Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość llllajlaa
chyba zle zadalam pytanie... chodzi mi o to czy to konieczne zebym juz teraz zrobila te badania... i jakie moga byc ewentualne zagrozenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
llllajlaa --- podczas brania tabletek obwiazkowo nalezy wykonywac co pol roku badania krwi plus badanie ginekologiczne.W Twoim interesie jest przestrzeganie tych zalecen.Jezeli uwazasz,ze mozesz to odwlekac to twoja sprawa.Jakie zagrozenia? Jezeli masz jakies zmiany to bedziesz je sobie 'hodowala' dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllajlaa
dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
witam:) mam pytanie czy ocet jablkowy ma jakis zly wplyw na tabletki anty? Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońkaaa
hej dziewczyny... prosze Was o radę... od wczoraj zaczełam brać tabl. Yasminelle o 20:40 tylko nie wzielam 1 dnia okresu a drugiego.. czy wiąze sie to z jakimis konsekwencjami??? I chciałabym zapytac o to kiedy moge kochać sie ze swoim chłopakiem bez zadnego zabezpieczenia...??? to sa moje pierwsze tabl. i nie mam takigo doswiadczenia z nimi;/ i jak to jest z tą cera?? ja mam troszke problemy z niąi mam nadzieje ze jakas poprawa nastapi, tylko kiedy???;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaa
jesli tabletki bierzesz pierwszego dnia okresu jestes bezpieczna od razu... wzielas drugiego dnia wiec powinnas sie zabezpieczac przez 7 dni(dodatkowo)... a z cera to juz zalezy od organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkawer
hej...co do tych tabletek to ja wlasnie dzisiaj skonczylam pierwsze opakowanie przez ten caly czas tylko w jednym dniu bolala mnie glowa ale to tez nie wiadomo czy to koniecznie od tego nie chce \"zapeszac\" bo wcale nie chce miec zadnych skutkow ubocznych ale czy takie zero objawow moze niepokoic?? moze te tabletki wcale na mnie nie dzialaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaa
ja na twoim miejscu byla bym zadowolona:) to nie znaczy ze tab na ciebie nie dzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am 20
lale a ja mam pytanie czy wystapiły u Was dretwienia czy mrowienia w nogach??;/ bo ja tak na samym poczatku mialam i ten kaszel bez powodu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońkaaa
dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkawer
z tymi mrowieniami u nóg i dretwieniem to cos nie za bardzo ja tak nie mialam ale duzo o tym czytalam bo pale papierosy a one bardzo wplywaja na zakrzepice podczas brania tabletek a to co opisujesz jes objawem wlasnie zakrzepicy na twoim miejscu gnalabym do lekarza jeszcze kaszel...sorki ze tak Cie zmartwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am 20
matko jestem w szoku;/wogoel nie pale i nie palilam nigdy a mam 20 lat(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kastria
ja biore Y. od kilku dni... Jestem tylko senna i rowniez czuje to mrowienie w nogach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkawer
bez paniki :) to tylko moze stwierdzic lekarz czy te objawy sa sluszne ale mowie jak jest palenie zwieksza ryzyko zakrzepicy a jej nie warto lekcewazyc...ale to ze moze sie ona pojawc to nie koniecznie zalezy rowniez od papierosow kazda dziewczyna stosujaca preparaty hormonalne jest zagrozona zakrzepica poczytajcie ulotki od tabsow yasminelle wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Spokojnie, zakrzepica nie robi sie w dwoch nogach na raz. Po raz setny zostanie to napisane ---- tabletki wyplukuja potas i magnez z organizmu co wiaze sie z zaburzeniami przewodzenia w miesniach.Objawem sa bole,dretwienia i wszelkie mrowienia.Dlatego,trzeba uzupleniac te niedobory.Jezeli mimo brania magnezu i potasu bol ne przechodzi to trzeba sie zastanowic nad zmiana tabletek bo problem moze tkwic w naczyniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i am 20
to sie uspokoiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaa
Dziewczyny poradzcie... Zdecydowalam sie na tabletki Yasminelle oczywiscie w celu zabezpeczenia. przeczytalam ulotke z gory na doł ze 3 razy i jak vzytam to wszytsko to az mi samej dretwieja nogi ale z tych skutkow ubocznych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
to jaaaaa --- wyrwij strony na ktorych sa wymienione dzialania niepożadane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la
od wczoraj boli mnie brzuch..bol nie jest na tyle grozny, mocny by cierpiec ale meczy, jest delikatny i taki bardziej na calej plaszcyznie niz w jednym miejscu...biore tabletki chyba 5 opakowanie juz i nie wiem co to moze byc...no bo chyba nie ciaza co ??? ;( poza tym dzisiaj zakrecilo mi sie raz w glowie :/ co to ??? czy musze sie bac ??? powtarzam bol jest delikatny , brzuch mam taki nabrzmialy i twardy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tra la la --- jezeli nie boli Cie w konkretnym miejscu to nie mozna podejrzewac zwiazku z tabletkami.Moze masz zaparcie,wzdecie,jakies stresy na glowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
witam mam pytanie czy ocet jablkowy ma jakis zly wplyw na tabletki anty? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaa
hihi to tak pewnie zrobie;) ale tak na poważnie to nie sa one tak bardzo szkodliwe dla tego naszego organizmu??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józka
masz twardy, nabrzmiały i bolący brzuch? moze to po prostu gazy, po co popadać w jakieś chore paranoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
to jaaaaa ---- tak mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pytaniem
jesli nie wzielam tabl 1 dnia okresu to w takim razie jak długo powinnismy sie zabezpieczac?? prosze o odp. widze ze wystapilo wyzej podobne pytanie ale prosze jasno i wyraznie:)zebym potem z chłopakiem nie musila panikowac;P buzkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
z pytaniem --- jasno i wyraznie jest to napisane w ulotce.Naprawde warto sie zapoznac z zasadmi brania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la
nie popadam w paranoje po prostu pytam bo nie wiem co jest grane i co moge wykluczyc ... ciazy sie nie spodziewam... ale chcialam sie dowiedziec czy to moze byc zwiazane wlasnie z nia ? dzis jak wstalam nie mam takiego wzdetego i nie boli ... moze to faktycznie gazy, wzdecie bo to sie chyba dzieje po zjedzeniu i jest jeszcze gorsze - wikeszy brzuch, bolacy, nabrzmialy , twardy ??? ;?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikazye
a ja biore od samego poczatku Yasminelle i jestem bardzo zadowolona, zadnych skutkow ubocznych nic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1379
Witajcie ! Yasminelle biore juz ładny kawałek czasu i cały czas wszystko było ok jak w zegarku, ale nie tym razem juz dawno powinnam dostać okres a tu nic susza, juz mam cykora :( a biorę juz 2gi m-c Meride10. Czy ktoraś z was nie miała okresu przy odchudzaniu z tabl anty?? Pomocyyy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaaa
czesc dziewczyny !! biore yasminelle od ponad roku, jestem bardzo zadowolona, na poczatku zle na nie reagowalam, ale jest juz ok.... bardzo sie do nich przyzwyczailam i nie wyobrazam sobie siebie z innymi tabl. pozdrawiam wszystkie yasminellki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×