobine stawy...moze bol tylko promieniuje..ale jestem tym troche zaniepokojona.Czytala o tym, ze mozliwy jest wystepujacy bol w tych okolicach ale kurcze juz praktycznie po 1 tbl?:| to torche dziwne?Czy niekoniecznie...mam si zaczac niepokoic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllla85
mialo byc 2 tbl z 1 opakowania:) Wybacznie male niedociagnecia w pisowni..pisalam szybko i nieuwaznie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
może sie zasugerowałaś? Poczekaj troche - wiem z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminka
milllla85 -- mysle, ze masz to co ja ;) w obu nogach? jesli w jednej to mozesz zaczac sie martwic, a jesli ogolnie bola Cie nogi to zacznij lykac magnez, potas, bo tabletki wyplukuja te skladniki z naszego organizmu. Polecany tutaj wiele razy np aspargin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, chciałabym się o coś zapytać- skonczyłam 4 opakowanie Y w poniedziałek, normalnie okres dostawałam czwartek/piatek. Dzis sobota i nie mam okresu. Zastanawiam sie co może być przyczyna, sex był może z dwa razy więc nie wiem czy to mozliwe, dodam, że mam niedoczynnośc tarczycy ( endo mówil aby brac bo wcale okresu nie bedzie), dodatkowo mam alergię sezonowa i jestem strasznie przeziebiona. Czy to wszytsko moze miec wplyw ? I jak długo czekac ? Wiem że to może dziwne ale panikuje juz :/ Myślałam że tenm koszmar sie juz skoczyła tu znowu. Pomożecie? powiecie jakies dobre słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×