Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość zalamana..
ja mam wlaśnei zacząć brać yasminelle, a że są to moje pierwsze tabletki to sie troche boje. Ale już najbardzije boje sie tego, że lekarz stwierdził u mnie nadżerke... no i sie tak zastanawiam mimo to że dostałam od niego recepte na yasminelle i na takie czopki jednocześnie to czy moge zarzywać tabletki antykoncepcyjne i leczyć zażerke w tym samym czasie.. czy lepiej poczekać jeszcze miesiąc z tymi antykoncepcyjnymi? jeśli ktoś wie cokolwiek na ten temat to prosze o odpowiedź.. bo nei wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 25 lat Małopolska
Ja biore Yasminelle od miesiaca (wlasnie koncze 1 opakowanie). Wczesniej bralam Diane 35 ale zrobilam sobie rok przerwy i teraz dostalam Yasminelle. Cera troszke sie pogorszyła (pojedyncze pryszcze na policzkach) , glowa bolala przez pierwszy tydzien (teraz juz jest Ok). Jedynym plusem jest to ze moje malutkie :-) piersi odrobine sie powiększyły :-) mam nadzieje ze cera sie polepszy - dam Yasminelle troche czasu... :-) pozdrawiam wszystkie biorące Yasminelle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ja tez planuje zmianę Yasmin na Yasminelle. Niby Yasmin mogą być ale :po 1) przytyłam 2 kg (wiem ze to nie wiele ale przy moim wzroscie i budowie ciała widać jednak róznice),i po 2) poznałam co to bóle migrenowe. Czas na zmiane - moze na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkaaa1234
@courtizzle : 10 kg po 4 cyklach???? przraziłaś mnie O_O Ja kończę 3 cykl i aż się boję wejść na wagę, ale widzę że stało się coś bardzo niedobrego. A jeśli chodzi o powiększony biust to dla mnie jest to wielkim problemem, teraz mam tak wielki że wygląda to bardzo nieproporcjonalnie do reszty, duże D a ja mam niecałe 160 cm i moja waga sprzed Diane to 48-49kg. Nie mogę się doczekać, aż skończę ostatnie opakowanie Diane i zacznę Yasminelle. Liczę baaaardzo na to, że biust spadnie, o wagę będę walczyć wszystkimi znanymi sposobami :) Ale biustu sobie pomniejszyć nie umiem :( A boli jak cholera, nie dałabym chłopakowi dotknąć. Moja ginka mówi, że na trądzik też powinno mi pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość courtizzle
No mi też mówi, że pomoże na cerę. Znaczy...że jej nie pogorszy. Bo po diane 35 miałam ładną buźkę ;) Heh... mój facet nie chce słyszeć o tym żebym schudła i siłą rzeczy zmalał mi biust;) Ale kurcze... ważę 68 kg przy wzroście 167. I czuje się fatalnie :( Taka opuchnięta i wogóle bleee... Mam nadzieje, że yasminelle nie pomoże mi przybrać kolejnych kilogramów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka_23
Witam Was wszystkie, Byłam wczoraj u ginka i również dostałam Yasminelle. Do tej pory miałam ich poprzedniczkę (Yasmin), którą brałam ponad rok. nie miałam żadnych skutków ubocznych, ale skoro nowość jest bezpieczniejsza, to warto spróbować. Martwi mnie jednak to, co piszecie o jej wpływie na trędzik. Mam go i z chęcią bym się z nim pożegnała juz (mam 23lata), a tu czytam, że Yasminelle może go zwiększyć!! Oby nie!! Mam pytanko, czy któraś z Was zna aptekę w Wawie, w której można Yasminelle kupić tanio/najtaniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha123
hejka, ja własnie wróciłam ze szpitala bo miałam łyżezkowanie, bo dwa dni temu dostalam krwotoku, spowodowanego przerośnięta błona śluzowa, a w listopadzie usunięto mi polipa. no i Mój lekarz przepisał mi yasminelle i zaczynam dzisiaj brać, zobaczymy jak to bedzie. Kiedys przez długi czas brałam Diane i bylo ok wiec mam nadzije ze teraz też bedzie dobrze. W sumie dostałam to jako środek leczniczy to może ureguluje mi w koncu @ bo mam już dosyć szpitali. a co do tycia to podobno Diane ma najw hormonów i moja qmpela przytyla 7 kilo w 3 miechy. a ja bralam 3 lata i schudłam 5 kilo heheh ale dlatego może ze bralam go o 22 i ataki głodu przespałam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminelle
Witam pod dlugiej przerwie :) huhu,ale temat sie rozwinal:) ja dzis 13 dzien biore yasminelle,i musze powiedziec,ze stan cery sie pogorszyl - jak bralam yasminelle to mialam sliczna,gladka,i w ogole,a teraz zaczyna mnie wysypywac :( Niedobrze ! Ale mam nadzieje,ze niedlugo sie unormuje. Duzo razy kochalam sie ze swoim chlopakiem od Walentynek ( bo rzadko sie widujemy i trzeba czasem nadrobic :P Ale mam nadzieje,ze nie trzeba sie dodatkowo zabezpieczac po 7dniowej przerwie zmieniajac na yasminelle.Po niektorych postach zaczynam sie niepokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Wiktoria
"ja dzis 13 dzien biore yasminelle,i musze powiedziec,ze stan cery sie pogorszyl - jak bralam yasminelle to mialam sliczna,gladka i w ogole,a teraz zaczyna mnie wysypywac Niedobrze !" chyba nie zrozumialam :p bo i tu i tu napisalas,ze bralas yasminelle :) a u mnie pierwszy dzien brania tych tabsow. zobaczymy jak sie przyjma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilain
witam. mam pytanko biore yasminelle juz 16 dni i zaczelam dzis plamić czy to dobrze czy musze się zglosić do lekarza. sa to moje pierwsze tabletki. 2 miesiace temu mialam łyżeczkowanie bo poroniłam i moze to być tym spowodowane? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisanaaaa
Ja biorę Yasminelle od 3 tygodni. Powiem wam tak plamienie mam non stop, a dwa razy większy trądzik niż zawsze. Przytyć nie przytyłam, czuję się dobrze. I największy minus jak dla mnie, błagałam lekarza, żeby mi przepisał takie tabletki po których piersi nie rosną, bo mam już teraz z nimi kłopot, no i co? Minęły 3 tygodnie a mi biust uruśł z misieczki D to E, wszystkie staniki za małe, czuję sie jak gówno teraz i jest mi niewygodnie. Cyba wyrzuce te tabletki przez okno, nie chce tak. No ale jeśli któraś z kobietek chciałaby, aby jej sie powiększyły piersi to oczywiście polecam, to różnica jest bez porównania. No i ciągle bolą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelle 123
ja pierwszy raz biorę tabletki antykoncepcyjne. lekarz zalecił mi yasminelle. zaczęłam brać dwa dni po miesiączce i nie wiem czy dobrze zrobiłam i kiedy będę tak naprawdę zabezpieczona. proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_21
hej ja biore yasminelle od12 dni i jest całkiem spoko. podobno działa korzystnie na cere ale nie tak od razu jakby każda z nas chciała . . . one działają w ten sposób że oczyszczają nasz organizm(twarz) i dlatego niekiedy mogą się pojawić jakieś zbędne świństwa na naszej twarzy ale to powinno minąć . . . pozdrawiam was wszystkie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko masz napisane w ulotce. Ale ja radze zebys sie dodatkowo zabezpieczyla. Jutro koncze pierwszy blister.. w sumie czuje sie ok.. tylko ten tradzik.. moze nie jest jakoś bardzo żle, ale lepiej bywało:/ mnie sie wydaje ze trzeba poczekac az sie to wszystko unormuje.. co do powiększonego biustu to.. mnie nir urusł.. a szkoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik_21
mi po yasminelle sie biuścik nie powiększył , a szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilain
no mi też nie urusł a za 4 dni skacze opakowanie. mam pytanko robic przerwe po jednym listku by nastapil okres? a co do tracika to niestety tez sie pojawił. kurde kazda piszae ze cos tam spadlo z kiogramów a u mnie nic. córka ma 4 miesiace a waga soi w miejscu nic nie spada. a próbowałam juz chyba wszystkiego plastry, tabletki zabiegi. i nic moze któras z was wie jak zgubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes a
Witam, ja też zaczęłam brać yasminelle, są to moje pierwsze tabletki, więc nie mam żadnego porównania.w prawdzie jestem dopiero po dwóch, ale samopoczucie jak na razie bardzo dobre. jedyna zauważalna zmiana, to spadek apetytu, z czego sie ogromnie cieszę:) martwi mnie tylko to,co pisze większość z Was, ze pojawił się trądzik..nigdy nie miałam problemów z cerą.. wiem, ze każdy organizm reaguje inaczej. i ten biust..nie chcę mieć większego..ale na te zmiany nie mamy wpływu, niestety:) pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes_without_a_face
witam wszystkie panie:) musze, przyznać, ze bardzo mi sie przydały wasze komentarze bo wasnie zaczynam brac yasminelle i troche mnie uspokoilyscie :) to moj pierwszy raz jezeli chodzi o tabletki wiec troche sie martwie. narazie nie widze zadych niepokojacych obajwow po tabletkach oprocz spadku apetytu:) Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i bede moga stosowac te pigulki dalej :) wielkie dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellkaaa
witam Was!!! ja równiez biore yasminelle od tygodnia,hmmm... po pierwsze chialabym troszke przytyc,ale widze ,ze nie mam sans :-( chciałbym zeby biust tez mi sie troszke powiekszył :-) no ale moze jak skoncze brac 1 blister to podskoczy :-) hehe co do skutków ubocznych,to nie ma zadnych czuje sie bardzo dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminellkaaa
witam Was!! ja stosuje yasminelle od tygodnia,jaknarazie zadnych skutkow ubocznych,czuje sie dobrze. chiałabym troszke przytyc no ale widze,ze szans na to nie ma no i chcciałabym zeby biuscik sie powiekszył mam nadzieje,ze jak skoncze 1 blister to podskoczą z rozmiarem hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_Lu
witam!!Biore yasminelle od 8 dni,i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona.Sa to moje pierwsze tableti antykoncepcyjne,wiec strasznie sie obawialam skutkow ubocznych,ale na szczescie(odpukac)narazie wsio ok:)Mam pytanko:jak to jest z tym dodatkowym zabezpieczeniem na poczatku brania tabletek?!moja ginekolożka zapewniala mnie ze jesli wezme w piewszym dniu okresu pierwsza tabletke to jush jestem zabezpieczona,co o tym sadzicie?!pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis skonczylam pierwszy blister. Ostatnio pisalam o tradziku, ze czakac trzeba az sie unormuje.. no i.. chyba zeczywiscie robi sie coraz lepiej:) Męczące jest ciągłe krawawienie ale.. przejdzie. Dziś dokładnie sie przyjzałam.. zmierzyłam stanik.. i kurcze.. może rzeczywiście odrobinkę mi urusł biust.. Chłopak powiedział ze chyba rzeczywiście.. a jak on tak mówi to chyba tak jest:P Generalnie- jestem zadowolona:) Co do dodatkowych zabezpieczen to owszem ginekolog ma racje ze od pierwszej tabletki jeses zbezpieczona,ale przeciez nie wiesz odrazu czy tabsy sie dobrze przyjely.. wiec ja bym radziła jeszcze poczekać na odstawienie całkowite prezerwatyw. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka12345
mozna raz wziasc 18 tabletek i zrobic przerw i pozniej wziasc normalnie juz 21? bo pilnie chcialam przesunac okres i prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka12345
mowilam o yasmin'ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafiwal
HEJ DZIEWCZYNY Z KTOREJ STRONY ZACZYNA SIE BLISTER Z TEJ GDZIE SA WIDOCZNE TABLETKI CZY Z TEJ ZAFOLIOWANEJ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafiwal
MOWIE O YASMINELLE BO NIBY W KKIERUNKU STRZALEK ALE Z JEDNEJ I Z DRUGIEJ STRONY SA INACZEJ WIEC NA KTORA MAM PATRZEC CHYBA NA TA CO SA WIDOCZNE TABLETKI..POMOZCIE BO JUZ ZGUPIALAM!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_Lu
Ja zaczelam brac od tej strony gdzie widac tabletki,ale szczerze mowiac to niema chyba znaczenia-nie rysowaliby na dwoch stronach dni tygodnia gdyby mialo to miec znaczenie od kiedy brac!!spokojniutko!!bierz od stonyz widocznymi tabletkami!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange- 72
Przecież w druga strone nie da sie wyjąc tabletki!!!Tak czy nie. Ja zaczełam brać z tej strony z której sie wyciska tabl.- czyli zafoliowana strona na dole. Kurcze co chwila wyskakuja mi jakies pryszcze.Mam nadzieje jak wiekszosc ze to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka12345... nie mozesz przerwac tabsow po 18 pigulce!!! Jak chcesz przesunac krwawienie to wez dwa opakowania bez przerwy 7-dniowej. No a ja zaczynam swoja przygode z yasminelle w piatek. Tak czytam wasze wypowiedzi jak to sie dobrze czujecie przy tych pierwszych blistrach ze az mi sie nie chce wierzyc... ja przez pierwsze dwa blistry yasminu myslalam ze wykorkuje... bole glowy, nudnosci, chustawki nastroju... moze faktycznie yasminelle sa lepsze?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_30
Hej kobitki,założyłam na ONET czacie pokój o nazie Antykoncepcja...moze sie tam "spotkamy i pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×