Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość stokrotka12345
chcialam przerwac po 4 z drugiego opakowania i zrobic przerwe ale jednak jak czytam wypowiedzi na forum to wezme caly listek i zrobie przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilain
bola was stawy po nich bo mi cos kurde siadaja i nie wiem czy to od nich cy to cos innego a buzia cala w pryszczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange-72
Tak - ja tez mam łamanie w stawach .Na poczatku myslałam ze to grypa,ale grypa sobie poszła a mnie dale kreci.A na udach czuję takie ciepełko- lekkie pieczenie.A ostatnie dwie noce to jakies bezsenne mam.Dziwne.Nie wiem czy to przez pigułki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłam dzisiaj u ginekologa i przepisał mi yasminelle. Do wtorku biorę jeszcze Diane. Lekarz powiedział mi żebym nie robiła przerwy ale ja teraz nie wiem o jaką przerwę chodzi, czy o ta 7- dniową na miesiączkę czy o jakąś dłuższa. Jak to było w Waszym przypadku?? Czy od razu w środę powinnam brać yasminelle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vice
dziewczyny. ja p laciłam za swoje tabletki 45 zł. nie wiem może któreaś, czy sa jakieś tańsze w toruniu lub okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilain
ja place po 33 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vice
a gdzie? bo jestem skłonna pojkecvhac nawet do innego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzka... nie masz robic 7-dniowej przerwy i w srode odrazu bierzesz yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel__
Witajcie! Na swoim koncie mialam juz harmonet[dluga przerwa], yasmin [ dluzsza przerwa] i teraz mam zamiar zaczac brac yasminelle. Tabletka to tabletka wiec oporów nie mam. TYLKO zastanawiam się nad jedna sprawą. Ja mozna powiedziec dosc okraglutka jestem :( Duzo przybralam na harmonecie i nie moge zwalczyc nadwagi. Ale mniejsza o to. Skutecznosc anty przy tamtych tabsach bez zarzutu- mało tego z partnerem dla bezpieczenstwa zawsze stosunek przerywany stosujemy [ nie wiem jak to nazwać :D ]. Teraz nie wiem czy przy tej obizonej zawartosci hormonow moja waga moze przy tych tabletkach wplynac na ich dzialanie :( Wiecie cos moze na ten temat? Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vice
waga naprawde mia zmienia działania. hormony, to hormony. jeżeli chcesz zrzucic trochę kilogramów, to yasminelle ci pomogą. nie zatrzymuja wody w organixmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) w poniedzialek wzielam 21 tabletke... oczekuje teraz na okres:) on sie mial pojawic odrazu? bo jak tak to ee.. nie ma go.. hmmm..?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawienie z odstawienia pojawia się przeważnie w 3 lub czwartym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyes_without_a_face
czesc dziewczyny, mam takie pytanko. zaczęłam brać yasminele niedawno a jestem na diecie i tak wspomagająco chciałabym pić herbatkę FIGURA 1 Z SENSEM z herbapolu, i nie jestem pewna czy mogę ją pić bo w ulotce coś było na ten temat. co prawda nie jest napisane w składzie herbaty o obecności dziurawca ale i tak nioe jestem pewna. jeśli znacie odpowiedź na moje pytanie to byłabym bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel__
Hej, co do kolidowania tabletek anty z czym kolwiek..to nie zadręczajcie sie czymkolwiek!! Zadne herbatki, nie herbatki nie maja nic w sobie takiego, zeby moglo sie cos dziac. jedyne co to wiadomo duza ilosc papierosow :/ Ja na tabletkach i antybiotyki bralam i mialam biegunki, wymioty, odchudzalam sie roznymi specyfikami...nigdy nic sie nie dzialo ;) A tak na marginesie nie stosuj herbat z SENESEM gdyż jest on uzależniający ! i źle wpływa na uklad pokarmowy, wbrew temu co sie mowi! Ja osobiscie polecam System Slim Figura - spalanie. Wszystko co najlepsze ;) i smaczna :P Pozdrowienia i dzieki za odp co do mojego problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuzik
Ooo jak ja uwielbiam kafeterie ^^ Tez dostalam yasminellki ale na bolacy okres ktory wynika z drobnej budowy oO (tzn jestem strasznie niska - -) i dopoki nie weszlam na forum nie wiedzialam ze po tabsach moga byc jakies wymioty czy ospalosci czy Bog wie co jeszcze! To moje pierwsze tabsy i w zyciu bym nie pomyslala.. Tez sie czuje od paru dni ospala a biore od paru dni yasminelle. I to raczej na pewno od tego.. Czym to jest spowodowane? Czy ktos z Was bierze juz dluzej? Bo chcialabym teraz przejsc na diete a nie wiem czy bedzie skuteczna przez te tabsy.. Bardzo prosze o odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafiwal
wiem ze tabletke da sie wyjac z jednej strony!!ale pytalam z ktorej strony patrze na kolejnosc strzalek bo jak sie porowna obie strony to strzalki sa w odwrotnym kierunku..ja zaczelam ze strony gdzie widac tabletki ale zeczywiscie skoro wydrukowali to na obu stronach to i tak itak bedzie ok..co do pryszczy to wlasnie tez mnie troche wysypalo,dolegliwosci zadnych nie mam,tylko ciagle sie krwawi;/i jak tu estetycznie i niekrepujaca;] uprawiac seks;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka84
hejka!!! mam za sobą 14 dni z yasminellką i stwierdzam że jedno co wiem to tylko spać i spać bym mogła czasem 10 godzin to za mało;) no i trochę paskudztwa na twarzyczce jest ale to przejdzie no i z lekka biuścik poszedł w większe rozmiarki ale troszkę bardziej okrąglejsze i takie pieszczotliwe sa jak to moje kochanie stwierdziło;) poza tym żadnych wiekszych skuttków ubocznych nie mam:) pozdrawiam cieplusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka - 88
czesc dziewczynki ja tez biore yasminelle i ciesze sie ze jest forum na ktorym mozna dowiedziec sie tylu przydatnych spostrzezen bylo to dla mnie duzym ułatwieniem bo yasminelle to moje pierwsze tabletki ;] zazywame je 10 dzien i co do trądziku to nigdy go nie mialam jednak po zastosowaniu tabletek w pierwszym dniu krwawienia po skonczeniu okresu < krwawie 4 dni > paskudnie mnie wysypało bolacymi krostkami < dla mnei to wylkany ;/ nie krostki >i jestem zalamana bo nigdy ne maialam takich problemow troche dlugo schodza narazie czekam na poprawe mam nadzieje ze nastapi a co do innych obiawow to oczywiscie sennosc . Pozdrawiam was serdecznie i powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka - 88
miało byc WULKANY * bo czuje jak gdyby miało mi rozsadzic policzki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Hey kobitki!! Biore yasminelle jush chyba 11 dzien i musze powiedziec ze chyba jednak takie super nie sa bo mam plamienie...nie bardzo obfite ale jest....chcialam sie dowiedziec czy ktoras tesh ma taki problem..wydzielina jest brazowa,śluzowata....:( pozdrawiam i czekam na jakies wiesci czy Wasz organizm tesh tak zareagowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vice
jak zaczełam brac yasmin, to miałam plamienia, ale przy zmianie tabletek to normalne, bo to tak jakbyś zaczynała brac od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie co martwic z tym plamieniem. Ja przez cale opakowanie plamilem.. teraz czekam na okres.. gin mi powiedzial ze to plamienie to i moze w nastepnym cyklu sie pojawic. wiec kochana- zero stresu:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti19
hej Yasminelle to moja pierwsza tabletka anty takze sie troche balam no ale widze ze nie ma czego. mam pytanie lekarka kazala mi wziac pierwsza tabletko mimo ze wlasnie skonczyl mi sie okres .i nie wiem czy teraz jestem zabezpieczona czy dopier po 2 opakowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C.Ann
Ja biore yasminelle 11 dzień dzisiaj. Jakieś zmiany? Pozytywne: cera mi się poprawiła, nie ma żadnych pryszczy, mam mniejszy apetyt Negatywne: boli mnie głowa, mam mdłości i czuję jakby mi ktoś raz na jakiś czas wbijał szpilkę w piersi:/ Bardzo, bardzo boli, nei wiem czy wiązać to z yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_Lu
Dzieki za wsparciePidzamka!!:)Moze te plamienia przejda...muszą!!!:P Ogólnie mowiac to jestem jednak zadowolnoa z yasminelle:)A co do poprawy cery to to akurat jest widoczne dopiero po 2-3 cyklach... Pozdrawiam kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!! Ja juz prawie kończę opakowanie a ciagle pobolewają mnie nogi tak jakby reumatyzm. jak myslicie czy mam je odstawić czy jeszcze poczekać.Może organizm sie jeszcze nie przyzwyczaił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_Lu
Wez jeszcze jedno opakowanie...moja siostra tak miala przy tabletkach i lekarka kazala poczekac...jej niestety nie przeszlo po drugim opakowaniu,miala jush bardzo duze bóle takie jakby skurcze w jednej nodze i dostala plasterki....(nie polecam,ale po plasterkach niema tych dolegliwosci).Jesli nie jestes pewna to idz do gina,on Ci poradzi chyba najlepiej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafiwal
jeseli bola cie nogi to niedobrze!to odrazu powinnas isc do lekarza jak dostawalas tabletki to powinien cie uprzedzic przed tym,moj odrazu powiedzial ze jesli bedzie bolal mnie brzuch albo nogi to mam sie niezwlocznie zglosic ale nie pamietam czy kazal odstawic[chyba tak] jeszcze wazne jest jaki to jest bol bo niebezpieczny jest bol w lydkach..nie stresuj sie idz do lekarza on ci poprostu zmieni tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurzcze- powiedziała mi że tak moze być,ale tez powiedziała ze organizm potrzebuje troche czasu aby sie przyzwyczaił.Nie jest to jakiś silny ból ale czuje ze jednak tam cos mnie łamie.Poczekam jeszcze trochę- zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba po prostu jak są jakieś wątpliwości idz odrazu do lekarza:) Ja, kochane kobietki myślałam że dziś umre.. dostałam okres (mam 7dni przerwy) i ranyyyy... po prostu tak mnie brzuch boli.. w sumie zawsze mnie boli pierwszy dzien.. ale kurcze juz zapomnialam o tym bo ostatnio jak mialam okres to bralam tabletki wiec troche mniej bolalo.. och ach.. niech juz przestanieeeee!! buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×