Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość makowiec
marti a te bóle piersi etc. są od kilku dni czy od dwóch tyg. ? tzn od początku brania yasminelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki:-) Jeżeli chodzi o nowotwory i tabletki anty to... tabsy przyspieszają zaznaczam przyspieszają a nie powodują raka. A wiem to od swojego ginekologa i onkologa. 10 miesięcy temu miałam operowanego guza piersi(naszczęście niezłoośliwy) i od tamtej pory jestem pod stałą kontrolą lekarzy. Piersi badam sobie sama pod prycholem, bada mi je mój facet;-) i bada ginekolog na wizytach oraz onkolog. A jeżeli chodzi o macice to aby wykryć jakieś zmiany wystarczy robić cytologie. Radze Wam dziewczyny badajcie same swoje cycuchy i na każdej wyzycie u gina domagajcie się aby i on zbadał a cytologie róbcie co pół roku. I wtedy gdyby nawet \"coś\" się przytrafiło to napewno w porę zostanie wykryte. marti19------->to może być skutek uboczny tabsów, organizm musi się przyzwyczaić i czasami może to trwać nawet 3 miesiące. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziulka07
Dzięki Dziewczyny, poprawiłyście mi humorek. Dziobuś masz racje to tylko przyspiesza:) Co ma być i tak będzie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziulka07
Seniorit też wielkie dzięki:) Fajnie że jest takie Forum. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam brać Yasminelle, jestem juz w pierwszym tyg drugiego opakowania i czuje się świetnie. miałam bardzo duże obawy, ponieważ wczesniej brałam przez 4 opakowania Yasminum, po czym miałam ok połroczną przerwę i teraz dostałam Yasminellum. Co do Yasmin to czułam sie po nich okropnie!! a pierwsze opakowanie to była prawdziwa tragedia: pierwszy tydzien mialam takie skoki ciśnienia ze po wstaniu z łóżka rano nie bylam w stanie ustac i umyć sobie zębów zanim nie posiedziałam i nei doszłam do siebie. plamienie wystepowalo cały miesiąc a 14 dnia zażywania miałam normalny okres, jakby to powiedzieć dosyć obfity. przez całe 21 dni także bolała mnie głowa. Z każdym opakowaniem tyłam po 1kg choc jadłam tyle co zawsze a wczesniej utrzymywała mi sie waga. Miałam mniej energii niż zwykle. Zaczęły si eproblemy z cerą... Po zakończeniu 4opakowania czułam ze moje nogi są cementowe przy wchodzeniu po schodach. Z Yasminelle jest zupełnie inaczej. Mniej estrogenów to po prostu mniejsza ingerencja nasz kobiecy organizm i jego prawidłowe funkcjonowanie. od pierwszej tabletki nie wystąpiły u mnie zadne powyzej opisane objawy jak przy Yasminum. a co do ochrony antykoncepcyjnej to działa uz od pierwszej tabletki nie wiem skąd te \"przesądy\" ze po 2 czy którymś tygodniu. Absolutnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno: piszecie ze strasznie powiekszył wam się biust. Tez bym tak chciała, bo mam z nim problem tej kategorii ze jest strasznie mały i wyglądam mało proporcjonalnie.. :( Jezeli moge zapytać po jakim czasie zażywania Yasminelle coś takiego u Was nastąpiło?? z góry dziękuję za odp!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megus
Hej, dziewczyny, moze któraś chce kupić yasminelle?? 35zl Data ważności 08.2010. Moj mail wagam@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki! Dziś 9 tabletka- co zaobserwowałam: biust mi podskoczył nie należał do dużych tak wiec da sie zaobserwować ze jest większy,zaczyna sie wysyp pryszczy i co mnie dobija ta sa one duzych rozmiarów-mam nadzieje ze to mine.Mdłosci nie mam ani złego samopoczucia ale wydaje mi sie ze zaczełam sie zaokrąglać tyłeczek i brzuszek:(( a wcale nie jem wiecej.Piszcie czy ktos przytył po tych tabletkch zaczynam sie powoli załamywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka84
a ja mam pytanie małe takie czy któraś z Was skończyła pierwsze opakowanie jasminelle, jeśli tak to może tak na oko mniej więcej kiedy można się sspodziewać niespodzianki ze strony odwiedzin cioteczki? pozdrowiamcieplusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafiwal
w 2 lub 3 dzien po odstawieniu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Te tabletki to moje pierwsze tabletki mam pytanie czy sie tyje odnich bo słyszałam różne wersje> od niedawna biore Clarinol cla, i pije ocet jabłkowy z wodą mineralna chce na wiosne troche schudnąć . Czy ktoś wie czy to nie obnizy działania tabletek. jutro zaczynam łykać tabletki prosze o jakieś informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki22 ------> wydaje mi się że nie, ale najprościej będzie jak udasz się do apteki i zadasz to samo pytanie pani farmaceutce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
hej ja nie przytyłam wogole oprócz tego ze mnie bole piersi(modle sie zeby mi sie nie powiekszyly) od jakiegos tygodnia to nie mam zadnych skutkow ubocznych aha syfki moi troszke wyskakuja ale szybko zniakaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsq
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka
hej;] biore yasminelle jest to moje pierwsze opakowanie i jestem w jego polowie.Skutkow ubocznych brak jedyne co mnie denerwuje to to ze ciagle plamie niby to takie nic ale mi to np strasznie przeszkadza a o sexie juz nie wspomne wsumie troche sie nasluchalam o tym juz ze tak moze byc na poczatku stosowania tabletek ale czy jest tak napewno,moze to znak ze nie powinnam uzywac wlasnie tych bo mi szkodza dlatego plamie...pomozcie plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka
czy mam sie zwrocic do lekarza??czy przyjac to jako wlasnie taki skutek uboczny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze to normalne. moze sie utrzymac nawet do 3 michów ;) ale spokojnie juz przy drugim opakowaniu powino przejsc, rozumiem ze przeszkadza. trzeba bylo przeczytac troszke wyzej, to normalne. pozdrówka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka84
dzięki kafiwal!! pozdrawiam cieplusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy któraś z was nie wie gdzie najtaniej można kupić yasminelle na terenie pabianic lub łodzi, dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze -piszecie o plamieniach -że powinno przejsc.A co z takim bólem nóg? Dziwnym łamaniem w kosciach? Nie są to jakies tam bolace skurcze łydki np.ale powiedzmy pieczenie skóry na udach i jakies tam sygnały w piszczelach - itp.Czy takie sprawy tez są normalne? Moja gin mówi ze tak i mam jeszcze wziąsc drugie opakowanie.i wtedy zobaczymy. Słyszałyscie o czyms takim? Moze ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anemone
Witajcie! Mi też gin przepisał Yasminelle i jak dostane okres, to zaczne brać. Jak jest z biustem? Bo czytałam, że po tabletkach najcześciej powieksza się biust tym dziewczynom, które juz maja duży, a tym, które mają mały, to nie. Jak u was z tym było? urosły wam piersi? jak tak to z jakich na jakie? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajka
o tym bolu nogach pisza w ulotce, nie pamietam coo dokladnie... przeczytaj dokladnie od deski do deski i na pewno cos znajdziesz... a jak ja wczesniej sie doszukam, to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 1988
Hej! Ja biorę Yasminelle od 8 dni. Tez mam jakies plamienia, ale bardzo znikome. Niestety mam pewne tendencje bulimiczne, że tak to nazwę, a po tabletkach długo nie mogę wymiotować. Skutkiem jest tycie oczywiście. Ale na początku brania Yasminelle faktycznie zmniejszył mi się apetyt. Teraz sie wezmę za siebie i chyba zaczne jakąś zdrową dietę, bo tak dalej byc nie może. Troszkę mi też ostatnio humor skacze, ale to raczej przez mojego faceta, więc niczemu tu winne pigułki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Hey! Napiszcie jak u Was z bolem nog i lydek.Mnie od kilku dni bola lekko nogi,czasem łydki,czaeem uda i niewiem czy to przez tabletki...czekac do drugiego opakowania?!(konce wlasnie pierwsze) Dzieki z góry za rady!! Pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubdusia
hejka ja przeszłam z harmonet na yasminelle byly one lekko mocniejsze od tych ale ginekolog powiedzial mi ze moge je zaczac brac po 7 dniowej przerwie i beda skuteczne jak narazie biore je cztery dni i nie czuje roznicy poza tym ze po yasminelle czuje sie zajebiscie najedzona a jak bralam harmonet to bylam caly czas glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubdusia
biore yasminelle wieczorem o 21 i za kazdym razem musze popijac duza iloscia wody a i tak jest mi niedobrze wydaje mi sie jakby stala mi w gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teba
A ja chciałam dziś to kupić w Radomiu zamiast Logestu. I co? Znalazłam w jednej aptece za 47 zł!!! Byłam jeszcze w 10 innych (nie przesadzam) i nigdzie nie było, często nawet o tym nie słyszeli żeby coś takiego się pojawiło. Kupiłam więc kolejne 3 opakowania logestu, może jak się skończą znów spróbuje poszukać yasminelle... I mam szczerą nadzieję, że wtedy już będę w Warszawie i pojawią się również trójpaki, bo póki co tylko słyszałam że są, a również nigdzie ich nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze dużo osób ma pytania co do tych tabletek, wg mnie są świetne, krótki czas brałam microgynon i po paru tabletkach zrezygnowałam bo okropnie sie czułam. przy yasminelle nie mam żadnych problemów, nie byłam senna, bólu nóg tez nie odczuwałam,okres krótszy:D jedynie co to rzeczywiście biust jest trochę większy ale nie narzekam;P i drobne krostki ale da się przeżyć:) teraz zaczynam drugie opakowanie, i jakby ktoś wiedział gdzie w pabianicach albo łodzi kupić je trochę taniej to będę wdzięczna bo teraz zapłaciłam 45 zeta:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - dziś czwarty dzień przerwy a jeszcze nie dostałam okresu.Zaczynam się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eskimoska
a z jakiego rozmiaru na jaki Ci sie biust powiekszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×